Czyszczenie elewacji budynku mieszkalnego w Katowicach

Data: 09.09.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 6h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Z początkiem września otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia elewacji budynku mieszkalnego na terenie Katowic. Do mycia elewacji w tym budynku, wykorzystaliśmy specjalistyczne  środki chemiczne, dobrane odpowiednio do zastanych zabrudzeń. Nieceniona okazała się również myjka wysokociśnieniowa z opcją podgrzewania wody.

Czyszczenie elewacji Katowice

Realizacja

Do każdego zlecenia czyszczenia elewacji w Katowicach podchodzimy indywidualnie. Podczas darmowej wyceny, nasi specjaliści oceniają stopień zabrudzenia elewacji, jej rodzaj oraz oczywiście dobierają odpowiednią metodę czyszczenia w danym przypadku.

Niestety w związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza na Śląsku z powodu smogu, większość elewacji w jasnych kolorach nawet po odnowieniu, szybko traci swój estetyczny wygląd. Niestety nie mamy na to wpływu. Jedynym rozwiązanie jest skorzystanie z usług firmy, która ma bogate doświadczenie w myciu elewacji w Katowicach oraz wykona swoją pracę na najwyższym poziome.

Czyszczenie elewacji budynku mieszkalnego w Katowicach

Do czyszczenia elewacji katowickiego budynku mieszkalnego, nasi specjaliści wybrali niezawodną myjkę wysokociśnieniową majki Karcher z opcją podgrzewania wody. Nie od teraz wiadomo, że najtrudniejsze i najbardziej oporne zabrudzenia najlepiej usuwać gorącą wodą. Dodatkowo, zastosowaliśmy specjalistyczne środki chemiczne, dobrane odpowiednio do ilości zabrudzeń i osadów atmosferycznych oraz bryły budynku. I tym razem efekt prac przeszedł oczekiwania naszego zleceniodawcy. W krótkim czasie i przy niskim nakładzie pieniędzy udało nam się doprowadzić elewację budynku na Śląsku do poprzedniego wyglądu.

infolinia-kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%