Ozonowanie pomieszczeń Jaworzno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Jaworzno nawet 3000m2/h

Całodobowo odkażamy i dezynfekujemy poprzez ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie. Darmowy dojazd na terenie jaworznickich dzielnic tj. Osiedla Stałe, Jeziorki, Stara Huta. Dla naszych klientów jesteśmy do dyspozycji całą dobę. Ozon eliminuje irytujące zapachy np. po zalaniu lub po przypaleniu potrawy w domu. Dzięki profesjonalnemu odkażaniu bez użycia chemii, za pomocą ozonu O(3) oferowanego przez firmę Kastelnik pozbędziesz się wirusów bez użycia środków chemicznych. Faktem jest, że ozonowanie to sprawdzony naukowo sposób na wybicie z naszego otoczenia wirusów po zdiagnozowanym przypadku lub po chorobie. Ozonowanie Jaworzno przeprowadzone przez firmę Kastelnik to strzał w dziesiątkę. Ozonowanie nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Dezynfekujemy ozonem firmy, apteki, placówki bankowe. Jedyna całodobowa firma dezynfekująca w całym województwie śląskim. Nasza firma to wzorowa opinia oraz liczne referencje wystawione przez instytucje publiczne, banki, a także placówki oświatowe zrealizowane na terenu całego kraju. My wiemy jak ozonować mieszkanie w profesjonalny sposób. Zadzwoń do nas!

Odkażanie pomieszczeń po wirusie

Szybko i przez całą dobę likwidujemy wirusy i bakterie z otoczenia. Bezproblemowo dezynfekujemy klimatyzację w domu, oraz odkażamy bloki mieszkalne, klatki schodowe, apartamentowce, kamienice, mieszkania, domy oraz szpitalne korytarze i izby przyjęć. Powyżej 100m2 wyjątkowo niskie ceny ozonowania. Dysponując kilkudziesięcioma generatorami ozonujemy pomieszczenia na Śląsku z dużą mocą dezynfekujemy firmy i zakłady produkcyjne w Jaworznicko-Chrzanowskim Okręgu Przemysłowym.

Ozonowanie w Jaworznie przestrzeni biurowych oraz szpitali

Dezynfekcja ozonem przeprowadzona przez doświadczoną firmę to gwarancja skutecznego oczyszczania pomieszczeń z groźnych bakterii oraz wirusów. Ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie w obrębie dzielnic np. Bory, Ciężkowice to gwarancja błyskawicznej wycena w czasie mniej niż 60 minut. Ozonowanie nawet do 3000m2 na godzinę oraz bezpłatny dojazd. Wystawiamy certyfikat dezynfekcji po wykonaniu usługi oraz fakturę VAT. Szukasz firmy zajmującej się specjalistyczną dezynfekcją lub sprzątaniem biur? Odkażanie wykonujemy bezstresowo w godzinach zaproponowanych przez klienta nie tylko szybko, ale i niezwykle skutecznie.

Dezynfekcja pomieszczeń materacy i środków transportu

Ozonowanie to stały element usługi dezynfekcji materacy i środków transportu na terenie Katowic oraz zalanych domów, strychów lub piwnic . Wykonujemy ozonowanie w Jaworznie w celu odgrzybienia mokrych ścian domu po powodzi lub uszkodzeniu dachu i zalaniu. Firma ozonująca pomieszczenia Kastelnik to możliwość zamówienia profesjonalnej usługi osuszania po zalaniu. Pracujemy całodobowo z najlepszym sprzętem.

certyfikat ozon jaworzno

Etapy ozonowania pomieszczeń Kastelnik - Śląsk

Ozon to alotropowa odmiana bliskiego człowiekowi tlenu czyli O2. W dobie pandemii znajduje on zastosowanie jako środek dezynfekcyjny o szerokim antybakteryjnym i antywirusowym zastosowaniu. Ozon idealnie nadaje się do dezynfekcji po zdiagnozowanym przypadku covid-19 wirusa u mieszkańca Jaworzna. Przed rozpoczęciem zabiegu ozonowania pomieszczenia należy jednak odpowiednio zabezpieczyć wszystkie kratki wentylacyjne i ujścia powietrza oraz wynieść ze skażonych pomieszczeń wszelkiego rodzaju żywe rośliny. Podczas ozonowania każdego z mieszkań oraz pomieszczeń w Jaworznie, technicy firmy Kastelnik korzystają z najnowszej techniki generowania ozonu. Odpowiednia wiedza i bogate doświadczenie naszych pracowników gwarantuje skuteczne odkażanie ozonem.

Czyszczenie suchym lodem

Kompletna nowość na rynku, także w procesie ekologicznego odkażania jest czyszczenie i dezynfekcji skażonych krwią powierzchni betonowych po wypadkach w zakładach produkcyjnych oraz przemysłowych. Firma Kastelnik oferuje usługę czyszczenia suchym lodem w temperaturze -78,5 °C . Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla (Co2), który wystrzelony z prędkością 500 km/h uszkadza zewnętrzne warstwy brudu i bakterii, doprowadzając do ich rozbicia na mniejsze cząsteczki, a następnie do całkowitego ich unicestwienia. Wszystko to bez użycia wody, silnej chemii. Podczas czyszczenia suchym lodem nie generujemy odpadów wtórnych. Doświadczony zespół specjalistów naszej firmy daje gwarancję wysokiej jakości realizowanych zleceń.

Dezynfekcja w Jaworznicko-Chrzanowskim Okręgu Przemysłowym

Czym jest ozonowanie?

Dezynfekcja poprzez ozonowanie to jedna z najbardziej popularnych dróg eliminacji bakterii, grzybów, wirusów, pleśni i roztoczy z otoczenia. Ozon (O3)  znany jest właściwie wszystkim, chociażby z lekcji chemii czy biologii. Jak doszło do jego odkrycia? Kluczowe były badania holenderskiego biologa, Pana Marum, który w osiemnastym zauważył dziwny i powtarzający się zapach wokół swoich urządzeń elektrostatycznych. Okazało się, że był to ozon. Obecnie jego zapach łatwo wyczuć po burzy z dużymi wyładowaniami atmosferycznymi. W tamtej holenderski uczony nie mógł jednak wiedzieć jednak, że zetknął się właśnie z niezwykłym gazem, który w XXI wieku będzie stanowił tak istotny element walki o ludzkie zdrowie.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Usługa dezynfekcji i odkażania biura w Jaworznie

Kastelnik ozonując pomieszczenia na Śląsku daje nie tylko certyfikat, ale również gwarancję dobrze przeprowadzonej dezynfekcji podczas ozonowania powierzchni biurowych w zakładach produkcyjnych na terenie Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Ozonujemy również mieszkania i firmy na ternie sąsiednich miast woj. śląskiego np. Mysłowice, Tychy, Bieruń, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kobiór, Imielin, Orzesze. Oprócz dezynfekcji i odkażania biura firmy czy tez mieszkania kamienicy oferujemy również czyszczenie po pożarze, czyszczenie suchym lodem w przemyśle, oraz specjalistyczną dezynfekcję wentylacji w gastronomii, przemyśle spożywczym, przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz na rynku usług medycznych.

Z powodzeniem od wielu lat przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń nie tylko w związku z zagrożeniem epidemicznym, ale także w związku z otrzymywanymi zleceniami sprzątania po po pożarach i zalaniach  w Jaworznie i okolicy. Wykonujemy skuteczne ozonowanie klimatyzacji w domach mieszkalnych, biurowcach oraz pojazdach komunikacji publicznej. Wiadomo, że przy tego typu dezynfekcji liczy się nie tylko czas ozonowania, ale i wydajność generatorów. To podstawowy parametr skutecznie przeprowadzonej dezynfekcji ozonem, pamiętaj by podać nie tylko powierzchnie dezynfekowanych pomieszczeń, ale i ich wysokość. Parametry te mają zawsze istotny wpływ na cenę. Dojazd w obrębie województwa śląskiego zawarty jest w cenie oferowanej usługi.

Dezynfekcja szpitali, gabinetów lekarskich, oddziałów szpitalnych

Całą dobę w Jaworznie i miastach sąsiednich na Śląsku wykonujemy ozonowanie w placówkach szpitalnych i medycznych. Ozonujemy sale zabiegowe, izby przyjęć pacjentów oraz sale operacyjne. Ozon ma około 50 razy większe i prawie 3000 razy szybsze działanie bakteriobójcze niż często wykorzystywany w odkażaniu chlor. Ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób na walkę z wirusami, bakteriami i grzybami w szpitalach, izbach przyjęć, przychodniach lekarskich, prywatnych gabinetach lekarskich, aptekach, salach operacyjnych. Ozonowanie sprawdza się również świetnie w walce o zdrowie alergików. W ofercie posiadamy również usuwanie alergenów i roztoczy ozonem. Ozon nie tylko usuwa z otoczenia wirusy i bakterie, ale również alergeny w postaci kurzu czy pyłków kwiatów, co pozwala na większy komfort życia osobom z alergiami czy astmą.

Ozonowanie pomieszczeń może również zostać wykorzystane z sukcesami w schroniskach dla zwierząt, domach tymczasowych i hodowlach zwierząt.  Dzięki swoim działaniom wirusobójczym może pomóc w przywróceniu sterylności pomieszczeń wszędzie tam, gdzie zdiagnozowano wysoce zakaźne wirusy jak panleukopenia u kotów, czy parwowiroza u psów. Dodatkowo ozon świetnie eliminuje nieprzyjemne zapachy schronisk, spalenizny, dymu papierosowego, stęchlizny czy odór po zgonie.

Ozonowanie sprawdza się  również w innych usługach:

Ozonowanie urzędów, szkół, miejsc publicznych  – dlaczego warto?

W renomowanej firmie Kastelnik ozonowanie przedszkoli, pomieszczeń to podstawa każdej usługi specjalistycznego sprzątania i osuszania w Jaworznie. Nie ma drugiej takiej metody dezynfekcji, która dawałaby wymierne efekty w krótkim czasie zarówno w restauracjach, kinach, siłowniach jak i szpitalach, aptekach, izbach przyjęć. Dzięki wykonanemu przez nas ozonowaniu przywróciliśmy bezpieczeństwo w wielu różnych obiektach m.in w szpitalach, urzędach na terenie całego kraju, placówkach bankowych, aptekach, autobusach, sklepach spożywczych czy galeriach handlowych.  Dzięki wiedzy i sprzętowi z najwyższej półki nasi technicy są w stanie odkazić i zdezynfekować każde, nawet największe pomieszczenie np. całą szkołę.

Najważniejsze cechy ozonu i dezynfekcji tą metodą

 • ozonowanie ma potwierdzone działanie wirusobójcze;
 • ozonowanie poprzez proces utleniania ozonu, rozbija cząsteczki odpowiedzialne za zanieczyszczenia, powodując ich rzeczywiste unicestwienie;
 • ozonowanie ma niezwykle szerokie spektrum działania;
 • ozonowanie w pomieszczeniach nie tylko likwiduje nieprzyjemne zapachy np. spalenizny po pożarze, ale przede wszystkim zabija bakterie, roztocza, alergeny, wirusy, grzyby i pleśń;
 • ozonowanie pomieszczeń pomaga również w walce z insektami czy gryzoniami;
 • ozonowanie ma rozległe i dogłębne działanie;
 • ozon jest gazem lotnym, dzięki temu dociera on we wszystkie zakamarki i miejsca, które pozostają niedostępne dla innych technik dezynfekcji ( nie uwzględniając zamgławiania nadtlenkiem wodoru H2O2);
 • ozonowanie jest tanie i niezwykle ekonomiczne. Poprawnie przeprowadzony proces ozonowania gwarantuje długotrwały i zadowalający efekt.

Ozonowanie samochodów, środków komunikacji miejskiej

Jeśli podstawą pracy Twojej firmy jest transport, warto zadbać o cykliczne ozonowanie floty samochodowej przez odpowiednią firmę. To nie tylko gwarancja nieprzerwanej pracy Twojej firmy, ale również spokój Twoich pracowników. Ozonowanie samochodów to gwarancja pozbycia się z otoczenia wirusów, bakterii i innych groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Dodatkowo oferujemy również ozonowanie samochodów po stwierdzonym u pracownika przypadku wirusa.

Często zamawiana usługa: dezynfekcja pomieszczeń po parwowirozie we Wrocławiu

Nasza firma wykonuje również odkażanie i dezynfekcję tramwajów, autobusów oraz pociągów, będących elementem komunikacji miejskiej w Jaworznie i na całym Śląsku. Oferujemy konkurencyjne ceny, a zlecenia przyjmujemy przez całą dobę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%