Ozonowanie pomieszczeń Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Wrocław ponad 2999 m2/h

Firma Kastlenik oferuje skuteczne i trwałe ozonowanie pomieszczeń w mieście Wrocław.W cenie gwarantujemy dojazd na terenie całego Dolnego Śląska, aż do 100 km gratis! Zostałeś dotknięty pożarem lub zalaniem i szukasz sposobu na szybkie pozbycie się przykrych zapachów? Postaw na profesjonalne odkażanie bez użycia chemii, za pomocą ozonu. Nie od dziś wiadomo, że ozonowanie to skuteczny i ekologiczny sposób na pozbycie się zarówno odoru, jak i bakterii i wirusów np. po zdiagnozowanym przypadku choroby zakaźnej. Pracujemy we Wrocławiu i innych miastach dolnośląskich tj. Legnica, Lubin, Oleśnica, Dolny Brzeg, Brzeg, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bolesławiec 24h na dobę. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi proponujemy ozonowanie nawet ponad 2999 m2 na godzinę. Jesteśmy jedyną tak skuteczną firmą w całym województwie. Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz liczne referencje od klientów, w tym urzędów, sklepów, placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych i właścicieli biur. Ozonowanie Dolny Śląsk - zlecenia przyjmujemy całodobowo!

Odkażanie po wykrytym oraz zdiagnozowanym przypadku choroby

Szybko neutralizujemy bakterie i wirusy oraz inne drobnoustroje. Odkażamy mieszkania, klatki schodowe, ośrodki zdrowia i szpitale po zdiagnozowanych przypadkach ciężkich chorób zakaźnych. Czyścimy także klimatyzację i przewody wentylacyjne. Powyżej 100m2 gwarantujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny ozonowania.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych Wrocław

Dezynfekcja za pomocą ozonu to jeden z najlepszych sposobów oczyszczania pomieszczeń biurowych z bakterii oraz wirusów. Szybko odkazimy Twoje biuro, a Ty zapewnisz bezpieczeństwo pracownikom. Zamów już dziś bezpłatną wycenę. Cały Dolny Śląsk - dojazd gratis a do tego wystawimy certyfikat ozonowania po wykonaniu usługi i jeśli sobie tego życzysz fakturę VAT dla firm. Działamy terminowo, dokładnie i dyskretnie.

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń mieszkalnych

Ozonowanie to też jeden z etapów dezynfekcji pomieszczeń dla zalanych mieszkań, biur lub piwnic. Dla miasta Wrocław oferujemy osuszanie i odgrzybianie ścian w domu po zalaniu lub powodzi. Pracujemy całodobowo i dostosujemy się do żądań klienta.

ozonowanie-kastelnik-wrocław

Przygotowanie do ozonowania Kastelnik - Dolny Śląsk

Ozon, mimo że jest gazem trującym dla człowieka, dziś znajduje bardzo szerokie zastosowanie w zabiegach odkażania pomieszczeń, neutralizacji zapachów czy dezynfekcji po zdiagnozowanej chorobie zakaźnej. Aby poprawnie dokonać ozonowania należy bezwzględnie usunąć wszelkie rośliny z pomieszczenia, w którym będzie wykonany zabieg, zamknąć okna, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć. Ludzie i zwierzęta opuszczają lokal. Podczas ozonowania pomieszczeń Wrocław, technicy z naszej firmy mają ubraną specjalistyczną odzież ochronną oraz stale dokonują pomiarów stężenia. W ten sposób wykonują dezynfekcję ozonem bezpiecznie i precyzyjnie.

Osuszanie budynków

Kompleksowe osuszanie zalanych biur, domów czy garaży zwykle uzupełniane jest usługą czyszczenia specjalistycznego wraz pełnym odkażaniem, czyli ozonowaniem powierzchni użytkowych. Dzięki temu łatwo usunie się nieprzyjemne zapachy towarzyszące zalaniom. Nasz doświadczony i profesjonalny personel już od 2013 roku oferuje usługi najwyższej jakości.

Usuwanie zapachów

Pozbycie się nieprzyjemnych, trudno usuwalnych zapachów, np. dymu papierosowego możliwe jest dzięki usłudze ozonowania. W celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu papierosów, stęchlizny, grzyba czy woni zwierząt gospodarczych skontaktuj się z naszymi specjalistami. Ozon daje gwarancję pozbycia się wszelkiego rodzaju smrodu i stęchłego powietrza. Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych czy biurowych. Dolny Śląsk dojazd do 100 km gratis!.

Na czym polega ozonowanie? Dezynfekcja całodobowa Wrocław 7/24h Dolny Śląsk

Ozonowanie pomieszczeń biurowych i mieszkalnych we Wrocławiu to skuteczna metoda dezynfekcji.  Dzięki niej zlikwidujesz szybko z powietrza i z odkażanych powierzchni wszystkie patogeny, bakterie, wirusy a takżę wszędobylskie alergeny. Ozon (O3) powszechnie znany jest ludzkości już od dawien dawna, odkąd został odkryty i opisany w dziewiętnastym wieku przez Christiana Friedricha Schönbeia, a później badany przez kolejne pokolenia naukowców, by dziś służył nam jako broń przeciw dorbnoustwrojom.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Wrocław

Kastelnik  prężnie działa na Dolnym Śląsku i świadczy całodobowe usługi ozonowania powierzchni biurowych we Wrocławiu oraz pobliskich miastach woj. dolnośląskiego np. Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Ścinawa, Lubin, Polkowice, Legnica, Lwówek Śląski, Bolesławiec, Świerzawa, Lubań, Gryfów Śląski, Zgorzelec, Oława, Żmigród, Jelenie Góra, Kowary, Karpacz, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bolków, Boguszów Gorce, Strzegom, Głuszyca, Jedlina Zdrój, Nowa Ruda, Kłodzko, Polanica Zdrój, Dzierżoniów, Pieszyce, Bielawa, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Strzelin, Żarów, Jaworzyna Śląska. Od wielu lat oferujemy usługi specjalistycznej dezynfekcji np. czyszczenie po zalaniu, sprzątanie po pożarze oraz profesjonalne odkażanie wentylacji i klimatyzacji w przemyśle, gastronomi oraz w placówkach medycznych.

Firma Kastelnik oferuje profesjonalne ozonowanie pomieszczeń – w tym dokładną dezynfekcję po pożarach i powodziach. Od lat zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, flot samochodowych do transportu żywności. Sprzątamy i odkażamy zakłady produkcyjne, fabryki i silosy rolnicze. Na terenie Wrocławia i całego woj. dolnośląskiego oferujemy bezpłatny dojazd do klienta!

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie dla branży medycznej, w tym przychodni i szpitali to znana i powszechna metoda usuwania wirusów i bakterii. To sprawdzony sposób na eliminację nieprzyjemnych zapachów wraz z kompletną dezynfekcją lokali. Ozon bardzo dokładnie usuwa wszelkie bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe patogeny. Ze względów zdrowotnych i sanitarnych zaleca się cyklicznie ozonować nie tylko miejsca publiczne, ale też prywatne domy, zwłaszcza w przypadku występowania alergii u mieszkańców.

Warto podkreślić, że ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli borykasz się z uczuleniem na roztocza, kurz, pyłki lub sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których na co dzień przebywasz przyniesie Ci ulgę i złagodzi objawy alergii.

Jak już pisaliśmy, ozon pomaga w neutralizacji nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, spalenizny, pleśni, zgnilizny i wielu innych. Aby szybko i skutecznie usunąć przykre i niepożądane aromaty z domu, biura lub samochodu skorzystaj z  naszej usługi ozonowania pomieszczeń Wrocław.

Ozonowanie sprawdzi się świetnie także w wielu innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie miejsc publicznych  – dlaczego warto?

Ozonowanie to polecana technika odkażania, zwłaszcza podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji. To metoda, która sprawdza się we wszystkich miejscach publicznych: urzędach miejskich, kinach, galeriach handlowych, siłowniach i w restauracjach. Nadaje się również przy odkażaniu mieszkań i placówek medycznych po zdiagnozowanym przypadku chorobowym oraz po zgonie. Charakterystyczne cechy odkażania za pomocą ozonu tu:

  • ozonowanie jest niezwykle skuteczne – nie przykrywa nieprzyjemnych zapachów, lecz faktycznie je likwiduje
  • ozonowanie jest kompleksowe – usuwa wszystkie niepożądane drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
  • ozonowanie jest niezwykle precyzyjne – ozon trafia do wszystkich zakamarków – wnika w pory mebli, wchłania się w tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia pełną dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, która byłaby niemożliwa do przeprowadzenia za pomocą tradycyjnych metod,
  • ozonowanie jest tanie – ozonowanie daje długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać żadnymi środkami odkażającymi,
  • ozonowanie jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od zabiegu ozonowania pomieszczenia są przeznaczone do powtórnego użytkowania.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Od kilkudziesięciu już lat wiadomo, że nie tylko nieprzyjemne zapachy można zlikwidować za pomocą ozonu. Dziś często firmy transportowe decydują się na odkażanie pojazdów samochodowych Wrocław, by pozbyć się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów i bakterii. Ozonowanie pozwala usunąć patogeny, dzięki czemu możemy zapewnić komfort pracy pracownikom i bezpieczeństwo od zakażenia. Coraz częściej kierownictwo firm decyduje się na regularne ozonowanie floty pojazdów. Ozonowanie samochodu to sposób na problematyczne zapachy i potencjalne wirusy. Zostaną one szybko usunięte a wraz z nimi zniknie zagrożenie zachorowania i ryzyko odesłania załogi na kwarantannę. Częste ozonowanie samochodów to realne poprawienie bezpieczeństwa w Twojej firmie. Zamów już dziś bezpłatną wycenę.

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%