Ozonowanie pomieszczeń
biurowych Warszawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń, biur Warszawa - 9000 m3/h

Dla firmy oferujemy ozonowanie pomieszczeń biurowych Warszawa i inne okoliczne miejscowości woj. mazowieckiego, nawet do 9000 m3/h. Posiadamy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o dużej mocy tj. 40 g/h, 80 g/h oraz 240 g/h. Ozonowanie firm Warszawa to promocyjne stawki za dezynfekcję ozonem dużych powierzchni biurowych. Dojazd do klienta na terenie Ochoty, Mokotowa, Śródmieścia całkowicie bezpłatny. Usuwanie nie tylko zapachów spalenizny po pożarze, ale również skuteczne ozonowanie mieszkania Warszawa. Obsługujemy wielkogabarytowe powierzchnie magazynowe w zakładach produkcyjnych. Ozonowanie to sprawdzony sposób na pozbycie się wirusów po zdiagnozowanym przypadku. Odkażanie i ozonowanie na terenie wszystkich dzielnic miasta Warszawy np. Ochota, Mokotów, Wola, Praga, Żolibórz oraz w innych miast: Piaseczno, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Otwock. Zapewniamy darmowy dojazd i najlepszą cenę. Ozonowanie biura, firmy - nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Profesjonalna firma ozonująca Kastelnik to pozytywne opinie oraz gwarancja skutecznie przeprowadzonego zabiegu ozonowania. Kastelnik ozonowanie Warszawa - zgłoszenia na dezynfekcję ozonem przyjmujemy całodobowo 7/24.

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa

Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie, to dziś zmartwienie nie tylko dla pracodawcy. W bezpieczny sposób usuwamy również wirusy oraz bakterie z mieszkań osób prywatnych, oraz domów opieki społecznej. Gruntownie i kompleksowo czyścimy klimatyzację, a także odkażamy nie tylko zakłady przemysłowe, ale również szpitale, hotele pracownicze oraz urzędy. Już powyżej 99 m2 oferujemy konkurencyjne ceny na przeprowadzenie zabiegu skutecznego ozonowania. Pracujemy nie tylko w weekendy, ale również w godzinach nocnych, poza godzinami pracy Twojej firmy. Usługa na ozonowanie firm Warszawa to dziś niekwestionowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na odkażanie powietrza z chorobotwórczych drobnoustrojów.

Ozonowanie Warszawa na czym polega?

Ozonowanie firmy Warszawa to usługa, którą możesz zamówić już teraz! Nasi konsultacji czekają pod telefonem i chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dzięki generowaniu najlepszej jakości ozonu na rynku w konkurencyjnej cenie możesz cieszyć się bezpiecznym miejscem pracy dla swoich pracowników. Wyeliminowanie bakterii ze wszystkich powierzchni to podstawa ozonowania.
Odkażanie ozonem to od lat jeden z bardziej skutecznych sposobów oczyszczania pomieszczeń z wirusów. Oferujemy całkowicie bezpłatny dojazd, a po wykonaniu usługi wystawiamy certyfikat ozonowania oraz fakturę VAT lub paragon.

Ozonowanie biur, szkoły w Warszawie

Zalanie biuro to sytuacja ciężka, która przydarzyć się może w każdej firmie, szkole czy przedszkolu. Kastelnik oferuje czyszczenie po zalaniach oraz ozonowanie biur w Warszawie po zalaniu. Usuwamy grzyby oraz bakterie, które powstają po zalaniu na skutek wilgoci. Proponujemy również osuszanie pomieszczeń po zalaniu, w tym dezynfekcja ścian i podłóg, które były zalane. Osuszanie budynków i ozonowanie to niezbędne czynności, jakie musimy wykonać po zdarzeniu, jakim jest zalanie. Ozonowanie w Warszawie to jeden ze sposobów dezynfekcji urzędów miejskich, pomieszczeń szpitalnych, czy też powierzchni biura. Ozonowanie biura Warszawa, usuwanie wirusów, w tym odgrzybianie ścian po zalaniu, to usługi dezynfekcji jakie zamówisz w firmie Kastelnik.

Certyfikat ozonowania Warszawa

Jak przygotować pomieszczenie do ozonowania?

Ozon (O3) to gaz niezwykle trujący dla człowieka. W dzisiejszych czasach znajduje on szerokie zastosowanie w zabiegach odkażania pomieszczeń placówek oświatowych oraz zakładów medycznych. Z ozonowanego pomieszczenia należy bezwzględnie usunąć wszelkie kwiaty, roślin, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć - tym wszystkim zajmują się technicy firmy ozonującej pomieszczenia w Warszawie. Podczas ozonowania warszawskich pomieszczeń, mieszkań, domów, technicy firmy Kastelnik noszą specjalistyczną odzież ochronną oraz dokonują pomiarów stężenia w celu wykonania usługi dezynfekcji ozonem w poprawny i właściwy sposób.

Osuszanie budynków

Osuszanie zalanych pomieszczeń biurowych jest niezwykle często uzupełniane usługą sprzątania specjalistycznego po zalaniu, wraz pełną dezynfekcją np: ozonowaniem powierzchni biurowych w Warszawie. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usługi, Kastelnik na rynku już od 2013 roku.

Ozonowanie Warszawa

Usunięcie dymu nikotyny dzięki usłudze ozonowania samochodu. W celu usunięcia brzydkiego zapachu papierosów skontaktuj się z naszym biurem. Ozonowanie w Warszawie daje gwarancje pozbycia się stęchłego zapachu np. usunie przykry zapach "starego mieszkania" czy zapach "pleśni w szafie". Zapraszamy do kontaktu w sprawie ozonowania pomieszczeń biurowych, firmy. Województwo mazowieckie dojazd do 100 km gratis.

Na czym polega ozonowanie? Ozonowanie pomieszczeń Warszawa

Ozonowanie biur Warszawa i okolicy, to niezwykle skuteczna metoda dezynfekcji,  pozwala ona na zlikwidowanie z powietrza i odkażanych powierzchni  magazynowych w zakładach przemysłowych, patogenów, bakterii, wirusów oraz przeróżnych alergenów. Ozon (O3)  powszechnie znany jest ludzkości już od dawien dawna.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Wykonujemy usługi ozonowania mieszkań w różnych miejscach w Warszawie. Realizowaliśmy usługę w lokalach i biurach zlokalizowanych na Śródmieściu, wzdłuż ulicy Marszałkowskiej, na Pradze-Północ, Ursynowie, Bemowie, Białołęce i Targówku.

Czy wiesz, że w osiemnastym  wieku pewien niderlandzki biolog, niejaki  Mr. Marum wyczuł dziwny swąd powietrza wokół swoich urządzeń  elektrostatycznych? W tamtej chwili nie miał pojęcia jednak, że ma właśnie do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi, który za 200 lat zmieni oblicze walki z niebezpiecznymi patogenami i groźnymi wirusami.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych w Warszawie

Kastelnik mazowieckie świadczy całodobowe usługi ozonowania pomieszczeń biurowych Warszawie, ozonowanie mieszkań oraz firm w okolicznych miastach woj. mazowieckiego np. Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Otwock, Pruszków, Sochaczew. Od wielu lat świadczymy usługi czyszczenia specjalistycznego np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym odkażaniem kanałów wentylacji w przemyśle, gastronomi oraz na rynku medycznym.

Od wielu lat oferujemy ozonowanie pomieszczeń czy też ozonowanie biur – w tym dezynfekcję po pożarach oraz zalaniach, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, flot samochodowych,  zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Co więcej, na terenie Kielc oraz całego woj. mazowieckim oferujemy bezpłatny dojazd.

Po jakim czasie można wejść do pomieszczenia po ozonowaniu?

Po zabiegu ozonowania należy wietrzyć pomieszczenie przez czas od 15 do 30 minut i jest to minimum stosowane przy zabiegu ozonowania, który nie trwał dużej niż 30 minut. Bezpiecznie jest nie wchodzić do pomieszczenia przez minimum kilka godzin od dezynfekcji, a stanowczo zaleca się przeprowadzenie pomiaru stężenia ozonu w powietrzu przed ponownym korzystaniem z pomieszczenia. Charakterystyczny zapach jak po burzy może się utrzymywać jeszcze przez najbliższe dwa dni, ale nie świadczy to o jego obecności w powietrzu.

Ozonowanie mieszkań Mazowieckie

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń mieszkalnych w Warszawie jest dla Ciebie!

Usługa typu ozonowanie Warszawa znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

 • czyszczenia mieszkań po pożarze;
 • czyszczenie piwnic po zalaniach;
 • czyszczenia klimatyzacji;
 • czyszczenia i doczyszczaniu posadzek po wylewie fekaliów.

Ozonowanie miejsc publicznych  – dlaczego warto?

Ozonowanie to świetna technika odkażania, przydatna podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w urzędach miejskich, biurach, szkołach, kinach, siłowniach jak i w klubach fitness w Warszawie. Nadaje się również przy odkażaniu mieszkań po zdiagnozowanym przypadku oraz po chorobie. Najważniejsze cechy odkażania za pomocą ozonu tu:

 • Ozonowanie pomieszczeń biurowych jest niezwykle skuteczne, ponieważ ozon nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami,
 • ozonowanie firmy w Warszawie jest całkowicie kompleksowe w wykonaniu Kastelnik. Usuwamy drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, dzięki temu chronimy przed rozwoje wirusów oraz bakterii;
 • ozonowanie mieszkania jest bardzo dokładne. Dzieje się tak, gdyż ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • ozonowanie biur Warszawa jest niedrogie. Dobra cena na ozonowanie to bezpieczeństwo, które zapewnia komfort, dając długotrwały efekt, którego nie osiągniemy innymi środkami odkażającymi;
 • ozonowanie powietrza jest całkowicie bezpieczne. Ozon O(3) szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie w transporcie publicznym – autobus, pojazd szynowy

Nie tylko zapach dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy można zlikwidować ozonem. Dziś często firmy transportowe decydują się na odkażanie pojazdów samochodowych ozonem Warszawa, w celu pozbycia się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów. Możemy zapewnić dzięki usłudze dezynfekcji ozonem, komfort pracownikom i bezpieczeństwo. Często kierownictwo firm, decyduje się na cykliczne ozonowanie floty pojazdów, np. raz w tygodniu co sobota jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Potencjalne wirusy zostaną usunięte a wraz z nimi również zagrożenie zachorowania i unieruchomienia firmy, bądź odesłania załogi na kwarantanne. Ozonowanie Warszawa to realne  szansa na poprawę bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Ozonowanie biur firma Kastelnik

Ozonowanie placówek medycznych, szpitali to popularna metoda usuwania wirusów, ale nie tylko. To dobry sprawdzony sposób na eliminacje z nich nieprzyjemnych zapachów przy jednoczesnej  dezynfekcji pomieszczeń. Ozon usuwa bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów przede wszystkim zdrowotnych, zaleca się  cyklicznie ozonować domy, jeżeli mieszka w nich, ktoś uczulony np. na koty.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń w Twoim domu na warszawskiej Ochocie, przyniesie Ci realną ulgę i poprawi mocno komfort życia. Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Kastelnik – produkujemy najlepszej jakości ozon na Mazowszu. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%