Czyszczenie suchym lodem elewacji kamienicy w Częstochowie.

Rodzaj realizacji: Czyszczenie elewacji

Data: 20.03.2019
Miejsce: Częstochowa
Czas trwania: 16 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie suchym lodem elewacji kamienicy w Częstochowie. Zlecenie dotyczyło zabrudzeń w postaci osadów atmosferycznych na ceglanych murach kamienicy.

Realizacja

Dokładnego czyszczenia wymagały ceglane mury kamienicy, silnie zabrudzone przez osad atmosferyczny. Do wykonania tego zlecenia nasi technicy wybrali innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem, która w sposób szybki i efektywny radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dzięki wykorzystaniu przez naszych techników urządzeń z serii Performance Cold Jet, możliwe jest bezpieczne czyszczenie zabrudzonych ścian z doskonałym efektem. Zastosowanie suchego lodu wyklucza potrzebę korzystania ze środków ściernych oraz chemicznych.

Popularny wpis na naszym blogu: Co warto wiedzieć o czyszczeniu suchym lodem?

Dzięki temu technologia ta jest bezpieczna dla środowiska, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że suchy lód pochodzi z odzyskanego CO2.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

W ten sposób nie generuje się dodatkowej emisji do atmosfery.  Brak potrzeby wykorzystywania specjalistycznej chemii wpływa  również znacząco na cenę usługi, co na pewno stanowi istotną kwestię dla klienta. Technologia czyszczenia suchym lodem idealnie sprawdza się w przypadku usuwania z elewacji zabrudzeń atmosferycznych.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%