Czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym – Czerwionka Leszczyny

Data: 03.09.2019
Miejsce: Czerwionka-Leszczyny
Czas trwania:  12 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

 

Zlecenie

Czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym, od lat przykutym do łóżka mężczyźnie, na terenie gminy Czerwionka – Leszczyny.  Utylizacja sprzętów i mebli po trupie.

sprzątanie po zmarłym czerwionka leszczyny

Realizacja

Osoba zmarła mieszkała samotnie i od lat była całkowicie zdana na pomoc opieki społecznej. Stan techniczny zajmowanego przez nią mieszkania był katastrofalny. Zapełnione starymi meblami i bezużytecznymi przedmiotami stanowiło nie lada wyzwanie dla naszych techników. Co prawda nie towarzyszyło im dodatkowe obciążenie psychiczne w postaci koniecznych kontaktów z rodziną zmarłego, ale ilość rzeczy wymagających usunięcia była powalająca. Prawie pół dnia zajęło naszej ekipie wynoszenie skażonych, nagromadzonych przez lata mebli i sprzętów z całego mieszkania. Zaduch był niesłychany, gdyż wiele przedmiotów było zgniłych lub spleśniałych. Wszystko przez to, że osoba zmarła nie była w stanie zadbać o dom. Towarzyszył temu odór śmierci, który jest obecny przy każdym zgonie.

sprzątanie po śmierci śląsk czerwionka leszczyny

Po opróżnieniu mieszkania z ruchomości, nasi pracownicy przystąpili do ozonowania pomieszczeń i ręcznej dezynfekcji.  Wykorzystaliśmy również  zamgławiacze elektryczne ULV. Dzięki temu udało się zlikwidować wirusy, bakterie i drobnoustroje związane ze zgonem, a lokal stał się znowu bezpieczny. Pozbyliśmy się także zanieczyszczeń związanych z wieloletnimi zaniedbaniami sanitarnymi i higienicznymi lokalu mieszkalnego. Naszą pracę zakończyliśmy zutylizowaniem wszystkich przedmiotów wyniesionych z mieszkania specjalnie do tego przeznaczonym samochodem.

dezynfekcja po zgonie infolinia

Specjalistyczne sprzątanie po śmierci wykonujemy na terenie dyskretnie i sprawnie na terenie całej aglomeracji śląskiej. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

  • czyszczenie po zmarłych Mikołów
  • ozonowanie po śmierci Łaziska Górne
  • utylizacja zniszczonego sprzętu Orzesze
  • dezynfekcja mieszkania po zmarłych Knurów
  • odkażanie mieszkania po zgonie Rybnik

dezynfekcja ozonowanie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%