Czyszczenie domu po pożarze Kielce

Rodzaj realizacji: usuwanie skutków pożaru

Data: 18.11.2019
Miejsce: Kielce
Czas trwania: 3 dni robocze
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Zlecenie dotyczyło usunięcia skutków pożaru,  będącego wynikiem zwarcia w skrzynce rozdzielczej. Kilka dni wcześniej była przeprowadzona jej instalacja, jak się później okazało w sposób nieprawidłowy. Dokładne czyszczenie domu po pożarze, to było nasze główne zlecenie. Dodatkowo należało przeprowadzić prace mające na celu usunięcie przykrego zapachu unoszącego się w powietrzu. Dom w trakcie budowy.

Realizacja

Usuwanie skutków pożaru obejmowało kilka etapów. Rozpoczęliśmy od dokładnego usunięcia sadzy ze ścian i podłóg przy pomocy przemysłowych odkurzaczy oraz karbonowych tyczek o wysięgu do 12m. Dały one nam dostęp to trudnych miejsc i umożliwiły odkurzanie na wysokości. Miejscowo osmolone ściany były czyszczone przy użyciu suchego lodu. Następnie niwelowaliśmy skutki pożaru za pomocą specjalistycznej chemii. Wiadomo, że podczas pożaru wytwarzane są liczne substancje szkodliwe dla naszego zdrowi i życia.  Naszym zadaniem było ich usunięcie, dekontaminacja. Przeprowadzone zostało także czyszczenie fug parą wodną. Ostatnim etapem praz związanych ze sprzątaniem po pożarze było ozonowanie pomieszczenia Zabieg dezynfekcji miał na celu neutralizację nieprzyjemnego zapachu, który czuć było w pomieszczeniu jeszcze kilkanaście dni po pożarze. Na koniec nasi technicy przekazali raport wykonanych prac i umówiliśmy się na ponowne ozonowanie. Jest to standardowa procedura, którą rekomendujemy wszystkim naszym klientom w tego typu przypadkach.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%