Czyszczenie elewacji budynku mieszkalnego w Katowicach

Data: 09.09.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 6h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Z początkiem września otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia elewacji budynku mieszkalnego na terenie Katowic. Do mycia elewacji w tym budynku, wykorzystaliśmy specjalistyczne  środki chemiczne, dobrane odpowiednio do zastanych zabrudzeń. Nieoceniona okazała się również myjka wysokociśnieniowa z opcją podgrzewania wody. Jakie były oczekiwania naszego klienta? Elewacja miała zostać wymyta starannie i terminowo, zachowując przy tym akceptowalną cenę.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Działając od wielu lat, na terenie Katowic, Mysłowic, Częstochowy, oferujemy czyszczenie elewacji suchym lodem.

Czyszczenie elewacji Katowice

Czyszczenie elewacji katowickiego domu – realizacja 09.09.2019

Do każdego zlecenia czyszczenia elewacji w Katowicach czy też mycia elewacji w Krakowie, podchodzimy indywidualnie. Podczas bezpłatnej wyceny, nasi specjaliści oceniają stopień zabrudzenia fasady, jej rodzaj oraz oczywiście dobierają odpowiednią metodę czyszczenia ścian elewacji, najkorzystniejszą w danym przypadku. Warto wspomnieć, iż oferujemy usługi mycia elewacji dla budynków administracyjnych, siedzib firm, hal przemysłowych oraz zakładów produkcyjnych.

Niestety w związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza na Śląsku z powodu smogu, większość elewacji w jasnych kolorach nawet po odnowieniu, szybko traci swój estetyczny wygląd. Niestety nie mamy na to wpływu. Jedynym rozwiązanie jest skorzystanie z usług firmy, która ma bogate doświadczenie w myciu elewacji w Katowicach oraz wykona swoją pracę na najwyższym poziome. Do mycia elewacji ścian oraz fasad budynku użyliśmy sprawdzonych środków chemicznych

Mycie elewacji – szczegóły realizacji

Czyszczenie elewacji budynku mieszkalnego w Katowicach

Zdjęcie: czyszczenie elewacji Katowice, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Do czyszczenia elewacji katowickiego budynku mieszkalnego, nasi specjaliści dodatkowo wybrali niezawodną myjkę wysokociśnieniową Kärcher HDS 1000 DE, z opcją podgrzewania wody. Nie od teraz wiadomo, że najtrudniejsze i najbardziej oporne zabrudzenia najlepiej usuwać gorącą wodą. Jak już wspomnieliśmy, technicy do realizacji tego zlecenia  zastosowali specjalistyczną chemię, stężenie dobrano odpowiednio do ilości zabrudzeń, osadów atmosferycznych oraz bryły budynku. I tym razem efekt prac przeszedł oczekiwania naszego zleceniodawcy. W krótkim czasie i przy niskim nakładzie pieniędzy udało nam się doprowadzić elewację budynku na Śląsku do poprzedniego wyglądu. Klient także zażyczył sobie czyszczenie kostki brukowej na swojej posesji.

infolinia kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%