Ozonowanie pomieszczeń
Wadowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie Wadowice, wydajność 9000 m3/h, 7/24h

Szukasz sprawdzonego i taniego sposobu na dezynfekcję ozonem lokali mieszkalnych, usługowych lub pomieszczeń biurowych w Chrzanowie? Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i higienę w twoim miejscu pracy? Postaw na profesjonalne ozonowanie. Firma Kastelnik od 2013 roku świadczy usługi dezynfekcji ozonem w całej Małopolsce. Oferujemy niskie ceny i darmowy dojazd na obszarze województwa. Zadzwoń już dziś.

Dezynfekcja mieszkań po wykrytych przypadkach choroby Wadowice

Ozonowanie definitywnie i niezwykle szybko usuwa z powietrza i wszelkich powierzchni wirusy i bakterie. Wykonujemy kompleksową dezynfekcję ozonem lokali mieszkalnych, powierzchni biurowych, a także klatek schodowych w blokach i biurowcach firmy. Odkażamy również szpitale i gabinety lekarskie po zdiagnozowanych przypadkach i chorobach. Powyżej 300m3 promocyjne ceny ozonowania pomieszczeń w Wadowicach i okolicy. Jeśli zastanawiasz się, czy ta metoda odkażania to zabieg odpowiedni dla Ciebie, przeczytaj nasz artykuły na blogu: „dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku”.

Ozonowanie powietrza sklepu, apteki, firmy produkcyjnej Małopolska

Odkażanie i specjalistyczna dezynfekcja ozonem to jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania placówek aptecznych, biur w sklepach i miejsc użyteczności publicznej. Na terenie całego woj. Małopolskiego zapewniamy całodobowy dojazd na miejsce zlecenia. Jako jedyni na rynku wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie jakościowego ozonowania powietrza. Kastelnik to profesjonalne ozonowanie oraz sprzątanie specjalistyczne na terenie firm produkcyjnych i przemysłowych.

Odkażanie zalanych piwnic, domów i budynków mieszkalnych

Ozonowanie to jeden z istotnych etapów sprzątania mieszkań po zalaniach. Dezynfekcja ozonem mokrych ścian, to najlepszy sposób na odgrzybianie wilgotnych posadzek piwnic i garaży po awarii kanalizacji lub przypadkowym zalaniu wodą. Dodatkowo oferujemy usługę osuszania budynków. Pogotowie specjalistyczne firmy Kastelnik działa 24h na dobę prze 7 dni w tygodniu. Oferuje pomoc dotyczącą usuwania skutków awarii wodno-kanalizacyjnych, a także sprzątania i czyszczenie po pożarze na terenie Wadowic. U nas zawsze darmowa wycena oraz bezpłatny dojazd do miejsca awarii.

ozonowanie wadowice

Ozonowanie dla alergików - jak działa?

Ozonowanie to skuteczna metoda w walce z alergenami . Wiesz, że profesjonalne ozonowanie to skuteczny i sprawdzony sposób na walkę z wirusami? Ale nie tylko, bo dobrze wykonane ozonowanie neutralizuje alergeny! Czy wiesz, jakie mikroorganizmy najczęściej wywołują alergie? U wielu osób uczulenia występują w kontakcie z kurzem, roztoczami, ale też z syntetycznymi substancjami zapachowymi np. alkoholem benzoesowym lub z olejkami eterycznymi, gumą, różnej maści antybiotykami. Prewencyjne ozonowanie mieszkań u alergików pozwala wygrać walkę ze wszystkimi alergiami.

Ozonowanie pomieszczeń firmy na terenie Wadowic

Jak wygląda odkażanie po zdiagnozowanym przypadku?

Dzięki ozonowaniu niezwykle szybko i skutecznie likwidujemy z powietrza i powierzchni wszelkie wirusy i bakterie. Wykonujemy jakościową i kompletną dezynfekcję lokali mieszkaniowych, biur, garaży, piwnic, magazynów. Czyścimy i odkażamy szpitale, gabinety lekarskie i inne placówki medyczne po zdiagnozowanych przypadkach chorób wirusowych, w tym COVID-19.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Powyżej 300m3 mamy specjalne ceny ozonowania pomieszczeń w Wadowicach. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu, np. dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, sklepu Wadowice i okolica

Odkażanie ozonem dla mieszkańców miasta Wadowice, a także specjalistyczna dezynfekcja szpitali powierzchni biurowych, sklepów i innych obiektów to standardowy zabieg, który pozwala na sterylizacje pomieszczeń i poprawę ich higieny i zdrowia osób w nich przebywających.

Ozonowanie to świetna technika odkażania, przydatna podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w urzędach miejskich, szkołach, kinach, siłowniach i w klubach fitness. Zamów już dziś zabieg ozonowania z bezpłatnym dojazdem na terenie Wadowic oraz do miejscowości takich jak Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów, Maków Podhalański, Pcim, Rabka Zdrój.

Inna popularna usługa firmy Kastelnik: sprzątanie po zgonach Wrocław

Jak przygotować pomieszczenie do zabiegu dezynfekcji i ozonowania?

Ozon występuje naturalnie w przyrodzie. Ten dziś dobrze znany gaz jest najczęściej wykorzystywany do wyjątkowo efektywnej formy dezynfekcji i walki z drobnoustrojami, np. po zdiagnozowanym przypadku niebezpiecznej choroby wirusowej czy po zgonie. Ozon świetnie radzi sobie z przykrymi zapachami, nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi bakteriami czy wirusami.

Pierwszym krokiem w zabiegu ozonowania jest przygotowanie pomieszczeń do ozonowania w Małopolsce w Wadowicach. Należy opróżnić mieszkanie z niepotrzebnych przedmiotów.  Obowiązkowo należy wynieść żywe rośliny np. kwiaty doniczkowe, a także domowe zwierzęta. W dalszej kolejności trzeba zamknąć drzwi i okna oraz uszczelnić otwory wentylacyjne.

W trakcie ozonowania domów, mieszkań, biur czy przedsiębiorstw w Wadowicach, specjaliści z firmy Kastelnik są odpowiednio wyposażeni. Nasi technicy ubierają specjalną odzież zapewniającą najwyższą ochronę. Ponad to, każdorazowo wykonują pomiary stężenia ozonu w odkażanym pomieszczeniu. Wszystko po to, aby usługa dezynfekcji ozonem była wykonana bezpiecznie dla zdrowia mieszkańców, ale również szybko i skutecznie.

Osuszanie budynków po zalaniach

Osuszanie zalanych pomieszczeń firmy, zakładów produkcyjnych, przyziemi garaży warto uzupełnić o doczyszczanie i dezynfekcję za pomocą ozonowania. Profesjonalna i kompletna dezynfekcja po zalaniu jest gwarancją na likwidację wszystkich niewidocznych gołym okiem patogenów, takich jak wirusy, bakterie, grzyby czy pleśń.

Nie ma co oszczędzać na zdrowiu i bezpieczeństwie. Szukasz porady? Zamów usługę osuszania z ozonowaniem w naszej firmie. Z sukcesami Kastelnik działa na rynku usług specjalistycznych oferując jakościowe ozonowanie po zalaniach od 2013 roku.

Neutralizacja trudno usuwalnych zapachów – zaufaj specjalistom

Pozbycie się zapachu nikotyny czy spalenizny z mieszkania, biura czy samochodu jest już możliwe! Sposobem na przykre wonie jest właśnie ozonowanie. Ozon to wyjątkowo skuteczne narzędzie do neutralizowania wszystkich tych zapachów, które weszły w ściany, meble, inne codzienne przedmioty.

Zadzwoń już dziś do firmy Kastelnik, jeśli od dawna bezskutecznie próbujesz usunąć przykry zapach dymu papierosowego lub inną natrętną woń ze swojego otoczenia. Badania potwierdzają, że mało która metoda neutralizacji zapachów daje tak efektowne rezultaty, co użycie ozonu w odpowiednim stężeniu. Już dziś rozpraw się na dobre z takimi zapachami jak swąd przypalonego jedzenia, zgnilizna starej piwnicy, odór pleśni czy smród po pożarze. Zadzwoń do firmy Kastelnik i dowiedz się więcej na temat ozonowania biur, mieszkań i samochodów, którą wykonujemy całodobowo na terenie Wadowic i sąsiednich miast.

Oferujemy profesjonalne usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych i biurowych w Wadowicach oraz wszystkich miastach na terenie woj. małopolskiego np.  Nowy Targ, Gorlice, Nowy Sącz, Limanowa. W całej Małopolsce dojazd do klienta oferujemy aż do 100 km gratis!

Ogólnopolska firma zajmująca się ozonowaniem

Doświadczenie w realizacji trudnych przypadków

Firma Kastelnik oferuje nie tylko profesjonalne ozonowanie. Działamy kopleksowo na rynku specjalistycznych usług sprzątających. Oferując potwierdzone certyfikatami doświadczenie w specjalistycznym sprzątaniu np. czyszczenie po zalaniu, sprzątanie po pożarze, dezynfekcji po zgonach gwarantujemy 100% skuteczności i satysfakcji.

Warto dodać, iż do każdego zlecenia, niezależnie od jego natury, podchodzimy bardzo indywidualnie. Wiemy, że każdy klient jest inny i każdy przypadek należy traktować jednostkowo. W codziennej pracy stawiamy na odpowiednie wyszkolenie kadry i rozwój zawodowy naszych fachowców. Takie podejście skutkuje tym, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży na polskim rynku.

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń – w tym w przeprowadzaniu trudnych i wymagających dekontaminacji po pożarach i zalaniach. Od lat oferujemy także ozonowanie klimatyzacji, flot samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i silosów rolniczych. Zawsze na terenie Wadowic i województwa małopolskiego oferujemy darmowy dostęp do naszych ekspertów.

Usługi dezynfekcji podczas odkażania placówek medycznych

Zastanawiasz się, jak zadbać o bezpieczeństwo personelu medycznego w trudnych czasach pod znakiem pandemii? Badania dowodzą, że regularne stosowanie zabiegu ozonowania w placówkach medycznych, czyli aptekach, gabinetach lekarskich, przychodniach czy szpitalach to najlepsza metoda walki z groźnymi drobnoustrojami.

To również bardzo często wybierany sposób na pozbycie się przykrych zapachów. Ozon ma więc kompleksowe działanie i w momencie zetknięcia się z cząsteczkami patogenów, rozbija je na jeszcze mniejsze elementy i doprowadza do ich całkowitej neutralizacji. W ten sposób wszystkie patogeny: bakterie, roztocza, grzyb, bakterie, pleśń itp. są usuwane z naszego otoczenia i przestają być groźne dla zdrowia.

Specjaliści od higieny pracy zalecają częste ozonowanie pomieszczeń biurowych, ale również polecają ozonowanie domów prywatnych dla osób ze zdiagnozowaną astmą oraz alergiami. Ozonowanie to świetny sposób dla alergików, którzy mieszkają z czworonogami, zwłaszcza długowłosymi kotami i psami. Jeśli cierpisz na męczące alergie, np. uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie mieszkania szybko i skutecznie poprawi jakość Twojego codziennego życia i wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami.

Jak udowodniono, ozon szybko i skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy z naszego domu. Nawet wonie, które są zwykle bardzo trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami, takie jak zapach dymu tytoniowego, kociego moczu, stęchlizny itp. Znikną bezpowrotnie po przeprowadzeniu ozonowania. Aby bezpiecznie i raz na zawsze usunąć ze swojego mieszkania jakikolwiek nieprzyjemny zapach, wybierz usługę ozonowania mieszkań Wadowice.

Ozonowanie sprawdza się również jako dodatek do innych usług sprzątania:

Dlaczego warto ozonować sklepy w galerii handlowej?

Profesjonalnie wykonane ozonowanie sklepów czy punktów usługowych w galeriach handlowych to obecnie standardowa forma dezynfekcji miejsc publicznych. Często ozon jest stosowany w trakcie czyszczenia chemicznego jako gwarancja bezpieczeństwa i sposób na definitywną walkę z drobnoustrojami.

W takich miejscach publicznego użytku jak sale kinowe, sklepy, kluby fitness, restauracje, urzędy czy galerie handlowe bardzo często wykonuje się regularne ozonowania pomieszczeń. I bardzo dobrze! Odpowiednio przeprowadzony zabieg ozonowania pozwala na bezpieczne korzystanie z tych wszystkich miejsc i ogranicza rozprzestrzenianie się chorób. Ozonowanie lokali Wadowice to także dobry sposób na dezynfekcję domu po zdiagnozowanym i przebytym przypadku choroby wirusowej. Gdzie sprawdza się dezynfekcja tą metodą? Ma zastosowanie w bardzo wielu miejscach:

 • ozonowanie miejsc użyteczności publicznej, gdyż ma potwierdzone bardzo skuteczne działanie. Ozon działa długofalowo, idealnie usunie nieprzyjemne zapachy, ale co najważniejsze – niszczy groźne mikroorganizmy;
 • ozonowanie placówek medycznych, gdyż działa kompleksowo. Oznacza to, że ozon likwiduje nie tylko wirusy i bakterie, ale także usuwa przykre zapachy.
 • dezynfekcja ozonem jest niezwykle dokładna. Ozon w przeciwieństwie do tradycyjnych metod odkażania dociera we wszystkie zakamarki, nawet niewidoczne dla oka szczeliny ścian, mebli oraz podłogi;
 • dezynfekcja ozonem jest stosunkowo niedroga. Oznacza to realne oszczędności dla przedsiębiorstw. Dzięki wysokiej skuteczności, ozon daje długotrwałe efekty.
 • dezynfekcja ozonem jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Po przeprowadzeniu zabiegu ozon od razu ulega rozkładowi. Jest bezpieczny dla wszystkich, także wrażliwych alergików.

Ozonowanie pojazdów komunikacji miejskiej

W dzisiejszych czasach liczne firmy transportowe czy decydenci zarządzający komunikacją miejską wybierają dezynfekcję ozonem swojej floty samochodów na teranie Wadowic. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Ozonowanie to jedyna tak szybka, tania, a przy tym bezpieczna forma odkażania, która likwiduje bakterie i wirusy.

Profesjonalne ozonowanie powierzone specjalistom daje ludziom poczucie bezpieczeństwa w czasach epidemii i ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów. Coraz częściej zarządy dużych firm spedycyjnych i logistycznych wybierają cykliczne ozonowanie swoich pojazdów czy magazynów, np. raz w tygodniu po skończonym dniu pracy zamawiają zabieg ozonowania samochodu. W ten prosty i bezpieczny dla zdrowia sposób niebezpieczne wirusy i bakterie zostają zniszczone. A przy tym likwidowany jest przykry zapach z otoczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%