Ozonowanie pomieszczeń
Katowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Katowice nawet 3000m2/h

Oferujemy dezynfekcję, odgrzybianie, ozonowanie pomieszczeń w Katowicach i w całym woj. śląskim. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Ozonowanie katowickich mieszkań to efektywny walki z wirusem w domu, mieszkaniu, na strychu oraz w piwnicy lub garażu. Ozonujemy powierzchnie biurowe w Katowicach i innych miastach aglomeracji śląskiej tj. Gliwice, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin. Mamy możliwości ozonowania nawet do 3000 m2 na godzinę. Jedyna taka firma ozonująca pomieszczenia na Śląsku! Kastelnik posiada pozytywne opinie oraz referencje wielu instytucji publicznych oraz realizacje z terenu całego kraju.

Ozonowanie biura Katowice

Oferujemy profesjonalne ozonowanie biura w Katowicach. Najlepsza cena ozonowania na rynku. Skutecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy, bakterie oraz wirusy w powierzchniach biurowych. Już od 2013 r. przeprowadzamy dezynfekcję ozonem w bankach, urzędach i placówkach administracji publicznej. Odkażamy skażone powierzchnie w biurach, po zdiagnozowanych przypadkach wśród pracowników. Oferujemy najskuteczniejsze sposoby, na pozbycie się groźnych dla zdrowia bakterii oraz wirusów. Oczyszczanie ozonem powietrza w biurach i korporacjach. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz!

Ozonowanie pomieszczeń firmy

Szukasz ozonowanie firmy Katowice? Kastelnik zapewnia jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania firmy, biura, ale i mieszkania z grzybów, bakterii, wirusów. Generujemy najlepszej jakości ozon, a dodatkowo w mieście Katowice zapewniamy całkowicie bezpłatny dojazd. Wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania oraz dezynfekcji skażonych powierzchni. Tu znajdziesz więcej informacji w temacie, czy ozonowanie Katowice jest skuteczne. Czytaj więcej, porady w temacie czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Ozonowanie mieszkania Katowice

Zalanie wodą pomieszczeń mieszkalnych, często wymusza wykonanie usługi tj. ozonowanie mieszkania Katowice. Dezynfekcja zalanych powierzchni, odgrzybianie mokrych ścian w piwnicy po zalaniu to niezbędne minimum, które należy wykonać. Dodatkowo oferujemy usługę osuszania budynku wraz z odkażaniem skażonych powierzchni. Technicy firmy Kastelnik są dostępni przez 24 godziny na dobę, oferując pomoc dotyczącą usuwania skutków awarii, zalań oraz dezynfekcji po zdiagnozowanych przypadkach. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon, na całodobowej alarmowej infolinii telefonicznej.

ozonowanie certyfikat

BHP z ozonem w Katowicach

Ozon, inaczej O3, mając olbrzymi wachlarz działania, znalazł duze zastosowanie w latach 2020 i 2021 do zabiegów dezynfekcji i walki z pandemią. Praktycznie pomaga przy likwidacji nie tylko przykrego zapachu spalenizny, ale również znajduje zastosowanie podczas usuwania bakterii i wirusów. Podczas ozonowania pomieszczeń w Katowicach, nasi technicy mają zapewnione kombinezony ochronne, a ze względów bezpieczeństwa obecność osób postronnych jest całkowicie niemożliwa. Dzieje się tak, ponieważ ozon jest gazem trującym i wymaga specjalistycznego szkolenia BHP, dla osób, które go wykonują.

Osuszanie po zalaniu wodą

Gruntowne osuszanie zalanych przyziemi garaży podziemnych oraz piwnic bezwzględnie wspomagamy usługą ozonowania. Doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonej usługi.

Inne zastosowanie ozonu

Skuteczne jest również ozonowanie samochodu do pozbycia się zapachu z samochodu po ataku kuny, lub zapachu papierosów. Ozon stosuje się również w małych stęchłych pomieszczeniach, np. do usunięcia przykrego zapachu starych dokumentów archiwum. Zapytaj nas o usługę ozonowania.

Na czym polega ozonowanie biura Katowice?

Ozonowanie Śląsk to metoda dezynfekcji, odkażania i ozonowania biura w Katowicach, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Dziś ozonowanie powierzchni biurowych, to zatwierdzona przez sanepid metoda dezynfekcji. Wspomaga ona walkę z pandemią i co rusz, któraś z katowickich firm jest ozonowana. Jeżeli mielibyśmy się jednak cofnąć w czasie, to ozon znany jest nam od dawien dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi. W województwie śląskim, ozon znajduje zastosowanie do ozonowania pomieszczeń szpitalnych, odkażania mieszkań po chorobach zakaźnych, a także do dezynfekcji biur. Sporadycznie wykonuje się również ozonowanie dla alergików. Czyli osoby uczulone na różnego rodzaje roztocza, pyłki, sierść kota czy psa zamawiają taką właśnie usługę.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Ozonowanie Katowice

Nasza firma świadczy kompleksową usługę ozonowanie Katowice w centrum miasta, oraz innych miastach  innych miastach na Śląsku. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji, oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń – również po pożarach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów. Dodatkowo, na terenie Katowic zapewniamy dojazd gratis!

Ozonowanie biura Katowice

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w mieście Katowice, to popularna metoda usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie gdy ma się małe dzieci. Szukasz porady, na temat jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? Pod tym linkiem, znajdziesz odpowiedź na wszystkie najważniejsze pytania na temat specjalistycznej dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których regularnie przebywasz, przyniesie Ci prawdziwą ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach naszego życia. Idealnie sprawdza się w następujących przypadkach:

 • czyszczenia mieszkań po pożarze
 • czyszczenia piwnic po zalaniach
 • czyszczenia klimatyzacji
 • ozonowanie dla alergików i usuwanie alergenów i roztoczy;
 • sprzątanie po zmarłym.
 • Osuszaniu piwnic po zalaniach np. w Katowicach

Ozonowanie pomieszczeń firmy Katowice – dlaczego warto?

Ozonowanie firmy to doskonała metoda na poprawę bezpieczeństwa wśród pracowników. Ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób nie tylko na czyszczenie, ale również na dezynfekcję, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

 • Ozonowanie pomieszczeń w Katowicach jest skuteczne, gdyż nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa. Ale to nie wszystko, dezynfekcja ozonem likwiduje wirusy wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami;
 • ozonowane pomieszczenia biura Katowice, to działania kompleksowe. W ten sposób usuwamy drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, ale również chronimy się przed szkodnikami typu: mrówki, karaluchy, komary, mole, gryzonie);
 • ozonowanie mieszkań na ternie miasta Katowice, do skuteczna dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku. Dlaczego, tak się dzieje? Ozon dociera do wszelkich zakamarków, wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie. Dezynfekcja mieszkania ozonem umożliwia odkażanie trudnodostępnych miejsc, co jest niemożliwe do wykonania tradycyjnymi metodami opryskowymi. Przykry zapach w pomieszczeniach mieszkalnych może mieć różne podłoże. Jednym z nich może być palenie tytoniu. Ozon oznaczenie chemiczne – O3, idealnie sprawdza się przy usuwaniu zapachu nikotyny i innych nieprzyjemnych woni.

Ozonowanie środków transportu publicznego, autobusu

 • Ozonowanie pojazdów Katowice jest w pełni bezpieczne, gdyż ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania samochodu, jest on gotowy do użytkowania. Oczywiście można również śmiało zamówić usługę ozonowanie autobusu w Katowicach, lub ozonowanie środków transportu publicznego.
 • Jaka jest cena na ozonowanie Katowice? Otóż ozonowanie jest stosunkowo tanim sposobem na pozbycie się wirusów i bakterii. Jego cena zaczyna się od kilkuset złotych, a cena za dezynfekcję ozonem, malej wraz ze wzrostem kubatury odkażanego pomieszczenia;
 • ozonowanie katowickich pomieszczeń zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi.

Ozonowanie mieszkań Katowice

Ozonowanie mieszkań Katowice, to nie jedyne miejsce, w którym doskonale sprawdza się ten popularny gaz. Kiedy unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć, śmiało możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osobą na stałą zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób np. autobus, bus, taxi powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdów w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów. Jeżeli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie ozonowania pomieszczeń biurowych, mieszkalnych lub środków transportu, zadzwoń do naszej firmy.

Kastelnik – oferujemy najwyższej jakości ozon w Katowicach, woj. śląskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 14)
Doskonale64%
Bardzo dobrze22%
Średnio14%
Słabo0%
Okropnie0%