Przeprowadzki Katowice
Biura, mieszkania, domy
Komfortowo, szybko, skutecznie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe przeprowadzki od A do Z

Oferujemy przeprowadzki biur, firm, domów i mieszkań na terenie Katowic, Zagłębia oraz całego Śląska. Zajmujemy się pakowaniem do kartonów, demontażem mebli oraz ich zabezpieczaniem. Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Przeprowadzki krajowe

Wycena na miejscu u klienta. Podczas spotkania poznajemy Wasze potrzeby i wspólnie opracowujemy bezpieczną strategię transportu mienia.

Przeprowadzki firmowe

Skuteczne zabezpieczenie dokumentacji firmy na czas transportu. Załadunek oraz rozładunek, demontaż mebli, ponowny montaż. Szybko i skutecznie.

Przeprowadzki domów

Dyspozycyjność, profesjonalizm naszej ekipy to zminimalizowanie stresu związanego z przeprowadzą do nowego domu czy też mieszkania. Zaufaj nam.

Usługi transportowe

Realizujemy jednorazowe oraz cykliczne zlecenia dotyczące przeprowadzek. Oferta dla małych i dużych firm. Wystawiamy faktury VAT.

Klient indywidualny

Oferujemy kompleksowe usługi pakowania. Dysponujemy folią bąbelkową, folią stretch, kartonami, workami oraz papierem do pakowania. W cenie usługi ubezpieczenie OC od uszkodzeń.

Klient korporacyjny

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje w celu ustalenia szczegółów dotyczących przenosin Waszego biura. Zapewniamy kartony na dokumenty. Przedstawiciel handlowy +48 735-960-510

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%