Ozonowanie pomieszczeń
Chrzanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie biur i mieszkań Chrzanów 24 h na dobę!

Szukasz sprawdzonego i taniego sposobu na dezynfekcję ozonem lokali mieszkalnych, usługowych lub pomieszczeń biurowych w Chrzanowie? Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i higienę w twoim miejscu pracy? Postaw na profesjonalne ozonowanie. Firma Kastelnik od 2013 roku świadczy usługi dezynfekcji ozonem w całej Małopolsce. Oferujemy niskie ceny i darmowy dojazd na obszarze województwa. Zadzwoń!

Odkażanie ozonem po zdiagnozowanych przypadkach chorobowych

Ozonowanie to sposób definitywny i niezwykle szybki na stuprocentowe usunięcie z powierzchni i powietrza wirusów i bakterii. Wykonujemy pełną dezynfekcję lokali mieszkaniowych, biur, klatek schodowych w blokach i biurowcach. Ozonujemy także szpitale, gabinety lekarskie i inne placówki medyczne po zdiagnozowanych przypadkach chorób wirusowych. Przy zamówieniach powyżej 100m2 oferujemy specjalne zrabatowane ceny ozonowania pomieszczeń w Chrzanowie. Więcej szczegółów na temat procedury ozonowania znajdziesz na naszym blogu, w artykułach, np. „dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku”.

Ozonowanie pomieszczeń Kościoła a dzieła sztuki

Odkażanie i specjalistyczną dezynfekcja ozonem Kościoła, to niezwykle delikatny temat ze względu na możliwość uszkodzenia dzieł sztuki. Ozonowanie obiektów użyteczności publicznej to dziś standardowy zabieg, który pozwala na sterylizację pomieszczeń po wykryciu groźnych bakterii i wirusów. Jako jedyni na rynku wystawiamy specjalny certyfikat poświadczający jakościowe wykonanie ozonowania lokalu. W naszej firmie pracują historycy sztuki, którzy bezpieczne i profesjonalne przeprowadzają dezynfekcje również w pomieszczeniach sakralnych. Cały zabieg poprzedzony jest wnikliwą analizą na miejscu i wykonywany może być wyłącznie po uzyskaniu zgody od konserwatora zabytków.

Czyszczenie i odkażanie zalanych piwnic, magazynów i domów

Ozonowanie to jeden z kluczowych etapów sprzątania pomieszczeń w Chrzanowie po podtopieniach oraz po wybiciu kanalizacji. W naszej bogatej ofercie polecamy także odgrzybianie ścian w domu po zalaniu lub awarii sieci wodno-kanalizacyjnej. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu ozonu, który szybko i skutecznie rozprawia się z drobnoustrojami. Wykonujemy także profesjonalne osuszania budynków z darmową wyceną. Zamiast zamawiać kilku fachowców do każdego problemu, lepiej wybierz jedną profesjonalną firmę, która zajmie się osuszaniem domu po zalaniu, odgrzybianiem i dezynfekcją pomieszczeń. Kastelnik oferuje kompleksowe usługi z darmowym dojazdem do klienta w Chrzanowie.

ozonowanie chrzanów

Ozonowanie pomieszczeń dla osób z alergią Chrzanów

Jedną z bardziej sprawdzonych metod w walce z roztoczami i alergenami jest usługa ozonowania. To sprawdzona metoda w walce z alergenami . Czy zdajesz sobie sprawę, iż kompleksowe ozonowanie to dobry sposób na walkę z bakteriami? Ale nie tylko, gdyż prawidłowo przeprowadzone ozonowanie neutralizuje alergeny! Pewnie wiesz, jakie mikroorganizmy najczęściej wywołują alergie. U wielu z nas uczulenia występują w kontakcie z roztoczami, kurzem, ale też z syntetycznymi substancjami zapachowymi np. alkoholem benzoesowym lub gumą i maści antybiotykami lub olejkami eterycznymi. Ozonowanie mieszkań u alergików daje możliwość wygrania walki ze wieloma rodzajami alergenów.

Ozonowanie pomieszczeń firmy na terenie Chrzanowa

Na czym polega ozonowanie firm w Chrzanowie?

Ozon to naturalnie występujący w naturze trzyatomowy tlen. Dziś jest to dobrze znany gaz, który jest najczęściej wykorzystywany do bezpiecznej, stosunkowo taniej i efektywnej dezynfekcji i walki z wszelkimi wirusami i grzybami i innymi patogenami, np. po zdiagnozowanym przypadku niebezpiecznej choroby wirusowej, takiej jak COVID-19.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozonowanie to zabieg szybki w wykonaniu. W zależności od powierzchni, którą należy zdezynfekować, trwa od kilku do kilkunastu godzin. Pierwszym etapem procesu jest przygotowanie pomieszczeń do ozonowania w Chrzanowie. Należy opróżnić lokal z żywych kwiatów i roślin, oraz wyprowadzić zwierzęta i mieszkańców/pracowników. Następnie powinno się zamknąć wszystkie drzwi i okna oraz uszczelnić wszelkie otwory wentylacyjne. W trakcie ozonowania pomieszczeń w Chrzanowie specjaliści z firmy Kastelnik wyposażeni są w specjalną odzież ochronną, maski i rękawice. Co ważne, przy każdym zleceniu technicy wykonują pomiary stężenia ozonu w dezynfekowanym pomieszczeniu. Wszystko po to, aby usługa ozonowania została przeprowadzona bezpiecznie dla zdrowia i mienia, a przy tym szybko i skutecznie.

Osuszanie budynków wraz z ozonowaniem Chrzanów i okolice

Osuszanie zalanych pomieszczeń: domów, biurowców, piwnic, lokali handlowych oraz garaży coraz częściej wykonywane jest w parze ze specjalistycznym doczyszczaniem za pomocą ozonowania. Specjalistyczna i kompletna dezynfekcja po zalaniu jest gwarancją likwidacji wszystkich niewidocznych gołym okiem drobnoustrojów: bakterii, wirusów, grzybów, pleśni. Postaw na własne bezpieczeństwo i zamów usługę osuszania z ozonowaniem w firmie Kastelnik. Nasze doświadczenie w ozonowaniu po zalaniach potwierdzamy licznymi rekomendacjami już od 2013 roku.

Usuwanie przykrych zapachów 24 h na dobę

Usunięcie zapachu nikotyny z mieszkania czy samochodu przestaje być problemem! A to dzięki usłudze ozonowania. Ozon to najlepsze i niezawodne narzędzie do walki z przykrymi zapachami, które wniknęły już w ściany, meble, codzienne przedmioty. Skontaktuj się jak najszybciej z naszymi specjalistami, jeśli od dawna bezskutecznie próbujesz zlikwidować nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, spalenizny lub inną niechcianą woń ze swojego otoczenia. Wyłącznie użycie ozonu w odpowiednim stężeniu daje 100% gwarancję pozbycia się trudnych do likwidacji zapachów, takich jak swąd przypalonych potraw, zgnilizna starej piwnicy, odór pleśni czy smród po zalaniu. Zadzwoń lub napisz do firmy Kastelnik i dowiedz się więcej o ozonowaniu biur, mieszkań i samochodów. To usługa, którą wykonujemy całodobowo na terenie Chrzanowa i sąsiednich miast. W Małopolsce dojazd do 100 km gratis!

Postaw na ozonowanie. Całodobowa dezynfekcja Chrzanów 24/7h woj. Małopolskie

Obecnie ozonowanie w Małopolsce to jedna z najbardziej skutecznych metod odkażania. Zabieg ten pozwala nie tylko na usuwanie z powietrza przykrych woni, ale także niezwykle szybko i skutecznie niszczy groźne patogeny, wirusy, bakterie, alergeny i pleśń. Ozonowanie świetnie sprawdza się jako metoda dezynfekcji w wielu branżach, np. w sklepach spożywczych, kinach, restauracjach, placówkach oświatowych. Dzięki krótkiemu czasowi rozkładu, ozon jest całkowicie bezpieczny dla żywności. Można więc używać go do dezynfekcji chłodni, lodówek na żywność, kontenerów itp. Ozonowanie nie tylko nie zaszkodzi produktom spożywczym, ale uczyni ich transport i przechowywanie znacznie bezpieczniejszym.

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych Chrzanów

Ozonowanie Kastelnik Chrzanów przez całą dobę świadczy usługi dezynfekcji powierzchni mieszkalnych i biurowych w miastach na terenie woj. małopolskiego np. Mamy duże doświadczenie w specjalistycznym sprzątaniu różnego typu, np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze, dezynfekcja po zgonach a także w fachowym sprzątaniu w gastronomii, przemyśle ciężkim oraz na rynku usług medycznych. Do każdego zlecenia, niezależnie od jego charakteru podchodzimy indywidualnie. W codziennej pracy stawiamy na odpowiednie wyszkolenie i doświadczenie naszych fachowców. Zachowujemy pełną dyskrecję i dostosowujemy się do wymogów zlecenia.

Przez wiele lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń – w tym, także w przeprowadzaniu dezynfekcji po pożarach i zalaniach, a nawet po wypadkach pracowniczych. Wykonujemy od lat zlecenia dotyczące ozonowania klimatyzacji, flot samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i silosów rolniczych. Co więcej, na terenie Chrzanowa i województwa małopolskiego zawsze gwarantujemy darmowy i ekspresowy dojazd.

Sprzątanie z ozonowaniem szpitali i placówek medycznych

Regularne stosowanie zabiegu ozonowania we wszystkich placówkach medycznych, to jest szpitalach, aptekach, gabinetach lekarskich, przychodniach itp., to jedna z najskuteczniejszych metod walki z groźnymi drobnoustrojami. To także bardzo często wybierana metoda na walkę z niepożądanymi zapachami. Dlaczego ozonowanie jest tak skuteczne? Ozon, gdy styka się z cząsteczkami patogenów, utlenia je i tym samym doprowadza do ich całkowitej neutralizacji rozbijając je na mniejsze fragmenty. W ten sposób bakterie, roztocza, grzyby i inne szkodliwe mikroorganizmy są likwidowane z naszego otoczenia i przestają zagrażać zdrowiu.

Cykliczne ozonowanie pomieszczeń biurowych powinno stać się zdrowym nawykiem wszystkich właścicieli biurowców. Jednak w mieszkaniach i domach prywatnych ozonowanie ma również zastosowanie. To świetny sposób na złagodzenie objawów alergii dla osób ze zdiagnozowaną astmą oraz uczuleniami na kurz i roztocza. Ozonowanie to także świetne rozwiązanie dla alergików, którzy nie chcą rezygnować z mieszkania ze swoimi czworonogami. Jeśli cierpisz na alergie, ozonowanie domowych pomieszczeń szybko i skutecznie poprawi jakość Twojego codziennego życia i wpłynie znacząco na Twoje samopoczucie. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze specjalistami z firmy Kastelnik

Ozonowanie domów ma jeszcze jedną zaletę. Ozon rewelacyjnie i bezkompromisowo wyeliminuje przykre zapachy w Twoim domu. Nawet wonie, które są zwykle bardzo trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami, czyli na przykład zapach dymu tytoniowego, kociego moczu, spalenizny, stęchlizny itp. Jest neutralizowany dzięki ozonowaniu. Jeśli chcesz skutecznie i raz na zawsze usunąć ze swojego domu te wszystkie nieprzyjemne wonie, usługa ozonowania mieszkań Chrzanów jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Ozonowanie sprawdza się również jako uzupełnienie innych usług dotyczących sprzątania:

Dlaczego warto ozonować miejsca publiczne?

Profesjonalnie wykonane ozonowanie miejsc użyteczności publicznej, np. sklepów, restauracji, muzeum, banków, punktów usługowych itp. to w dzisiejszych czas standardowa forma dezynfekcji, która pomaga w codziennym dbaniu o higienę mieszkańców miast. Często ozon jest stosowany w trakcie specjalistycznego czyszczenia chemicznego jako gwarancja bezpieczeństwa i zdrowia. W miejscach użytku publicznego jak urzędy, sale kinowe, teatry, kluby fitness, czy galerie handlowe bardzo często wprowadza się obowiązkowe ozonowanie pomieszczeń.  Poprawnie przeprowadzony zabieg odkażania z użyciem ozonu pozwala na bezpieczne korzystanie z tych wszystkich miejsc i ogranicza rozprzestrzenianie się chorób. Ozonowanie lokali to również dobry sposób na dezynfekcję domu czy mieszkania po zdiagnozowanym i przebytym przypadku choroby wirusowej. Gdzie sprawdza się czyszczenie ozonem? Metoda ma zastosowanie w wielu miejscach, np:

 • ozonowanie galerii handlowych, gdyż ma potwierdzone niezwykle skuteczne działanie. Ozon działa długofalowo, niszczy nieprzyjemne zapachy, ale co najważniejsze – neutralizuje groźne mikroorganizmy;
 • Ozonowanie placówek medycznych, gdyż działa kompleksowo. Ozon likwiduje nie tylko wirusy i inne zarazki, ale także usuwa przykre zapachy. Dodatkowy plusem jest ochrona przed szkodnikami, np. mrówkami, molami itp.
 • Ozonowanie zagraconych, ciasnych pomieszczeń, np. biur, gdyż dezynfekcja ozonem jest bardzo dokładna. Ozon w przeciwieństwie do tradycyjnych metod odkażania trafia we wszystkie nawet niewidoczne dla oka szczeliny ścian, mebli oraz podłogi;
 • Ozonowanie dużych obiektów, np. hal, magazynów, gdyż dezynfekcja ozonem jest niedroga. Oznacza to realne oszczędności dla właścicieli dużych budynków. Dzięki swojej wysokiej skuteczności, ozon daje długotrwałe efekty, a tym samym nie ma potrzeby częstego powtarzania zabiegu odkażania.
 • Ozonowanie mieszkań i domów, gdyż dezynfekcja ozonem jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Po przeprowadzeniu zabiegu ozon natychmiast ulega rozkładowi. Jest bezpieczny dla wszystkich, nawet alergików.

Ozonowanie pojazdów i środków transportu publicznego Chrzanów

W dzisiejszym świecie liczne firmy transportowe czy decydenci zarządzający komunikacją miejską wybierają czyszczenie za pomocą ozonu swojej floty samochodów na teranie Chrzanowa. Dlaczego? Ozonowanie to jedyna ekspresowa, niedroga, a przy tym bezpieczna opcja dezynfekcji, która likwiduje 100% bakterii i wirusów. Dzięki profesjonalnemu ozonowaniu wykonywanemu przez specjalistów możemy zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo w obecnych trudnych czasach pod znakiem pandemii. Coraz częściej zarządy dużych firm spedycyjnych i logistycznych stawiają na cykliczne ozonowanie swoich pojazdów i magazynów, np. raz w tygodniu zamawiają zabieg ozonowania samochodu. Wszystkie drobnoustroje – wirusy i bakterie zostają dzięki temu zniszczone. Co więcej, podczas procedury likwidowany jest przykry zapach z otoczenia a powietrze zostaje odświeżone.

Firma Kastelnik w Chrzanowie przeprowadza także czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%