Ozonowanie pomieszczeń
Tarnowskie Góry

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Tarnowskie Góry ponad 9000m3/h

100% skuteczne bezpieczne ozonowanie pomieszczeń Tarnowskie Góry. W obrębie całego woj. Śląskiego dojazd w cenie. Profesjonalna dezynfekcja ozonem dla mieszkańców Tarnowskich Góry bez użycia wykorzystania silnej chemii! Ozonowanie to znany od XIX wieku sposób na skuteczne zabicie groźnych drobnoustrojów w postaci wirusów, bakterii, pleśni czy roztoczy. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń po potwierdzonym przypadku choroby wirusowej w miastach woj. Śląskiego tj. Piekary Śląskie, Bytom, Ornontowice, Świerklaniec, Radzionków, Wieszowa, Siewierz, Kalety, Tworóg, Koszęcin. Ozonowanie nawet 9000 m3 na godzinę. Jesteśmy liderami w całodobowej dezynfekcji i ozonowani pomieszczeń na Śląsku. Z usług firmy Kastelnik korzystają duże przedsiębiorstwa produkcyjne, urzędy, banki oraz osoby prywatne. Ozonowanie całodobowe!

Odkażanie po zdiagnozowanym przypadku

24/7 wykonujemy dezynfekcje przy pomocy ozonu dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Dzięki wykorzystaniu w pracy ozonu całkowicie likwidujemy wirusy i bakterie z naszego otoczenia. Zajmujemy się również dezynfekcją klimatyzacji samochodowej i stacjonarnej. Odkażamy windy, klatki schodowe, domy opieki społecznej i hospicja. Skorzystaj z naszych usług przez całą dobę.

Dezynfekcja szpitali i gabinetów lekarskich

Przeprowadzamy profesjonalne ozonowanie szpitali i gabinetów lekarskich na Śląsku . Tylko i wyłącznie dezynfekcja przeprowadzona przez wyszkolony personel, może dać gwarancję skuteczności. Ozonujemy oddziały szpitalne, apteki, izby przyjęć, a także żłobki, przedszkola i szkoły w Tarnowskich Górach. Wystawiamy fakturę VAT i certyfikat potwierdzający specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń .

Dezynfekcja po pożarach Tarnowskie Góry

Dezynfekcja pomieszczeń poprzez ozonowanie to element naszej usługi sprzątania po pożarach kanalizacji na Śląsku. Nie ma drugiej takiej metody, która jednocześnie odkaża i zabija grzyby, pleśń i groźne drobnoustroje, a dodatkowo likwiduje z powietrza nieprzyjemny zapach np. dymu czy spalenizny. Ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób dezynfekcji po pożarach w Tarnowskich Górach. Skorzystaj z darmowej wyceny.

certyfikat ozon tarnowskie góry

Jak wygląda zabieg ozonowania pomieszczeń w banku?

Jeśli zadajesz sobie pytanie czy ozonowanie jest skuteczną metodą dezynfekcji?, mamy sprawdzoną odpowiedź. Ozonowanie zostało uznane za efektywną technikę odkażania nie tylko przez nas, ale także przez Sanepid w naszym kraju. W związku z tym warto opowiedzieć jak powinien wyglądać poprawnie przeprowadzony zabieg ozonowania pomieszczeń w Tarnowskich Górach . Przede wszystkim osoby wykonujące zabieg dezynfekcji ozonem powinny zadbać o wyniesienie z pomieszczeń wszystkich żywych roślin oraz zwierząt domowych. Należy także zabezpieczyć i uszczelnić wszystkie otwory wentylacyjne czy np. szpary w drzwiach. Tylko dopełnienie tych istotnych czynności, daje gwarancję poprawnej i skutecznej dezynfekcji. W kolejnym etapie pracownicy firmy wykonującej ozonowanie rozstawiają generatory ozonu. Dobrze przygotowany pracownik wykonuje regularne pomiary stężenia ozonu w trakcie przeprowadzenia zabiegu ozonowania pomieszczeń w banku oraz po jego zakończeniu. Odpowiedni czas ekspozycji i dobrze dobrane stężenie ozonu, to 100% skuteczność dezynfekcji.

Usuwanie zapachów

Borykasz się z trudnymi do usunięcia zapachami w Twojej restauracji? A może prowadzisz firmę transportową i zapach dymu nikotynowego w samochodzie nie daje Ci spokoju? Istnieje sprawdzona i bezpieczna metoda, która całkowicie likwiduje nieprzyjemne zapachy i to w bardzo krótkim czasie. Skorzystaj z ozonowania, którego wspaniałą właściwością jest usuwanie zapachu spalenizny, zgnilizny czy zapachu po zgonie z pomieszczenia. Wystarczy wyszkolony zespół techników, który przeprowadzi ozonowanie pomieszczeń najlepszej klasy generatorami ozonu. W kilka godzin pozbędziesz się zapachu stęchlizny czy dymu papierosowego, a przy okazji uwolnisz swoje otoczenie z groźnych bakterii i wirusów.

Ozonowanie pomieszczeń, firm i szkół Tarnowskie Góry

 • ozonowanie przeprowadzone w komunikacji miejskiej czy taksówce pozwoli na usunięcie nieprzyjemnego zapachu i eliminację wirusa,
 • ozonowanie pomieszczeń w szpitalach i gabinetach lekarskich to sposób na dotarcie w najtrudniej dostępne miejsca, gdzie ręczna i standardowa dezynfekcja nie będzie w 100% skuteczna
 • ozonowanie w przedszkolach i szkołach to ekonomiczny sposób na kompleksową dezynfekcję miejsc, gdzie przebywają dzieci
 • odkażanie ozonem placówek bankowych i pocztowych pozwoli na oczyszczenie pomieszczeń z wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, a nawet alergenów
 • dezynfekcja ozonem w domach opieki społecznej pozwoli na spokojny sen nie tylko pacjentom i personelowi tych obiektów, ale także ich rodzinom.
 • Ozonowanie pomieszczeń to także świetny sposób odkażania i dezynfekcji po zgonie podczas wykonywania usługi sprzątania po śmierci.
Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozonowanie dla alergików

Oczyszczanie powietrza w domu czy mieszkaniu poprzez ozonowanie to sposób na ułatwienie życia alergikom. Ozon utlenia nie tylko cząsteczki wirusów i bakterii, ale także różnego rodzaju alergeny np. kurz, sierść zwierząt czy pyłki traw i kwiatów. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszego portfolio usługę specjalistycznego ozonowania dla alergików. To odpowiedź na liczne telefony osób, które wiosną i latem cierpią na dokuczliwe alergie i nie są w stanie spokojnie funkcjonować we własnym domu. Do 100km od miejscowości Tarnowskie Góry dojazd gratis.

 

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, przedszkola, szkoły

Działamy kompleksowo i przez całą dobę dla bezpieczeństwa nie tylko mieszkańców Tarnowskich Gór, ale i całego woj. Śląskiego. Mamy bogate doświadczenie w profesjonalnej dezynfekcji biur na Śląsku. W swojej pracy wykorzystujemy między innymi środki chemiczne o szerokim spektrum działania, zamgławianie ULV oraz sprawdzone w wielu sytuacjach ozonowanie pomieszczeń biurowych. Szczególnie ta ostatnia metoda odkażania świetnie sprawdza się na dużych przestrzeniach typu open space. Nasz wysokiej jakości sprzęt pozwala na dezynfekcję ozonem nawet 9000m3 w ciągu 1h! Nie znajdziesz drugiej tak wydajnej i ekonomicznej metody dezynfekcji, która zapewnia eliminację wirusów i bakterii zarówno z powietrza jak i powierzchni płaskich. Nowością w naszej ofercie jest również dezynfekcja z wykorzystaniem technologii suchego lodu, która nie wymaga zastosowania ani wody, ani silnej chemii, a dodatkowo jest bezpieczna dla urządzeń pod napięciem. Oferujemy ozonowanie przedszkola, ozonowanie szkoły i innych placówek. Skorzystaj z naszej oferty dezynfekcji biur w Tarnowskich Górach 24/7.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%