Ozonowanie pomieszczeń Mysłowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie biur i pomieszczeń Mysłowice nawet 3000m2/h

Jesteśmy liderem na Śląsku w wykonywaniu usługi ozonowania pomieszczeń Mysłowice. W obrębie 100km od granic miasta Mysłowice oferujemy darmowy dojazd na miejsce dezynfekcji! Pracujemy całodobowo i przez 7 dni w tygodniu dla bezpieczeństwa mieszkańców woj. Śląskiego. Nie musisz już żyć w otoczeniu wirusów, bakterii czy okropnych zapachów dzięki sprawdzonym właściwościom ozonu O(3), generowanemu przez firmę Kastelnik przy pomocy generatorów ozonu najwyższej klasy. Dezynfekcja pomieszczeń ozonem to obecnie polecany i sprawdzony sposób likwidacji groźnych dla człowieka drobnoustrojów i bakterii zarówno z powierzchni płaskich jak i z powietrza czy wody. Ozonujemy biura i budynki w mysłowickich dzielnicach oraz innych miastach Śląska tj. Czeladź, Katowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Bieruń, Tychy, Błędów, Chełmek, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin 24h na dobę. Ozonowanie ponad 3000 m2 1 godzinę! Odkażamy apteki, szpitale, biurowce, galerie handlowe, placówki banków. Skorzystaj z dezynfekcji pomieszczeń przez całą dobę w woj. śląskim. Z naszych usług ozonowania pomieszczeń korzystają salony samochodowe, izby przyjęć, korporacje, firmy produkcyjne, gabinety lekarskie z całego kraju. Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo!

Odkażanie pomieszczeń po wirusie

Dzień i w nocy zajmujemy się odkażaniem pomieszczeń po wirusie, bakteriach i innych drobnoustrojach groźnych dla ludzkiego zdrowia. Skutecznie dezynfekujemy klimatyzację samochodową oraz stacjonarną. Eliminujemy wirusa z mieszkań, domów, bloków mieszkalnych, wind, klatek schodowych oraz samochodów i komunikacji miejskiej. Powyżej 100m2 specjalne rabaty dla naszych klientów. Wykorzystujemy aż kilkadziesiąt generatorów ozonu z najnowszą technologią do ozonowania pomieszczeń na Śląsku. Szybko i z ogromną siłą odkażamy prywatne firmy, szpitale i zakłady produkcyjne na terenie Mysłowic.

Ozonowanie w Mysłowicach lokali biurowych oraz szpitali

Ozonowanie lokali biurowych oraz szpitali to podstawa naszej działalności. Przyjmujemy zlecenia w Mysłowicach w obrębie dzielnic np. Brzezinka, Wesoła oraz w okolicznych miastach. Otrzymaj wycenę w ciągu 1h. Dezynfekcja ozonem do 3000m2 na godzinę oraz darmowy dojazd na miejsce. Ozonowanie potwierdzamy certyfikatem dezynfekcji oraz fakturą VAT. Zajmujemy się dezynfekcją oraz sprzątaniem biur w Mysłowicach. Przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń terminowo, dostosowując się do kalendarza naszego klienta. Pracujemy również w nocy na całym Śląsku.

Dezynfekcja pomieszczeń materacy i środków transportu

Wykorzystujemy ozon do realizacji usługi dezynfekcji materacy i środków transportu w mieście Mysłowice oraz odkażania po awariach wodno-kanalizacyjnych czy osuszania piwnic . Nasi pracownicy przeprowadzają ozonowanie w Mysłowicach Wesołej, aby walczyć z grzybem na zawilgoconych ścianach w mieszkaniach po zalaniu czy domu po podtopieniach. Firma Kastelnik odkaża powierzchnie w ramach usługi ozonowania na Śląsku. Dysponujemy najlepszymi specjalistami i niezawodnym sprzętem w regionie.

certyfikat ozon mysłowice

Ozon najlepszego pochodzenia

Ozon nazywany jest tritlenem. Nazwa pochodzi od budowy tego gazu, który tak naprawdę składa się z trzech cząsteczek, potrzebnego do życia człowiekowi tlenu. Chociaż wirusobójcze i bakteriobójcze właściwości ozonu są znane od prawie dwóch wieków, dopiero teraz zyskał on na popularności, głównie za sprawą jego zastosowania podczas dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku covid-19. Dzięki naszej firmie ozonowanie po wirusie dostępne jest również dla mieszkańców Mysłowic. Po czym poznać, że firma zajmująca się dezynfekcją ozonem wie, co robi? Wystarczy baczna obserwacja tego, jak przygotowują się do zabiegu ozonowania pomieszczeń w Mysłowicach . Po pierwsze, należy odpowiednio zabezpieczyć każdy otwór wentylacyjny i ujście powietrza, które mogłyby doprowadzić do ulatniania się generowanego ozonu. Po drugie, podczas ozonowania w pomieszczeniu nie powinny znajdować się żadne zwierzęta ani żywe rośliny. Warto również zabezpieczyć cenne obrazy lub antyki. Podczas każdego zlecenia ozonowania pomieszczeń nasi specjaliści używają wysoce wydajnych generatorów ozonu, z najwyższej półki. Nie daj nabrać się na tanie ozonatory dostępne powszechnie w sieci. Tylko profesjonalny sprzęt do generowania ozonu, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą naszych pracowników, gwarantuje skuteczne zabicie wirusów, bakterii i grzybów z otoczenia.

Ozonowanie dla alergików

Obecny w ozonie trzeci atom tlenu odpowiedzialny jest za proces utleniania, który oprócz skutecznego rozkładania bakterii, wirusów czy pleśni, świetnie radzi sobie również z alergenami, kurzem czy roztoczami. Firma Kastelnik w Mysłowicach oferuje usługę usuwania alergenów ozonem. Zastosowanie ozonowania pomieszczeń tam, gdzie mieszkają alergicy, zdecydowanie zwiększy ich komfort życia. Usunięcie popularnych alergenów w postaci kurzu, pyłków kwiatów, sierści zwierząt z domu, pozwoli również na spokojny oddech osobom zmagającym się z astmą. Dzięki temu, że ozon jest gazem, sprawnie dociera do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych miejsc i szybko i skutecznie rozprawia się z alergenami i roztoczami.

Dezynfekcja szpitali i firm produkcyjnych w Mysłowicach

Ozonowanie pomieszczeń, a ozonoterapia

Pierwszy generator ozonu został zbudowany już w połowie XIX wieku. Samo ozonowanie jako formę dezynfekcji wody, zastosowano z sukcesem na początku XX wieku. Jednak to dopiero teraz przeciętny człowiek dowiaduje się o niesamowitych właściwościach bakteriobójczych i wirusobójczych tego bezbarwnego gazu. Wszystko za sprawą rozprzestrzeniającej się po całym świecie pandemii. Ozon oprócz zastosowania jako środek dezynfekujący czy rozkładający nieprzyjemne zapachy, znajduje swoje zastosowanie również w medycynie.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Niewielu zdaje sobie sprawę, że ozon ma wiele korzystnych właściwości, takich jak pobudzanie ziarninowania (gojenie się) ran, aktywowanie metabolizmu erytrocytów, poprawa mikrokrążenia, utlenianie tkanek, a także stymulowanie komórek odpornościowych. Ozon jest więc wykorzystywany nie tylko jako środek dezynfekujący, ale również w terapii ozonowej.

Zobacz inną naszą usługę dostępną na terenie województwa śląskiego: sprzątanie po zgonie w Bielsku-Białej

Usługa dezynfekcji i odkażania biura w Mysłowicach

Firma Kastelnik, która wyspecjalizowała się ozonowaniu pomieszczeń na Śląsku, nie tylko działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu, ale też gwarantuje skuteczność przeprowadzonego zabiegu dezynfekcyjnego i wystawia certyfikat, który potwierdza przeprowadzony zabieg.  Nasi technicy dezynfekują pomieszczenia na terenie Mysłowic oraz w miastach całego woj. śląskiego np. Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Żywiec, Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Zabrze, Piekary Śląskie, Gliwice, Tarnowskie Góry. Wykonujemy dezynfekcje i odkażanie w biurach, kamienicach, aptekach, galeriach handlowych i domach opieki społecznej. Ozonowanie pomieszczeń przeprowadzamy nie tylko w ramach odkażania szkół, przedszkoli czy szpitali, ale również jako element innych naszych usług np.:  sprzątanie po zmarłym w Mysłowicach, czy osuszanie budynków.  Mamy doświadczenie w kompleksowej dezynfekcji placówek medycznych, oświatowych, a także w komunikacji i przemyśle spożywczym.

Ozonowanie pomieszczeń w dzielnicach Mysłowic (Brzezinka, Brzęczkowice i Słupna, Dziećkowice, Janów, Kosztowy, Krasowy, Hajdowizna, Ławki ,Morgi, Piasek ,Stare Miasto, Wesoła) wykonujemy w związku zagrożeniem epidemicznym w Polsce oraz zdiagnozowanymi przypadkami wirusa w woj. Śląskim. Taka forma dezynfekcji to skuteczna, a przede wszystkim szybka szansa na wyeliminowanie z mieszkania, klatki schodowej czy biura cząsteczek groźnego wirusa, ale również eliminacje innych groźnych lub utrudniających życie mikroorganizmów, z powierzchni i powietrza.

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

Ozonowanie pomieszczeń to szybka i bezpieczna droga nie tylko do likwidacji bakterii, wirusów czy grzybów, ale także świetny sposób na walkę z nieprzyjemnymi zapachami. Jeśli od dawna walczysz z zapachem nikotyny w samochodzie lub z unoszącym się zapachem spalonych potraw w mieszkaniu, skontaktuj się z nami. Ozon nie maskuje, a rzeczywiście eliminuje nieprzyjemne zapachy z naszego otoczenia. Dzięki odpowiedniemu czasowi ekspozycji, oraz dobrze dobranemu stężeniu ozonu jesteśmy w stanie usunąć z Twojego domu zapachy, które wniknęły już w ściany jak np. zapach spalenizny po pożarze, zapach rozkładającego się ciała czy zapach zgnilizny związany z zalaniem pomieszczenia lub rozprzestrzeniającym się grzybem. Ozonowanie może być z powodzeniem wykorzystane również w schroniskach dla zwierząt w Mysłowicach lub hodowlach psów czy kotów, gdzie oprócz dużej ilości alergenów, obecne są również wirusy groźne dla zwierząt oraz specyficzny, trudny do usunięcia zapach.

Ozonowanie przedszkoli, izb przyjęć, banków – dlaczego warto?

Wszędzie tam, gdzie każdego dnia pojawia się dużo osób, trzeba liczyć się z nagromadzeniem niebezpiecznych bakterii i wirusów. Nie bez przyczyny najłatwiej o złapanie choroby w żłobku, szkole czy dużym zakładzie pracy. Dlatego właśnie należy zadbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracowników i klientów, szczególnie w dobie ogólnoświatowej epidemii. Firma Kastelnik z myślą o takich sytuacjach oferuje przez całą dobę usługę ozonowania pomieszczeń w Mysłowicach. Odkażanie pomieszczeń z użyciem ozonu to sprawdzona i akceptowana przez Sanepid metoda dezynfekcji. Do tej pory z naszej usługi dezynfekcji na Śląsku skorzystały placówki bankowe, galerie handlowe, sklepy spożywcze, salony samochodowe oraz środki komunikacji miejskiej. Prawie każdego dnia wykonujemy ozonowanie pomieszczeń w budynkach szpitali na Śląsku w tym na izbach przyjęć, oddziałach szpitalnych, salach operacyjnych czy przyszpitalnych przychodniach lekarskich. Dzięki naszej działalności, profesjonalnej dezynfekcji poddane zostały przedszkola, żłobki oraz szkoły nie tylko w Mysłowicach, ale na terenie całego woj. Śląskiego. W ten sposób dołączamy do walki o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Jakie są cechy ozonu i gdzie sprawdza się ozonowanie

 • ozonowanie ma potwierdzone działanie grzybójcze;
 • ozonowanie dzięki rozbijaniu cząsteczek wirusów i bakterii jest świetną metodą dezynfekcji sal szpitalnych, oddziałów ratunkowych, izb przyjęć czy gabinetów dentystycznych;
 • ozonowanie jest kompleksową formą dezynfekcji;
 • ozonowanie likwiduje nieprzyjemny zapach, może być wykorzystywane w restauracjach, w sprzątaniu po pożarach czy zalaniach;
 • ozonowanie pomieszczeń pomaga przy walce z pchłami, mrówkami i insektami domowymi;
 • ozon jest jest skuteczniejszy niż tradycyjne formy dezynfekcji, ponieważ jest gazem i może dotrzeć w każde, nawet mało dostępne miejsce;
 • ozonowanie jest tanie, a jeśli zostało przeprowadzone przez wykwalifikowanych techników, działa za pierwszym razem.

Dezynfekcja autobusów, tramwajów i komunikacji miejskiej

Komunikacja miejska to miejsce, gdzie w krótkim czasie przebywa bardzo dużo osób, z różnych zakątków miasta, a nawet całego województwa. Aby podróż pasażerów było jak najbardziej bezpieczna, oferujemy usługę ozonowania komunikacji miejskiej w  Mysłowicach, którą wykonujemy przez całą dobę. Nasze przenośne generatory ozonu o bardzo wysokiej mocy, są w stanie zabić wirusy i bakterie szybko i skutecznie. Co więcej, ozonowany autobus czy pociąg w krótkim czasie po zakończeniu zabiegu odkażania, nadaje się do przyjęcia pasażerów.

Z myślą o takich sytuacjach proponujemy cykliczne ozonowanie komunikacji miejskiej na Śląsku, oraz flot transportowych w firmach produkcyjnych. Skontaktuj się z nami a zgodnie z Twoim zleceniem, zaplanujemy cotygodniowe (lub częstsze) ozonowanie samochodów lub pomieszczeń w Twojej firmie. W ten sposób zwiększasz szanse swoich pracowników na pracę w bezpiecznym i poprawnie zdezynfekowanym miejscu. Usługę ozonowania pomieszczeń w zakładzie produkcyjnych możemy połączyć z kompleksowym czyszczeniem maszyn produkcyjnych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%