Ozonowanie pomieszczeń
biurowych Poznań. Odkażanie specjalistyczne, usuwanie wirusów Wielkopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Poznań ponad 3000m2/h

Polecamy skuteczne sposoby na szybkie ozonowanie pomieszczeń w Poznaniu. Dojazd do naszych klientów na obszarze całej Wielkopolski, nawet do 100 km gratis! Zlikwiduj z nami przykre i nieprzyjemne zapachy np. po pożarze lub powodzi za pomocą ozonu. Oferujemy odkażenie bez trującej użycia trującej chemii, a wyłącznie za pomocą ozonu (o3). Nie od dziś wiadomo, że ozonowanie to naturalny sposób na pozbycie się wszelkich drobnoustrojów w tym wirusów. Pracujemy w Poznaniu i innych miastach ościennych Wielkopolski tj. Swarzędz, Kostrzyn, Nekla, Środa Wlkp., Września, Konin, Kłodawa, Koło, Turek, Leszno, Rawicz, Góra, Gostyń, Krotoszyn, Ostrów Wlkp., Kalisz, Gniezno 24h na dobę. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi wykonujemy ozonowanie powierzchni zajmujących ponad 3000 m2 na godzinę. Jedyna taka firma w całym województwie, czyli nasza rodzinna firma Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz referencje wielu instytucji, na przykład banków, placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych itp.

Odkażanie po zdiagnozowanym przypadku

Szybko i bezpiecznie usuwamy z mieszkań i lokali bakterie i wirusy. Z perfekcyjną precyzją czyścimy klimatyzację w domu, a także odkażamy klatki schodowe oraz izby przyjęć w szpitalach po zdiagnozowanych przypadkach chorobowych. Powyżej 100m2 oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny ozonowania pomieszczeń w Poznaniu. Sprawdź sam i zadzwoń do nas!

Ozonowanie pomieszczeń biurowych Poznań

Dezynfekcja z użyciem ozonu to jeden ze skutecznych i sprawdzonych sposobów oczyszczania pomieszczeń biurowych z bakterii oraz wirusów. Warto skorzystać z naszych usług i szybko pozbyć się problemu zagrzybienia pomieszczeń w biurze. Wystawiamy certyfikat ozonowania po wykonaniu usługi oraz faktury VAT dla firm. Działamy skutecznie, terminowo i dyskretnie. Szukasz porady na temat ozonowania? Skontaktuj się z firmą Kastelnik.

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń mieszkalnych

Ozonowanie to jeden z elementów dezynfekcji powierzchni po zalaniu mieszkań oraz piwnic w mieście Poznań. W ramach tej usługi odkażania przeprowadzamy także odgrzybianie ścian w domu po zalaniu lub z utrzymującą się wilgocią. Co więcej, w naszej firmie możesz wybrać także usługę osuszania po zalaniu. Zadzwoń już teraz i zapytaj o szczegóły, pracujemy całodobowo!

ozonowanie-pomieszczen-w-poznaniu

Przygotowanie do ozonowania Kastelnik - Wielkopolska

Ozon to gaz trujący dla człowieka. Jednak w obecnych czasach znajduje on szerokie zastosowanie w branży odkażania lokali oraz dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku choroby zakaźnej. To zabieg w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Przystępując do ozonowania, z pomieszczenia, w którym będzie wykonywany zabieg należy usunąć kwiaty, rośliny i zamknąć drzwi i okna, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć. W trakcie ozonowania pomieszczeń w mieście Poznań , technicy firmy Kastelnik mają na sobie nieprzepuszczalną odzież ochronną i regularnie dokonują pomiarów stężenia ozonu. Wszystko po to, aby wykonać usługę dezynfekcji ozonem w poprawny sposób.

Osuszanie budynków

Firma Kastelnik oferuje kompleksowe osuszanie zalanych biur, lokali i garaży. Do tego proponujemy uzupełniającą usługę czyszczenia specjalistycznego po zalaniu wraz z pełnym ozonowaniem powierzchni użytkowych. Nasi specjaliści gwarantują usługi wysokiej jakości świadczone już od 2013 roku.

Usuwanie zapachów z samochodów

Pozbycie się dymu nikotyny czy zapachu stęchlizny możliwe jest dzięki usłudze ozonowania samochodu. W celu szybkiej likwidacji przykrego zapachu skontaktuj się z naszym biurem. Ozon daje gwarancje pozbycia się odoru w każdego rodzaju pomieszczeniach. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o usłudze ozonowania samochodów i innych środków komunikacji. Wielkopolska - dojazd do 100 km gratis!.

Na czym polega ozonowanie? Dezynfekcja całodobowa Poznań 7/24h Wielkopolska

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Poznaniu to najlepsza metoda dezynfekcji.  Pozwala w szybki i ekologiczny sposób usunąć z powietrza i odkażanych powierzchni patogenów, bakterii, wirusów oraz przeróżnych alergenów. Ozon (O3) powszechnie znany jest ludzkości już od osiemnastego wieku. Odkryty został przez niderlandzkiego biologa, niejakiego Pana Maruma. W późniejszym czasie dowiedziono jego dezynfekcyjnych właściwości i opatentowano sposób na skuteczne wykorzystanie do czyszczenia i dezynfekcji tego istotnego dla życia na Ziemi gazu.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Poznań

Kastelnik – Wielkopolska oferuje całodobowe usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych, użytkowych i biurowych w Poznaniu oraz okolicznych miastach woj. wielkopolskiego np. Swarzędz, Kostrzyn, Nekla, Środa Wlkp., Września. Od wielu lat świadczymy usługi specjalistycznego sprzątania, np. czyszczenie mieszkań po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz fachowe odkażanie kanałów wentylacji w przemyśle spożywczym i w branży medycznej.

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości ozonowanie pomieszczeń – w tym dezynfekcję po pożarach oraz zalaniach. Nasz zakres usług, w firmie Kastelnik –  wzbogaciliśmy także o ozonowanie klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, fabryk, zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo, na terenie Poznania oraz całego woj. wielkopolskiego proponujemy bezpłatny dojazd do klienta! Dla klientów z dolnego śląska mamy ofertę ozonowania pomieszczeń we Wrocławiu. Zadzwoń i zapytaj o lokalną wycenę.

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie ośrodków zdrowia, przychodni i szpitali to popularna i bezpieczna metoda usuwania wirusów. To też świetny i sprawdzony sposób na eliminacje nieprzyjemnych zapachów oraz dokładną dezynfekcję pomieszczeń. Ozon ekspresowo niszczy bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne groźne mikroorganizmy. Zaleca się ze względów zdrowotnych, aby regularnie ozonować domy zamieszkałe przez osoby z alergią na sierść zwierząt i roztocza, gdyż ozon wyjątkowo skutecznie usuwa różnorodne alergeny.

Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz i pyłki, to ozonowanie pomieszczeń poznańskiego mieszkania, w których zwykle przebywasz może dać Ci ulgę i na pewno poprawi komfort codziennego życia.

Jak już wspomniano, dzięki ozonowaniu z łatwością pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, spalenizny, stęchlizny, grzyba i wielu innych. Jeśli pragniesz szybko i perfekcyjnie zlikwidować niepożądane zapachy ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń w mieście Poznań jest właśnie dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład podczas:

Ozonowanie miejsc publicznych  – dlaczego warto?

Ozonowanie to rewelacyjna technika odkażania, stosowana w naszej firmie podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji. Metoda ta sprawdza się nie tylko w domach prywatnych, ale także w urzędach miejskich, szkołach, sklepach, siłowniach i teatrach itp. Sprawdzi się też przy odkażaniu mieszkań po zakaźnej chorobie oraz zgonie. Najważniejsze cechy ozonowania to:

  • ozonowanie Poznań, jest skuteczne – nie osłabia nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami,
  • ozonowanie na terenie Wielkopolski jest globalne i kompleksowe – usuwa najróżniejsze drobnoustroje, w tym alergeny, likwiduje przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
  • ozon działa niezwykle  precyzyjne – ozon dociera do wszelkich nawet małych zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, w które nie da się dotrzeć innymi metodami,
  • ozon to tania technologia, jest niedrogi – ozonowanie przynosi długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać innymi środkami odkażającymi,
  • ozon szybko ulega rozkładowi w atmosferze, więc już po kilku godzinach od ozonowania pomieszczenia są dostępne do użytkowania.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Dziś coraz częściej firmy transportowe decydują się na odkażanie swoich pojazdów samochodowych za pomocą ozonu, w celu pozbycia się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów. Przy okazji dzięki użyciu ozonu zlikwidować można przykre zapachy po nikotynie oraz odór stęchlizny. Dzięki ozonowaniu właściciele firm spedycyjnych poprawiają komfort pracy i poziom bezpieczeństwa swoim pracownikom. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się więc na cykliczne ozonowanie floty pojazdów, np. kilka razy w miesiącu zamawiają u nas usługę ozonowania samochodu. Nieprzyjemne zapachy i potencjalne wirusy zostaną szybko usunięte, a wraz z nimi również zagrożenie zachorowania i zablokowania płynności pracy firmy, bądź odesłania załogi na kwarantannę. Krótko mówiąc, częste i regularne ozonowanie samochodów wpływa na poprawienie bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Firma Kastelnik oferuje ozonowanie pomieszczeń  Gliwice oraz  czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.3
4,3 rating
4.3 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale50%
Bardzo dobrze25%
Średnio25%
Słabo0%
Okropnie0%