Ozonowanie pomieszczeń Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń biurowych Zabrze nawet 3000m2/h

Dajemy bezpieczeństwo mieszkańcom Śląska dzięki usłudze ozonowania pomieszczeń Zabrze. Pracujemy całodobowo i przez 7 dni w tygodniu w szpitalach, urzędach, firmach produkcyjnych. Naszą pracą staramy się zwiększyć komfort życia mieszkańców Zabrza w tych trudnych czasach. Dzięki ozonowaniu pomieszczeń zabijamy wirusy, bakterie, grzyby i roztocza z Twojego otoczenia. Wszystko dzięki specjalistycznym generatorom ozonu stosowanymi w pracy przez firmę Kastelnik w Zabrzu. Ozonowanie pomieszczeń to akceptowany przez sanepid sposób na skuteczną dezynfekcję w dobie pandemii. Dezynfekcja mieszkań i domów wytworzonym ozonem to również ratunek dla osób, które cierpią na alergie sezonowe lub astmę. Odkażamy komunikację miejską, biura oraz placówki medyczne całego Śląska tj. Gliwice, Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Jaworzno, Mikołów, Tarnowskie Góry, Bytom, Wieszowa, Pyskowice, Piekary Śląskie 24h/7. Ozonowanie ponad 3000 m2 przez całą dobę! Z naszej usługi dezynfekcji przez całą dobę korzystają gabinety lekarskie, gabinety dentystyczne, przychodnie weterynaryjne, szpitale, izby przyjęć, bloki operacyjne oraz apteki. Na rynku działamy od 2013 roku, jesteśmy firmą z doświadczeniem i najlepszymi fachowcami. Oferujemy usługę cyklicznego ozonowania pomieszczeń dla firm, korporacji, hoteli, restauracji czy komunikacji miejskiej. Zgłoszenia przyjmujemy i wykonujemy całodobowo!

Dezynfekcja pomieszczeń po wirusie

Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń po kwarantannie i po wirusie na terenie Zabrza i miast ościennych. Nie musisz martwić się o to, czy wystarczająco dobrze odkaziłeś wszystkie powierzchnie. Skorzystaj z pomocy specjalistów z zakresu dezynfekcji na Śląsku. Odkażamy powierzchnie środkami o szerokim spektrum działania. Oferujemy również usługę dezynfekcji klimatyzacji samochodowej oraz domowej. To dzięki pracy naszych techników ozonowania, możesz zlikwidować wirusa i bakterie z domu, mieszkania, windy czy klatki schodowej. Powyżej 100m2 atrakcyjne rabaty dla klientów w Zabrzu. Korzystamy z generatorów ozonu najwyższej generacji podczas ozonowania pomieszczeń na Śląsku, które nie są dostępne dla amatorskiego odkażania.

Ozonowanie szpitali i biur w Zabrzu

Przez całą dobę przyjmujemy zlecenia i przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń w szpitalach, karetkach, izbach przyjęć, oddziałach szpitalnych, oddziałach ratunkowych w Zabrzu. Z naszej usługi dezynfekcji i ozonowania biur korzystają duże przedsiębiorstwa na terenie Zabrza i całego Śląska. Działamy w dzielnicach Zabrza np. Helenka, Mikulczyce oraz w okolicznych miastach. Darmowa wycena w ciągu 1h od przesłania zgłoszenia. Odkażamy miejsca po wirusie przez całą dobę i oferujemy darmowy dojazd na miejsce zlecenia. Wystawiamy fakturę VAT oraz certyfikat, który potwierdza specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń. Pracujemy na całym Śląsku wykonując dezynfekcję pomieszczeń biurowych i szpitalnych.

Dezynfekcja pomieszczeń i środków transportu

Ozonowanie pomieszczeń to jedna z form oferowanej przez firmę Kastelnik usługi dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu w mieście Zabrze. Odkażamy domy opieki, hale wystawienniczo-targowe, środki komunikacji zbiorczej np. pociągi i autobusy oraz muzea i centra handlowe. Nasi specjaliści w zakresie dezynfekcji ozonem wykonują ozonowanie w Zabrzu Biskupicach, również w walce z zagrzybieniem i pleśnią w zabytkowych kamienicach i domach po zalaniu. Firma Kastelnik jako jedyna oferuje całodobowe ozonowanie pomieszczeń dla mieszkańców Zabrza, w konkurencyjnych cenach. Oferujemy fachowców z bogatym doświadczeniem i najlepszym sprzętem na Śląsku.

certyfikat ozon zabrze

Ozon topowej jakości

Rok 2020 to czas, kiedy o niesamowitych właściwościach bakteriobójczych i wirusobójczych ozonu mówi się głośno. Tak naprawdę, działanie ozonu na bakterie, wirusy i grzyby jest znane już od XIX wieku, jednak jako metoda dezynfekcji, zyskuje on na popularności z powodu panującej na całym świecie pandemii. Oferowane przez firmę Kastelnik ozonowanie pomieszczeń pozwala na skuteczne wybicie wirusów, roztoczy, alergenów i bakterii z naszego domowego otoczenia. Ozon ma jednak również zastosowanie dezynfekujące w innych miejscach. Nie wszyscy wiedzą, że ozonowanie to również świetna metoda dezynfekcji wody oraz warzyw i owoców. Ozon pozwala na wybicie do 100% bakterii, które znajdują się w wodzie czy na spożywanych przez nas produktach i to bez zmiany oceny sensorycznej odkażanych produktów. W związku z tym ozonowanie pomieszczeń może być z powodzeniem przeprowadzane w sklepach spożywczych, galeriach handlowych czy targowiskach w zamkniętych pomieszczeniach. Jak przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń w Zabrzu? Najważniejsze jest odcięcie wszystkich wylotów powietrza poprzez ich dokładne uszczelnienie. Powinno się również wynieść z pomieszczenia żywe rośliny oraz wszystkie zwierzęta. Dobrym pomysłem jest także dokładne zabezpieczenie antyków i zabytkowych malowideł, ponieważ te mogą ucierpieć podczas dezynfekcji ozonem. Warto jednak pamiętać, że wszystkie wyżej wymienione czynności powinny zostać wykonane nie przez klienta, a przez pracownika firmy dezynfekującej. Po odpowiednim przygotowaniu do pracy można poznać profesjonalną firmę ozonującą pomieszczenia na terenie Śląska. Dodatkowo, stężenie ozonu w pomieszczeniu powinno być sprawdzane kilkukrotnie podczas zabiegu ozonowania oraz po jego zakończeniu.

Ozonowanie dla alergików i właścicieli zwierząt

Proces ozonowania polega na aktywności trzeciego atomu tlenu. Trzecia cząsteczka tlenu obecna w ozonie odpowiedzialna jest za proces utleniania, który rozbija cząsteczki alergenów, nieprzyjemnych zapachów czy wirusów, na tak drobne cząsteczki, że przestają one być szkodliwe. Firma Kastelnik w Zabrzu wprowadziła do portfolio swoich usług usuwanie alergenów ozonem. Ozonowanie pomieszczeń w domu alergików i osób chorych na astmę może znacząco zwiększyć ich komfort życia. To także świetne rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez swoich pupili, a zdiagnozowano u nich alergię na sierść lub ślinę zwierząt. Eliminacja najczęściej występujących alergenów w postaci pyłków traw i drzew, kurzu, czy sierści zwierząt z mieszkania, to sposób na spokojny oddech we własnym domu i to bez konieczności zmiany sposobu życia. Co ważne, jeden zabieg ozonowania pozwoli na usunięcie ze wszystkich trudno dostępnych miejsc zarówno alergenów jak i groźnych wirusów i bakterii czy nieprzyjemnych zapachów.

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

Usunięcie z otoczenia uporczywych zapachów jest możliwe i to dzięki wykonywanemu przez naszą firmę ozonowaniu pomieszczeń w Zabrzu . Zastosowanie ozonu w restauracjach, hotelach, kamienicach, szpitalach czy komunikacji miejskiej pozwala na skuteczne pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, które zdążyły wniknąć w ściany i tapicerki. Nie ma drugiej tak efektywnej metody eliminacji zapachu nikotyny z samochodu czy pociągu, niż poprawnie przeprowadzone ozonowanie. W naszej działalności wykorzystujemy ozonowanie między innymi podczas sprzątania po pożarach, ponieważ metoda ta pozwala na usunięcie okropnego zapachu spalenizny z mieszkania czy domu po pożarze. Ozon równie świetnie radzi sobie z zapachem wilgoci w starych kamienicach czy piwnicach i strychach. W pierwszej kolejności jednak należy usunąć przyczynę problemu poprzez odgrzybianie pomieszczeń.

Usługa ozonowania przestrzeni biurowych Zabrze

Mimo że wykorzystanie ozonu w zwalczaniu wirusów i grzybów jest znane od prawie 200 lat, dopiero teraz zyskuje na popularności. Firma Kastelnik wykorzystuje specjalistyczne generatory ozonu, które umożliwiają dezynfekcję nawet 3000m2 w ciągu godziny. Jeszcze kilkanaście lat temu dezynfekcja ozonem na tak dużą skalę, była tylko marzeniem.

Obecnie, ozon jest stosowany w naszej pracy do skutecznego dezynfekowania przestrzeni biurowych typu open space, a także dużych hal magazynowych i produkcyjnych. Warto również wspomnieć o zastosowaniu ozonu jako środka leczniczego, czyli ozonoterapii, która z powodzeniem jest stosowana na całym świecie.

Popularny artykuł na blogu: ozonowanie żywności

Dezynfekcja szpitali i firm produkcyjnych na terenie miasta

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność ozonoterapii w zwalczaniu różnorodnych schorzeń oraz w stymulowaniu układu odpornościowego. Ozon, dzięki dodatkowemu atomowi tlenu, zwiększa frakcję tlenu we krwi i zwiększa absorpcję tlenu w pęcherzykach płucnych. Dodatkowo, ozon zmniejsza gęstość i lepkość krwi, co pozwala na wykorzystanie go w terapii przeciwzakrzepowej.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Całodobowa dezynfekcja pomieszczeń Zabrze i okolice

Nasza firma oferuje całodobową dezynfekcję pomieszczeń na terenie Śląska, korzystając z metody ozonowania. Podczas każdej realizacji zabiegu odkażania, monitorujemy stężenie ozonu zarówno w trakcie realizacji zabiegu, jak i po jej zakończeniu, aby zapewnić odpowiedni poziom dezynfekcji. Ponadto, ze względu na nasze doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń, wystawiamy certyfikat potwierdzający wykonanie dezynfekcji ozonem dla budynków zlokalizowanych w Zabrzu.

Nasi doświadczeni pracownicy dezynfekują pomieszczenia na terenie Zabrza oraz we wszystkich lokalizacjach na terenie województwa śląskiego tj. w Katowicach, Jaworznie, Cieszynie, Bielsku-Białej, Gliwicach, Bytomiu, Żywcu, Jastrzębiu-Zdroju, Chorzowie, Tarnowskich Górach, Raciborzu, Rybniku. Oferujemy darmowy dojazd na miejsce zlecenia na Śląsku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Na czym polega likwidacja pluskiew?

Mamy doświadczenie w dezynfekcji pomieszczeń w aptekach, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych, salonach SPA i gabinetach kosmetycznych, a także w szpitalach, oddziałach szpitalnych i karetkach. Ozonowanie pomieszczeń to również stały element naszej usługi sprzątania po zgonie w Zabrzu.

Pomiar stężenia ozonu

Pomiar stężenia O3 za pomocą miernika marki Drager.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w Polsce i rosnącą epidemią wirusa, całodobowo wykonujemy ozonowanie pomieszczeń we wszystkich zabrzańskich dzielnicach (Maciejów, Helenka, Biskupice, Janek, Makoszowy, Kończyce, Pawłów, Zaborze, Grzybowice, Rokitnica). Taka forma odkażania w związku z przypadkiem wirusa w Zabrzu, to gwarancja wyeliminowanie z domu, pracy czy samochodu obecności groźnego wirusa.

Dezynfekcja ozonem w punktach usługowych

Ozonowanie pomieszczeń to szybki i bezpieczny sposób nie tylko na usunięcie nieprzyjemnych zapachów z komunikacji miejskiej czy w związku zawilgoceniem pomieszczeń, ale przede wszystkim sprawdzona i kompleksowa technika dezynfekcji. Gdzie sprawdzi się ozonowanie pomieszczeń? Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi powierzchniami i trudno dostępnymi powierzchniami. Ozonowanie pomieszczeń to idealny sposób na dezynfekcje lokali usługowych, sklepów spożywczych i galerii handlowych w Zabrzu.

Zobacz, co zrealizowaliśmy w woj. śląskim: usuwanie śladów krwi po zgonie w Bielsku-Białej

Dezynfekcja z wykorzystaniem ozonu, to większe poczucie bezpieczeństwa Twoich pracowników i klientów, ale także czyste i świeże powietrze. Proponujemy cykliczne ozonowanie pomieszczeń w siłowniach, centrum fitness, sklepach obuwniczych i odzieżowych, sklepach budowlanych i meblowych.

Dezynfekcja pomieszczeń to obowiązek w takich miejscach jak salony kosmetyczne, salony tatuażu czy salony fryzjerskie.

Są to miejsca, gdzie w ciągu dnia przebywa wiele osób i to przez dłuższy okres, przez co potencjalny czas ekspozycji na groźne drobnoustroje jest dłuższy. Skorzystaj z naszej usługi ozonowania pomieszczeń w Zabrzu w atrakcyjnej cenie z darmowym dojazdem.

Ozonowanie przedszkoli, izb przyjęć, banków – dlaczego warto?

Ozonowanie to sposób na gruntowną i kompleksową dezynfekcję w Zabrzu bez użycia silnych i trujących środków chemicznych oraz bez użycia wody. Ozonowanie to idealna i mobilna forma dezynfekcji przedszkoli, izb przyjęć i banków na terenie woj. śląskiego. Przy niskim nakładzie pieniężnym i czasowym, firma Kastelnik jest w stanie przywrócić neutralne środowisko w pomieszczeniach biurowych w Twojej firmie.

Całodobowe ozonowanie pomieszczeń w Zabrzu to sprawdzona droga do eliminacji z powietrza i powierzchni wirusów, bakterii, roztoczy, alergenów a także nieprzyjemnych zapachów i groźnych oparów. Odkażanie pomieszczeń z użyciem ozonu to forma dezynfekcji doradzana przez Sanepid, o ile wykonywana jest przez firmę z wykwalifikowaną kadrą oraz odpowiednim sprzętem.

Ozonowanie biura Zabrze

Ozonowanie bura na terenie Zabrze wymaga dobrej jakości genertarów.

Ozonowanie komunikacji miejskiej, floty samochodów transportowych czy klimatyzacji samochodowej sprawi, że będziesz mógł odetchnąć pełną piersią w tych trudnych czasach. Codziennie wykonujemy zlecenia dezynfekcji ozonem na terenie szpitali w Zabrzu oraz w innych placówkach medycznych tj. salach operacyjnych, przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej czy izbach przyjęć. Wykonujemy ozonowanie w bibliotekach, muzeach, bankach, placówkach pocztowych, szkołach, żłobkach i przedszkolach. Wszystko z myślą o zdrowiu mieszkańców Zabrza.

Co wyróżnia dezynfekcję ozonem w Zabrzu

 • ozonowanie utleniania cząsteczki wirusów, grzybów i pleśni więc nadaje się do odkażania sal szpitalnych, izb przyjęć czy gabinetów kosmetycznych;
 • ozonowanie ma potwierdzone działanie wirusobójcze i jest stosowane m.in w urzędach czy gabinetach lekarskich
 • ozonowanie jest kompleksową techniką dezynfekcji w autobusach, pociągach i tramwajach;
 • ozonowanie eliminuje niemiłe zapachy, może być stosowane w hotelach, w sprzątaniu po zgonach lub czyszczeniu po pożarach w Zabrzu;
 • ozonowanie pomieszczeń w domach opieki społecznej i noclegowniach wspiera walkę z gryzoniami, pchłami, insektami i pluskwami;
 • ozon działa lepiej niż dostępne od ręki techniki dezynfekcji, ponieważ jest lotny i dociera w najmniejsze szczeliny;
 • ozonowanie nie jest drogie, a wykonywane przez specjalistów pozwala na szybkie odkażanie w galeriach handlowych, firmach produkcyjnych i szkołach.

Dezynfekcja komunikacji miejskiej

Komunikacja miejska to nieodzowny element transportu zarówno w Zabrzu, jak i całym woj. śląskim. Jej popularność i niezbędna obecność, powinna iść w parze z bezpieczeństwem jej użytkowników. Firma Kastelnik oferuje usługę cyklicznego ozonowania komunikacji miejskiej, w tym tramwajów, autobusów i pociągów na terenie Śląska.

Dzięki wykorzystaniu przenośnych generatorów ozonu w procesie dezynfekcji autobusów czy tramwajów, przewoźnicy mogą być pewni, że ich przestrzeń pracy jest wolna od wszelkich grzybów, bakterii i wirusów. Dodatkowo zastosowanie ozonowania w transporcie miejskim pozwala na utrzymanie czystego i pachnącego powietrza wewnątrz pojazdów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%