Ozonowanie pomieszczeń Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Częstochowie nawet 9000 m3 na godzinę

Oferujemy skuteczne ozonowanie pomieszczeń w Częstochowie. Transport na obszarze całego Śląskiego , nawet do 100 km w cenie! Przeprowadzamy okresowe ozonowanie częstochowskich mieszkań, zakładów produkcyjnych. Usuń ze swojego pomieszczenia brzydkie zapachy, pleśnie oraz grzyby. Dezynfekcja ozonem w wykonaniu profesjonalnej firmy ozonującej. Metoda ta potwierdzony sposób na dezynfekcję z użyciem generatora ozonu. Pracujemy przez całą dobę w dzielnicach Częstochowy, Błeszno Raków oraz w Blachowni, Poczesnej, Radomsku, Kłobucku, Mstowie, Olsztynie interwencyjnie przez 24h na dobę. Ozonowanie pomieszczeń Częstochowa do 9000 m3 na godzinę. Jesteśmy jedyną firmą oferującą ozonowanie wysokiej jakości w woj. śląskim. Firma Kastelnik posiada pozytywne referencje z placówek bankowych oraz firm i wielu zadowolonych klientów.

Dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku COVID-19

Błyskawicznie usuwamy z powietrza bakterie i wirusy. Przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie klimatyzacji w domu, oraz dezynfekujemy lokale użytkowe, szpitale, gabinety lekarskie, mieszkania po zdiagnozowanych przypadkach. Powyżej 500m2 specjalne ceny hurtowe za ozonowania pomieszczeń w całej Częstochowie. Więcej informacji na blogu np. dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku

Ozonowanie biura, firmy, placówek medycznych w Częstochowie

Dezynfekcja specjalistyczna biuraodkażanie placówek medycznych to od lat wykonywany zabieg przez naszą firmę, który pozwala na przystosowanie pomieszczeń do zabiegów po wykryciu skażenia. Całe woj. Śląskie dojazd na miejsce zlecenia do 120 min. od otrzymania zgłoszenia. Jako jedyni z pierwszych na rynku wystawiamy certyfikat. Kastelnik to skuteczne, bezpieczne i terminowe ozonowanie.

Dezynfekcja ozonem zalanych piwnic domów mieszkalnych

Dezynfekcja ozonem to jeden z etapów odkażania powierzchni w mieście Częstochowa. Usługa zamawiana w ramach usuwania skutków zlania lub po wylaniu szamba. Zajmujemy się również odgrzybianiem mokrych ścian po awarii sieci wodno-kanalizacyjnej. Dla naszych klientów wykonujemy również osuszanie po zalaniu w ramach wezwań interwenyjnych. Wybierz jedną firmę do odgrzybiania i osuszania domu po zalaniu oraz dezynfekcji pomieszczeń.

najwyzszej jakości ozon

Najwyższej jakości ozon O3

Ozon to naturalnie występujący w naturze trzyatomowy tlen. Ten dobrze znany gaz jest aktualnie najczęściej wykorzystywany do bezpiecznej i wyjątkowo efektywnej formy dezynfekcji i walki z wirusami i grzybami w naszym otoczeniu np. po zdiagnozowanym przypadku niebezpiecznej choroby wirusowej. Etapem przygotowania pomieszczeń do przeprowadzenia ozonowania śląskich mieszkań, jest przede wszystkim opróżnienie lokalu i przygotowanie do dezynfekcji. Obowiązkowo należy wynieść wszelkie żywe rośliny np. kwiaty doniczkowe. Następnie powinno się zamknąć drzwi i okna oraz uszczelnić wszelkie otwory wentylacyjne. W trakcie ozonowania pomieszczeń socjalnych, a także biurowych w Częstochowie, technicy z firmy Kastelnik wyposażeni są w specjalistyczne miernik ozonu (O3) oraz odzież ochronną. Generujemy najlepszej jakości ozon dla firm na Śląsku.

Ozonowanie dla alergików

Ozonowanie przynosi dwa rodzaje efektów: natychmiastowy i długofalowy. Ten pierwszy, osoby z alergią poczują od razu po wejściu do zdezynfekowanego ozonem pomieszczenia. Bez trudu będą mogły oddychać i żadna reakcja alergiczna nie wystąpi. Drugi rodzajem efektu jest natomiast trwałość zabiegu. Nie trzeba go powtarzać przez kilka miesięcy, a pozytywne rezultaty są odczuwalne przez wiele dni. Ozonowanie dla alergików

Ozonowanie pomieszczeń Częstochowa

Całodobowa dezynfekcja ozonem

W obecnych czasach ozonowanie dla miasta Częstochowa  to jedna z najbardziej skutecznych metod odkażania. Ozonowanie świetnie sprawdza się jako metoda dezynfekcji w marketach spożywczych, ponieważ dzięki krótkiemu czasowi rozkładu, jest bezpieczny dla produktów spożywczych. Skąd jest nasza wiedza na temat tego niesamowitego gazu?

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Pierwszym człowiekiem, który świadomie zetknął się z ozonem był prawdopodobnie holenderski uczony Marum, który skupił się na specyficznym zapachu, gromadzącym się wokół jego urządzeń elektrostatycznych. Właśnie wtedy rozpoczęły się pierwsze wzmianki o ozonie, który aktualnie jest tak ważnym aspektem dezynfekcji.

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Częstochowa

Kastelnik Częstochowa przez całą dobę oferuje przeprowadzenie ozonowania powierzchni mieszkalnych, biurowych  oraz wszystkich miast na terenie woj. Śląskiego. Obsługujemy lokalizacje wokół miasta Częstochowy takie jak: Blachownia, Kłobuck, Rudniki, Koszęcin, Radomsko, Myszków, Olsztyn, Ogrodzieniec, Koziegłowy.  Mamy bogate doświadczenie w specjalistycznym czyszczeniu np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz profesjonalnym dezynfekcji klimatyzacji, kanałów wentylacji w gastronomii, przemyśle produkcyjnym oraz na rynku usług medycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tylko odpowiednie wyszkolenie i doświadczenie, jest w stanie zagwarantować fachową wiedzę o czasie ekspozycji i stężeniu ozonu, które należy zastosować w danej sytuacji.

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń – w tym w przeprowadzaniu dezynfekcji po pożarach oraz zalaniach. Wykonujemy także zlecenia dotyczące ozonowania klimatyzacji, flot samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, środków transportu publicznego, sklepów spożywczych, zakładów produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo oferujemy ozonowanie śląskich pomieszczeń, bezpłatny i szybki dojazd dla naszych klientów!

Dezynfekcja apteki ozonem Częstochowa

Korzystanie z zabiegu ozonowania w częstochowskich aptekach, szpitalach lub placówkach medycznych to jedna z lepszych metod walki z niebezpiecznymi drobnoustrojami, ale nie tylko. To również często wybierany sposób na pozbycie się przykrych dla człowieka zapachów przy równoczesnym odkażeniu pomieszczeń. Ozon w momencie zetknięcia się z cząsteczkami bakterii czy wirusów, utlenia je i tym samym doprowadza do ich unieszkodliwienia poprzez rozbicie na mniejsze fragmenty. W ten sposób bakterie, roztocza, grzyby i inne szkodliwe mikroorganizmy są eliminowane z naszego otoczenia.

Specjaliści zalecają cykliczne ozonowanie pomieszczeń u osób ze zdiagnozowaną astmą oraz alergiami, które nie chcą rezygnować z towarzystwa czworonogów np. kotów czy psów. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, zdecydowanie poprawi jakość Twojego codziennego życia i wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Skontaktuj się w tej sprawie z naszą firmą.

Jak wiadomo znawcom tematu, ozon świetnie radzi sobie z całkowitą eliminacją nieprzyjemnych zapachów z naszego domu, które najczęściej są bardzo trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami. Mowa m.in o zapachu dymu tytoniowego, zapachu kociego moczu, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz skutecznie i raz na zawsze usunąć ze swojego domu te wszystkie nieprzyjemne zapachy, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie idealna!

Ozonowanie sprawdza się również podczas świadczenia innych usług:

Dlaczego warto ozonować powierzchnie biurowe?

Profesjonalnie wykonane ozonowanie pomieszczeń biurowych w częstochowskich galeriach handlowych to w dzisiejszych czasach powinna być standardowa procedura bezpieczeństwa. Często jest ona stosowana w trakcie specjalistycznego czyszczenia do dezynfekcji zalanych pomieszczeń piwnicznych. Dobrej jakości ozon to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego działania. W takich miejscach jak  teatry, siłownie, kina, urzędy miejskie bardzo często możemy spotkać profesjonalną firmę od ozonowania. Odpowiednio przeprowadzony zabieg odkażania pozwala również na bezpieczne korzystanie z komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i dalekobieżnej. Ozonowanie pomieszczeń to również dobry sposób na dezynfekcję domu czy mieszkania po zdiagnozowanych i przebytym przypadku choroby wirusowej. Gdzie sprawdza się dezynfekcja tą metodą? Ma zastosowanie w następujących miejscach:

 • Ozonowanie banku i placówek oświatowych tj. szkoła ma potwierdzone działanie przez CIOP lub powiatowy inspektorat sanitarny. Ozon to nie chwilowe działanie, rzeczywiście usuwa nieprzyjemne zapachy, ale co najważniejsze robi to wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami oraz wirusami;
 • Ozonowanie placówek medycznych, gdyż działa kompleksowo. Oznacza to, iż likwiduje nie tylko bakterie, pleśń czy grzyby, ale także przykre zapachy. Dodatkowy plusem jest ochrona przed szkodnikami typu: mrówki, karaluchy i pluskwy,  komary, mole;
 • Dezynfekcja ozonem jest szczególnie precyzyjna. Dzieje się tak, gdyż ozon w przeciwieństwie do tradycyjnych metod odkażania, dociera w szczeliny ściany, mebli oraz podłogi;
 • Dezynfekcja ozonem jest w stosunkowo dobrej cenie. Oznacza to realne oszczędności w cenie. Dzięki swojej wysokiej skuteczności, ozon daje rewelacyjne i długotrwałe efekty, a tym samym nie ma potrzeby powtarzania zabiegu odkażania.
 • Dezynfekcja ozonem jest bezpieczna dla zdrowia. Po przeprowadzeniu zabiegi ozon szybko ulega rozkładowi. Jest bezpieczny dla mieszkańców oraz pracowników zdezyfkowanego ozonem biura.

Ozonowanie samochodów i środków komunikacji miejskiej

Obecnie firmy transportowe czy międzynarodowi przewoźnicy decydują się na dezynfekcję swojej floty samochodów ozonem na terenie Częstochowy. Dlaczego? To jedyna tak szybka, skuteczna, a przy tym bezpieczna forma odkażania, która radzi sobie z wirusami i bakteriami. Właśnie dzięki profesjonalnemu ozonowaniu wykonywanemu przez wykwalifikowaną kadrę, możemy dać ludziom poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach. Coraz częściej zarządy dużych firm spedycyjnych i logistycznych, wybierają cykliczne ozonowanie swoich pojazdów i magazynów, np. raz w tygodniu w każdy piątek wieczorem jest zamawiana usługa ozonowania samochodu. Niebezpieczne wirusy i bakterie zostają w ten  sposób usunięcie. Dodatkowo likwidowany jest nieprzyjemny zapach z otoczenia i to bez unieruchomienia działań firmy.

Firma Kastelnik w Częstochowie przeprowadza także czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%