Ozonowanie pomieszczeń Gliwice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice - Kastelnik infolinia 24h

Gwarantujemy skuteczne ozonowanie pomieszczeń dla ludności z miasta Gliwice oraz innych miejscowości do 100 km. Proponujemy najtańsze ozonowanie dla przemysłu lub inną dowolną formę dezynfekcji powierzchni o dużym metrażu. Obsługujemy firmy z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz i innych regionów. Zespół Kastelnik to wszechstronni pracownicy, którzy realizują
skuteczne ozonowanie mieszkań i placówek medycznych w tym po chorobach zakaźnych na Śląsku. Aktualnie w nawiązaniu do epidemii na świecie pomagamy w odkażaniu wszelkich firmy i instytucji publicznych na terenie całego województwa. Ozonowanie gliwickich szpitali nie tylko w Gliwicach przy ulicy Radiowej, pracujemy również w: Radzionkowie, Toszek, Miasteczko Śląskie, Rudy, Orzesze, Krapkowice, Knurów, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle. Aglomeracja Śląska to obszar w skład których wchodzi 19 miast z największym pośród nich Katowicami. To ponad 2.1 miliona ludności, którzy tu mieszkają, na codzień pracują i pragną by żyć bezpiecznie. Nasze specjalistyczne usługi dotyczące ozonowania powierzchni gliwickich budynków świadczymy przez całą dobę.

Zamgławianie budynków gliwicka Infolinia 24h

Prze całą dobę obsługujemy Państwa zgłoszenia, dotyczące interwencyjnej dezynfekcji pomieszczeń zarówno biurowych jak i mieszkalnych. Jeżeli masz pytania typu … czy ozonowanie zastąpi odkażanie chemiczne lub inne typu, jaka jest procedura ozonowania pomieszczeń zapraszamy do dowolnej formy kontaktu. Możesz wysłać zapytanie w formie email lub po prostu zadzwonić do nas. Wykonujemy zamgławiania pomieszczeń np. socjalnych, wszędzie tam, gdzie nie da wyłączyć danego sektora z użytkowania w 100%. Firma Kastelnik ma bardzo dobre opinie na temat świadczonych usług i posiada liczne referencje związane z dezynfekcją pomieszczeń.

Skuteczne ozonowanie pomieszczeń biurowych Gliwice

Ozonowanie pomieszczeń oraz odkażanie ozonem pomieszczeń Gliwice, daje nam w walce z wirusami wiele korzyści. Jak długo trwa ozonowanie pomieszczeń? Wszystko zależy od wielkości pomieszczeń, które należy zdezynfekować. Tu liczy się kubatura, ilość pomieszczeń, wysokość, ilość metrów kwadratowych i wiele innych czynników. Opracowane przez nas standardy ozonowania i odkażania pomieszczeń to gwarancja skutecznie przeprowadzonego zabiegu dezynfekcji. Nasze metody i standardy ozonowania stosujemy również na codzień w innych dziedzin naszej działalności. Od 2013 r. świadczymy usługi sprzątania po pożarze, oraz specjalistycznego sprzątania po zmarłym.

Bezpieczne użytkowanie po dezynfekcji

Po jakimi czasie można użytkować zdezynfekowane pomieszczenie? By odpowiedzieć, na to pytanie należy zastanowić się jaką metodą była przeprowadzana dezynfekcja? Czy było to odkażanie chemiczne za pomocą zamgławiacza elektrostatycznego czy może ozonowanie? Generalnie i przy jednej i przy drugiej metodzie należy zadbać o pomiary stężenia. Nasi technicy wyposażeni są w specjalne mierniki ozonu, dzięki którym podczas całego zabiegu kontrolują stężenie. Po wykonaniu usługi, klient jest zawsze informowany, co do czasu w którym może ponownie w bezpieczny sposób zacząć użytkować obiekt.

ozonowanie pomieszczeń certyfikat

Jak przygotować się od ozonowania?

Podczas przygotowania gliwickiego pomieszczeń do ozonowania ważny jest wywiad. Pewne rzeczy powinieneś sprawdzić sam(a) a następnie przekazać pozyskane informacje technikowi z firmy ozonującej Kastelnik. Najważniejsze to policzenie kubatury pomieszczenia do ozonowania. Liczy się wysokość magazynu, biura, mieszkania oraz metry powierzchnia podana w m2. Po podpisaniu umowy dotyczącej ozonowania nasi technicy mogą zacząć dezynfekcję. W ozonowanym biurze nie powinny znajdować się żadne osoby postronne, rośliby, dzieła sztuki, zwierzęta. Nasi pracownicy po uszczelnieniu pomieszczeń ozonowanych przystępują do dezynfekcji, nieustannie kontrolując stężenie i czas ekspozycji.

Certyfikat ozonowania z Gliwic

Po wykonaniu usługi odkażania, ozonowania lub innej dowolnej formy dezynfekcji, firma Kastelnik wystawia specjalistyczny dokument. Certyfikat ozonowania np. dla zakładu produkcyjnego z Gliwic, dotyczy przeprowadzonego zabiegu. Określone w nim są szczegóły przeprowadzonej usługi, ilość stężenia ppm, czas ekspozycji itp. Dokument ten, wraz z fakturą VAT niezmiernie często przedstawiany jest w Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Ozonowanie pomieszczeń magazynowych Gliwice

Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, magazynów, hal produkcyjnych na terenie Gliwic oraz całej KSSE. Od kilku miesięcy, a dokładnie od marca 2020 r. funkcjonujemy w niezwykłym warunkach pracy związanym z rozprzestrzenianiem się groźnego wirusa na świecie. Wciąż nie wiadomo, czy będziemy mieli do czynienie z pierwszą i drugą falą, gdyż podobno nawet jeśli to nie będzie drugiej fali, to i tak jesienią będzie wzrost zakażeń a co za tym idzie wzrośnie zapotrzebowanie na przeprowadzanie usług związanych z dezynfekcją i specjalistycznym ozonowaniem pomieszczeń.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zajmujemy się ozonowaniem zakładów przemysłowych, które ze względu na swą specyfikę i dużą ilość zatrudnionych są szczególnie narażone na rozprzestrzenianie się ognisk zapalnych. Wciąż nie wiadomo, jak będzie wyglądać sytuacja od września, kiedy do szkół podstawowych i nie tylko wrócą uczniowie i studenci. Specjaliści z firmy Kastelnik już w czerwcu 2020 r. przeprowadzali zabiegi ozonowania w placówkach oświatowych, przedszkolach oraz szkołach np. w Zespole Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach. Proces ozonowania trwa od jednej godziny do kilku godzin, wszystko w zależności od kubatury pomieszczenia i mocy dobranych urządzeń. Od sierpnia 2020 r. wprowadziliśmy usługę cyklicznego ozonowania pomieszczeń w miastach na terenie konurbacji górnośląskiej. Gwarantujemy bezpłatny dojazd i realizacje usług w następujących miastach:

 • specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń biurowych w Gliwicach;
 • przemysłowe ozonowanie pomieszczeń Gliwice;
 • specjalistyczne ozonowanie Katowice;
 • przemysłowe ozonowanie pomieszczeń Katowice;
 • specjalistyczne ozonowanie Zabrze;
 • przemysłowe ozonowanie pomieszczeń Zabrze;
 • specjalistyczne ozonowanie Bytom;
 • przemysłowe ozonowanie pomieszczeń Bytom;
 • specjalistyczne ozonowanie Ruda Śląska;
 • przemysłowe ozonowanie pomieszczeń Ruda Śląska;
 • specjalistyczne ozonowanie Tychy;
 • przemysłowe ozonowanie pomieszczeń Tychy;

Dodatkowo obsługujemy w trybie interwencyjnym następujące miasta z gwarancją bezpłatnej wyceny w ciagu 24h od otrzymania zgłoszenia: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec,  Mysłowice,  Piekary Śląskie, Świętochłowice, Knurów, Mikołów.

Sprawdź pozytywne opinie na temat profesjonalnej firmy dezynfekującej Kastelnik, zajmującej się odkażaniem pomieszczeń na całym Śląsku, ale również w innych regionach środkowej i południowej Polski. Zadzwoń do nas, a chętnie przedstawimy Ci nasze referencje oraz certyfikaty. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2013 r. – zapraszamy do współpracy.

Zastanawiasz se jak przebiega dezynfekcja mieszkania po chorobie zakaźniej?

Ozonujemy nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Sprawdź nas!

przemysłowe ozonowanie pomieszczeń

Odkażenie pojazdów medycznych Śląskie

Dezynfekcja pojazdów specjalistycznych poprzez ozonowanie, to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Ozonowanie pomieszczeń szpitalnych Gliwice

Nasza firma świadczy cykliczne usługi ozonowania pomieszczeń szpitalnych Gliwice. Oferujemy dojazd do firm produkcyjnych,  transportowych na terenie całego Śląska  gratis, nawet do 100 km. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice

Wykonujemy ozonowanie pojazdów – również po zalanych, a także zajmujemy się również ozonowaniem klimatyzacji samochodowej,  środków transportu publicznego – autobusy miejskie czy też tramwaje, zakłady przemysłowe oraz magazyny, placówki szpitalne czy zdrowotne, gdzie nastąpiło zakażenie wirusem lub zgon pacjenta . Całkowicie bezpłatnie, na terenie Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór  zapewniamy wycenę a często i realizację w tym samym dniu roboczym!

Gdzie możemy wykorzystać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice to popularna metoda odkażania w śląskich  szpitalach, usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji. Ozon zabija,  bakterie, niszczy roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie powierzchni, w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego biura, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Czy ozonowanie pomieszczeń jest skuteczne?

Ozonowanie to doskonała metoda odkażania oraz kompleksowej dezynfekcji. Czy wiesz, że Państwowa Inspekcja Sanitarna poleca ozonowanie pomieszczeń jako skuteczny środek walki
wirusem, gdyż sprawdzająca się na usługa zarówno w miejscach publicznych, ale również i u przeciętnego Kowalskiego w mieszkaniu. Ozonowanie ma więc szereg plusów, do których zaliczyć można:

 • ozonowanie pomieszczeń nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
 • ozonowanie pomieszczeń jest kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • ozonowanie pomieszczeń jest dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • ozonowanie pomieszczeń jest stosunkowo tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
 • ozonowanie pomieszczeń jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie pojazdów transportu publicznego Śląskie

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdów transportu publicznego w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%