Ozonowanie pomieszczeń
i powierzchni biurowych Łódź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń oraz biur aż do 3000m2/h

Nasza firma Kastelnik każdego dnia korzysta z najlepszej technologi dezynfekcji tj., ozonowania pomieszczeń biurowych w Łodzi i miejscowościach ościennych. Dysponujemy specjalistycznymi generatorami ozonu. Dojazd do klientów w obrębie całego woj. łódzkiego bezpłatny! Eliminujemy nie tylko uciążliwy odór spalenizny związany z pożarem za pomocą ozonu bez użycia silnych środków chemicznych, ale także definitywnie dezynfekujemy domy, mieszkania oraz obiekty magazynowe przy dużych ośrodkach produkcyjnych. Według najświeższych badań w tym temacie, ozonowanie to efektywny sposób na zabicie wirusów i bakterii po zdiagnozowanym przypadku choroby. Usługi oferujemy we wszystkich dzielnicach Łodzi m.in Fabryczna, Stare Polesie, Bałuty Zachodnie, Widzew oraz w pozostałych miejscowościach w woj. łódzkim tj. Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Koluszki, Pabianice, Zgierz. Zapewniamy bezpłatny dojazd na miejsce zlecenie oraz darmową wycenę. Ozonowanie biurowca lub firmy nawet do 3000 m2 na godzinę. Specjalistyczna firma wykonująca dezynfekcję i ozonowanie Kastelnik to pozytywne oceny oraz gwarancja wysokiej jakości wykonanego procesu dezynfekcji poprzez ozonowanie. Ozonowanie Łódzkie zlecenia przyjmujemy i wykonujemy całodobowo!

Ozonowanie pomieszczeń biurowych na terenie Łodzi np. po chorobie zakaźnej

W skuteczny sposób eliminujemy wirusy, grzyby oraz bakterie. Profesjonalnie i dokładnie czyścimy klimatyzację, a także wykonujemy dezynfekcje na terenie zakładów przemysłowych, szkół, bloków mieszkalnych, aptek, gabinetów dentystycznych, restauracji, floty samochodowej, szpitali oraz hoteli. Już od 100m2 oferujemy atrakcyjne ceny na wykonanie ozonowania pomieszczeń, które skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy po zalaniu, pożarze czy zgonie.

Ozonowanie magazynów, powierzchni firm i hal produkcyjnych woj. Łódzkie

Dezynfekcja z wykorzystaniem niesamowitego ozonu to od lat jeden z najbardziej bezpiecznych i skutecznych sposobów odkażania lokali i pomieszczeń z grzybów, bakterii, wirusów oraz roztoczy. Na terenie łódzkiego dojazd na magazyny i tereny firmy klienta w cenie usługi. Po wykonaniu ozonowania pomieszczeń wydajemy certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie zabiegu dezynfekcji oraz fakturę VAT lub paragon. Działamy przez cały tydzień, również w weekendy oraz w porach nocnych.

Odkażanie ozonem sklepów, urzędów, banków, szpitali, szkół, przedszkoli oraz gabinetów lekarskich

Ozonowanie dzięki generatorom ozonu to jeden z najszybszych i najbardziej efektywnych sposobów odkażania w urzędów miejskich, pomieszczeń szpitalnych, budynków mieszkalnych np. po zalaniach i podtopieniach lub zdiagnozowanych przypadkach chorób zakaźnych. Ozonowanie piwnic, strychów, domów, mieszkań, żłobków, szkół i przedszkoli w tym odgrzybianie sufitów i ścian po zalaniu. Ponadto w naszej firmie zajmującej się zawodowo dezynfekcją i odkażaniem można skorzystać z usługi osuszania po zalaniu Pracujemy całą dobę, 7 dni w tygodniu.

certyfikat ozon

Proces ozonowania pomieszczeń Kastelnik - łódzkie

Ozon (O3) to trzyatomowa wersja dobrze znanego wszystkim tlenu. W obecnych czasach sprawdza się on bardzo dobrze jako środek odkażający i dezynfekujący m.in w placówkach oświatowych od żłobków po szkoły oraz we wszystkich rodzajach placówek medycznych jak np. izbach przyjęć szpitali. Przed rozpoczęciem zabiegu ozonowania należy bezwzględnie uszczelnić wszystkie otwory i kratki wentylacyjne. Co więcej, konieczne jest wyniesienie z dezynfekowanego pomieszczenia wszelkich roślin. Wszystkie te czynności wykonują nasi wykwalifikowani technicy. W trakcieozonowania mieszkań łódzkich pomieszczeń, specjaliści z firmy Kastelnik ubrani są w specjalistyczną odzież ochronną spełniającą wszystkie wymagania prawne. Podczas każdego zabiegu ozonowania wykonywane są pomiary stężenia ozonu w pomieszczeniu po to, aby proces dezynfekcji został wykonany poprawnie i skutecznie.

Osuszanie mieszkań i budynków

Gruntowne osuszanie zalanych pomieszczeń biurowych jest niezwykle często uzupełniane usługą sprzątania specjalistycznego po zalaniu, wraz pełną dezynfekcją np: ozonowaniem powierzchni biurowych. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usługi, Kastelnik na rynku już od 2013 roku.

Likwidacja zapachów

Eliminacja nieprzyjemnego dymu papierosowego jest możliwe dzięki usłudze href="https://www.kastelnik.pl/ozonowanie-klimatyzacji-samochodowej/">ozonowania samochodu. Jeśli chcesz pozbyć się uciążliwego zapachu nikotyny skontaktuj się z naszą firmą. Ozonowanie samochodu pozwala na skuteczne usunięcie zapachu stęchlizny, np. zlikwiduje przykry odór "starej kamienicy” czy wilgoci w piwnicach. Zapraszamy do kontaktu w sprawie ozonowania łódzkich lokali biurowych, zlecenia przyjmujemy o dowolnej porze dnia. Województwo Łódzkie dojazd do 100 km darmowy!.

Jak wygląda ozonowanie pomieszczeń? Dezynfekcja przez całą dobę w Łodzi 7/24h woj. łódzkie

Ozonowanie biur i szpitali na terenie Łodzi i okolicznych miast – to skuteczna technika odkażania i dezynfekcji,  która umożliwia wybicie z powietrza i dezynfekowanych miejsc na magazynach firm przemysłowych, niebezpiecznych patogenów, wirusów, bakterii a także ogromnej gamy alergenów. Ozon (O3)  znany jest w społeczeństwie od bardzo dawna.

W osiemnastym wieku znany holenderski fizyk Van Marum rozpoznał specyficzny zapach powietrza wokół obsługiwanych przez siebie urządzeń elektrostatycznych. Nie wiedział jednak, że ma właśnie styczność z wyjątkowym gazem, który w przyszłości będzie bardzo istotnym elementem w walce  z bakteriami i wirusami na całym świecie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: 7 miejsc, gdzie sprawdzi się ozonowanie

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Szukasz skutecznego sposobu na nieprzyjemny zapach w mieszkaniu? Firma Kastelnik świadczy usługi ozonowania pomieszczeń w różnych częściach Łodzi w każdej z 5 dzielnic miasta. Przeprowadziliśmy skuteczną usługę ozonowania mieszkań i biur przy Alei marsz. Józefa Piłsudskiego, w Widzewie, Starych Bałutach, Polesiu i Śródmieściu.

Zabieg dezynfekcji pomieszczeń biurowych w Łodzi

Firma Kastelnik wykonuje dezynfekcje na terenie całego woj. Łódzkiego, 24/h przeprowadza usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych, biurowych w Łodzi  oraz innych miejscowościach woj. łódzkiego np. Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w specjalistycznych usługach sprzątających np. sprzątanie po zalaniach, czyszczenie po pożarze oraz specjalistycznym odkażaniem wentylacji w przemyśle, usługach gastronomicznych a także rynku usług medycznych.

Od lat skutecznie przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń – w tym dezynfekcję po podtopieniach, zalaniu oraz po pożarze, przeprowadzamy również odkażanie klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, flot samochodów ciężarowych,  zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Co więcej, we wszystkich dzielnicach Łodzi oraz na obszarze całego woj. łódzkiego oferujemy darmowy dojazd na miejsce zlecenia!

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie izb przyjęć, szpitali, gabinetów lekarskich, oddziałów szpitalnych to efektywny sposób likwidacji bakterii, grzybów i wirusów, ale nie tylko. To również idealna technika do likwidacji z ozonowanych pomieszczeń, trudnych do usunięcia zapachów przy jednoczesnej dezynfekcji tych lokali.

Ozon szybko i skutecznie zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy, dzięki czemu zapewnia nam bezpieczeństwo!  Dodatkowo warto przeprowadzać cyklicznie ozonowanie mieszkań i lokali mieszkalnych, jeśli domownicy zamieszkują ze zwierzętami ,a posiadają szereg alergii czy astmę.

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Warto wiedzieć, że ten trzyatomowy tlen świetnie sprawdza się jako środek do walki z alergenami w naszym otoczeniu. Jeśli zmagasz się z uczuleniem na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń w Twoim domu w dzielnicy Widzew, w którym przebywasz cały czas, zdecydowanie przyniesie Ci ulgę i znacząco wpłynie na Twoje codzienne funkcjonowanie.

Pamiętaj, że ozon to także szybka droga do eliminacji z otoczenia nieprzyjemnych zapachów, które wcale nie są łatwe do usunięcia tradycyjnymi metodami. Mowa o zapachu dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chciałbyś szybko i raz na zawsze zlikwidować ten nieprzyjemny i uciążliwy zapach w Twoim domu, oferta Kastelnik ozonowania pomieszczeń mieszkalnych w Łodzi jest specjalnie dla Ciebie!

Ozonowanie świetnie sprawdza się również w innych sytuacjach, sprawdź:

Ozonowanie miejsc publicznych  – dlaczego to potrzebne?

Ozonowanie to świetna technika dezynfekcji, która sprawdza się w trakcie usługi specjalistycznego sprzątania, nie tylko na terenie  urzędów miejskich i wojewódzkich, szkół, przedszkoli, teatrów, galerii handlowych, siłowni czy restauracji. Nadaje się również przy odkażaniu kawalerek, domów i lokali mieszkalnych po zdiagnozowanym przypadku oraz po chorobie. Dlaczego ozonowanie pomieszczeń jest najlepsze:

 • jest niesamowicie efektywne– nie maskuje uciążliwych zapachów, ale faktycznie je eliminuje– razem z niebezpiecznymi dla zdrowia mikroorganizmami oraz wirusami,
 • jest kompleksowe od A do Z – zabija drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, pomaga w walce ze szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • jest niezwykle precyzyjne– ozon penetruje nawet najmniejsze przestrzenie– dociera w głąb  w mebli, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia odkażanie ciężko dostępnych miejsc, co nie byłoby możliwe przy użyciu tradycyjnych metod dezynfekcji
 • jest wyjątkowo tanie – poprawnie przeprowadzony zabieg ozonowania jest długotrwały i nie wymaga poprawek
 • jest bezpieczne dla zdrowia człowieka – cząsteczki ozonu szybko ulegają rozpadowi, dlatego dość szybko po skończonym zabiegu, dezynfekowane pomieszczenia są gotowe do użytku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak usunąć karaluchy?

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Zapach dymu tytoniowego czy zgnilizny, to nie jedyne uciążliwe zapachy, które można zlikwidować poprzez ozonowanie. Właściwie każdego dnia firmy spedycyjne i transportowe wybierają odkażanie flot samochodowych ozonem Łodzi, w celu likwidacji potencjalnego zagrożenia w postaci groźnych drobnoustrojów.

Jako firma Kastelnik dzięki profesjonalnej dezynfekcji poprzez ozonowanie gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo dla pracowników takich firm. Coraz częściej usługa ozonowania samochodu jest wykonywana cyklicznie przez kierownictwa dużych firm transportowych.

Problematyczne zapachy i potencjalne bakterie i wirusy, zostaną wyeliminowane, a wraz z nimi również potencjalne ryzyko zachorowania i zatrzymania funkcjonowania firmy, bądź odesłania załogi na kwarantannę. Regularne odkażanie samochodów przez ozonowanie to rzeczywiste zadbanie o bezpieczeństw pracowników w Twojej firmie.

Firma Kastelnik wykonuje także czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%