Ozonowanie pomieszczeń
biurowych Opole

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Opole ponad 3000m2/h

Proponujemy skuteczne, ozonowanie pomieszczeń Opole. Dojazd na terenie całego Opolskiego, nawet do 100 km gratis! Pozbądź się brzydkich zapachów np. po pożarze lub zalaniu poprzez odkażanie bez użycia chemii, za pomocą ozonu O(3). Od dawna wiadomo, że ozonowanie to sprawdzony sposób na pozbycie się wirusów np. po zdiagnozowanym przypadku. Pracujemy w Opolu i innych miastach województwa tj. Nysa, Brzeg, Lewin, Niemodlin, Korfantów, Krapkowice, Wołczyn, Kluczbork, Olesno, Ozimek, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Gogolin, Tarnów Opolski 24h na dobę. Ozonowanie nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Jedyna taka firma w całym województwie. Firma Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz referencje wielu urzędów, banków, placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych i firm. Ozonowanie Opolskie zgłoszenia przyjmujemy całodobowo!

Odkażanie po zdiagnozowanym przypadku

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy bakterie i wirusy. Skutecznie czyścimy klimatyzację w domu, a także odkażamy mieszkania, klatki schodowe oraz izby przyjęć w szpitalach po zdiagnozowanych przypadkach. Powyżej 100m2 konkurencyjne ceny ozonowania.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych Opole

Dezynfekcja to od lat jeden z bardziej sprawdzonych sposobów oczyszczania pomieszczeń w bakterii oraz wirusów. Całe woj. opolskie dojazd gratis. Certyfikat ozonowania po wykonaniu usługi oraz faktura VAT dla firm. Skutecznie, terminowo i dyskretnie.

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń mieszkalnych

Ozonowanie to jeden z etapów dezynfekcji pomieszczeń Opole np. dla zalanych mieszkań lub piwnic odgrzybianie ścian w domu po zalaniu wodą lub powodzi. Ponadto w naszej firmie można zamówić usługę sprzątania po zalaniu Pracujemy całodobowo!

certyfikat ozonowania

Przygotowanie do ozonowania Kastelnik - Opolskie

Ozon to gaz trujący dla człowieka. W obecnych czasach znajduje on szerokie zastosowanie w zabiegach odkażania pomieszczeń, oraz dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku. Z pomieszczenia, w którym technicy wykonują zabieg ozonowania należy bezwzględnie usunąć wszelkie kwiaty, rośliny, zamknąć okna, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć. Podczas ozonowania pomieszczeń Opole, technicy firmy Kastelnik noszą specjalistyczną odzież ochronną oraz dokonują pomiarów stężenia w celu wykonania usługi dezynfekcji ozonem w poprawny i właściwy sposób.

Osuszanie budynków

Kompleksowe osuszanie zalanych biur oraz garaży bardzo często uzupełniane jest usługą czyszczenia specjalistycznego po zalaniu, dezynfekcją wraz pełnym odkażaniem np: ozonowaniem powierzchni biurowych. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usługi, już od 2013 roku.

Usuwanie zapachów

Pozbycie się dymu nikotyny możliwe jest dzięki usłudze ozonowania samochodu. W celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu papierosów skontaktuj się z naszym biurem. Ozon daje gwarancje pozbycia się smrodu stęchłego pomieszcza, np. usunie przykry zapach "starej szafy" czy pleśni w komodzie. Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania pomieszczeń biurowych. Opolskie dojazd do 100 km gratis!.

Na czym polega ozonowanie? Dezynfekcja całodobowa Opole 7/24h woj. opolskie

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Opolu to skuteczna metoda dezynfekcji,  pozwala ona na zlikwidowanie z powietrza i odkażanych powierzchni patogenów, bakterii, wirusów oraz przeróżnych alergenów. Ozon (O3)  powszechnie znany jest ludzkości już od dawien dawna. W osiemnastym  wieku pewien niderlandzki biolog, niejaki  Pan Marum wyczuł dziwny swąd powietrza wokół swoich urządzeń  elektrostatycznych. W tamtej chwili nie miał pojęcia jednak, że ma właśnie do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Opole

Kastelnik – Opolskie świadczy całodobowe usługi ozonowania przedszkoli, powierzchni mieszkalnych, biurowych w Opolu oraz okolicznych miastach woj. dolnośląskiego np. Nysa, Brzeg, Lewin, Niemodlin, Korfantów, Krapkowice, Wołczyn, Kluczbork, Olesno, Ozimek, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Gogolin, Tarnów Opolski.. Od wielu lat świadczymy usługi czyszczenia specjalistycznego np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym odkażaniem kanałów wentylacji w przemyśle, gastronomi oraz na rynku medycznym.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak usunąć karaluchy?

Od wielu lat oferujemy ozonowanie pomieszczeń – w tym dezynfekcję po pożarach oraz zalaniach, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, flot samochodowych,  zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo, na terenie Opola oraz całego woj. opolskiego oferujemy bezpłatny dojazd!

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie placówek medycznych, szpitali to popularna metoda usuwania wirusów ale nie tylko. To dobry sprawdzony sposób na eliminacje z nich nieprzyjemnych zapachów przy jednoczesnej  dezynfekcji pomieszczeń. Ozon usuwa bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów przede wszystkim zdrowotnych, zaleca się  cyklicznie ozonować domy, jeżeli mieszka w nich, ktoś uczulony np. na koty.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń w Twoim opolskim mieszkaniu, w którym regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń Opole jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

 • czyszczenia mieszkań po pożarze
 • czyszczenia piwnic po zalaniach
 • czyszczenia klimatyzacji
 • czyszczenia i doczyszczaniu posadzek po wylewie fekaliów

Ozonowanie miejsc publicznych  – dlaczego warto?

Ozonowanie to świetna technika odkażania, przydatna podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w urzędach miejskich, szkołach, kinach, siłowniach i w klubach fitnes. Nadaje się również przy odkażaniu mieszkań po zdiagnozowanym przypadku oraz po chorobie. Najważniejsze cechy odkażania za pomocą ozonu tu:

 • jest niezwykle skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami,
 • jest całkowicie kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • jest bardzo dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • jest niedrogie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
 • jest całkowicie bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Nie tylko zapach dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy można zlikwidować ozonem. Dziś często firmy transportowe decydują się na odkażanie pojazdów samochodowych ozonem Opole, w celu pozbycia się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów. Możemy zapewnić dzięki usłudze dezynfekcji ozonem, komfort pracownikom i bezpieczeństwo. Często kierownictwo firm, decyduje się na cykliczne ozonowanie floty pojazdów, np. raz w tygodniu co sobota jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy i potencjalne wirusy zostaną usunięte a wraz z nimi również zagrożenie zachorowania i unieruchomienia firmy, bądź odesłania załogi na kwarantanne. Regularne ozonowanie samochodów to realne poprawienie bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%