Czyszczenie instalacji elektrycznych suchym lodem

Rodzaj realizacji: Czyszczenie suchym lodem.

Data: 05.04.2018
Miejsce: Katowice
Czas trwania:  72 h
Zleceniodawca: zakład produkcyjny

Zlecenie w nowoczesnym zakładzie przemysłowym

Czyszczenie instalacji elektrycznych suchym lodem w zakładzie produkcyjnym w Katowicach. W zakładzie produkowane są wyroby cukiernicze. Nalot z mąki i oleju nagromadził się na instalacji elektrycznej, przebiegającej na dużej wysokości.

Czyszczenie suchym lodem instalacji elektrycznej

Konserwacja instalacji elektrycznej oraz jej czyszczenie to trudne zadanie, szczególnie jeśli instalacja umieszczona jest wysoko w hali produkcyjnej. Najczęściej używa się do tego środków chemicznych, które wymuszają na właścicielu zakładu wyłączenie prądu, aby praca była bezpieczna. W kolejnym etapie instalacja musi zostać należycie osuszona, co również zajmuje dużo czasu i naraża przedsiębiorcę na straty.

Popularny wpis na naszym blogu: Co warto wiedzieć o czyszczeniu suchym lodem?

Wszystkie te uniedogodnienia eliminuje zastosowanie do czyszczenia technologii suchego lodu. Suchy lód jako środek czyszczący instalację elektryczną może zostać zastosowany pod napięciem do 1kV. Brak potrzeby zatrzymywania linii produkcyjnej oraz późniejszego osuszania, znacząco wpływa na czas realizacji zlecenia oraz koszt całego przedsięwzięcia.

Dodatkowo czyszczenie suchym lodem umożliwia dokładne usunięcie zabrudzeń bez użycia środków ściernych. Obecnie na rynku nie ma drugiej takiej technologii, która pozwoliłaby w sposób bezpieczny, efektwny i szybki, na czyszczenie instalacji elektrycznej.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%