Ozonowanie pomieszczeń
woj. Małopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Małopolska – nawet 3000 metrów kwadratowych na godzinę

Kompleksowe ozonowanie pomieszczeń na terenie woj. Małopolskiego. Dzięki nowoczesnej metodzie dezynfekcji za pomocą ozonowanie ekspresowo usuwamy grzyby oraz brzydkie zapachy. Nie używamy środków chemicznych! Ozonowanie to niezawodny sposób odkażania wszelkich pomieszczeń, np. biur, mieszkania czy też zalanej piwnicy. Pracujemy nie tylko na terenie Małopolskiego. Nasze usługi świadczymy również w innych ościennych województwach np. śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie. Dzięki dużej liczbie przemysłowych generatorów ozonu jesteśmy w stanie odkażać nawet do 3000 m2 na godzinę. Firma zajmująca się ozonowaniem Kastelnik to gwarancja jakości i zadowolenia klienta. Posiadamy liczne pozytywne referencje od klientów prywatnych i firm, tj. banków, placówek oświatowych, spółdzielni mieszkaniowych z wielu regionów.

Ozonowanie pomieszczeń Bochnia

Używając ozonu likwidujemy przykre zapachy na terenie Małopolski np. oferując ozonowanie mieszkań w Bochni. Od wielu lat roku oferujemy liczne usługi specjalistycznego czyszczenia dla przemysłu, a także dezynfekcja i odkażanie pomieszczeń, materacy i środków transportu. Regularnie odkażamy pomieszczenia w domach oraz w biurowcach, stosując najlepsze sposoby na pozbycie się groźnych dla zdrowia bakterii, grzybów i wirusów.

Ozonowanie mieszkań Wadowice

Jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania lokali i mieszkań z grzybów, bakterii, wirusów to ozonowanie na terenie Wadowic. Ozonowanie pomieszczeń na terenie Wadowic - interwencyjny dojazd (bezpłatny) do 2h od zgłoszenia. Na prośbę klienta wypisujemy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania wraz z dezynfekcją. Jeśli jeszcze się wahasz, czy zamówić zabieg ozonowania, przeczytaj artykuł na naszym blogu w temacie czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Ozonowanie placówek bankowych Chrzanów

Oferujemy profesjonalne zamgławianie dla firm oraz odkażanie ozonem olkuskich pomieszczeń. Zabieg ten jest bezpieczny i nieinwazyjny oraz daje nam w walce z wirusami wiele korzyści. Jak długo trwa ozonowanie pomieszczeń? Wszystko zależy od wielkości lokalu, który należy zdezynfekować. Wybierz nasze pogotowie specjalistyczne, działające 24h na dobę. oferujemy ekspresową pomoc dotyczącą usuwania skutków awarii. Nasza całodobowa infolinia czeka na Twój telefon. Zadzwoń!

ozonowanie małopolska

Czy ozonowanie zabija koronawirus

Czy zdajesz sobie, że ozonowanie to skuteczny sposób na walkę z wirusami? Ale nie tylko, czy wiesz jakie substancje najcześciej wywołują alergie? U wielu ludzi uczulenia mogą występować po kontakcie z syntetycznymi substancjami zapachowymi np. alkoholem benzoesowym lub z olejkami eterycznymi, gumą, różnej maści antybiotykami oraz antyseptykami. Prewencyjne ozonowanie dla alergików pozwala zapobiegać uwrażliwianiu skóry na alergeny.

Usuwanie wszelkich drobnoustrojów ozonem

Skutecznie zaaplikowany ozon potrafi przedostać się w trudno dostępne zakamarki mieszkania oraz dokładnie usunąć z nich wszelkie drobnoustroje takie jak wirusy, bakterie i grzyby. Co istotne, dezynfekcja lokali ozonem nie uczula nawet bardzo wrażliwych alergików. Po zakończonym zabiegu dezynfekcji wykonanym przez techników firmy ozonującej Kastelnik, osoby z alergią nie miały nigdy negatywnych reakcji przebywając w mieszkaniach, które przeszły odkażanie ozonem. Podsumowując, ozon to jedyny środek do dezynfekcji, który jest skuteczną a zarazem bezpieczną dla wrażliwców bronią w walce z alergenami.

Ozonowanie pomieszczeń a rośliny

Ozonowanie daje dwa rodzaje efektów: pierwszy z nich jest natychmiastowy i długofalowy. Osoby z alergią są w stanie od razu odczuć różnice po wejściu do zdezynfekowanego ozonem domu. Oddychają z łatwością i żadne reakcje alergiczne nie występują. Kolejnym rodzajem efektu jest trwałość zabiegu ozonowania. Nie trzeba go powtarzać przez kilka kolejnych miesięcy. Rezultaty zabiegu odkażania ozonatorami Blue Planet 32g/h – mają pozytywny efekt dla naszego zdrowia przez wiele kolejnych dni. Ozon jest trujący dla roślin, dlatego podczas ozonowania należy się ich pozbyć z odkażanego pomieszczenia.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Małopolsce

Ozonowanie pomieszczeń metoda dezynfekcji

Ozonowanie to metoda dezynfekcji, która pozwala zlikwidować z powietrza w domu niebezpieczne dla zdrowia człowieka drobnoustroje: wirusów, zarodników grzybów oraz różnego rodzaju alergenów.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozon czyli (tritlen) to alotropowa odmianą tlenu o wysokiej reaktywności.

Zobacz, co ostatnio zrealizowaliśmy: dezynfekcja pomieszczeń apteki w Krakowie

Substancja jest znana ludzkości od wieków. Już w osiemnastym wieku pewien niderlandzki biolog wyczuł nietypowy zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Wówczas jeszcze nie mógł przypuszczać, że właśnie ma do czynienia z gazem trującym, ale o jakże ogromnym znaczeniu dla człowieka. Po jego „odkryciu” musiało upłynąć trochę czasu, zanim naukowcom udało się go zbadać a następnie wprowadzić do wielu gałęzi przemysłu. Dziś stosujemy ozon w następujących dziedzinach życia:

 • przemysł spożywczy, w tym przetwórstwo warzyw i owoców. Ozonowanie stosuje się do likwidacji pozostałości pestycydów. Dzięki temu przedłużamy trwałość przechowalniczą surowców ( modyfikacja potencjału antyoksydacyjny);
 • przemysł rolniczy np. do ozonowania stajni czy kurników w celu usunięcia z  budynków hodowlanych wirusów oraz bakterii mogących zagrozić hodowli zwierząt;
 • przemysł farmaceutyczny

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania na terenie Małopolski

Nasza firma od lat świadczy kompleksowe usługi odkażania ozonem w miastach małopolski. Oferujemy usługi odkażania ozonem w lokalizacjach: ozonowanie Bochnia, ozonowanie Wieliczka, ozonowanie Oświęcim, ozonowanie Andrychów, ozonowanie Zakopane, ozonowanie Olkusz, ozonowanie Kraków, ozonowanie Skawina, ozonowanie Myślenice, ozonowanie Limanowa, ozonowanie Nowy Sącz, ozonowanie Nowy Targ.

Oferujemy również ozonowanie pomieszczeń – również po pożarach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów. Dodatkowo, na terenie całej Małopolski zapewniamy dojazd gratis o każdej porze i w każde miejsce!

Ozonowanie domu czy warto?

Ozonowanie pomieszczeń domowych to wszechstronna i popularna metoda odkażania w czasach pandemii. Bardzo często stosujemy ją do czyszczenia po chorobach zakaźnych oraz usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon szybko i skutecznie zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z jego wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci lub gdy cierpi się na alergie. Szukasz porady, na temat jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? Odkażanie za pomocą ozonowania sprawdza się również bardzo dobrze przy dezynfekcji mieszkań po zdiagnozowanym przypadku ciężkiej choroby zakaźnej, ale nie tylko. Można je wykorzystać między innymi w:

 • ozonowanie zakładów przemysłowych
 • ozonowanie fabryk produkcyjnych o dużej wysokości;
 • ozonowanie pomieszczeń apteki oraz punktów aptecznych;
 • ozonowanie placówek medycznych;
 • ozonowanie  gabinetów masażu;
 • ozonowanie gabinetów fizjoterapeutycznych oraz rehabilitacyjnych;
 • odkażanie sal operacyjnych  w szpitalach;
 • odkażanie schronisk dla zwierząt;
 • odkażanie domów opieki społecznej;
 • ozonowanie małopolskich banków w większych i mniejszych miastach i miasteczkach;

Jakie są zalety dezynfekcji poprzez ozonowanie?

Największą zaletą stosowania ozonu jest fakt, iż nie powoduje dodatkowego zanieczyszczania, ponieważ w kontakcie z materiałami stałymi rozkłada się do tlenu cząsteczkowego. Nie pozostawia on substancji wtórnych, a dezynfekcja tą metodą jest 3000 razy szybsza od odkażania za pomocą chloru.

Dodatkowo, ozonowanie bardzo kompleksowo niszczy różnorodne alergeny. Dla osób cierpiących uczulenie na:

 • kurz,
 • pyłki
 • sierść zwierząt
 • roztocza

Skutki uboczne ozonowania pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń to, jak wspomniano, najlepsza metoda zwalczania alergii. Dezynfekcja ozonem w pomieszczeniach w których regularnie przebywasz przyniesie Ci szbyko ulgę i poprawi komfort codziennego życia. Warto napomknąć, że najwięcej roztoczy pojawia się każdego roku w kurzu domowym w miesiącach od sierpnia do listopada. Jak pokazują badania naukowe w miarę zbliżania się okresu zimowego, kiedy temperatura spada a wilgotność powietrza wzrasta, ilość roztoczy znacznie spada. Materace, zasłony, firany, pościel oraz dywany są to znane od lat miejsca gdzie najliczniej gromadzą się roztocza kurzu. Aby się ich pozbyć warto zdecydować się na ozonowanie. Odkażanie za pomocą trójtlenu jest trzy tysiące razy szybsze od odkażania za pomocą chloru. Jakie są skutki uboczne ozonowania pomieszczeń? Jeżeli zabieg jest poprawnie przeprowadzony nie ma skutków ubocznych. Jeśli więc masz możliwość skorzystaj z zabiegu dezynfekcji oferowanej przez profesjonalną firmę ozonującą Kastelnik.

Najlepszą reklamą dla firmy  Kastelnik jest grono zadowolonych klientów z przeprowadzonego zabiegu ozonowania  W 99% procentach przypadków nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Dołącz do ich grona.

Ozonowanie dla firm to niezwykle popularna usługa w roku 2020. Jest to bezwzględnie najlepszy sposób na zapewnienie niemalże sterylnego środowiska pracy w Twoim biurze i pozbycie się wirusów. Metoda ozonowania jest w pełni zalecana przez powiatowe stacje epidemiologiczne oraz CIOP ( komunikat numer 4 z marca 2020r.).  Ozon (O3) pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów np. dymu z papierosów, zapachu spalenizny, pleśni a także wszechobecnych wirusów, w tym COVID-19. Znajduje zastosowanie podczas czyszczenia domów po pożarach oraz osuszaniu po zalaniach. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się męczącej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania powierzchni jest dla właśnie Ciebie. dezynfekcję tą metodą możemy wykonać praktycznie w każdym typie pomieszczeń. Ozonujemy pokoje hotelowe, zaplecza kuchenne w pensjonatach, restauracje, puby, kluby fitness, dyskoteki, szkoły publiczne oraz niepubliczne, żłobki, banki. Z powodzeniem dezynfekujemy samochody, szpitale i punkty usługowe, np. zakłady fryzjerskie, teatry, kina. Firma Kastelnik posiada ubezpiecznie OC, na szkody wyrządzone nieumyślnie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę 2.00.000,00 zł

Dezynfekcja i ozonowanie realizujemy na terenie całej Polski

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Do często dezynfekowanych przez nas obiektów należą także samochody osobowe i środki komunikacji miejskiej. Unosząca się w aucie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Wszystkie problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Dysponujemy jakościowymi generatorami ozonu marki Blue Planet, które działają szybko i dokładnie. W pracy stosujemy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy ponad 5000g ozonu na godzinę. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą flotą pojazdów samochodowych lub powierzchniami handlowo usługowymi pomyśl o regularnym ozonowaniu powierzchni w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia swoich klientów. Nie pożałujesz.

Przeczytaj więcej, czy ozonowanie jako metoda przeciwdziałająca skażeniu wirusem SARS-CoV-2, to dobry sposób na przeprowadzenie dezynfekcji lokali?

Ozonowanie mieszkań, biur, firm dostępne w miastach:

 • Kęty
 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Muszyna
 • Myślenice
 • Nowy Sącz
 • Nowy Targ
 • Olkusz
 • Oświęcim
 • Proszowice
 • Rabka-Zdrój
 • Skawina
 • Sucha Beskidzka
 • Tarnów
 • Wadowice
 • Wieliczka
 • Zakopane

Firma ozonująca pomieszczenia Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4.8 out of 5
  4.8 out of 5 stars (based on 35 reviews)
  Excellent83%
  Very good17%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%