Ozonowanie pomieszczeń Tychy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie biur i szpitali Tychy nawet 3000m2/h

Skorzystaj z całodobowej usługi ozonowania pomieszczeń Tychy, wykonywanej przez najlepszych specjalistów z zakresu dezynfekcji na Śląsku! Od 2013 roku wykonujemy profesjonalne odkażanie pomieszczeń w szpitalach, szkołach i placówkach bankowych. Z naszej pomocy w trakcie pandemii korzystają urzędy w całej Polsce, które wybierają naszą usługę ozonowania pomieszczeń spośród innych dostępnych na rynku. Dzięki dezynfekcji ozonem (O3) wybijamy z otoczenia bakterie, grzyby a przede wszystkim groźne dla naszego zdrowia koronawirusy. Do ozonowania biur i szpitali w Tychach wykorzystujemy generatory ozonu z najwyższej półki, które muszą być obsługiwane przez wyszkolony personel. Ozonowanie pomieszczeń to dopuszczalna przez sanepid technika dezynfekcji w dobie pandemii w kraju, o ile usługa ta przeprowadzana jest przez profesjonalistów, takich jak w firmie Kastelnik. Odkażamy przystanki autobusowe, autobusy na terenie aglomeracji śląskiej, biura oraz hotele w obrębie całego Śląska tj. Katowice, Mikołów, Kobiór, Jaworzno, Gostyń, Pszczyna, Żory, Lędziny, Orzesze, Łaziska Górne 24h/7. Ozonowanie ponad 3000 m2 24/7 w Tychach! Do tej pory Firma Kastelnik została wybrana do ozonowania pomieszczeń i odkażania w licznych przedszkolach, szkołach, żłobkach, firmach produkcyjnych, magazynach, firmach spedycyjnych, szpitalach i urzędach na Śląsku. Trudne warunki do pracy nie opuszczą nas jeszcze przez wiele miesięcy, dlatego wprowadziliśmy do oferty usługę cyklicznego ozonowania biur i pomieszczeń dla firm, korporacji, hoteli i urzędów. Zlecenia przyjmujemy całodobowo, oferujemy darmowy dojazd.

Ozonowanie szpitali i biur w Tychach

Nasi pracownicy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu wykonują kolejne zlecenia z zakresu ozonowania pomieszczeń w izbach przyjęć, szpitalach, oddziałach zakaźnych, karetkach, aptekach, gabinetach dentystycznych i lekarskich. Z oferty firmy Kastelnik obejmującej dezynfekcję i ozonowanie biur w Tychach korzystają wielkie firmy na terenie Śląska. Pracujemy w dzielnicach miasta Tychy np. Wilkowyje, Żwaków oraz w okolicznych miastach. Informację na temat wyceny zlecenia podajemy do 1h od kontaktu. Naszym klientom wystawiamy fakturę VAT. Pracujemy na całym Śląsku wykonując dezynfekcję pomieszczeń biurowych i firm produkcyjnych. Powyżej 100m2 specjalne oferty rabatowe dla mieszkańców Tychów. Jesteśmy pionierami w usłudze ozonowania pomieszczeń na Śląsku i możemy pochwalić się nieposzlakowaną opinią w branży dezynfekcji.

Dezynfekcja pomieszczeń po wirusie Nowe Tychy

Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń po stwierdzonym przypadku choroby zakaźnej na terenie miasta Tychy. Zyskaj 100% pewność, że Twój dom lub miejsce pracy jest bezpieczne i skorzystaj z oferty ozonowania pomieszczeń, które daje gwarancje poprawnej dezynfekcji po wirusie. Jesteśmy pewni efektów swojej pracy, dlatego wystawiamy certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie dezynfekcji ozonem w danym miejscu. Przeprowadzamy także dezynfekcję klimatyzacji samochodowej oraz klimatyzacji w biurowcach i domach. Doświadczenie naszych techników i praca z najlepszej jakości generatorami ozonu pozwala na skuteczną eliminację wirusów i bakterii z wind, domów opieki społecznej czy firmowych magazynów.

Dezynfekcja pomieszczeń i środków transportu

Wypróbuj naszą usługę dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu w mieście Tychy, którą realizujemy całodobowo z wykorzystaniem najlepszych środków do dezynfekcji. Dezynfekujemy hospicja, hale wystawienniczo-targowe, elementy komunikacji miejskiej np. autobusy oraz hale magazynowe i centra handlowe. Przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń w Tychach Jaroszowicach, również w trakcje usuwania grzyba w piwnicach oraz po podtopieniach i zalaniach w domach i mieszkaniach. Wyjątkowe ceny, darmowy dojazd na miejsce zlecenie oraz gwarancja skuteczności to wizytówka firmy Kastelnik podczas pracy przy dezynfekcji pomieszczeń w Tychach.

certyfikat ozon tychy

Jak przebiega zabieg ozonowania

Wykonywane przez firmę Kastelnik ozonowanie pomieszczeń w Tychach to sprawdzona i stosunkowo szybka metoda likwidacji z naszego otoczenia (powietrza i powierzchni płaskich) wirusów, bakterii, alergenów, pleśni, grzybów i roztoczy. Jak działa ozon - gaz skuteczniejszy prawie 3000 razy względem chloru? Ozon to trzyatomowa wersja tlenu z delta ujemnym i delta dodatnim ładunkiem elektrycznym. Proces, który pozwala ozonowi na eliminację wirusów czy nieprzyjemnych zapachów z naszego otoczenia, nazywany jest utlenianiem. Nazwa wiąże się z tym, że cząsteczki ozonu są wyjątkowo niestabilne i w momencie napotkania nieznanego elementu, szybko powracają do swojej wyjściowej postaci czyli tlenu. Właśnie dlatego ozonowanie pomieszczeń można uznać za szybką metodę dezynfekcji. Jak należy się przygotować do zabiegu ozonowania biur w Tychach? Przede wszystkim wszelkie przygotowania do tego procesu powinny zostać poczynione przez profesjonalną firmę zajmującą się dezynfekcją. To do jej obowiązków należy pierwsza faza zlecenia czyli m.in uszczelnienie otworów wentylacyjnych, zabezpieczenie antyków i starych malowideł oraz upewnienie się, że w pomieszczeniach nie znajdują się żadne zwierzęta lub żywe rośliny. W następnym etapie, technicy odkażający otoczenie ozonem powinni rozmieścić generatory ozonu w odpowiedni sposób, a następnie podczas zabiegu ozonowania pomieszczeń, stale monitorować poziom ozonu w lokalu. Poziom ozonu w powietrzu powinien także zostać zweryfikowany po zakończeniu pracy.

Czyszczenie suchym lodem

Nowa metoda czyszczenia i dezynfekcji, dostępna dzięki firmie Kastelnik dla mieszkańców miasta Tychy. Metoda czyszczenia suchym lodem nie wymaga zastosowania wody i sprawdza się idealnie podczas czyszczenia i dezynfekcji zabrudzonych krwią powierzchni betonowych np. po nieszczęśliwych wypadkach w zakładach przemysłowych. Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla (Co2), o wyjątkowo niskiej temperaturze -78,5 °C . Proces czyszczenia i dezynfekcji polega na wyrzuceniu prędkością 500 km/h suchego lodu w postaci granulatu, który trafia w zewnętrzną warstwę brudu lub drobnoustrojów. W ten sposób dochodzi do rozbicia problematycznych cząsteczek na mniejsze elementy, a kolejno do ich całkowitego zniszczenia i to bez pozostawienia jakichkolwiek odpadów. Ta nowatorska metoda jest nie tylko bezpieczna dla środowiska, ale też nie wymaga korzystania z silnej i trującej chemii. Nasz zespół techników posiada ogromne doświadczenie w stosowaniu suchego lodu także w przemyśle motoryzacyjnym, lakierniczym i spożywczym.

Ozonowanie pomieszczeń dla alergików

Niewiele osób wie, że ozonowanie pomieszczeń może być ratunkiem dla osób zmagających się z alergią sezonową, alergią na sierść zwierząt czy osób chorych na astmę. Ozon dzięki swojemu działaniu utleniającemu potrafi rozkładać nie tylko wirusy i bakterie, ale także nieprzyjemne zapachy czy alergeny w postaci pyłków kwiatu czy kurzu. Właśnie w ten sposób może przynieść ulgę tym osobom, które notorycznie walczą o czystość powietrza w swoim domu. Firma Kastelnik w Tychach wprowadziła do portfolio swoich usług usuwanie alergenów ozonem. Istotne jest również to, że wystarczy jeden zabieg ozonowania powietrza, aby usunąć zarówno trudny do wyeliminowania zapach, jak i wirusy, bakterie i popularne alergeny. Wykorzystanie ozonu w walce z alergią i astmą, to dobre i ekonomiczne rozwiązanie.

Ozonowanie pomieszczeń Tychy

Całodobowa dezynfekcja biur i pomieszczeń w Tychach

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią wirusa na całym świecie, ale również podnoszącymi się standardami czystości w zakładach pracy, rośnie zainteresowanie różnorodnymi formami dezynfekcji dostępnymi w woj. śląskim. Jako jedna z niewielu firm wykonujemy ozonowanie przestrzeni biurowych, sali konferencyjnych czy wspólnych przestrzeni typu open space. Wykonujemy dokładną ręczną dezynfekcję środkami o szerokim spektrum działania, jak i stosujemy z powodzeniem dezynfekcję ozonem wytworzonym przy pomocy specjalistycznych generatorów najwyższej klasy.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Powszechnie na świecie mówi się również o pozytywnym oddziaływaniu ozonu w różnego rodzaju terapiach. Odpowiednio stosowany ozon pozwala na pobudzenie aktywności ludzkiego układu odpornościowego. Co więcej, ten tritlen pozwala także na dotlenienie krwi i polepszenie absorbcji tlenu przez pęcherzyki płucne. Dodatkowo najnowsze publikacje naukowe informują o dobrym działaniu ozonoterapii w przypadku cukrzycy i chorób nowotworowych.

Dezynfekcja placówek bankowych w Tychach

Przez całą dobę odbieramy telefon od zmartwionych osób, którym zależy na jak najszybszym wykonaniu usługi ozonowanie pomieszczeń na Śląsku. Wiemy, jak istotna jest dezynfekcja w walce z wirusami i bakteriami, szczególnie w okresie jesienno-zimowych. Dlatego właśnie zwiększamy moce przerobowe i oferujemy cykliczne i całodobową dezynfekcję placówek bankowych w Tychach. Przeprowadzany przez naszą firmę zabieg odkażania jest nadzorowany od początku do końca np. przez wykonywanie pomiaru stężenia ozonu podczas całego procesu ozonowania pomieszczeń w bankach, aptekach i biurach. Nasi wyszkoleni specjaliści dezynfekują pomieszczenia w obrębie miejscowości Tychy oraz we wszystkich lokalizacjach na terenie województwa śląskiego tj. w Katowicach, Jaworznie, Żorach, Łaziskach Górnych, Mikołowie, Bytomiu, Żywcu, Jastrzębiu-Zdroju, Chorzowie, Tarnowskich Górach, Raciborzu, Rybniku. Dla wszystkich klientów na Śląsku – darmowy dojazd na miejsce zlecenie. Ozonowanie pomieszczeń wykorzystywane jest przez naszą firmę nie tylko w związku z zagrożeniem epidemiologicznym ale również przy zleceniach obejmujących sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Tychach czy podczas osuszania budynków po zalaniach.

Usługę ozonowania placówek bankowych, szpitali, biur i zakładów produkcyjnych realizujemy we wszystkich dzielnicach Tychów (Cielmice, Czułów, Stare Tychy, Osiedle A, Paprocany, Osiedle B, Mąkołowiec, Nowe Tychy, Wygorzele, Suble, Urbanowice, Zwierzyniec). Nasze doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, to gwarancja skutecznej dezynfekcji i bezpiecznego otoczenia dla mieszkańców Tychów.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu

Ozonowanie pomieszczeń sprawdza się perfekcyjnie w odkażaniu galerii handlowych, wind, parkingów, sklepów meblowych i spożywczych w woj. śląskim. Zastosowanie ozonu to ratunek dla właścicieli klubów fitness, restauracji, hoteli czy przedszkoli i żłobków. Warto jednak wspomnieć o tym, że ozonowanie jest z sukcesami wykorzystywane podczas naszej usługi  sprzątania po zalaniu.  Ozon będąc ściśle związany z procesem utleniania pozwala na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu zgnilizny i zawilgocenia, który tak dobrze znany jest mieszkańcom starych kamienic lub posiadaczom piwnic. Podczas realizacji zleceń z zakresu sprzątania po zalaniu w Tychach, zaczynamy naszą pracę od usunięcia przyczyny awarii, następnie wykonujemy profesjonalne osuszanie po zalaniu przy wykorzystaniu najnowszych technologii np. firmy Trotec, a następnie wykonujemy dezynfekcję po zalaniu, bardzo często poprzez ozonowanie zalanych pomieszczeń. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przywrócić pomieszczeniom neutralny zapach, oraz zniszczyć rozwijający się grzyb.

Likwidacja zapachów poprzez ozonowanie

Całodobowe ozonowanie pomieszczeń w Tychach pozwala na pozbycie się zapachu spalenizny, dymu nikotynowego czy nieprzyjemnych oparów. Ozon nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, ale całkowicie się ich pozbywa. Warto jednak pamiętać, że ozonowanie pomieszczeń to skuteczna metoda eliminacji trudnych do usunięcia zapachów, o ile wniknęły one w ściany np. w postaci dymu podczas pożaru czy dymu nikotynowego. Jeśli przyczyna niemiłego zapachu nie została usunięta lub zapach związany jest z wylaniem się cieczy na podłogę, ozonowanie może nie być wystarczająco skuteczne. Profesjonalna firma, która od lat zajmuje się ozonowaniem pomieszczeń poinformuje o takich zagrożeniach. Ozonowanie pomieszczeń jest świetną metodą eliminacji nieprzyjemnych zapachów oraz wirusów i bakterii np. w aptekach, szpitalach, izbach przyjęć, gabinetach lekarskich, muzeach, restauracjach, hotelach i pensjonatach. Warto raz a porządnie zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów.

Co wyróżnia dezynfekcję ozonem w Tychach

 • odkażanie biur ozonem jest tanie i świetnie sprawdza się w przestrzeniach open space
 • ozonowanie likwiduje wirusy, grzyby, roztocza i bakterie w szkołach, żłobkach i przedszkolach w Tychach;
 • dezynfekcja ozonem w urzędach likwiduje bakterie, wirusy i wszystkie szkodliwe drobnoustroje 3000 szybciej niż chlor,
 • ozonowanie w komunikacji miejskiej pozwala na gruntowne odświeżenie i dezynfekcję w krótkim czasie;
 • ozon w sprzątaniu po pożarze lub zgonie to możliwość eliminacji zapachu spalenizny i rozkładającego się ciała;
 • ozonowanie pomieszczeń w schroniskach, noclegowniach i szpitalach pomaga w likwidacji insektów i gryzoni;

Dezynfekcja samochodów ciężarowych i komunikacji miejskiej

Aglomeracja śląska słynie nie tylko ze świetnie prosperującej komunikacji miejskiej, ale także z Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, gdzie prężnie działają duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Firma Kastelnik wykonuje usługę dezynfekcji samochodów ciężarowych w Tychach m.in poprzez zastosowanie ozonowania. Zajmujemy się także kompleksową dezynfekcją komunikacji miejskiej ma Śląsku, zwracając uwagę na newralgiczne punkty jak biletomaty, szyby czy siedzenia dla pasażerów. Zastosowanie przenośnych generatorów ozonu pozwala naszym technikom na dotarcie do wielu miejsc, a gaz, którym przecież jest ozon, to gwarancja eliminacji wirusów, bakterii i innych szkodliwych drobnoustrojów nawet z najmniejszych zakamarków. W obrębie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego  m.in w Tychach wykonujemy również czyszczenie maszyn przemysłowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%