Czyszczenie elewacji budynku mieszkalnego w Katowicach

Data: 09.09.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 6h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Z początkiem września otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia elewacji budynku mieszkalnego na terenie Katowic. Do mycia elewacji w tym budynku, wykorzystaliśmy specjalistyczne  środki chemiczne, dobrane odpowiednio do zastanych zabrudzeń. Nieoceniona okazała się również myjka wysokociśnieniowa z opcją podgrzewania wody. Jakie były oczekiwania naszego klienta? Elewacja miała zostać wymyta starannie i terminowo, zachowując przy tym akceptowalną cenę. Działając od wielu lat, na terenie Katowic, Mysłowic, Częstochowy, oferujemy czyszczenie elewacji suchym lodem.

Czyszczenie elewacji Katowice

Czyszczenie elewacji katowickiego domu – realizacja 09.09.2019

Do każdego zlecenia czyszczenia elewacji w Katowicach czy też mycia elewacji w Krakowie, podchodzimy indywidualnie. Podczas bezpłatnej wyceny, nasi specjaliści oceniają stopień zabrudzenia fasady, jej rodzaj oraz oczywiście dobierają odpowiednią metodę czyszczenia ścian elewacji, najkorzystniejszą w danym przypadku. Warto wspomnieć, iż oferujemy usługi mycia elewacji dla budynków administracyjnych, siedzib firm, hal przemysłowych oraz zakładów produkcyjnych.

Niestety w związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza na Śląsku z powodu smogu, większość elewacji w jasnych kolorach nawet po odnowieniu, szybko traci swój estetyczny wygląd. Niestety nie mamy na to wpływu. Jedynym rozwiązanie jest skorzystanie z usług firmy, która ma bogate doświadczenie w myciu elewacji w Katowicach oraz wykona swoją pracę na najwyższym poziome. Do mycia elewacji ścian oraz fasad budynku użyliśmy sprawdzonych środków chemicznych

Mycie elewacji – szczegóły realizacji

Czyszczenie elewacji budynku mieszkalnego w Katowicach

Zdjęcie: czyszczenie elewacji Katowice, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Do czyszczenia elewacji katowickiego budynku mieszkalnego, nasi specjaliści dodatkowo wybrali niezawodną myjkę wysokociśnieniową Kärcher HDS 1000 DE, z opcją podgrzewania wody. Nie od teraz wiadomo, że najtrudniejsze i najbardziej oporne zabrudzenia najlepiej usuwać gorącą wodą. Jak już wspomnieliśmy, technicy do realizacji tego zlecenia  zastosowali specjalistyczną chemię, stężenie dobrano odpowiednio do ilości zabrudzeń, osadów atmosferycznych oraz bryły budynku. I tym razem efekt prac przeszedł oczekiwania naszego zleceniodawcy. W krótkim czasie i przy niskim nakładzie pieniędzy udało nam się doprowadzić elewację budynku na Śląsku do poprzedniego wyglądu. Klient także zażyczył sobie czyszczenie kostki brukowej na swojej posesji.

infolinia kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale50%
Bardzo dobrze50%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%