Przeprowadzki Katowice
Biura, mieszkania, domy
Komfortowo, szybko, skutecznie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe przeprowadzki od A do Z

Oferujemy przeprowadzki biur, firm, domów i mieszkań na terenie Katowic, Zagłębia oraz całego Śląska. Zajmujemy się pakowaniem do kartonów, demontażem mebli oraz ich zabezpieczaniem. Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Przeprowadzki krajowe

Wycena na miejscu u klienta. Podczas spotkania poznajemy Wasze potrzeby i wspólnie opracowujemy bezpieczną strategię transportu mienia.

Przeprowadzki firmowe

Skuteczne zabezpieczenie dokumentacji firmy na czas transportu. Załadunek oraz rozładunek, demontaż mebli, ponowny montaż. Szybko i skutecznie.

Przeprowadzki domów

Dyspozycyjność, profesjonalizm naszej ekipy to zminimalizowanie stresu związanego z przeprowadzą do nowego domu czy też mieszkania. Zaufaj nam.

Usługi transportowe

Realizujemy jednorazowe oraz cykliczne zlecenia dotyczące przeprowadzek. Oferta dla małych i dużych firm. Wystawiamy faktury VAT.

Klient indywidualny

Oferujemy kompleksowe usługi pakowania. Dysponujemy folią bąbelkową, folią stretch, kartonami, workami oraz papierem do pakowania. W cenie usługi ubezpieczenie OC od uszkodzeń.

Klient korporacyjny

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje w celu ustalenia szczegółów dotyczących przenosin Waszego biura. Zapewniamy kartony na dokumenty. Przedstawiciel handlowy +48 735-960-510

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%