Ozonowanie biur i pomieszczeń Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie szpitali i pomieszczeń biurowych Sosnowiec nawet 3000m2/h

Skorzystaj z pomocy specjalistów z zakresu dezynfekcji w Sosnowcu i śpij spokojnie. Pracujemy całodobowo i przez 7 dni w tygodniu w placówkach pożytku publicznego, szkołach oraz szpitalach. Nasza firma stara się wesprzeć mieszkańców Zagłębia w tych trudnych czasach i dać im chociaż namiastkę poczucia bezpieczeństwa. Dzięki usłudze ozonowania pomieszczeń w Sosnowcu jesteśmy w stanie wyeliminować wirusy, bakterie, grzyby i alergeny z Twojej firmy lub domu. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów oraz sprzętem z najwyższej półki o ogromnej wydajności. Skorzystaj z dezynfekcji ozonem, która daje gwarancję kompleksowego oczyszczenia wszystkich pomieszczeń. W naszym portfolio mamy zlecenia dezynfekcji w środkach komunikacji miejskiej, ozonowania przestrzeniach biurowych w Sosnowcu oraz w placówkach medycznych i oświatowych w całym woj. Śląskim tj. Gliwice, Świętochłowice, Katowice, Będzin, Ruda Śląska, Jaworzno, Mikołów, Tarnowskie Góry, Żywiec, Sławków, Pyskowice, Piekary Śląskie 24h/7. Ozonowanie 3000mkw w 1h przez całą dobę! Nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest wykorzystywana w szpitalach, izbach przyjęć, aptekach, bankach, placówkach pocztowych, wspólnotach mieszkaniowych, domach opieki społecznej oraz galeriach handlowych. Z naszej pomocy w dobie pandemii skorzystali już pracownicy urzędów, sklepów spożywczych, gabinetów lekarskich i weterynaryjnych, a także obsługa gabinetów kosmetycznych w Sosnowcu. Zgłoszenia przyjmujemy i wykonujemy całodobowo. Od 100m2 wyjątkowe ceny dla mieszkańców Sosnowca i Zagłębia.

Dezynfekcja pomieszczeń i środków transportu

Firma Kastelnik jest liderem w zakresie usługi dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu w mieście Sosnowiec. Od 2013 roku zdobywamy doświadczenie w odkażaniu pomieszczeń i dezynfekcji ozonem. Odkażamy hotele, restauracje hale wystawienniczo-targowe, biura i sale konferencyjne oraz centra handlowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku ozonowania w Sosnowcu Pogoni, pozwala nam stosować tę metodę dezynfekcji podczas innych usług np. sprzątania po zgonie. Firma Kastelnik przyjmuje i realizuje zlecenia ozonowania pomieszczeń w Sosnowcu, przez całą dobę w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Dojazd na miejsce zlecenia gratis!

Ozonowanie urzędów i biur w Sosnowiec

Nasi doświadczeni technicy wykonują ozonowanie pomieszczeń w szpitalach, izbach przyjęć, oddziałach szpitalnych, aptekach w Sosnowcu. Z naszej specjalistycznej pomocy w dezynfekcji korzystają urzędy i duże przedsiębiorstwa w Sosnowcu i całym woj. śląskim. Pracujemy całą dobę w dzielnicach Sosnowca np. Zagórze, Środula oraz w okolicznych miastach. Darmowa wycena w ciągu 1h od przesłania zgłoszenia. Wystawiamy fakturę VAT oraz certyfikat, potwierdzający przeprowadzenie gruntownej dezynfekcji ozonem na miejscu zdarzenia. Korzystamy ze sprawdzonego i wysoce wydajnego sprzętu najlepszej jakości podczas ozonowania pomieszczeń na Śląsku. Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać!

Dezynfekcja pomieszczeń po przypadku wirusa

Nie wiesz czy Twoje mieszkanie po kwarantannie jest bezpieczne? Zdecyduj się na profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń po przypadku wirusa czy odbytej kwarantannie. Nie zamartwiaj się tym, czy Twoje metody dezynfekcji są wystarczająco skuteczne. Zleć to zadanie specjalistom zajmującym się ozonowaniem pomieszczeń w Sosnowcu. Firma Kastelnik wykonuje dezynfekcje sprawdzonymi środkami odkażającymi o szerokim spektrum działania. Dodatkowo, proponujemy także usługę oczyszczania i dezynfekcji klimatyzacji w samochodzie i domu. Stosujemy ozonowanie pomieszczeń do dezynfekcji klatek schodowych, wind, mieszkań i domów, a także samochodów transportowych czy autobusów dalekobieżnych.

ozonowanie sosnowiec certyfikat

Przygotowanie do zabiegu dezynfekcji i ozonowania Kastelnik - Sosnowiec

Ozon znany jest nam powszechnie ze szkolnych lekcji biologii lub geografii. To bezbarwny gaz, będący tak naprawdę tlenem o trzech cząsteczkach. W dobie rozszerzającej się pandemii, ozon najlepiej kojarzony jest jako środek do skutecznej i bezpiecznej dezynfekcji i walki z wirusami i bakteriami w naszym codziennym otoczeniu, np. po zdiagnozowaniu groźnej choroby wirusowej u bliskiej osoby. Aby mieć pewność, że firma, którą zatrudniliśmy do przeprowadzania zabiegu ozonowania pomieszczeń w Sosnowcu jest całkowicie profesjonalna, warto zwrócić uwagę na to jak przygotowuje się do pracy. Pierwszym krokiem w przygotowaniu lokalu do przeprowadzenia ozonowania jest najczęściej jego opróżnienie. Należy bez wyjątków wynieść rośliny doniczkowe oraz zwierzęta z pomieszczeń do dezynfekcji. W kolejnym etapie następuje dokładne uszczelnienie drzwi, okien oraz otworów wentylacyjnych. W trakcie ozonowania pomieszczeń, szpitali i firm w Sosnowcu, pracownicy firmy Kastelnik każdorazowo są zaopatrzeni w specjalistyczną odzież ochronną, która chroni ich przed działaniem szkodliwych drobnoustrojów. Warto wiedzieć, że nasi technicy podczas zabiegu ozonowania pomieszczeń, stale przeprowadzają pomiary stężenia ozonu w dezynfekowanym lokalu. Dzieje się tak również po zakończonym zleceniu. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli 100% pewność, że pomieszczenie zostało prawidłowo odkażone ozonem.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym rozkłada również nieprzyjemne zapachy. Wykonywany przez nas zabiegnozonowaniu pomieszczeń w Sosnowcu jest więc stałym elementem usługi sprzątania po pożarach. Ozon świetnie radzi sobie z eliminacją nieprzyjemnego zapachu dymu czy spalenizny, który jest zawsze obecny w domu lub zakładzie pracy, gdzie doszło do pożaru. Nie ma drugiej takiej techniki, która ma jednocześnie działanie wiruso i bakteriobójcze, a przy tym rzeczywiście usuwa nieprzyjemny odór, a nie tylko go maskuje. Ozonowanie pomieszczeń to także dobra sposób na likwidację tych zapachów, które wnikają w ściany. Mowa np. o niemiłym zapachu zawilgoconego pomieszczenia czy trudnym do usunięcia dymie nikotynowym. Ozon dzięki swojej lotnej postaci potrafi dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc i skutecznie odświeżyć wnętrza.

Dezynfekcja szkół i firm produkcyjnych Sosnowiec

Czym jest ozon?

Ozonowanie pomieszczeń to aktualnie jedna z najczęściej wybieranych form dezynfekcji w placówkach oświatowych np. szkołach, przedszkolach czy żłobkach. Wszystko przez wspaniałe właściwości ozonu, które pozwalają na skuteczne zabicie wirusów, bakterii i grzybów z naszego otoczenia. Ozon (O3)  znany jest w nauce od XIX wieku, ale jak doszło do odkrycia tego niezwykłego gazu?

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Kluczowe były badania holenderskiego chemika i uczonego, Martina Van Marum, który podczas prac nas swoją wielką maszyną elektrostatyczną, doprowadził bezwiednie do wytworzenia ozonu. Na pewno wszystkim znany jest specyficzny zapach, który unosi się w powietrzu po przejściu gwałtownej burzy. Ta kojarząca nam się ze świeżością woń, to właśnie ozon wytworzony poprzez naturalnie występujące wyładowania elektrostatyczne.

Odkażanie biur ozonem 24h/7 Sosnowiec

Skorzystaj z całodobowej usługi ozonowania pomieszczeń w woj. Śląskim, która wykonywana jest przez najlepszych specjalistów w Sosnowcu, z użyciem najnowocześniejszych generatorów ozonu dostępnych na rynku. Postaw na bezpieczeństwo w dobrej cenie z firmą Kastelnik. Przeprowadzany przez nas zabieg dezynfekcji ozonem jest od początku do końca monitorowany pod kątem stężenia ozonu w pomieszczeniu. Tylko odpowiedni czas ekspozycji na stosownie dobrane stężenie ozonu, daje gwarancję likwidacji wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów z otoczenia.

Nasi doświadczeni pracownicy dezynfekują pomieszczenia biurowe na terenie Sosnowca oraz we wszystkich lokalizacjach na terenie województwa śląskiego tj. w Katowicach, Czeladzi, Mysłowicach, Jaworznie, Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Wojkowicach, Siemianowicach Śląskich, Godkowie, Bobrownikach. Oferujemy darmowy dojazd na miejsce zlecenia na Zaglębiu. Posiadamy doświadczenie w dezynfekcji pomieszczeń w aptekach, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych, salonach SPA i gabinetach kosmetycznych, a także w szpitalach, oddziałach szpitalnych i karetkach.

Dezynfekujemy biura i pomieszczenia firm na całym Zagłębiu, w tym we wszystkich dzielnicach Sosnowca (Zagórze, Porąbka, Kazimierz Górniczy, Klimontów, Dańdówka, Milowice, Niwka, Pogoń, Radocha, Modrzejów, Sielec, Ostrowy Górnicze). Nie pozwól na to, aby zdiagnozowany przypadek wirusa w Twojej firmie, spowodował przestój w jej funkcjonowaniu. Zdecyduj się na całodobowe ozonowanie pomieszczeń Twojej firmy. Chcesz poznać więcej szczegółów? Poznaj naszą relację z dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku choroby wirusowej.

Plusy ozonowania pomieszczeń w Sosnowcu

 • ozonowanie placówek bankowych i pocztowych jest bardzo skuteczne dzięki procesowi utleniania, który uszkadza cząsteczki wirusów, bakterii, roztoczy i pleśni,
 • ozonowanie szpitali i gabinetów dentystycznych to sposób na pozbycie się z powietrza wirusów i bakterii,
 • ozonowanie w komunikacji miejskiej jednocześnie zabija wirusy, bakterie i likwiduje nieprzyjemne zapachy np. nikotyny;
 • ozonowanie pomieszczeń wykorzystywane jest do dezynfekcji i eliminacji odoru w trakcie sprzątania po wybiciu kanalizacji,
 • dezynfekcja ozonem w domach opieki, mopsach i noclegowniach pomaga pozbyć się gryzoni, pluskiew i innych insektów,
 • ozon pozwala na wyjątkowo dokładne odkażanie po zgonie, dzięki temu, że dociera we wszystkie, nawet najmniejsze zakamarki
 • ozonowanie jest niedrogim wariantem dezynfekcji, dlatego może z niego skorzystać zarówno duży szpital, jak i małe przedsiębiorstwo lub osoba prywatna.

Ozonowanie dla alergików i właścicieli zwierząt

Jako jedna z pierwszych firm w branży wprowadziliśmy do swojej oferty usługę usuwania alergenów i roztoczy dla alergików. Ozonowanie pomieszczeń w domu alergików i osób chorych na astmę może znacząco wpłynąć na polepszenie ich kondycji i komfortu życia. Wiele osób chce cieszyć się towarzystwem pupili, ale przeszkadza im w tym dokuczliwa alergia na sierść lub ślinę zwierząt. Rozwiązaniem może być cykliczne ozonowanie domu lub mieszkania, które skutecznie usuwa z powietrza alergeny. Dezynfekcja powietrza ozonem pozwala na eliminację z otoczenia kurzu, roztoczy, pyłków traw i kwiatów oraz wielu innych cząsteczek.

Często zamawiana usługa: dezynfekcja pomieszczeń po parwowirozie we Wrocławiu

Warto wspomnieć, że ozonowanie może zostać z powodzeniem wykorzystane np. w schroniskach dla bezdomnych zwierząt czy domach tymczasowych. Ta metoda dezynfekcji pozwoli nie tylko na neutralizację nieprzyjemnych zapachów kociego lub psiego moczu, ale także na usunięcie groźnych dla zwierząt wirusów np. wirusa panleukopenii czy parwowirozy. Przestrzeń wolna od wirusów i niebezpiecznych bakterii, pozwoli fundacjom i stowarzyszeniom prozwierzęcym pomagać lepiej i bezpieczniej.

Ozonowanie sklepu, banku i szkoły Sosnowiec

Istnieją takie sytuacje, w których wizyta w miejscu, gdzie przebywa dużo osób, może być w naszym życiu po prostu konieczna. Mimo tego, że wszyscy staramy się ograniczyć wyjścia z domu do minimum, są momenty, w których wizyta w banku czy na poczcie jest nie do uniknięcia. Właśnie dlatego miejsca takie jak  żłobki, sklepy spożywcze czy placówki bankowe i pocztowe powinny podchodzić odpowiedzialnie do wizyt interesantów i zadbać o odpowiedni poziom dezynfekcji wszystkich pomieszczeń wspólnych. W końcu chodzi tu o zdrowie nas wszystkich.

Ozonowanie pomieszczeń w Sosnowcu to usługa kompleksowej dezynfekcji, która pozwala na likwidację groźnych cząsteczek wirusów i bakterii w kilka godzin, przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym. Ozon dzięki temu, że jest gazem, jest w stanie wniknąć w nawet najdrobniejsze zakamarki, które często trudno dostrzec ludzkim okiem, a które mogą być miejscem skażonym. Dezynfekcja ozonem pozwala na odkażenie wszystkich tych miejsc, które pozostałyby niedostępne dla tradycyjnych metod dezynfekcji. Jest to również element naszych innych usług, gdzie profesjonalna dezynfekcja na miejscu zdarzenia jest absolutnie konieczna i niezbędna:

Dezynfekcja samochodów, autobusów

Firma Kastelnik przeprowadza specjalistyczną dezynfekcję nie tylko w biurach, szpitalach czy aptekach w Sosnowcu, ale także w komunikacji dalekobieżnej i miejskiej. Mowa oczywiście o ozonowaniu samochodów, autobusów miejskich czy tramwajów. Gruntowna dezynfekcja środków komunikacji publicznej to jeden ze sposobów na walkę z pandemią i zagwarantowanie bezpieczeństwa pasażerom.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Dodatkowo oprócz dezynfekcji ozonem oferujemy usługę zamgławiania pomieszczeń. Technologia ta polega na zastosowaniu tzw. suchej mgły, która emitowana jest przez specjalny agregat.  Urządzenie to zostaje napełnione przez naszych techników środkiem chemicznym o bardzo szerokim spektrum działania i wysokim poziomie skuteczności w zabijaniu wirusów i bakterii. Dzięki temu w ciągu 1h jesteśmy w stanie przeprowadzić odkażanie nawet 3000mk2 powierzchni.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%