Ozonowanie pomieszczeń
Tarnowskie Góry

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Tarnowskie Góry ponad 9000m3/h

100% skuteczne bezpieczne ozonowanie pomieszczeń Tarnowskie Góry. W obrębie całego woj. Śląskiego dojazd w cenie. Profesjonalna dezynfekcja ozonem dla mieszkańców Tarnowskich Góry bez użycia wykorzystania silnej chemii! Ozonowanie to znany od XIX wieku sposób na skuteczne zabicie groźnych drobnoustrojów w postaci wirusów, bakterii, pleśni czy roztoczy. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń po potwierdzonym przypadku choroby wirusowej w miastach woj. Śląskiego tj. Piekary Śląskie, Bytom, Ornontowice, Świerklaniec, Radzionków, Wieszowa, Siewierz, Kalety, Tworóg, Koszęcin. Ozonowanie nawet 9000 m3 na godzinę. Jesteśmy liderami w całodobowej dezynfekcji i ozonowani pomieszczeń na Śląsku. Z usług firmy Kastelnik korzystają duże przedsiębiorstwa produkcyjne, urzędy, banki oraz osoby prywatne. Ozonowanie całodobowe!

Odkażanie po zdiagnozowanym przypadku

24/7 wykonujemy dezynfekcje przy pomocy ozonu dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Dzięki wykorzystaniu w pracy ozonu całkowicie likwidujemy wirusy i bakterie z naszego otoczenia. Zajmujemy się również dezynfekcją klimatyzacji samochodowej i stacjonarnej. Odkażamy windy, klatki schodowe, domy opieki społecznej i hospicja. Skorzystaj z naszych usług przez całą dobę.

Dezynfekcja szpitali i gabinetów lekarskich

Przeprowadzamy profesjonalne ozonowanie szpitali i gabinetów lekarskich na Śląsku . Tylko i wyłącznie dezynfekcja przeprowadzona przez wyszkolony personel, może dać gwarancję skuteczności. Ozonujemy oddziały szpitalne, apteki, izby przyjęć, a także żłobki, przedszkola i szkoły w Tarnowskich Górach. Wystawiamy fakturę VAT i certyfikat potwierdzający specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń .

Dezynfekcja po pożarach Tarnowskie Góry

Dezynfekcja pomieszczeń poprzez ozonowanie to element naszej usługi sprzątania po pożarach kanalizacji na Śląsku. Nie ma drugiej takiej metody, która jednocześnie odkaża i zabija grzyby, pleśń i groźne drobnoustroje, a dodatkowo likwiduje z powietrza nieprzyjemny zapach np. dymu czy spalenizny. Ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób dezynfekcji po pożarach w Tarnowskich Górach. Skorzystaj z darmowej wyceny.

certyfikat-ozon-bielsko-biala

Jak wygląda zabieg ozonowania pomieszczeń w banku?

Jeśli zadajesz sobie pytanie czy ozonowanie jest skuteczną metodą dezynfekcji?, mamy sprawdzoną odpowiedź. Ozonowanie zostało uznane za efektywną technikę odkażania nie tylko przez nas, ale także przez Sanepid w naszym kraju. W związku z tym warto opowiedzieć jak powinien wyglądać poprawnie przeprowadzony zabieg ozonowania pomieszczeń w Tarnowskich Górach . Przede wszystkim osoby wykonujące zabieg dezynfekcji ozonem powinny zadbać o wyniesienie z pomieszczeń wszystkich żywych roślin oraz zwierząt domowych. Należy także zabezpieczyć i uszczelnić wszystkie otwory wentylacyjne czy np. szpary w drzwiach. Tylko dopełnienie tych istotnych czynności, daje gwarancję poprawnej i skutecznej dezynfekcji. W kolejnym etapie pracownicy firmy wykonującej ozonowanie rozstawiają generatory ozonu. Dobrze przygotowany pracownik wykonuje regularne pomiary stężenia ozonu w trakcie przeprowadzenia zabiegu ozonowania pomieszczeń w banku oraz po jego zakończeniu. Odpowiedni czas ekspozycji i dobrze dobrane stężenie ozonu, to 100% skuteczność dezynfekcji.

Usuwanie zapachów

Borykasz się z trudnymi do usunięcia zapachami w Twojej restauracji? A może prowadzisz firmę transportową i zapach dymu nikotynowego w samochodzie nie daje Ci spokoju? Istnieje sprawdzona i bezpieczna metoda, która całkowicie likwiduje nieprzyjemne zapachy i to w bardzo krótkim czasie. Skorzystaj z ozonowania, którego wspaniałą właściwością jest usuwanie zapachu spalenizny, zgnilizny czy zapachu po zgonie z pomieszczenia. Wystarczy wyszkolony zespół techników, który przeprowadzi ozonowanie pomieszczeń najlepszej klasy generatorami ozonu. W kilka godzin pozbędziesz się zapachu stęchlizny czy dymu papierosowego, a przy okazji uwolnisz swoje otoczenie z groźnych bakterii i wirusów.

Ozonowanie pomieszczeń, firm i szkół Tarnowskie Góry

  • ozonowanie przeprowadzone w komunikacji miejskiej czy taksówce pozwoli na usunięcie nieprzyjemnego zapachu i eliminację wirusa,
  • ozonowanie pomieszczeń w szpitalach i gabinetach lekarskich to sposób na dotarcie w najtrudniej dostępne miejsca, gdzie ręczna i standardowa dezynfekcja nie będzie w 100% skuteczna
  • ozonowanie w przedszkolach i szkołach to ekonomiczny sposób na kompleksową dezynfekcję miejsc, gdzie przebywają dzieci
  • odkażanie ozonem placówek bankowych i pocztowych pozwoli na oczyszczenie pomieszczeń z wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, a nawet alergenów
  • dezynfekcja ozonem w domach opieki społecznej pozwoli na spokojny sen nie tylko pacjentom i personelowi tych obiektów, ale także ich rodzinom.
  • Ozonowanie pomieszczeń to także świetny sposób odkażania i dezynfekcji po zgonie podczas wykonywania usługi sprzątania po śmierci.

Ozonowanie dla alergików

Oczyszczanie powietrza w domu czy mieszkaniu poprzez ozonowanie to sposób na ułatwienie życia alergikom. Ozon utlenia nie tylko cząsteczki wirusów i bakterii, ale także różnego rodzaju alergeny np. kurz, sierść zwierząt czy pyłki traw i kwiatów. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszego portfolio usługę specjalistycznego ozonowania dla alergików. To odpowiedź na liczne telefony osób, które wiosną i latem cierpią na dokuczliwe alergie i nie są w stanie spokojnie funkcjonować we własnym domu. Do 100km od miejscowości Tarnowskie Góry dojazd gratis.

 

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, przedszkola, szkoły

Działamy kompleksowo i przez całą dobę dla bezpieczeństwa nie tylko mieszkańców Tarnowskich Gór, ale i całego woj. Śląskiego. Mamy bogate doświadczenie w profesjonalnej dezynfekcji biur na Śląsku. W swojej pracy wykorzystujemy między innymi środki chemiczne o szerokim spektrum działania, zamgławianie ULV oraz sprawdzone w wielu sytuacjach ozonowanie pomieszczeń biurowych. Szczególnie ta ostatnia metoda odkażania świetnie sprawdza się na dużych przestrzeniach typu open space. Nasz wysokiej jakości sprzęt pozwala na dezynfekcję ozonem nawet 9000m3 w ciągu 1h! Nie znajdziesz drugiej tak wydajnej i ekonomicznej metody dezynfekcji, która zapewnia eliminację wirusów i bakterii zarówno z powietrza jak i powierzchni płaskich. Nowością w naszej ofercie jest również dezynfekcja z wykorzystaniem technologii suchego lodu, która nie wymaga zastosowania ani wody, ani silnej chemii, a dodatkowo jest bezpieczna dla urządzeń pod napięciem. Oferujemy ozonowanie przedszkola, ozonowanie szkoły i innych placówek. Skorzystaj z naszej oferty dezynfekcji biur w Tarnowskich Górach 24/7.

 

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%