Czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym – Czerwionka Leszczyny

Data: 03.09.2019
Miejsce: Czerwionka-Leszczyny
Czas trwania:  12 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

 

Zlecenie

Czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym, od lat przykutym do łóżka mężczyźnie, na terenie gminy Czerwionka – Leszczyny.  Utylizacja sprzętów i mebli po trupie.

Realizacja

Osoba zmarła mieszkała samotnie i od lat była całkowicie zdana na pomoc opieki społecznej. Stan techniczny zajmowanego przez nią mieszkania był katastrofalny. Zapełnione starymi meblami i bezużytecznymi przedmiotami stanowiło nie lada wyzwanie dla naszych techników. Co prawda nie towarzyszyło im dodatkowe obciążenie psychiczne w postaci koniecznych kontaktów z rodziną zmarłego, ale ilość rzeczy wymagających usunięcia była powalająca. Prawie pół dnia zajęło naszej ekipie wynoszenie skażonych, nagromadzonych przez lata mebli i sprzętów z całego mieszkania. Zaduch był niesłychany, gdyż wiele przedmiotów było zgniłych lub spleśniałych. Wszystko przez to, że osoba zmarła nie była w stanie zadbać o dom. Towarzyszył temu odór śmierci, który jest obecny przy każdym zgonie.

Czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym Czerwionka Leszczyny

Po opróżnieniu mieszkania z ruchomości, nasi pracownicy przystąpili do ozonowania pomieszczeń i ręcznej dezynfekcji.  Wykorzystaliśmy również  zamgławiacze elektryczne ULV. Dzięki temu udało się zlikwidować wirusy, bakterie i drobnoustroje związane ze zgonem, a lokal stał się znowu bezpieczny. Pozbyliśmy się także zanieczyszczeń związanych z wieloletnimi zaniedbaniami sanitarnymi i higienicznymi lokalu mieszkalnego. Naszą pracę zakończyliśmy zutylizowaniem wszystkich przedmiotów wyniesionych z mieszkania specjalnie do tego przeznaczonym samochodem.

Specjalistyczne sprzątanie po śmierci wykonujemy na terenie dyskretnie i sprawnie na terenie całej aglomeracji śląskiej. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

  • czyszczenie po zmarłych Mikołów
  • ozonowanie po śmierci Łaziska Górne
  • utylizacja zniszczonego sprzętu Orzesze
  • dezynfekcja mieszkania po zmarłych Knurów
  • odkażanie mieszkania po zgonie Rybnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%