Ozonowanie pomieszczeń i biur Żywiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych Żywiec

Całodobowo wykonujemy usługę ozonowania pomieszczeń i dezynfekcji na terenie Żywca i miejscowości ościennych. Przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję po wirusie w szpitalach, szkołach, urzędach, pomieszczeniach biurowych i firmach przewozowych. Dezynfekcja biur przez całą dobę w Żywcu. Powyżej 100mkw atrakcyjne ceny dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Ozonujemy gabinety lekarskie, apteki i placówki bankowe przez 7 dni w tygodniu w Żywcu, Wilkowicach, Lipowej, Międzybrodziu Żywieckim, Szczyrku. Skorzystaj z pomocy fachowców z zakresu dezynfekcji na Śląsku.

Dezynfekcja po wirusie

Zastosowanie ozonu do dezynfekcji pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku wirusa, to gwarancja skuteczności. Ozon pozwala na wyeliminowanie z otoczenia wszystkich groźnych drobnoustrojów jak np. wirusów, bakterii, pleśni czy roztoczy. Ta bezpieczna metoda odkażania, przeprowadzona przez profesjonalistów z firmy Kastelnik, pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie w Twojej firmie lub domu. Ozonowanie stosujemy również podczas czyszczenia klimatyzacji samochodowej.

Odkażanie pomieszczeń po zalaniu

Na terenie Żywca wykonujemy sprzątanie budynków po zalaniu, którego elementem jest również ozonowanie pomieszczeń. Zabieg wykonywany jest przez naszych doświadczonych pracowników, przy użyciu generatorów ozonu najwyższej jakości. Ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym pozwala nie tylko na usunięcie grzyba czy pleśni z zalanej piwnicy, ale również likwiduje nieprzyjemny zapach wilgoci i zgnilizny. Skorzystaj z ozonowania piwnicy po zalaniu lub podtopieniu.

Dezynfekcja szpitali i gabinetów lekarskich

W związku z rozszerzającą się pandemią w Polsce oferujemy usługę cyklicznego ozonowania szpitali i gabinetów lekarskich w Żywcu. Nasza oferta dezynfekcji pomieszczeń skierowana jest do szpitali, izb przyjęć, gabinetów kosmetycznych i dentystycznych, przychodni lekarskich i gabinetów weterynaryjnych na terenie miasta Żywiec. Odkażamy apteki, karetki, sale operacyjne oraz oddziały szpitalne przez całą dobę. Posiadamy bogate doświadczenie w ozonowaniu placówek medycznych.

certyfikat ozonowania żywiec

Ozonowanie pojazdów dla firm

Specjalistyczna dezynfekcja i ozonowanie pojazdów , komunikacji miejskiej, oraz floty samochodów ciężarowych z groźnych z wirusów, bakterii i utrudniających życie alergenów. Dezynfekujemy pojazdy dla firm w Żywcu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dla klientów cyklicznych atrakcyjne ceny. Do dezynfekcji wykorzystujemy wyłącznie generatory ozonu najwyższej klasy, które pozwalają na odkażanie nawet 9000m3/h. Ozon pozwala nie tylko na likwidację groźnych dla zdrowia drobnoustrojów, ale także na eliminacje nieprzyjemnych zapachów np. w postaci dymu nikotynowego. Skorzystaj z oferty ozonowania środków komunikacji miejskiej tj, autobusów, pociągów i tramwajów z firmą Kastelnik. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapoznaj się z opisem naszej realizacji zlecenia dezynfekcji komunikacji miejskiej na Śląsku .

Dezynfekcja pomieszczeń Żywiec

Jak przebiega ozonowanie placówek bankowych w Żywcu?

Ozon to tzw. tritlen czyli tlen złożony z trzech atomów. To właśnie trzeci atom tlenu w ozonie, odpowiada za jego właściwości utleniające, które pozwalają na niszczenie bakterii i wirusów z naszego otoczenia. Na czym polega proces utleniania? Dodatkowy atom tlenu w momencie kiedy napotyka na swojej drodze nieznane cząsteczki, rozbija je na mniejsze cząsteczki, tym samym je neutralizując.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

W trakcie tego zabiegu trzeci atom tlenu zostaje w krótkim czasie zniszczony. W ten sposób znika zarówno ozon, jak i groźny wirus czy bakteria. Właśnie dlatego mówi się, że ozon mimo bycia bardzo silnym środkiem dezynfekującym, ma tak naprawdę bardzo krótki czas życia.

Dlaczego ozonowanie biur jest tak skuteczne

 • ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób likwidacji bakterii, wirusów i grzybów,
 • ozonowanie ma bardzo rozległe działanie, pozwala na odkażenie zarówno sali operacyjnej jak i żłóbka,
 • ozonowanie pomieszczeń pozwala na likwidację groźnych dla zdrowia związków np. podczas realizacji zleceń sprzątania po zgonach,
 • ozonowanie ma rozległe i dogłębne działanie, pozwala na penetrację najmniejszych szczelin w pomieszczeniu;
 • ozon świetnie usuwa nieprzyjemne zapachy np. zgnilizny i spalenizny. Świetnie sprawdza się w sprzątaniu po pożarach,
 • ozonowanie jest przystępne cenowo i dostępne dla każdego mieszkańca Żywca.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%