Ozonowanie mieszkań
Odgrzybianie pomieszczeń Usuwanie wirusów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Katowice nawet 3000m2/h

Oferujemy dezynfekcję, odgrzybianie pomieszczeń. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Ozonowanie to efektywny i sprawdzony sposób dla Twojego domu, mieszkania, strychu, piwnicy lub garażu. Pracujemy w Katowicach i innych miastach aglomeracji śląskiej tj. Gliwice, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin. Mamy możliwości ozonowania nawet do 3000 m2 na godzinę. Jedyna taka firma na Śląsku, Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz referencje wielu instytucji publicznych.

Ozonowanie klimatyzacji

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Już od wielu lat, od 2013 roku skutecznie czyścimy klimatyzację w samochodzie, a także odkażamy pomieszczenia w domu oraz w biurze. Oferujemy najskuteczniejsze sposoby, na pozbycie się groźnych dla zdrowia bakterii oraz wirusów.

Ozonowanie pomieszczeń

Jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania mieszkań, biur z grzybów, bakterii, wirusów. Katowice dojazd gratis. Wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania oraz dezynfekcji. Skuteczne porady w temacie czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Odgrzybianie zalanych pomieszczeń

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń, odgrzybianie mokrych ścian piwnic i garaży po zalaniu wodą. Dodatkowo oferujemy usługę osuszania po zalaniu Pogotowie specjalistyczne 24h na dobę, oferuje pomoc dotyczącą usuwania skutków awarii. Nasza całodobowa infolinia, czeka na Twój telefon. Zadzwoń!

ozonowanie-kastelnik-katowice

BHP z ozonem

Ozon mając szerokie spektrum działania znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji. W praktyce pomaga przy usunięciu przykrego zapachu np. po wybuchu sadzy z komina. Podczas ozonowania pomieszczeń, nasi technicy noszą maski ochronne, ze względów bezpieczeństwa obecność osób postronnych jest wykluczona.

Osuszanie po zalaniu wodą

Gruntowne osuszanie zalanych przyziemi garaży podziemnych oraz piwnic bezwzględnie wspomagamy usługą ozonowania. Doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonej usługi.

Inne zastosowanie ozonu

Skuteczne jest również ozonowanie samochodu do pozbycia się zapachu z samochodu po ataku kuny, lub zapachu papierosów. Ozon stosuje się również w małych stęchłych pomieszczeniach, np. do usunięcie przykrego zapachu starych dokumentów archiwum. Zapytaj nas o usługę ozonowania.

Na czym polega ozonowanie? Dezynfekcja, odkażanie woj. Śląskie

Ozonowanie to metoda (dezynfekcji, odkażania), która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania w Katowicach

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ozonowania w Katowicach i innych miastach na Śląsku np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń – również po pożarach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów. Dodatkowo, na terenie Katowic zapewniamy dojazd gratis!

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Ozonowanie pomieszczeń to popularna metoda usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci. Szukasz porady, na temat jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? Pod tym linkiem, znajdziesz odpowiedź na wszystkie najważniejsze pytania na temat specjalistycznej dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

  • jest skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
  • jest kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
  • jest dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
  • jest stosunkowo tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
  • jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

W jakich miastach pracujemy?

 

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdu w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów.

Czytaj więcej czy ozonowanie jako metoda przeciwdziałająca skażeniu wirusem SARS-CoV-2, to dobry sposób na przeprowadzenie dezynfekcji pomieszczeń?

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale50%
Bardzo dobrze0%
Średnio50%
Słabo0%
Okropnie0%