Ozonowanie pomieszczeń
Kraków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Kraków ponad 3000m2/h

Proponujemy kompleksowe ozonowanie pomieszczeń, biur, mieszkań w Krakowie. Dojazd na terenie całej Małopolski, nawet do 100 km gratis! Pozbądź się brzydkich zapachów np. po pożarze lub zalaniu poprzez odkażanie bez użycia chemii, za pomocą ozonu O(3). Od dawna wiadomo, że ozonowanie to sprawdzony sposób na pozbycie się wirusów np. po zdiagnozowanym przypadku. Pracujemy w Krakowie i innych miastach Małopolski tj. Skawina, Bochnia, Wieliczka, Dębica, Tarnów, Olkusz, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane 24h na dobę. Ozonowanie nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Jedyna taka firma w całym województwie małopolskim. Firma Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz referencje wielu urzędów, banków, placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych i firm. Kraków całodobowe usługi dezynfekcji.

Skuteczne ozonowanie biura Kraków

Specjalistyczne ozonowanie biura w Krakowie to usługi, które świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku. Konkurencyjna cena na oczyszczanie pomieszczeń z bakterii oraz wirusów. Usuwamy z pomieszczeń biurowych chorobotwórcze drobnoustroje oraz przykre zapachy. Ich neutralizacja jest możliwa, dzięki zastosowaniu ozonu (O2). Skuteczna odkażanie i ozonowanie powierzchni biurowych banku, apteki, urzędu. Dezynfekcja wszystkich powierzchni znajdujących się w biurach, odświeżanie powietrza w pomieszczeniach biura i firmy. Pozbywamy się unoszących się w powietrzu groźnych dla zdrowia mikroorganizmów. Cała małopolska dojazd gratis. Certyfikat ozonowania po wykonaniu usługi oraz faktura VAT za ozonowanie firmy.

Ozonowanie Kraków Firmy 7/24

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy bakterie i wirusy, oferując ozonowanie firmy Kraków woj. małopolskie. Jesteś zainteresowany usługą odkażania powierzchni na terenie firmy? Dobrze trafiłeś! Socjalistyczna firma Kastelnik posiada kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g/h.do 80 g/h. Takie urządzenia to niezwykle skuteczny sposób na usuwanie wirusów i grzybów z przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Swoim klientom na terenie Krakowa oferujemy najlepszej jakości ozon w najlepszej cenie. Po zakończeniu ozonowania firmy, zakładu produkcyjnego, hali przemysłowej wystawiamy dedykowany certyfikat świadczący o wykonaniu realizacji dezynfekcji ozonem. Powyżej 100m2 konkurencyjne ceny na ozonowanie pomieszczeń firmy. Duże rabaty przy umowach cyklicznych. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej usługi, zapraszamy do kontaktu.

Ozonowanie mieszkań w Krakowie

Skuteczne czyszczenie klimatyzacji w domach, a także ozonowanie mieszkań Kraków i inne miasta woj. Małopolskiego. Odkażamy mieszkania, klatki schodowe oraz pomieszczenia szpitalne po zdiagnozowanych przypadkach. Spotkała Cię przykra sytuacja, jaką jest zalanie mieszkania? Czy wiesz, że to w nim dochodzi do produkcji chorobotwórczych grzybów i pleśni? Zamawiając usługę na ozonowanie mieszkania Kraków, będziesz mógł bezpiecznie żyć w swoich 4 kątach! Ozonowanie Kraków, to usługa, dzięki której usunięte zostaną wszelkie wirusy oraz bakterie. Kastelnik oferuje nie tylko ozonowanie domów, ale również osuszanie ścian, czy podłóg po zalaniu? Posiadamy całodobową infolinię, poprzez którą można się z nami skontaktować w celu zgłoszenia zalania mieszkania. Skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy, jak najszybciej i rozwiążemy Twój problem.

ozonowanie kraków i okolice

Jak przygotować mieszkanie do ozonowania?

Ozon to gaz trujący dla człowieka. W obecnych czasach znajduje on szerokie zastosowanie w zabiegach odkażania pomieszczeń, oraz dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku. Z pomieszczenia, w którym technicy wykonują zabieg ozonowania, należy bezwzględnie usunąć wszelkie kwiaty, rośliny, zamknąć okna, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć. Podczas ozonowania pomieszczeń Kraków, technicy firmy Kastelnik noszą specjalistyczną odzież ochronną oraz dokonują pomiarów stężenia w celu wykonania usługi dezynfekcji ozonem w poprawny i właściwy sposób.

Osuszanie budynków

Kompleksowe osuszanie zalanych biur oraz garaży bardzo często uzupełniane jest usługą czyszczenia specjalistycznego po zalaniu, dezynfekcją wraz pełnym odkażaniem np: ozonowaniem powierzchni biurowych. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usługi, już od 2013 roku.

Usuwanie zapachów

Pozbycie się dymu nikotyny możliwe jest dzięki usłudze ozonowania samochodu. W celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu papierosów skontaktuj się z naszym biurem. Ozon daje gwarancje pozbycia się smrodu stęchłego pomieszcza, np. usunie przykry zapach "starej szafy" czy pleśni w komodzie. Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania pomieszczeń biurowych. Małopolska dojazd do 100 km gratis!.

Na czym polega ozonowanie w Krakowie? Kastelnik dezynfekuje mieszkania i firmy po chorobach pracowników

Ozonowanie w Krakowie to skuteczna metoda dezynfekcji, która pozwala wyeliminować z powietrza większość niebezpiecznych dla zdrowia patogenów. Warto dodać, że proces ozonowania jest często stosowany w małopolskich domach i firmach, które zostały zalane lub skażone bateriami kałowymi, lub wirusami.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Szukasz specjalisty, który oczyści pomieszczenie z zarazków i alergenów? Świadczymy usługi ozonowania pomieszczeń i usuwania nieprzyjemnych zapachów w różnych miejscach w Krakowie w każdej z 18 dzielnic miasta. Przeprowadziliśmy ozonowanie biur i mieszkań przy alei Solidarności na ulicy Bulwarowej, w Dębnikach, Swoszowicach, Czyżynach, Wzgórzach Krzesławickich i Krowodrzy.

Ozonowanie firmy Kraków możesz zamówić przez całą dobę w firmie Kastelnik. Na tym polega profesjonalna dezynfekcja. Chociaż samo ozonowanie jest bezpieczne dla większości ludzi, ważne jest, aby ewakuować z lokalu, podczas procesu ozonowania żywe organizmy i przewietrzyć jego przestrzeń po jego zakończeniu zabiegu. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja pomieszczeń Kraków (ozonem) może pomóc w stworzeniu zdrowego środowiska do ponownego zamieszkania.

Czy wiesz, że ozonowanie mieszkania w Krakowie to proces polegający na wykorzystaniu gazu O3, do dezynfekcji skażonych pomieszczeń? Ozon jest naturalnie występującą cząsteczką, która składa się z trzech atomów tlenu i jest on bardzo reaktywny, ale szybko rozpada się na tlen, którym oddychamy. Kiedy ozon wchodzi w kontakt z bakteriami, wirusami lub innymi patogenami, niszczy je poprzez rozbicie ścian komórkowych lub zaburzając ich metabolizm. Dzięki temu jest niezwykle skutecznym środkiem dezynfekującym i od wielu lat wykorzystywany jest do oczyszczania woda, powietrza i żywności.

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Kraków

Kastelnik – Małopolska świadczy całodobowe usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych, biurowych w Krakowie oraz okolicznych miastach woj. małopolskiego np. Bochnia, Wieliczka, Dębica, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Krynica-Zdrój, Oświęcim, Olkusz, Skawina, Zakopane. Od wielu lat świadczymy usługi czyszczenia specjalistycznego np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym odkażaniem kanałów wentylacji w przemyśle, gastronomi oraz na rynku medycznym.

Ozonowanie Kraków

Dezynfekujemy pomieszczenia za pomocą ozonatorów marki Blue Planet.

Postaw na firmę z doświadczeniem – usługi Kastelnik

Z wieloletnim doświadczeniem w branży, firma Kastelnik specjalizuje się w świadczeniu usług ozonowania różnych przestrzeni. Od długiego czasu przyczyniamy się do utrzymania czystości i zdrowia naszych klientów, oferując m.in. dezynfekcję po pożarach i zalaniach. Działamy kompleksowo, co oznacza, że nasza oferta obejmuje również ozonowanie klimatyzacji pojazdów osobowych, dekontaminację środków transportu publicznego, flot samochodowych, a także zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. 

Stawajmy na zaawansowane technologie dezynfekcji

Mieszko Kastelnik w pracy wykorzystuje zaawansowane technologie dezynfekcji, zapewniając klientom, usługi zarówno skuteczne, jak i bezpieczne dla środowiska. Dbamy o to, aby nasze działania były jak najbardziej dostępne dla szerokiego grona odbiorców, dlatego oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego

W naszym podejściu stawiamy na usługi całodobowe 24/7 i przede wszystkim satysfakcję klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie w usuwaniu różnego typu skażeń, połączone z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, pozwoli nam spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 

Czytaj również: Jak wyglądało ozonowanie domu po pożarze w Krakowie?

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie placówek medycznych, szpitali to popularna metoda usuwania wirusów, ale nie tylko. To dobry sprawdzony sposób na eliminacje z nich nieprzyjemnych zapachów przy jednoczesnej  dezynfekcji pomieszczeń. Ozon usuwa bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów przede wszystkim zdrowotnych, zaleca się  cyklicznie ozonować domy, jeżeli mieszka w nich, ktoś uczulony np. na koty.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których przebywasz regularnie,  przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia. Teoria ta tyczy szczególnie alergików.

Ozonowanie pomieszczeń

Pomiar stężenia ozonu w trakcie odkażania apteki.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń Kraków jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Inna popularna usługa firmy Kastelnik: sprzątanie po zgonach Wrocław

Ozonowanie mieszkań w Krakowie  – dlaczego warto?

Ozonowanie mieszkań Kraków to świetna technika odkażania pomieszczeń, przydatna podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w urzędach miejskich, szkołach, kinach, siłowniach jak i w klubach fitness. Nadaje się również przy odkażaniu mieszkań po zdiagnozowanym przypadku oraz po chorobie.

ozonowanie pomieszczeń biurowych Kraków

Najważniejsze cechy odkażania za pomocą ozonu są następujące:

 • ozonowanie pomieszczeń w Krakowie jest niezwykle skuteczne, gdyż nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami i bakteriami;
 • ozonowanie biura Kraków jest całkowicie kompleksowe – usuwamy drobnoustroje, pleśń na ścianach, alergeny oraz przykre zapachy. Dodatkowo ozon chroni przed szkodnikami molami i innymi gryzoniami, występującymi w piwnicy;
 • ozonowanie firmy jest bardzo dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • ozonowanie mieszkań w Krakowie jest całkowicie  niedrogie. Ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi. Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj o cenę na ozonowanie w Krakowie;
 • ozonowanie skażonych powierzchni jest całkowicie bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.
Ozonowanie pojazdów

Ozonowanie jest przyjaznym dla środowiska sposobem odkażania pojazdów, nie wymaga stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Nie tylko zapach dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy można zlikwidować ozonem. Dziś często firmy transportowe decydują się na odkażanie pojazdów samochodowych ozonem. Ozonowanie samochodów w Krakowie w celu pozbycia się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów. Możemy zapewnić dzięki usłudze dezynfekcji ozonem, komfort pracownikom i bezpieczeństwo pasażerów autobusów będzie zapewnione w 100%. Często kierownictwo firm, decyduje się na cykliczne ozonowanie floty pojazdów, np. raz w tygodniu co sobota jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy i potencjalne wirusy zostaną usunięte a wraz z nimi również zagrożenie zachorowania i unieruchomienia firmy, bądź odesłania załogi na kwarantanne. Regularne ozonowanie floty samochodów to realne poprawienie firmy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4,5 out of 5
  4,5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%