Czyszczenie kostki brukowej na składzie budowlanym

Rodzaj realizacji: Czyszczenie kostki brukowej

Data: 15.08.2018
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 8h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie kostki brukowej na składzie budowlanym w Katowicach. Kostka brukowa została silnie zabrudzona, olejem silnikowym na skutek uszkodzonej pompy paliwowej w samochodzie ciężarowym. Samochód odjeżdżając, rozprowadził rozlany olej po całym terenie składu budowlanego. Czyszczenia wymagało około 100 m kw. składu oraz  200 m drogi dojazdowej.

Realizacja

W pierwszej kolejności przy użyciu sorbentu zabezpieczono teren, na którym rozlany został olej. Zastosowanie sorbentu umożliwia szybką neutralizację wycieku i zapobiega przeniknięciu oleju do gruntu. Do usunięcia plam z kostki brukowej wybrano profesjonalną myjkę ciśnieniową marki Karcher z opcją podgrzewania wody. Gorąca woda znacznie ułatwia i przyspiesza likwidowanie tłustych zabrudzeń. Wybrany przez naszych techników model myjki jest napędzany ropą, co eliminuje potrzebę poboru prądu od klienta i zdecydowanie ułatwia pracę na dużym terenie. Do myjki wlano intensywny środek czyszczący przeznaczony do trudnych zanieczyszczeń takich jak olej, sadza czy smar. Środek ten zapewnia bardzo szybkie i efektywne działanie. Zapotrzebowanie na wodę potrzebną do czyszczenia kostki brukowej zostało pokryte we własnym zakresie tj. za pomocą mauzera o pojemności 1000 litrów. Zastosowanie mauzera dało naszym technikom pełną niezależność i pozwoliło na szybszą i bardziej efektywną pracę na rozległym terenie składu budowlanego oraz jego drodze dojazdowej. Dzięki dobrze dobranemu sprzętowi oraz pomysłowemu podejściu do zlecenia, kostka brukowa została skutecznie wyczyszczona.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%