Ozonowanie pomieszczeń
woj. Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Śląsk 3000 metrów kwadratowych na godzinę

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń na terenie woj. Śląskiego. Skutecznie usuwamy grzyby oraz brzydkie zapachy nie za pomocą środków chemicznych a za pomocą metody gazowanie pomieszczeń ozonem. Ta metoda dezynfekcji to niezawodny sposób odkażania firmy, mieszkania czy też zalanej piwnicy. Pracujemy nie tylko na terenie Śląskiego. Nasze usługi oferujemy również w innych ościennych województwach np. opolskie, małopolskie, łódzkie. Duża ilość przemysłowych generatorów ozonu daje możliwość odkażania nawet do 3000 m2 na godzinę. Firma zajmująca się ozonowaniem Kastelnik to gwarancja jakości i skuteczności. Posiadamy pozytywne referencje banków, placówek oświatowych, spółdzielni mieszkaniowych z różnych miast kraju. Czytaj więcej na temat ozonowania pomieszczeń w Jaworznie.

Ozonowanie pomieszczeń Jaworzno

Za pomocą ozonu likwidujemy nieprzyjemne zapachy na terenie miasta Jaworzno. Od 2013 roku świadczymy usługi specjalistycznego czyszczenia dla przemysłu, a także dezynfekcja i odkażanie pomieszczeń, materacy i środków transportu. Odkażamy pomieszczenia w domach oraz w biurach oferując najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się groźnych dla zdrowia bakterii oraz wirusów.

Ozonowanie pomieszczeń Katowice

Jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania mieszkań, biur z grzybów, bakterii, wirusów. Ozonowanie pomieszczeń na terenie Katowic- interwencyjny dojazd (bezpłatny) do 2h od zgłoszenia. Wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania oraz dezynfekcji. Czytaj artykuł na naszym blogu w temacie czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice

Zamgławianie dla firm oraz odkażanie ozonem gliwickich pomieszczeń, daje nam w walce z wirusami wiele korzyści. Jak długo trwa ozonowanie pomieszczeń? Wszystko zależy od wielkości pomieszczeń, które należy zdezynfekować. Pogotowie specjalistyczne 24h na dobę, oferuje pomoc dotyczącą usuwania skutków awarii. Nasza całodobowa infolinia, czeka na Twój telefon. Zadzwoń!

ozonowanie certyfikat śląskie

Ozon w zwalczaniu alergii

Czy zdajesz sobie jaka są najczęściej alergizujące substancje? U wielu z nas uczulenia mogą występować po kontakcie z syntetycznymi substancjami zapachowymi np. alkohol benzoesowy lub z naturalnymi olejkami eterycznymi, gumą, różnej maści antybiotykami oraz antyseptykami. Prewencyjne ozonowanie dla alergików ma na celu zapobieganiu uwrażliwianiu skóry na alergeny. Roztocza kurzu domowego są bardzo często silnym alergenem

Usuwanie drobnoustrojów ozonem

Dobrze rozprowadzony ozon potrafi przedostać się w najmniej dostępne zakamarki mieszkania oraz dokładnie zlikwidować z nich wszelkie drobnoustroje takie jak wirusy, bakterie i grzyby. Co istotne, dezynfekcja mieszkań ozonem nie uczula nawet wrażliwych alergików. Po przeprowadzonym przez techników firmy ozonującej Kastelnik zabiegu dezynfekcji, osoby z alergią nie miały nigdy negatywnych reakcji przebywając w mieszkaniach, które przeszły odkażanie ozonem. Podsumowując ozon jako jedyny ze środków do dezynfekcji jest skuteczną bronią w walce z alergenami.

Jakie są efekty odkażania ozonem?

Ozonowanie skutecznie daje dwa rodzaje efektów: pierwszy z nich jest natychmiastowy i długofalowy. Osoby z alergią czują od razu różnice po wejściu do zdezynfekowanego ozonem domu. Oddychają z łatwością i żadne reakcje alergiczne nie występują. Kolejnym rodzajem efektu jest natomiast trwałość zabiegu ozonowania. Nie ma konieczności powtarzać tego zabiegu przez kilka kolejnych miesięcy. Rezultaty tego zabiegu odkażania ozonatorami Blue Planet 32g/h - dla naszego zdrowia są odczuwalne przez wiele kolejnych dni.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych na Śląsku

Od jak dawana stosujemy ozon?

Ozonowanie to sposób dezynfekcji lub odkażania, który umożliwia na likwidację z powietrza mieszkania, domu niebezpiecznych dla zdrowia człowieka  wirusów, zarodników grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon czyli (tritlen) alotropowa odmianą tlenu o wysokiej reaktywności znany jest ludzkości od wieków.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Już w osiemnastym wieku pewien niderlandzki biolog  niejaki Marum wyczuł nietypowy zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Nie mógł przypuszczać, że właśnie ma do czynienia z gazem o ogromnym znaczeniu dla człowieka. Tak naprawdę musiało upłynąć trochę czasu, zanim zaczęliśmy go stosować w wielu gałęziach przemysłu. Dziś stosujemy go w następujących dziedzinach życia:

 • przemysł spożywczy w tym przetwórstwo warzyw i owoców, stosując go, usuwamy pozostałości pestycydów i przedłużamy trwałość przechowalniczą surowców ( modyfikacja potencjału antyoksydacyjny);
 • przemysł rolniczy np. do ozonowania kurników  w celu wyeliminowanie z  budynków hodowlanych wirusów oraz bakterii mogących zagrozić hodowli zwierząt;
 • przemysł farmaceutyczny
 • przemysł lotniczy.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania na terenie całego woj. Śląskiego

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi odkażania ozonem w miastach na całym Śląsku. Oferujemy następujące usługi w lokalizacjach:

Dodatkowo zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, gdzie z powodzeniem wykorzystujemy ozon do dezynfekcji powierzchni.

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń – również po pożarach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów. Dodatkowo, na terenie Katowic zapewniamy dojazd gratis!

Gdzie sprawdza się dezynfekcja za pomocą zabiegu ozonowania?

Ozonowanie pomieszczeń to popularna metoda odkażania po chorobach zakaźnych oraz usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z jego wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci. Szukasz porady, na temat jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? Odkażanie tą metodą sprawdza się również bardzo dobrze przy dezynfekcji mieszkań po zdiagnozowanym przypadku, ale nie tylko:

 • ozonowanie zakładów przemysłowych
 • ozonowanie fabryk produkcyjnych o dużej wysokości;
 • ozonowanie pomieszczeń apteki oraz punktów aptecznych;
 • ozonowanie placówek medycznych;
 • ozonowanie  gabinetów masażu;
 • ozonowanie gabinetów fizjoterapeutycznych oraz rehabilitacyjnych;
 • odkażanie sal operacyjnych  w szpitalach;
 • odkażanie schronisk dla zwierząt;
 • odkażanie domów opieki społecznej;
 • ozonowanie śląskich banków w większych i mniejszych miastach i miasteczkach;
 • referencje z ozonowania wielu placówek bankowych na terenie woj. Śląskiego: Mikołów ul. Pszczyńska, Knurów ul. Kapelanów Wojskowych, Pszczyna ul. Dworcowa, Będzin ul. Stanisława Małachowskiego, Zawiercie Aleja Generała Władysława Sikorskiego, Szczekociny ul. Stefana Żeromskiego, Skoczów ul. Cieszyńska, Łazy ul. Józefa Poniatowskiego , Krzepice ul. Szkolna, Imielin ul. Imielińska, Szczyrk ul. Beskidzka, Sławków ul. Krakowska, Blachownia, Ogrodzieniec plac Wolności, Żywiec ul. Tadeusza Kościuszki, Myszków ul. Tadeusza Kościuszki, Czechowice-Dziedzice  – adres ul. Niepodległości, Goczałkowice Zdrój, Czeladź ul. Nowopogońska, Lubliniec z siedzibą oddziału, przy ul. Zwycięstwa, Czerwionka Leszczyny ul. Furgoła, Wodzisław Śląski  na osiedlu XXX-lecia. 

Jakie są zalety dezynfekcji poprzez ozonowanie?

Największą zaletą stosowania ozonu jest fakt, iż nie powoduje dodatkowego zanieczyszczania, ponieważ w kontakcie z materiałami stałymi rozkłada się do tlenu cząsteczkowego. Nie pozostawia on substancji wtórnych, a dezynfekcja tą metodą jest 3000 razy szybsza od odkażania za pomocą chloru.

Dodatkowo, ozonowanie niezwykle kompleksowo  usuwa różnorodne alergeny. Dla osób cierpiących uczulenie na:

 • kurz,
 • pyłki
 • sierść zwierząt

Ozonowanie pomieszczeń to najlepsza metoda zwalczania alergii. Dezynfekcja ozonem w pomieszczeniach w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort codziennego życia. Czy zdajesz sobie sprawę, że najwięcej roztoczy jest każdego roku w kurzu domowym w miesiącach od sierpnia do listopada. Jak pokazują badania naukowe w miarę zbliżania się okresu zimowego, wraz ze spadkiem  temperatury i wilgotności powietrza, ilość roztoczy znacznie spada. Materace, zasłony pościel oraz dywan są to znane od lat miejsca gdzie najliczniej gromadzą się roztocze kurzu domowego. Podsumowując, odkażanie za pomocą trójtlenu jest więc trzy tysiące razy szybsze od odkażania za pomocą chloru. Jeżeli masz możliwość skorzystaj z zabiegu dezynfekcji ferowanej przez profesjonalną firmę ozonującą Kastelnik.

Najlepszą reklamą dla firmy jest grono zadowolonych klientów z przeprowadzonego zabiegu ozonowania  Tak też jest u nas w 99% procentach przypadków. Ozonowanie dla firm to niezwykle popularna usługa w roku 2020. Jest to bezwzględnie najlepszy sposób na zapewnienie niemalże sterylnego środowiska pracy i pozbycie się wirusów. Metoda ta jest w pełni zalecana przez powiatowe stacje epidemiologiczne oraz CIOP ( komunikat numer 4 z marca 2020r.).  Ozon (O3) pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów np. dymu z papierosów, zapachu spalenizny, pleśni a także wszech obecnych wirusów. Znajduje zastosowanie podczas czyszczenia domów po pożarach oraz osuszeniach po zalaniach. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania powierzchni jest dla właśnie Ciebie. Gdzie możemy wykonać dezynfekcję tą metodą? Ozonujemy pokoje hotelowe, zaplecza kuchenne w  pensjonatach, restauracje i pomieszczenia socjalne, kluby fitness, bary i puby, szkoły publiczne oraz niepubliczne, żłobki. Dezynfekujemy  samochody, sklepu, i punkty usługowe np zakłady fryzjerskie, teatry, kina. Firma Kastelnik posiada ubezpieczenie OC, na szkody wyrządzone nieumyślnie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę 2.00.000,00 zł

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Dysponujemy certyfikowanymi generatorami ozonu marki Blue Planet. Działamy błyskawicznie, stosując kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy ponad 5000g ozonu na godzinę. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą flotą pojazdów samochodowych lub powierzchniami handlowo usługowymi pomyśl o regularnym ozonowaniu powierzchni w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia swoich klientów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%