Ozonowanie pomieszczeń Lublin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Lublin ponad 9000 m3/h całodobowo

Przeprowadzamy profesjonalne, ozonowanie pomieszczeń Lublin. Dojazd na obszarze całego województwa lubelskiego, nawet do 100 km w cenie! Wyeliminuj ze swojego otoczenia nieprzyjemne zapachy np. zgnilizny czy spalenizny po pożarze. Wszystko to bez użycia jakiejkolwiek silnej chemii, a jedynie naturalnie występującego w środowisku ozonu (O3). Ozonowanie wykonane przez specjalistyczną firmę z doświadczeniem, to potwierdzony sposób na dezynfekcję w walce z wirusami i bakteriami. Pracujemy przez całą dobę w Lublinie i innych miastach Lubelszczyzny tj. Biała Podlaska, Zamość, Parczew, Dęblin, Puławy, Krasnystaw, Kazimierz Dolny, Chełm, Terespol, Lubartów, Łuków, Kraśnik 24h na dobę. Ozonowanie nawet ponad 3000 m3 na godzinę. Jesteśmy jedyną firmą oferującą ozonowanie tej jakości w woj. lubelskim. Firma Kastelnik posiada pozytywne referencje od urzędów, placówek publicznych, szpitali, dużych prywatnych przedsiębiorstw, a także placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych, a nawet restauracji i teatrów. Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo!

Odkażanie po zdiagnozowanych przypadkach

Definitywnie i szybko likwidujemy z otoczenia wirusy i bakterie. Wykonujemy kompleksowe czyszczenie klimatyzacji w domu, oraz dezynfekujemy lokale mieszkaniowe, klatki schodowe w blokach i apartamentowcach oraz izby przyjęć, gabinety lekarskie, dyżurki lekarskie, oddziały szpitalne i całe szpitale po zdiagnozowanych przypadkach chorób wirusowych. Powyżej 100m2 specjalne ceny ozonowania pomieszczeń w Lublinie.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, banków oraz szpitali w Lublinie

Odkażanie i specjalistyczna dezynfekcja szpitali to od lat standardowy zabieg, który pozwala na przystosowanie pomieszczeń do zabiegów po wykryciu groźnych bakterii i wirusów. Całe woj. lubelskie darmowy dojazd na miejsce zlecenia. Jako jedyni na rynku wystawiamy certyfikat z dezynfekcji biura, placówki bankowej który potwierdza przeprowadzenie najwyższej jakości zabiegu ozonowania. Wystawiamy również fakturę VAT dla firm. Kastelnik to bezpieczne, szybkie i terminowe ozonowanie.

Odkażanie zalanych piwnic, domów i budynków mieszkalnych

Ozonowanie to jeden z etapów dezynfekcji pomieszczeń w Lublinie po podtopieniach oraz po wybiciu kanalizacji. W ofercie również odgrzybianie ścian w domu po zalaniu wodą lub awarii sieci wodno-kanalizacyjnej. Dla klientów w Lublinie wykonujemy także osuszanie po zalaniu i to przez całą dobę z darmową wyceną, Wybierz jedną firmę do osuszania domu po zalaniu, odgrzybiania i dezynfekcji pomieszczeń.

certyfikat ozon lublin

Przygotowanie do zabiegu dezynfekcji i ozonowania Kastelnik - Lubelskie

Ozon to naturalnie występujący w naturze trzyatomowy tlen. Ten dobrze znany gaz jest aktualnie najczęściej wykorzystywany do bezpiecznej i wyjątkowo efektywnej formy dezynfekcji i walki z wirusami i grzybami w naszym otoczeniu np. po zdiagnozowanym przypadku niebezpiecznej choroby wirusowej. Etapem przygotowania pomieszczeń do przeprowadzenia ozonowania w Lublinie jest przede wszystkim opróżnienie lokalu do dezynfekcji. Obowiązkowo należy wynieść wszelkie żywe rośliny np. kwiaty doniczkowe. Następnie powinno się zamknąć drzwi i okna oraz uszczelnić wszelkie otwory wentylacyjne. W trakcie ozonowania pomieszczeń, mieszkań i firm w Lublinie, fachowcy z firmy Kastelnik wyposażeni są w specjalistyczną odzież zapewniającą najwyższą ochronę oraz każdorazowo wykonują pomiary stężenia ozonu w pomieszczeniu. Wszystko po to, aby usługa dezynfekcji ozonem została przeprowadzono w sposób poprawny, a przede wszystkim bezpieczny i skuteczny.

Osuszanie budynków po zalaniach w Lublinie

Gruntowne osuszanie zalanych pomieszczeń, biurowców, piwnic oraz garaży najczęściej wykonywane jest w parze ze specjalistycznym doczyszczaniem po zalaniu oraz dezynfekcją wraz pełnym odkażaniem np: ozonowaniem powierzchni biurowych. Fachowa dezynfekcja po zalaniu gwarantuje likwidację wszystkich utajonych zagrożeń takich jak wirusy, bakterie, grzyby czy pleśń. Z sukcesami zdobywamy doświadczenie w ozonowaniu po zalaniach już od 2013 roku.

Usuwanie kłopotliwych zapachów

Likwidacja wieloletniego zapachu nikotyny z mieszkania czy samochodu nie jest niemożliwa! Wszystko dzięki usłudze ozonowania samochodu. Ozon pozwala na skuteczne usunięcie wszystkich tych zapachów, które wniknęły już w ściany. Skontaktuj się z naszymi specjalistami jeśli bezskutecznie próbujesz usunąć zapach dymu papierosowego ze swojego otoczenia. Tylko zastosowanie ozonu w odpowiednim stężeniu daje 100% gwarancję usunięcia zapachu przypalonych potraw, starej piwnicy, zgnilizny, pleśni czy zapachu spalenizny po pożarze. Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania pomieszczeń biurowych, którą wykonujemy całodobowo na terenie Lublina i sąsiedznich miast. Lubelskie dojazd do 100 km gratis!.

Ozonowanie pomieszczeń całą dobę Lublin

Jak wygląda zabieg ozonowania pomieszczeń? Całodobowa dezynfekcja Lublin 24/7h woj. Lubelskie

W obecnych czasach ozonowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod odkażania.  Pozwala nie tylko na eliminowanie z powietrza wirusów i bakterii, ale także skutecznie zabija groźne patogeny, alergeny, grzyby i pleśń z różnego rodzaju powierzchni. Ozonowanie świetnie sprawdza się również jako metoda dezynfekcji w sklepach spożywczych, ponieważ dzięki krótkiemu czasowi rozkładu, jest bezpieczny dla żywności. Skąd tak ogromna wiedza na temat tego niesamowitego gazu? Pierwszą osobą, która świadomie zetknęła się z ozonem był prawdopodobnie holenderski uczony Marum, który skupił się na specyficznym zapachu, gromadzącym się wokół jego urządzeń elektrostatycznych. Właśnie wtedy rozpoczęły się pierwsze wzmianki o ozonie, który aktualnie jest tak ważnym aspektem dezynfekcji.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Lublin

Kastelnik – Lubelskie przez całą dobę oferuje przeprowadzenie ozonowania powierzchni mieszkalnych, biurowych w Lublinie oraz wszystkich miast na terenie woj. lubelskiego np. Chełm, Krasnystaw, Zamość, Parczew, Łuków, Puławy, Biłograj, Tomaszów Lubelski, Biała Podlaska, Świdnik, Włodawa. Mamy bogate doświadczenie w specjalistycznym sprzątaniu np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym dezynfekcji klimatyzacji, kanałów wentylacji w gastronomii, przemyśle produkcyjnym oraz na rynku usług medycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tylko odpowiednie wyszkolenie i doświadczenie, jest w stanie zagwarantować fachową wiedzę o czasie ekspozycji i stężeniu ozonu, które należy zastosować w danej sytuacji.

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń – w tym w przeprowadzaniu dezynfekcji po pożarach oraz zalaniach. Wykonujemy także zlecenia dotyczące ozonowania klimatyzacji, flot samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, środków transportu publicznego, sklepów spożywczych, zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo, na terenie Lublina i obrębie woj. lubelskiego oferujemy darmowy i szybki dojazd dla naszych klientów!

Dezynfekcja szpitali i placówek medycznych ozonem

Korzystanie z zabiegu ozonowania pomieszczeń w aptekach, gabinetach lekarskich, przychodniach medycznych czy szpitalach to jedna ze skuteczniejszych metod walki z niebezpiecznymi drobnoustrojami, ale nie tylko. To również często wybierany sposób na pozbycie się przykrych dla człowieka zapachów przy równoczesnym odkażeniu pomieszczeń. Ozon w momencie zetknięcia się z cząsteczkami bakterii czy wirusów, utlenia je i tym samym doprowadza do ich unieszkodliwienia poprzez rozbicie na mniejsze fragmenty. W ten sposób bakterie, roztocza, grzyby i inne szkodliwe mikroorganizmy są eliminowane z naszego otoczenia.

Specjaliści zalecają cykliczne ozonowanie pomieszczeń u osób ze zdiagnozowaną astmą oraz alergiami, które nie chcą rezygnować z towarzystwa czworonogów np. kotów czy psów. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, zdecydowanie poprawi jakość Twojego codziennego życia i wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Skontaktuj się w tej sprawie z naszą firmą.

Jak wiadomo znawcom tematu, ozon świetnie radzi sobie z całkowitą eliminacją nieprzyjemnych zapachów z naszego domu, które najczęściej są bardzo trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami. Mowa m.in o zapachu dymu tytoniowego, zapachu kociego moczu, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz skutecznie i raz na zawsze usunąć ze swojego domu te wszystkie nieprzyjemne zapachy, nasza usługa ozonowania pomieszczeń Lublin jest dla Ciebie idealna!

Ozonowanie sprawdza się również podczas świadczenia innych usług:

Dlaczego warto ozonować sklepy w galerii handlowej?

Profesjonalnie wykonane ozonowanie pomieszczeń sklepowych w galeriach handlowych to w dzisiejszych czas standardowa procedura bezpieczeństwa. Często jest on stosowany w trakcie specjalistycznego czyszczenia po zalaniach do dezynfekcji, to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego działania. W takich miejscach jak sale kinowe, teatry, siłownie, kluby fitness, urzędy miejskie czy duże galerie handlowe bardzo często możemy spotkać profesjonalną firmę od ozonowania pomieszczeń. Odpowiednio przeprowadzony zabieg odkażania pozwala również na bezpieczne korzystanie z komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i dalekobieżnej. Ozonowanie pomieszczeń to również dobry sposób na dezynfekcję domu czy mieszkania po zdiagnozowanych i przebytym przypadku choroby wirusowej. Gdzie sprawdza się dezynfekcja tą metodą? Ma zastosowanie w następujących miejscach:

 • Ozonowanie placówek bankowych i miejsc użyteczności publicznej, gdyż ma potwierdzone niezwykle skuteczne działanie. Ozon to nie chwilowe działanie, rzeczywiście usuwa nieprzyjemne zapachy, ale co najważniejsze robi to wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami;
 • profesjonalne ozonowanie placówek medycznych, gdyż działa kompleksowo. Oznacza to, iż likwiduje nie tylko bakterie, pleśń czy grzyby, ale także przykre zapachy. Dodatkowy plusem jest ochrona przed szkodnikami typu: mrówki, karaluchy,  komary, mole;
 • dezynfekcja ozonem jest szczególnie precyzyjna. Dzieje się tak, gdyż ozon w przeciwieństwie do tradycyjnych metod odkażania, dociera w szczeliny ściany, mebli oraz podłogi;
 • gruntowna dezynfekcja ozonem jest w stosunkowo dobrej cenie. Oznacza to realne oszczędności w cenie. Dzięki swojej wysokiej skuteczności, ozon daje rewelacyjne i długotrwałe efekty, a tym samym nie ma potrzeby powtarzania zabiegu odkażania.
 • dezynfekcja ozonem jest bezpieczna dla zdrowia. Po przeprowadzeniu zabiegi ozon szybko ulega rozkładowi. Jest bezpieczny dla mieszkańców oraz pracowników zdezynfekowanego ozonem biura.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Obecnie firmy transportowe czy międzynarodowi przewoźnicy decydują się na dezynfekcję swojej floty samochodów ozonem na terenie Lublina. Dlaczego? To jedyna tak szybka, skuteczna, a przy tym bezpieczna forma odkażania, która radzi sobie z wirusami i bakteriami. Właśnie dzięki profesjonalnemu ozonowaniu wykonywanemu przez wykwalifikowaną kadrę, możemy dać ludziom poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach. Coraz częściej zarządy dużych firm spedycyjnych i logistycznych, wybierają cykliczne ozonowanie swoich pojazdów i magazynów, np. raz w tygodniu w każdy piątek wieczorem jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Niebezpieczne wirusy i bakterie zostają w ten  sposób usunięcie. Dodatkowo likwidowany jest nieprzyjemny zapach z otoczenia i to bez unieruchomienia działań firmy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%