Czyszczenie drogi rowerowej w Katowicach

Data: 02.08.2020
Miejsce: Katowice
Czas trwania:  3 godziny
Zleceniodawca: ekipa filmowa

Zlecenie

Czyszczenie drogi rowerowej w centrum Katowic, którą ekipa filmowa w trakcie kręcenia filmu przykryła trawą w rolce. Po zdjęciu trawy, okazało się, że ścieżka rowerowa jest mocno zabrudzona ziemią oraz piachem i należy przywrócić jej poprzedni wygląd.

Realizacja

Nasze ostatnie zlecenie było dość oryginalne, ponieważ poproszono nas o wyczyszczenie drogi rowerowej w centrum Katowic. Co mogło stać się z miejską ścieżką rowerową? Otóż wykorzystano ją na planie filmowym, podczas kręcenia scen w centrum stolicy Śląska. Na potrzeby filmu, drogę rowerową przykryto trawą z rolki, która po usunięciu pozostawiła po sobie ślady z trawy, ziemi i piasku. Dzięki szybkiej reakcji naszych techników z firmy Kastelnik oraz ich fachowości, ścieżka rowerowa została szybko oczyszczona i wyglądała jak nowa. Co więcej, to wszystko bez użycia jakichkolwiek detergentów i silnej chemii!
Chociaż zlecenia czyszczenie ścieżek rowerowych nie należą do częstych, nie można tego powiedzieć o kompleksowym myciu kostki brukowej, które posiadamy w naszej ofercie. Wiosna i okres wakacyjny to idealny moment na zadbanie o podjazd przed domem lub kostkę brukową w ogrodzie. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i technologii czyszczenia kostki brukowej, usuwamy nawet najtrudniejsze plamy z olejów, smarów, zaschniętych farb czy cementu.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Wykonujemy również usługi:

  • impregnacja kostki brukowej Chorzów
  • czyszczenie kostki granitowej Tychy
  • czyszczenie elewacji Kraków
  • spoinowanie kostki brukowej Mikołów
  • mycie szklanych elewacji Gliwice

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%