Ozonowanie pomieszczeń
Skuteczna dezynfekcja zalanych wodą piwnic, garaży

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalna usługa ozonowania z dojazdem

Oferujemy skuteczne sposoby dezynfekcji pomieszczeń. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Skuteczny i sprawdzony sposób. Dojazd na terenie Katowic gratis.

Ozonowanie pomieszczeń

Jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania mieszkań z grzybów, bakterii, wirusów. Ozon jako utleniacz.

Ozonowanie klimatyzacji

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Skutecznie czyścimy klimatyzacje samochodowe.

Ozonowanie zalanych piwnic

Pogotowie specjalistyczne 24h Opróżnianie zalanych pomieszczeń, piwnic i garaży po zalaniu wodą.

Dorota i Mieszko Kastelnik

BHP z ozonem

Ozon mając szerokie spektrum działania znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji. W praktyce pomaga przy usunięciu przykrego zapachu np. po wybuchu sadzy z komina. Przy wykonywaniu zabiegu ozonowania nasi technicy noszą maski ochronne, ze względów bezpieczeństwa obecność osób postronnych jest wykluczona.

Osuszanie po zalaniu wodą

Gruntowne osuszanie zalanych przyziemi garaży podziemnych oraz piwnic bezwględnie wspomagamy usługą ozonowania. Doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonej usługi.

Inne zastosowanie ozonu

Skuteczne jest również stosowanie ozonu przy pozbyciu się zapachu z samochodu po ataku kuny oraz w małych stęchłych pomieszczeniach np. do usunięcie przykrego zapachu starych dokumentów archiwum. Zapytają nas o usługę ozonowania.

Usługa ozonowania Katowice

Ozonowanie to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ozonowania w Katowicach i innych miastach aglomeracji Śląska np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy a także sprzątania po zalaniach i awariach instalacji wod-kan., sprzątania po pożarach oraz profesjonalnego sprzątania i czyszczenia kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Ozon, jego właściwości zastosowania w zabiegach dezodoryzacji i dezynfekcji pomieszczeń piwnicznych po zalaniach … zabieg ozonowania znajduje zastosowanie podczas:

  • czyszczenia mieszkań po pożarze
  • czyszczenia piwnic po zalaniach
  • czyszczenia klimatyzacji
  • czyszczenia i doczyszczaniu posadzek po wylewie fekaliów

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osoba zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdu w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów. 

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi sprzątające możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%