Ozonowanie pomieszczeń
Kraków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Kraków ponad 3000m2/h

Proponujemy kompleksowe ozonowanie pomieszczeń, biur, mieszkań w Krakowie. Dojazd na terenie całej Małopolski, nawet do 100 km gratis! Pozbądź się brzydkich zapachów np. po pożarze lub zalaniu poprzez odkażanie bez użycia chemii, za pomocą ozonu O(3). Od dawna wiadomo, że ozonowanie to sprawdzony sposób na pozbycie się wirusów np. po zdiagnozowanym przypadku. Pracujemy w Krakowie i innych miastach Małopolski tj. Skawina, Bochnia, Wieliczka, Dębica, Tarnów, Olkusz, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane 24h na dobę. Ozonowanie nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Jedyna taka firma w całym województwie małopolskim. Firma Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz referencje wielu urzędów, banków, placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych i firm. Kraków całodobowe usługi dezynfekcji.

Skuteczne ozonowanie biura Kraków

Specjalistyczne ozonowanie biura w Krakowie to usługi, które świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku. Konkurencyjna cena na oczyszczanie pomieszczeń z bakterii oraz wirusów. Usuwamy z pomieszczeń biurowych chorobotwórcze drobnoustroje oraz przykre zapachy. Ich neutralizacja jest możliwa, dzięki zastosowaniu ozonu (O2). Skuteczna odkażanie i ozonowanie powierzchni biurowych banku, apteki, urzędu. Dezynfekcja wszystkich powierzchni znajdujących się w biurach, odświeżanie powietrza w pomieszczeniach biura i firmy. Pozbywamy się unoszących się w powietrzu groźnych dla zdrowia mikroorganizmów. Cała małopolska dojazd gratis. Certyfikat ozonowania po wykonaniu usługi oraz faktura VAT za ozonowanie firmy.

Ozonowanie Kraków Firmy 7/24

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy bakterie i wirusy, oferując ozonowanie firmy Kraków woj. małopolskie. Jesteś zainteresowany usługą odkażania powierzchni na terenie firmy? Dobrze trafiłeś! Socjalistyczna firma Kastelnik posiada kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g/h.do 80 g/h. Takie urządzenia to niezwykle skuteczny sposób na usuwanie wirusów i grzybów z przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Swoim klientom na terenie Krakowa oferujemy najlepszej jakości ozon w najlepszej cenie. Po zakończeniu ozonowania firmy, zakładu produkcyjnego, hali przemysłowej wystawiamy dedykowany certyfikat świadczący o wykonaniu realizacji dezynfekcji ozonem. Powyżej 100m2 konkurencyjne ceny na ozonowanie pomieszczeń firmy. Duże rabaty przy umowach cyklicznych. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej usługi, zapraszamy do kontaktu.

Ozonowanie mieszkań w Krakowie

Skuteczne czyszczenie klimatyzacji w domach, a także ozonowanie mieszkań Kraków i inne miasta woj. Małopolskiego. Odkażamy mieszkania, klatki schodowe oraz pomieszczenia szpitalne po zdiagnozowanych przypadkach. Spotkała Cię przykra sytuacja, jaką jest zalanie mieszkania? Czy wiesz, że to w nim dochodzi do produkcji chorobotwórczych grzybów i pleśni? Zamawiając usługę na ozonowanie mieszkania Kraków, będziesz mógł bezpiecznie żyć w swoich 4 kątach! Ozonowanie Kraków, to usługa, dzięki której usunięte zostaną wszelkie wirusy oraz bakterie. Kastelnik oferuje nie tylko ozonowanie domów, ale również osuszanie ścian, czy podłóg po zalaniu? Posiadamy całodobową infolinię, poprzez którą można się z nami skontaktować w celu zgłoszenia zalania mieszkania. Skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy, jak najszybciej i rozwiążemy Twój problem.

ozonowanie kraków i okolice

Jak przygotować mieszkanie do ozonowania?

Ozon to gaz trujący dla człowieka. W obecnych czasach znajduje on szerokie zastosowanie w zabiegach odkażania pomieszczeń, oraz dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku. Z pomieszczenia, w którym technicy wykonują zabieg ozonowania, należy bezwzględnie usunąć wszelkie kwiaty, rośliny, zamknąć okna, a kratki wentylacyjne zabezpieczyć. Podczas ozonowania pomieszczeń Kraków, technicy firmy Kastelnik noszą specjalistyczną odzież ochronną oraz dokonują pomiarów stężenia w celu wykonania usługi dezynfekcji ozonem w poprawny i właściwy sposób.

Osuszanie budynków

Kompleksowe osuszanie zalanych biur oraz garaży bardzo często uzupełniane jest usługą czyszczenia specjalistycznego po zalaniu, dezynfekcją wraz pełnym odkażaniem np: ozonowaniem powierzchni biurowych. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usługi, już od 2013 roku.

Usuwanie zapachów

Pozbycie się dymu nikotyny możliwe jest dzięki usłudze ozonowania samochodu. W celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu papierosów skontaktuj się z naszym biurem. Ozon daje gwarancje pozbycia się smrodu stęchłego pomieszcza, np. usunie przykry zapach "starej szafy" czy pleśni w komodzie. Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania pomieszczeń biurowych. Małopolska dojazd do 100 km gratis!.

Na czym polega ozonowanie Kraków? Dezynfekcja firmy Kastelnik

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji,  pozwala ona na zlikwidowanie z powietrza i odkażanych powierzchni patogenów, bakterii, wirusów oraz przeróżnych alergenów. Ozon (O3)  powszechnie znany jest ludzkości już od dawien dawna. W osiemnastym  wieku pewien niderlandzki biolog, wyczuł dziwny swąd powietrza wokół swoich urządzeń  elektrostatycznych. W tamtej chwili nie miał pojęcia jednak, że ma właśnie do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Kraków

Kastelnik – Małopolska świadczy całodobowe usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych, biurowych w Krakowie oraz okolicznych miastach woj. małopolskiego np. Bochnia, Wieliczka, Dębica, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Krynica-Zdrój, Oświęcim, Olkusz, Skawina, Zakopane. Od wielu lat świadczymy usługi czyszczenia specjalistycznego np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym odkażaniem kanałów wentylacji w przemyśle, gastronomi oraz na rynku medycznym.

Od wielu lat oferujemy ozonowanie pomieszczeń – w tym dezynfekcję po pożarach oraz zalaniach, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, flot samochodowych,  zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo, na terenie Krakowa i całego woj. małopolskiego oferujemy bezpłatny dojazd!

Odkażanie placówek medycznych ozonem

Ozonowanie placówek medycznych, szpitali to popularna metoda usuwania wirusów, ale nie tylko. To dobry sprawdzony sposób na eliminacje z nich nieprzyjemnych zapachów przy jednoczesnej  dezynfekcji pomieszczeń. Ozon usuwa bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów przede wszystkim zdrowotnych, zaleca się  cyklicznie ozonować domy, jeżeli mieszka w nich, ktoś uczulony np. na koty.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których przebywasz regularnie,  przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia. Teoria ta tyczy szczególnie alergików.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń Kraków jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie mieszkań w Krakowie  – dlaczego warto?

Ozonowanie mieszkań Kraków to świetna technika odkażania pomieszczeń, przydatna podczas specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w urzędach miejskich, szkołach, kinach, siłowniach jak i w klubach fitness. Nadaje się również przy odkażaniu mieszkań po zdiagnozowanym przypadku oraz po chorobie. Najważniejsze cechy odkażania za pomocą ozonu są następujące:

  • ozonowanie pomieszczeń w Krakowie jest niezwykle skuteczne, gdyż nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami i bakteriami;
  • ozonowanie biura Kraków jest całkowicie kompleksowe – usuwamy drobnoustroje, pleśń na ścianach, alergeny oraz przykre zapachy. Dodatkowo ozon chroni przed szkodnikami molami i innymi gryzoniami, występującymi w piwnicy;
  • ozonowanie firmy jest bardzo dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudnodostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
  • ozonowanie mieszkań w Krakowie jest całkowicie  niedrogie. Ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi. Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj o cenę na ozonowanie w Krakowie;
  • ozonowanie skażonych powierzchni jest całkowicie bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu samochodowego

Nie tylko zapach dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy można zlikwidować ozonem. Dziś często firmy transportowe decydują się na odkażanie pojazdów samochodowych ozonem. Ozonowanie samochodów w Krakowie w celu pozbycia się potencjalnego zagrożenia w postaci wirusów. Możemy zapewnić dzięki usłudze dezynfekcji ozonem, komfort pracownikom i bezpieczeństwo pasażerów autobusów będzie zapewnione w 100%. Często kierownictwo firm, decyduje się na cykliczne ozonowanie floty pojazdów, np. raz w tygodniu co sobota jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy i potencjalne wirusy zostaną usunięte a wraz z nimi również zagrożenie zachorowania i unieruchomienia firmy, bądź odesłania załogi na kwarantanne. Regularne ozonowanie floty samochodów to realne poprawienie firmy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%