Ozonowanie pomieszczeń
biurowych Warszawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń biurowych do 3000m2/h

Kastelnik oferuje niezwykle skuteczne sposoby dezynfekcji tj., ozonujemy pomieszczenia biurowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu. Dojazd do klienta na terenie woj. Mazowieckiego bezpłatny! Usuwamy nie tylko zapach spalenizny po pożarze za pomocą ozonu bez użycia chemii, ale również skutecznie odkażamy mieszkania, domu i powierzchnie magazynowe w zakładach produkcyjnych. Według stanu wiedzy na dziś dzień, ozonowanie to sprawdzony sposób na pozbycie się wirusów po zdiagnozowanym przypadku. Pracujemy na terenie wszystkich dzielnic miasta Warszawy np. Ochota, Mokotów, Wola, Praga, Żolibórz oraz w innych miastach województwa tj. Piaseczno, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Otwock. Zapewniamy darmowy dojazd i bezpłatną wycenę. Ozonowanie biura lub firmy nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Profesjonalna firma ozonująca Kastelnik to pozytywne opinie oraz gwarancja skutecznie przeprowadzonego zabiegu ozonowania. Ozonowanie Mazowieckie zgłoszenia przyjmujemy całodobowo!

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Warszawie np. po chorobie zakaźnej

W bezpieczny sposób usuwamy wirusy oraz bakterie. Gruntownie i kompleksowo czyścimy klimatyzację, a także odkażamy zakłady przemysłowe, bloki mieszkalne oraz hotele. Już od 100m2 oferujemy konkurencyjne ceny na przeprowadzenie zabiegu ozonowania.

Ozonowanie powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych całej Mazowieckie

Odkażanie oznem to od lat jeden z bardziej działających sposobów oczyszczania pomieszczeń wirusów, roztoczy oraz bakterii na halach produkcyjnych. Na terenie woj. mazowieckiego dojazd na magazyny w cenie usługi. Wystawiamy certyfikat ozonowania po wykonaniu usługi oraz fakturę VAT lub paragon. Pracujemy w weekendy oraz w godzianch nocnych.

Dezynfekcja ozonem urzędów miejskich, banków, szkół, przedszkoli oraz placówek medycznych

Ozonowanie to jeden z etapów luv sposobów dezynfekcji urzędów miejskich, pomieszczeń szpitalnych, np. dla po zalaniach lub zdiagnozowanych przypadkach. Ozonowanie mieszkań, piwnic, szkół i przedszkoli w tym odgrzybianie ścian po zalaniu. Ponadto w naszej firmie dezynfekującej można zamówić usługę osuszania po zalaniu Pracujemy 7/24h

certyfikat-ozon

Przygotowanie do ozonowania Kastelnik - Mazowieckie

Ozon (O3) to gaz niezwykle trujący dla człowieka. W dzisiejszych czasach znajduje on szerokie zastosowanie w zabiegach odkażania pomieszczeń placówek oświatowych oraz zakładów medycznych. Z ozonowanego pomieszczenia należy bezwzględnie usunąć wszelkie kwiaty, roślin, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć - tym wszystkim zajmuja się nasi technicy. Podczas ozonowania mieszkań warszawskich pomieszczeń, technicy firmy Kastelnik noszą specjalistyczną odzież ochronną oraz dokonują pomiarów stężenia w celu wykonania usługi dezynfekcji ozonem w poprawny i właściwy sposób.

Osuszanie budynków

Gruntowne osuszanie zalanych pomieszczeń biurowych jest niezwykle często uzupełniane usługą sprzątania specjalistycznego po zalaniu, wraz pełną dezynfekcją np: ozonowaniem powierzchni biurowych. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usługi, Kastelnik na rynku już od 2013 roku.

Usuwanie zapachów

Usunięcie dymu nikotyny dzięki usłudze ozonowania samochodu. W celu usunięcia brzydkiego zapachu papierosów skontaktuj się z naszym biurem. Ozonowanie pojazdu daje gwarancje pozbycia się zapachu stęchłego pomieszcza, np. usunie przykry zapach "starego mieszkania” czy pleśni w piwnicy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie ozonowania pomieszczeń biurowych, proszę dzwonić o dowolnej porze dnia. Województwo Mazowieckie dojazd do 100 km gratis!.

Na czym polega ozonowanie? Dezynfekcja całodobowa Warszawa 7/24h woj. mazowieckie

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Warszawa i okolica – to skuteczna metoda dezynfekcji,  pozwala ona na zlikwidowanie z powietrza i odkażanych powierzchni  magazynowych w zakładach przemysłowych, patogenów, bakterii, wirusów oraz przeróżnych alergenów. Ozon (O3)  powszechnie znany jest ludzkości już od dawien dawna. W osiemnastym  wieku pewien niderlandzki biolog, niejaki  Pan Marum wyczuł dziwny swąd powietrza wokół swoich urządzeń  elektrostatycznych. W tamtej chwili nie miał pojęcia jednak, że ma właśnie do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Warszawa

Kastelnik mazowieckie świadczy całodobowe usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych, biurowych w Warszawie  oraz okolicznych miastach woj. mazowieckiego np. Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Otwock, Pruszków, Sochaczew. Od wielu lat świadczymy usługi czyszczenia specjalistycznego np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym odkażaniem kanałów wentylacji w przemyśle, gastronomi oraz na rynku medycznym.

Od wielu lat oferujemy ozonowanie pomieszczeń – w tym dezynfekcję po pożarach oraz zalaniach, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, flot samochodowych,  zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo, na terenie Kielc oraz całego woj. mazowieckim oferujemy bezpłatny dojazd!

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie placówek medycznych, szpitali to popularna metoda usuwania wirusów ale nie tylko. To dobry sprawdzony sposób na eliminacje z nich nieprzyjemnych zapachów przy jednoczesnej  dezynfekcji pomieszczeń. Ozon usuwa bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów przede wszystkim zdrowotnych, zaleca się  cyklicznie ozonować domy, jeżeli mieszka w nich, ktoś uczulony np. na koty.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń w Twoim domu na warszawskiej Ochocie, w którym regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń mieszkalnych w Warszawie jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie miejsc publicznych  – dlaczego warto?

Ozonowanie to świetna technika odkażania, przydatna podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w urzędach miejskich, szkołach, kinach, siłowniach i w klubach fitnes. Nadaje się również przy odkażaniu mieszkań po zdiagnozowanym przypadku oraz po chorobie. Najważniejsze cechy odkażania za pomocą ozonu tu:

  • jest niezwykle skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami,
  • jest całkowicie kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
  • jest bardzo dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
  • jest niedrogie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
  • jest całkowicie bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Nie tylko zapach dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy można zlikwidować ozonem. Dziś często firmy transportowe decydują się na odkażanie pojazdów samochodowych ozonem Warszawa, w celu pozbycia się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów. Możemy zapewnić dzięki usłudze dezynfekcji ozonem, komfort pracownikom i bezpieczeństwo. Często kierownictwo firm, decyduje się na cykliczne ozonowanie floty pojazdów, np. raz w tygodniu co sobota jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy i potencjalne wirusy zostaną usunięte a wraz z nimi również zagrożenie zachorowania i unieruchomienia firmy, bądź odesłania załogi na kwarantanne. Regularne ozonowanie samochodów to realne poprawienie bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze17%
Średnio16%
Słabo0%
Okropnie0%