Ozonowanie pomieszczeń i biur Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń biur, szkół i szpitali Bytom

Nasza firma oferuje usługi dezynfekcji w tym także ozonowania na ternie miasta Bytom i okolicznych miejscowości. Działamy przez całą dobę. Skutecznie dezynfekujemy biura po stwierdzeniu obecności wirusa, a także szpitale, urzędy, firmy (również przewozowe) i szkoły. Oferujemy naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i zbiorowym, korzystne ceny dojazdu powyżej 100 km. Przez 7 dni w tygodniu profesjonalnie przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń bankowych, gabinetów lekarskich i aptek. Działamy w Bytomiu, Piekarach Śląskich, Radzionkowie, Wieszowej, Szałszy, Toszku. Pomoc fachowców z zakresu dezynfekcji na Śląsku to w obecnej chwili doskonały pomysł.

certyfikat ozonowania Bytom

Dezynfekcja miejsc zainfekowanych wirusami

Ozonowanie pomieszczeń po stwierdzeniu przypadku wirusa sars cov 2 to bardzo skuteczna metoda pozbycia się zagrożenia dla życia i zdrowia. Ozon eliminuje z otoczenia groźne drobnoustroje. Należą do nich wirusy, bakterie, roztocza i pleśnie. W trakcie jednego zabiegu ozonowania pozbywamy się także nieprzyjemnych zapachów. Po zastosowaniu przez profesjonalistów z firmy Kastelnik tej niezawodnej metody odkażania wzrośnie poczucie bezpieczeństwa w Twojej firmie czy domu. W naszej ofercie mamy też czyszczenie klimatyzacji samochodowej z użyciem ozonu.

Ozonowanie pomieszczeń, dezynfekcja biur Bytom

Dezynfekcja szpitali i bytomskich placówek medycznych

W samym Bytomiu od początku pandemii wirusa sars cov 2 zanotowano 4409 (stan na 18.12) przypadków osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, a prawie 120 osób zmarło. Szerząca się w naszym kraju pandemia tej niebezpiecznej choroby skłoniła naszą firmę do włączenia do naszej oferty ozonowania szpitali i gabinetów lekarskich, działających w Bytomiu i miastach sąsiednich.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Periodyczne ozonowanie pomieszczeń na Śląsku skierowane jest do szpitali, izb przyjęć, gabinetów lekarskich i dentystycznych, a także przychodni weterynaryjnych w obrębie granic miasta Bytom. Odkażamy za pomocą ozonu karetki, sale operacyjne i oddziały szpitalne. Pracujemy całą dobę. Mamy duże doświadczenie w ozonowaniu placówek medycznych na Śląsku. Pracujemy we wszystkich dzielnica Bytomia tj. Stroszek, Bobrek, Górniki, Sucha Góra, Stolarzowice, Miechowice, Karb, Szombierki, Rozbark, Łagiewniki. Chcesz wiedzieć więcej o ozonowaniu? Zapraszamy do naszego artykuły o tym, czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji w dobie pandemii.

Odkażanie pomieszczeń i piwnic po zalaniach.

Firma Kastelnik na terenie miasta Bytom i okolicznych miejscowości wykonuje sprzątanie po zalaniach budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także piwnic. Jego elementem jest także ozonowanie pomieszczeń w tych miejscach. Zawilgocone pomieszczenia, które nie zostały odpowiednio osuszone, mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Warto zadbać o ich odpowiednią i profesjonalną dezynfekcję. Nasi doświadczeni pracownicy wyposażeni są w generatory ozonu najwyższej klasy. Dzięki właściwościom utleniającym ozon usuwa grzyby i pleśń z sufitów, ścian i podłóg mieszkania. Pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów wilgoci czy zgnilizny z pomieszczenia. Chcesz mieć profesjonalnie wydezynfekowane pomieszczenia po zalaniu lub podtopieniu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Ozonowanie pojazdów należących do firm i przedsiębiorstw transportowych

Nasza firma przeprowadza specjalistyczną dezynfekcję i ozonowanie pojazdów, zarówno komunikacji miejskiej, jak i flot samochodów ciężarowych. Likwidujemy groźne wirusy, bakterie i utrudniające życie alergeny. Nasze usługi na terenie Bytomia Bobrka świadczymy przez 7 dni w tygodniu. Dla stałych klientów mamy preferencyjne ceny. Dezynfekcji dokonujemy za pomocą specjalistycznych generatorów ozonu topowej jakości. Ich wydajność to nawet 9000 m3/ h. Ozon nie tylko likwiduje szkodliwe drobnoustroje, ale też neutralizuje  nieprzyjemne zapachy, w tym dym z papierosów. Skorzystaj z naszej oferty ozonowania autobusów, tramwajów i pociągów. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapoznaj się z opisem dezynfekcji komunikacji miejskiej na Śląsku.

Na czym polega ozonowanie mieszkań w Bytomiu

Ozon jest odmianą tlenu. W związku z tym, że składa się z trzech atomów, nazywany jest tri tlenem. Jego trzeci atom odpowiada za utlenianie, które niszczy bakterie i wirusy znajdujące się w naszym otoczeniu. Jak przebiega proces utleniania podczas ozonowania pomieszczeń? Otóż  trzeci atom tlenu, po spotkaniu z nieznanymi sobie substancjami, rozbija je na maleńkie cząsteczki, jednocześnie je neutralizując. Sam ozon też ulega unicestwieniu i szybko usuwany jest z otoczenia. Czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji? Będąc silnym środkiem dezynfekującym, po wykonaniu swojego zadania, ozon znika z atmosfery. Jest więc bezpieczny w stosowaniu i nie zostawia własnych odpadów. Warto wspomnieć, że stężenie ozonu w powietrzu w trakcie zabiegu ozonowania, jest każdorazowo mierzone przez naszych specjalistów. Dotyczy to zarówno samego zabiegu ozonowania pomieszczeń, jak i pomiarów po jego zakończeniu. Zabieg ozonowania powierzchni jest doskonałą metodą do dezynfekcji m.in. placówek bankowych czy sklepów, a także restauracji czy hal wystawienniczych.

Dlaczego ozonowanie pomieszczeń jest tak skuteczne

 • Ozon to bardzo skuteczny środek likwidacji bakterii, wirusów np. sars cov 2, grzybów i pleśni. Spektrum jego działania jest bardzo szerokie.
 • Ozonowanie pomieszczeń sprawdza się różnych lokalizacjach, od sali operacyjnej po żłobek.
 • Dociera do najbardziej niedostępnych miejsc i szczelin.
 • Oprócz eliminacji szkodliwych drobnoustrojów ozon usuwa nieprzyjemne zapachy, np. zgnilizny czy spalenizny.
 • Ozonowanie pomieszczeń jest skuteczne np. przy dezynfekcji pomieszczeń po zgonach czy sprzątaniu po pożarach. Firma Kastelnik ma duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń.  Nasze usługi, w przystępnych cenach, są dostępne dla wszystkich podmiotów  gospodarczych i mieszkańców Bytomia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%