Ozonowanie pomieszczeń.
Usuwanie zapachu dymu papierosów, stęchlizny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Katowice

Oferujemy skuteczne sposoby dezynfekcji pomieszczeń. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Ozonowanie to efektywny i sprawdzony sposób dla Twojego domu, mieszkania, strychu, piwnicy lub garażu. Pracujemy w Katowicach i innych miastach aglomeracji Śląskiej.

Ozonowanie klimatyzacji

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Skutecznie czyścimy klimatyzację w samochodzie, a także w domu i biurze.

Ozonowanie pomieszczeń

Jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania mieszkań, biur z grzybów, bakterii, wirusów. Katowice dojazd gratis. Wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania.

Ozonowanie zalanych piwnic

Pogotowie specjalistyczne 24h Dezynfekcja zalanych pomieszczeń, piwnic i garaży po zalaniu wodą. Dodatkowo oferujemy usługę osuszania po zalaniu

ozonowanie-kastelnik-katowice

BHP z ozonem

Ozon mając szerokie spektrum działania znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji. W praktyce pomaga przy usunięciu przykrego zapachu np. po wybuchu sadzy z komina. Podczas ozonowania pomieszczeń, nasi technicy noszą maski ochronne, ze względów bezpieczeństwa obecność osób postronnych jest wykluczona.

Osuszanie po zalaniu wodą

Gruntowne osuszanie zalanych przyziemi garaży podziemnych oraz piwnic bezwzględnie wspomagamy usługą ozonowania. Doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonej usługi.

Inne zastosowanie ozonu

Skuteczne jest również ozonowanie samochodu do pozbycia się zapachu z samochodu po ataku kuny, lub zapachu papierosów. Ozon stosuje się również w małych stęchłych pomieszczeniach, np. do usunięcie przykrego zapachu starych dokumentów archiwum. Zapytaj nas o usługę ozonowania.

Usługa ozonowania w Katowicach

Ozonowanie to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ozonowania w Katowicach i innych miastach na Śląsku np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osoba zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdu w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów. 

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi sprzątające możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

2.7
2,7 rating
2.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale34%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo33%
Okropnie33%