Czyszczenie domu po pożarze Kielce

Rodzaj realizacji: usuwanie skutków pożaru

Data: 18.11.2019
Miejsce: Kielce
Czas trwania: 3 dni robocze
Zleceniodawca: osoba prywatna

Sprzątanie nieruchomości po wybuchu ognia

W analizowanym przypadku nasze zlecenie polegało na usunięciu skutków pożaru, będącego wynikiem zwarcia w skrzynce rozdzielczej. Kilka dni wcześniej przeprowadzona była instalacja tej skrzynki, jednak niestety w sposób nieprawidłowy. Głównym zadaniem było dokładne czyszczenie sadzy ze ścian. Nasza firma sprzątająca Kastelnik doskonale radzi sobie z takimi zleceniami, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, takich jak czyszczenie suchym lodem.

Warto dodać, iż dodatkowym elementem zlecenia było usunięcie przykrego zapachu unoszącego się w powietrzu. Nasze metody pozwoliły na skuteczne wyeliminowanie nieprzyjemnych woni, przywracając czystość i świeżość wnętrz. Zlecenie dotyczyło domu w trakcie budowy, co oznaczało konieczność przeprowadzenia prac na różnych etapach realizacji inwestycji. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta, aby wykonać zlecenie zgodnie z oczekiwaniami.

Okazuje się, iż zwarcie instalacji elektrycznej to częsta przyczyna pożaru w szczególności w nowo budowanych budynkach.

Sadza na ścianie – co dalej?

Usuwanie skutków pożaru obejmowało kilka etapów. Rozpoczęliśmy od dokładnego usunięcia sadzy ze ścian i podłóg przy pomocy przemysłowych odkurzaczy oraz karbonowych tyczek o wysięgu do 12m. Dały one nam dostęp to trudnych miejsc i umożliwiły odkurzanie na wysokości. Miejscowo osmolone ściany były czyszczone przy użyciu suchego lodu. Następnie niwelowaliśmy skutki pożaru za pomocą specjalistycznej chemii. Wiadomo, że podczas pożaru wytwarzane są liczne substancje szkodliwe dla naszego zdrowi i życia.

Naszym zadaniem było ich usunięcie, dekontaminacja. Przeprowadzone zostało także czyszczenie fug parą wodną. Ostatnim etapem prac związanych ze sprzątaniem po pożarze było ozonowanie pomieszczenia Zabieg dezynfekcji miał na celu neutralizację nieprzyjemnego zapachu, który czuć było w pomieszczeniu jeszcze kilkanaście dni po pożarze. Na koniec nasi technicy przekazali raport wykonanych prac i umówiliśmy się na ponowne ozonowanie. Jest to standardowa procedura, którą rekomendujemy wszystkim naszym klientom w tego typu przypadkach.

Pytania FAQ

Oferujemy szeroką gamę usług związanych z usuwaniem tłustej sadzy. Wykorzystując najnowszą technologię czyszczenia suchym lodem, potrafimy skutecznie usunąć tłuste plamy ze ścian i nietypowe ślady po pożarach. W naszej ofercie znajdują się między innymi dekontaminacja pomieszczeń, sprzątanie hal, usuwanie sadzy ze ścian oraz czyszczenie posadzek po przeniesieniu maszyn.

FAQ, pożar Kielce

Czy mycie suchym lodem jest bezpieczne dla powierzchni?

Tak, mycie  tynków suchym lodem jest bezpieczne dla spalonych powierzchni, nie powodując żadnych uszkodzeń. Jest to możliwe dzięki temu, że suchy lód sublimuje na kontakt z powierzchnią, delikatnie usuwając zabrudzenia bez konieczności stosowania wody czy środków chemicznych.

Czy można zamówić czyszczenie testowe przed podjęciem decyzji o zleceniu?

Tak, oferujemy możliwość zamówienia czyszczenia testowego po pożarze, aby przekonać się o skuteczności naszej metody. Aby ustalić termin i szczegóły takiego testowego usuwania szkód pożarowych należy zadzwonić pod numer telefonu +48 735-960-510, a nasi specjaliści chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%