Ozonowanie pomieszczeń Zawiercie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń ozonem w Zawierciu. Całodobowo, ponad 3000 m2/ h

Gruntowne ozonowanie pomieszczeń w Zawierciu i okolicach. Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości na terenie województwa śląskiego. Odległość do 100 km w cenie. Przeprowadzamy profesjonalne ozonowanie pomieszczeń Zawiercie przez całą dobę. Zlikwiduj w swoim otoczeniu niepożądane zapachy, takie jak spalenizna związana z pożarem czy zgnilizna w zawilgoconej piwnicy. Nie potrzeba do tego silnych środków chemicznych. Wystarczy ozon(o3), postać tlenu występującego w naszym otoczeniu. Zabieg ozonowania wykonany przez fachowców z doświadczeniem daje gwarancję likwidacji wirusów, bakterii i grzybów w bardzo krótkim czasie. Działamy przez całą dobę w Zawierciu i takich miastach, jak: Podzamcze, Łazy, Myszków, Poręba, Pilica, Szczekociny, Mirów, Lelów, Koniecpol, Żarki, Siewierz, Pyrzowice. Wydajność naszych generatorów to ozonowanie nawet 3000 m2 na godzinę . Jako jedyni na terenie woj. śląskiego oferujemy taką wydajność w połączeniu z takimi cenami. Firma Kastelnik legitymuje się pozytywnymi opiniami od placówek publicznych, oświatowych, urzędów, restauracji, teatrów i zakładów produkcyjnych w całej Polsce. Codziennie zajmujemy się ozonowaniem w szpitalach, izbach przyjęć i gabinetach lekarskich. Zlecenia przyjmujemy całodobowo!

Dezynfekcja po stwierdzonym istnieniu wirusa w Zawierciu

Szybko i definitywnie pozbywamy się z otoczenia wirusów i bakterii. Całościowo czyścimy instalację klimatyzacyjną w domach i pomieszczeniach publicznych. Odkażamy mieszkania, klatki schodowe w domach wielorodzinnych, blokach i apartamentowcach. Ozonujemy również windy i pomieszczenia gospodarcze. Po zdiagnozowanych przypadkach chorób wirusowych dezynfekujemy także placówki służby zdrowia np. dyżurki i gabinety lekarskie, izby przyjęć, oddziały szpitalne i całe szpitale na Śląsku. Oferujemy specjalne ceny ozonowania powyżej 100m2, na terenie miasta Zawiercie dla domów opieki, hospicjów i domów dziecka.

Ozonowanie szpitali, banków i biur na terenie Zawiercia

Koniecznym zabiegiem po wykryciu groźnych bakterii i wirusów jest odpowiednia dezynfekcja pomieszczeń przeprowadzona przez specjalistyczna firmę. Zapewni ona bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt w odkażonych pomieszczeniach. Nasza firma oferuje darmowy dojazd do miejsca zlecenia na terenie całego województwa śląskiego podczas zleceń ozonowania szpitali, banków i biur. Wystawiamy też certyfikat potwierdzający przeprowadzenia ozonowania z zachowaniem wszelkich wymaganych norm. Podmioty prowadzące działalność otrzymują od nas fakturę VAT. Szybkie, bezpieczne i terminowe ozonowanie tylko z firmą Kastelnik w Zawierciu.

Ozonowanie domów i mieszkań po zalaniu

Gdy mamy do czynienia z podtopieniami, zalaniem budynków czy wybiciem kanalizacji, ozonowanie jest najlepszym sposobem dezynfekcji. Nasze usługi są dostępne całodobowo w Zawierciu. Fachowo przeprowadzamy także zabieg odgrzybiania ścian w domach mieszkalnych i gmachach użyteczności publicznej po zalaniu woda lub po awarii sieci wodno – kanalizacyjnej. Na terenie Zawiercia sprzątamy po wybiciu kanalizacji, a zapach z tym związany likwidujemy ozonem. Zlecenia przyjmujemy całą dobę, oferując wycenę gratis. Osuszanie domu po zalaniu, odgrzybianie i dezynfekcja pomieszczeń wykonana prze jedną firmę to gwarancja kompleksowej i profesjonalnej usługi.

Ozonowanie pomieszczeń krok po kroku

Dezynfekcja lokali biurowych czy mieszkań poprzez ozonowanie pomieszczeń na Śląsku jest bardzo bezpieczna i przynosi duże efekty. Trzyatomowa postać tlenu, jaką jest ozon, występuje w naszym otoczeniu od zawsze. Ozon jest bardzo bezpieczny i efektywny w likwidacji wirusów, bakterii, roztoczy i grzybów, a szczególnie w przypadku stwierdzenia w naszym otoczeniu obecności groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Należy pamiętać, że to, co niewidoczne gołym okiem, może stanowić śmiertelne zagrożenie. Aby bezpiecznie przeprowadzić dezynfekcję ozonem, należy opróżnić pomieszczenia. Nie mogą tam też znajdować się postronne osoby. Wszystkie żywe rośliny, rybki w akwarium i inne żywe organizmy winny być usunięte z lokalu. Drzwi i okna należy zamknąć, a otwory wentylacyjne bardzo dokładnie uszczelnić. Pracownicy firmy Kastelnik działający w miejscowości Zawiercie wykonują swoje obowiązki w specjalistycznej odzieży ochronnej, regularnie dokonując pomiarów poziomu ozonu w pomieszczeniu. Te zabezpieczenia mają sprawić, żeby dezynfekcja była przeprowadzona w sposób profesjonalny, a jednocześnie bezpieczny i aby jeden zabieg dokładnej dezynfekcji ozonem w pomieszczeniu, był absolutnie wystarczający.

Osuszanie budynków po zalaniach i podtopieniach w Zawierciu

Na terenie miasta Zawiercie i okolicznych miejscowości, wykonujemy kompleksowe osuszanie budynków po zalaniach, w tym po podtopieniach piwnic, biurowców a także garaży, w połączeniu z profesjonalnym doczyszczaniem oraz dezynfekcją za pomocą ozonu. Ozonowanie pomieszczeń w Zawierciu to element naszej usługi sprzątania po zalaniu. Profesjonalna dezynfekcja po zalaniu zniszczy wszelkie, niewidzialne gołym okiem, wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie, które w ukryciu mogą stanowić dla człowieka duże zagrożenie. Opisaną technikę stosujemy z sukcesami już od 2013 r, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie na rynku i zadowolić wielu, powracających do nas do tej pory, klientów.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie

Śmierć to nieuchronny element ludzkiego życia. Niewiele osób wie, że ludzkie ciało już w pierwszych godzinach rozkładu rozpoczyna wydzielanie niebezpiecznych związków chemicznych, które mogą być bardzo groźne dla człowieka. Właśnie dlatego w tak trudnej sytuacji, należy zadbać o bardzo dokładną dezynfekcję mieszkania po zgonie , którą najlepiej zlecić doświadczonej firmie. Ozonowanie pomieszczeń po śmierci to absolutna podstawa naszej usługi sprzątania po zgonach Nie ma drugiej metody, która ma taki zasięg działania, a jednocześnie pozwala na szybkie udostępnienie odkażonego lokalu do użytku.

Dezynfekcja szpitali i firm produkcyjnych w Zabrzu

Ozonowanie pomieszczeń biurowych i firm Zawiercie

W dzisiejszej dobie ozonowanie pomieszczeń należy do najbardziej efektywnych metod odkażania i dezynfekcji na Śląsku. Ta znana od wielu lat metoda, jest skuteczna w eliminowaniu wirusów i bakterii zarówno z powietrza, jak i z poziomych i pionowych powierzchni. Zabija różnego rodzaju patogeny, grzyby, pleśń i alergeny. Stosowanie ozonowania pomieszczeń w Zawierciu, doskonale sprawdza się w dezynfekcji przestrzeniach biurowych, firm produkcyjnych, a także w hurtowniach i sklepach z żywnością, gdyż ozon szybko się rozkłada i jest bezpieczny dla środków spożywczych.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Wprowadzając ten sposób odkażania do naszej oferty już w 2013 roku, opieraliśmy się na wiedzy na temat działania ozonu. Autorem wielkiej kariery tego gazu był uczony Christian Friedrich Schobein. To właśnie on pierwszy opisał jego właściwości i zajął się badaniami nad tą wzbogaconą wersją tlenu. Można więc powiedzieć, że to ten  spragniony wiedzy niemiecki uczony przyczynił się do rozwoju, tak skutecznej i popularnej dzisiaj, metody dezynfekcji.

Dezynfekcja ozonem w Zawierciu

Firma Kastelnik oferuje ozonowanie lokali mieszkalnych i biurowych na terenie Zawiercia i okolicznych miast takich jak np. Podzamcze, Łazy, Myszków, Poręba, Pilica, Szczekociny, Mirów, Lelów, Koniecpol, Żarki, Siewierz, Pyrzowice i to przez cała dobę, 7 dni w tygodniu. Jako firma o długoletnim doświadczeniu w sprzątaniu po pożarach, zalaniach i innych zdarzeniach losowych wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i szybko.  Wykorzystując ozon, fachowo dezynfekujemy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne, zarówno w zakładach produkcyjnych, gastronomii i obiektach medycznych. Nasze działania zawsze poprzedzone są indywidualną oceną sytuacji na miejscu zdarzenia, co pozwala nam dobrać odpowiednią metodę dezynfekcji do zastanej sytuacji. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, posiadającą wszechstronną wiedzę na temat właściwego stężenia ozonu i sposobu jego zastosowania w konkretnej sytuacji. Takiej wiedzy nie da zdobyć się z dnia na dzień. To właśnie wyróżnia naszych pracowników na tle innych firm, zajmujących się ozonowaniem pomieszczeń w Zawierciu. Jako jedni z nielicznych przez całą dobę wykonujemy dezynfekcję ozonem w żłobkach, przedszkolach, aptekach, placówkach bankowych i pocztowych. Wszędzie tam, gdzie potrzeba kompleksowej dezynfekcji w dobie pandemii, jest firma Kastelnik.

Nasze doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń, również w przypadku sprzątania po wybiciu kanalizacji czy sprzątaniu po śmierci, jest bardzo duże. Realizujemy także usługi w zakresie dezynfekcji za pomocą ozonu silosów rolniczych, hurtowni i sklepów  spożywczych, zakładów produkcyjnych ale także środków transportu. Ozonujemy floty samochodów ciężarowych, samochody osobowe np. należące do korporacji taksówkarskich oraz  środki transportu publicznego.

Zalety odkażania ozonem w placówkach medycznych

Wszelkie placówki służby zdrowia, w tym szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie czy apteki powinny być wolne od bakterii, wirusów czy innych drobnoustrojów. Chodzi tu o bezpieczeństwo pacjentów i klientów. W spełnieniu tych warunków bardzo pomocny jest zabieg ozonowania pomieszczeń w Zawierciu. Ozon, składający się z trójatomowych cząsteczek, potrafi łączyć się ze szkodliwymi substancjami i poprzez utlenianie rozbijać je na mniej szkodliwe cząsteczki. Finalnie dochodzi do całkowitego unieszkodliwienia wirusów, bakterii, grzybów, a nawet potencjalnych alergenów. Ozonowanie ma także dobroczynne działanie w przypadku osób ze schorzeniami dróg oddechowych, które nie chcą zrezygnować z obecności kochanych czworonogów w swoim życiu. Z myślą o osobach walczących z alergiami, wprowadziliśmy do naszej oferty ozonowanie pomieszczeń dla alergików w Zawierciu.  Osoby z astmą,  alergiami na  kurz, sierść psów i kotów dzięki regularnie przeprowadzanym zabiegom ozonowania, mogą liczyć na czystsze  powietrze w swoim otoczeniu i lepszy komfort życia Ozon pozwala na szybkie i skuteczne oczyszczenie powietrza z pyłków kwiatów, kurzu, roztoczy czy sierści zwierząt. Taki zabieg stanowczo poprawia komfort życia alergików, oraz ich rodzin. Warto wspomnieć, że wystarczy jeden zabieg ozonowania aby z naszego mieszkania zlikwidować zarówno alergeny, jak i groźne wirusy i bakterie. Co więcej, ozon neutralizuje przykre i niechciane zapachy. Działa więc dwutorowo. Odkaża i uwalnia pomieszczenia od smrodów i odorów.

Firma Kastelnik oferuje ozonowanie także w miejscach, gdzie przykre zapachy takie jak dym tytoniowy, stęchlizna, spalenizna czy  smród kociego moczu dają się mocno we znaki. Tradycyjne metody nie pozwalają osiągnąć w tych przypadkach, zadowalających  rezultatów.  Dzięki ozonowi możemy pomóc  pozbyć się ich na zawsze.  Jeśli  Ty lub Twoja Firma znajduje się w którejś z opisanych sytuacji wezwij, naszych techników i skorzystaj z darmowej wyceny.

Ozonowanie sklepów, galerii handlowych – dlaczego warto?

Wszystkie miejsca i  przestrzenie, gdzie znajduje się i przemieszcza wiele osób, są potencjalnie narażone na występowanie infekcji i innych zagrożeń dla życia i zdrowia ludzkiego. Dlatego tak ważna jest  stała troska o odpowiedni poziom sanitarny tych obiektów. Wykonane przez specjalistyczną firmę ozonowanie daje gwarancję bezpieczeństwa zdrowotnego tych miejsc. Galerie handlowe, kluby fitness, siłownie ale też teatry, kina i hale sportowe powinny być regularnie poddawane ozonowaniu. Także urzędy, w których istnieje ciągły kontakt  z interesantami, winny korzystać z tej formy zabezpieczenia obywateli przed zachorowaniami. Firma Kastelnik profesjonalnie przeprowadza ozonowanie środków transportu w Zawierciu. Zarówno autobusów turystycznych, w tym uczestniczących w transporcie międzynarodowym, jaki i autobusów czy pociągów. Wiele firm transportowych z Zawiercia i województwa śląskiego decyduje się na periodyczne ozonowanie swojej floty transportowej. Mając świadomość, że działanie ozonu zabija wszelkie wirusy i szkodliwe bakterie, cotygodniowo np. w piątek w nocy, zlecają one przeprowadzenie dezynfekcji pojazdów i stacji ich obsługi. Daje im to pewność, że wyjeżdżające na trasy środki transportowe są bezpieczne dla użytkowników. Na takie działania decydują się także właściciele wielkich hal magazynowych, stanowiących wiodącą infrastrukturę firm logistycznych. Ozon nie tylko likwiduje zagrożenie bakteriologiczne, ale też neutralizuje przykre zapachy, które są wszechobecne w środkach transportu, warsztatach i magazynach.

Ozonowanie pomieszczeń to także efektywny sposób dezynfekcji w galeriach handlowych, sklepach meblowych i spożywczych. Dzięki posiadaniu wysoce wydajnych generatorów ozonu, nasza firma jest w stanie poddać dezynfekcji ogromne obszary sklepowe, w bardzo krótkim czasie. Ozonowanie galerii handlowych to sposób na rozległe odkażanie, w bezpieczny sposób. Pracujemy we wszystkich dzielnicach miejscowości Zawiercie (Argentyna, Blanowice, Bzów, Karlin, Skarżyce, Warty, Żabki, Żerkowice).

Ozonowanie pomieszczeń w Zawierciu

 • ozonowanie placówek bankowych ma skuteczną i potwierdzoną w praktyce zdolność zabijania wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Ozon likwiduje także mrówki, gryzonie, mole, komary i karaluchy,
 • w przeciwieństwie do innych środków dezynfekujących, dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. Dezynfekuje przewody grzewcze i klimatyzacyjne, ściany, podłogi ,sufity. Odkaża także meble i tapicerki,
 • ozonowanie gabinetów weterynaryjnych zabija nie tylko szkodliwe bakterie i drobnoustroje, ale też skutecznie neutralizuje przykre zapachy a jego działanie utrzymuje się przez długi czas,
 • ozonowanie biur jest bezpieczne,  ponieważ szybko po zastosowaniu ozonu, ulega on rozkładowi, co powoduje, że pomieszczenia dezynfekowane  po niedługim czasie nadają się do używania,
 • jego wysoka skuteczność daje gwarancję, że zabiegu ozonowania nie będzie potrzeba powtarzać zbyt często, co sprawia, że jest to metoda nie wymagająca znacznych nakładów finansowych.

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów

Są takie zapachy, z którymi ciężko się uporać nawet przy użyciu najnowszych metod oczyszczania powietrza. W tej sytuacji rozwiązaniem może być ozonowanie pomieszczeń. Ozonowanie to nie tylko proces likwidacji wirusów, bakterii czy pleśni z naszego otoczenia, ale także sposób na pozbycie się najokropniejszych zapachów. Ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym jest w stanie skutecznie usunąć zapach spalenizny po pożarze, zapach dymu nikotynowego z samochodu czy ścian, a także całkowicie zneutralizować zapach rozkładającego się ciała. Tak było w przypadku naszego zlecenia likwidacji zapachu po zgonie, na terenie domu w Zawierciu. Warto jednak pamiętać, że ozonowanie zneutralizuje tylko te zapachy, które wniknęły w ściany, sufity i różnego rodzaju materiały. Jeśli głównym problemem jest śmierdząca ciecz, która wsiąknęła w podłogi, ozonowanie może nie być wystarczającą formą dezynfekcji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%