Czyszczenie balustrady suchym lodem

Rodzaj realizacji: Czyszczenie suchym lodem

Data: 14.03.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 18 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie balustrady suchym lodem w zabytkowej kamienicy w Katowicach. Zlecenie dotyczyło usunięcia starej warstwy farby oraz usunięcia obecnego na powierzchni balustrady rdzawego i tłustego nalotu.

Realizacja

Do tego zlecenia nasi technicy wybrali metodę czyszczenia suchym lodem, która jest bardzo bezpieczna i skuteczna właśnie w przypadku renowacji powierzchni zabytkowych. W pierwszej kolejności nasi technicy przygotowali powierzchnię, która miała zostać oczyszczona. Wykorzystanie strumieniowego czyszczenia suchym lodem nie wymaga dodatkowego zastosowania żadnych roztworów wodnych ani chemicznych. Fakt ten wpływa pozytywnie zarówno na nasze środowisko, jak i na cenę usługi oraz czas jej wykonania.
W procesie samego czyszczenia z wykorzystaniem suchego lodu nie użyto żadnych środków ściernych, dzięki czemu wyeliminowane zostało ryzyko powstania uszkodzeń podczas realizacji zlecenia. Jest  to wyjątkowo istotne w przypadku elementów zabytkowych. Warto wspomnieć, że sama produkcja suchego lodu nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Lód wykonany jest z odzyskanego CO2, co nie wpływa na  zwiększenie jego ilości w atmosferze. Czyszczenie suchym lodem, to szybka, bardzo efektywna i nie wpływająca negatywnie na środowisko, metoda usuwania zabrudzeń zarówno z delikatnych powierzchni, jak i bardziej wytrzymałych (np. metalowych czy stalowych). W tym przypadku wykorzystanie suchego lodu, pozwoliło na szybkie usunięcie starej warstwy farby z powierzchni balustrady, a także zlikwidowanie nieestetycznego, tłustego i rdzawego nalotu.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%