Ozonowanie pomieszczeń i biur Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń biur, szkół i szpitali Bytom

Nasza firma oferuje usługi dezynfekcji w tym także ozonowania na ternie miasta Bytom i okolicznych miejscowości. Działamy przez całą dobę. Skutecznie dezynfekujemy biura po stwierdzeniu obecności wirusa, a także szpitale, urzędy, firmy (również przewozowe) i szkoły. Oferujemy naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i zbiorowym, korzystne ceny dojazdu powyżej 100 km. Przez 7 dni w tygodniu profesjonalnie przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń bankowych, gabinetów lekarskich i aptek. Działamy w Bytomiu, Piekarach Śląskich, Radzionkowie, Wieszowej, Szałszy, Toszku. Pomoc fachowców z zakresu dezynfekcji na Śląsku to w obecnej chwili doskonały pomysł.

certyfikat-ozon-bytom

Dezynfekcja miejsc zainfekowanych wirusami

Ozonowanie pomieszczeń po stwierdzeniu przypadku wirusa sars cov 2 to bardzo skuteczna metoda pozbycia się zagrożenia dla życia i zdrowia. Ozon eliminuje z otoczenia groźne drobnoustroje. Należą do nich wirusy, bakterie, roztocza i pleśnie. W trakcie jednego zabiegu ozonowania pozbywamy się także nieprzyjemnych zapachów. Po zastosowaniu przez profesjonalistów z firmy Kastelnik tej niezawodnej metody odkażania wzrośnie poczucie bezpieczeństwa w Twojej firmie czy domu. W naszej ofercie mamy też czyszczenie klimatyzacji samochodowej z użyciem ozonu.

Ozonowanie pomieszczeń, dezynfekcja biur Bytom

Dezynfekcja szpitali i bytomskich placówek medycznych

W samym Bytomiu od początku pandemii wirusa sars cov 2 zanotowano 4409 (stan na 18.12) przypadków osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, a prawie 120 osób zmarło. Szerząca się w naszym kraju pandemia tej niebezpiecznej choroby skłoniła naszą firmę do włączenia do naszej oferty ozonowania szpitali i gabinetów lekarskich, działających w Bytomiu i miastach sąsiednich. Periodyczne ozonowanie pomieszczeń na Śląsku skierowane jest do szpitali, izb przyjęć, gabinetów lekarskich i dentystycznych, a także przychodni weterynaryjnych w obrębie granic miasta Bytom. Odkażamy za pomocą ozonu karetki, sale operacyjne i oddziały szpitalne. Pracujemy całą dobę. Mamy duże doświadczenie w ozonowaniu placówek medycznych na Śląsku. Pracujemy we wszystkich dzielnica Bytomia tj. Stroszek, Bobrek, Górniki, Sucha Góra, Stolarzowice, Miechowice, Karb, Szombierki, Rozbark, Łagiewniki. Chcesz wiedzieć więcej o ozonowaniu? Zapraszamy do naszego artykuły o tym, czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji w dobie pandemii.

Odkażanie pomieszczeń i piwnic po zalaniach.

Firma Kastelnik na terenie miasta Bytom i okolicznych miejscowości wykonuje sprzątanie po zalaniach budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także piwnic. Jego elementem jest także ozonowanie pomieszczeń w tych miejscach. Zawilgocone pomieszczenia, które nie zostały odpowiednio osuszone, mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Warto zadbać o ich odpowiednią i profesjonalną dezynfekcję. Nasi doświadczeni pracownicy wyposażeni są w generatory ozonu najwyższej klasy. Dzięki właściwościom utleniającym ozon usuwa grzyby i pleśń z sufitów, ścian i podłóg mieszkania. Pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów wilgoci czy zgnilizny z pomieszczenia. Chcesz mieć profesjonalnie wydezynfekowane pomieszczenia po zalaniu lub podtopieniu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Ozonowanie pojazdów należących do firm i przedsiębiorstw transportowych

Nasza firma przeprowadza specjalistyczną dezynfekcję i ozonowanie pojazdów, zarówno komunikacji miejskiej, jak i flot samochodów ciężarowych. Likwidujemy groźne wirusy, bakterie i utrudniające życie alergeny. Nasze usługi na terenie Bytomia Bobrka świadczymy przez 7 dni w tygodniu. Dla stałych klientów mamy preferencyjne ceny. Dezynfekcji dokonujemy za pomocą specjalistycznych generatorów ozonu topowej jakości. Ich wydajność to nawet 9000 m3/ h. Ozon nie tylko likwiduje szkodliwe drobnoustroje, ale też neutralizuje  nieprzyjemne zapachy, w tym dym z papierosów. Skorzystaj z naszej oferty ozonowania autobusów, tramwajów i pociągów. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapoznaj się z opisem dezynfekcji komunikacji miejskiej na Śląsku.

Na czym polega ozonowanie mieszkań w Bytomiu

Ozon jest odmianą tlenu. W związku z tym, że składa się z trzech atomów, nazywany jest tri tlenem. Jego trzeci atom odpowiada za utlenianie, które niszczy bakterie i wirusy znajdujące się w naszym otoczeniu. Jak przebiega proces utleniania podczas ozonowania pomieszczeń? Otóż  trzeci atom tlenu, po spotkaniu z nieznanymi sobie substancjami, rozbija je na maleńkie cząsteczki, jednocześnie je neutralizując. Sam ozon też ulega unicestwieniu i szybko usuwany jest z otoczenia. Czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji? Będąc silnym środkiem dezynfekującym, po wykonaniu swojego zadania, ozon znika z atmosfery. Jest więc bezpieczny w stosowaniu i nie zostawia własnych odpadów. Warto wspomnieć, że stężenie ozonu w powietrzu w trakcie zabiegu ozonowania, jest każdorazowo mierzone przez naszych specjalistów. Dotyczy to zarówno samego zabiegu ozonowania pomieszczeń, jak i pomiarów po jego zakończeniu. Zabieg ozonowania powierzchni jest doskonałą metodą do dezynfekcji m.in. placówek bankowych czy sklepów, a także restauracji czy hal wystawienniczych.

Dlaczego ozonowanie pomieszczeń jest tak skuteczne

  • Ozon to bardzo skuteczny środek likwidacji bakterii, wirusów np. sars cov 2, grzybów i pleśni. Spektrum jego działania jest bardzo szerokie.
  • Ozonowanie pomieszczeń sprawdza się różnych lokalizacjach, od sali operacyjnej po żłobek.
  • Dociera do najbardziej niedostępnych miejsc i szczelin.
  • Oprócz eliminacji szkodliwych drobnoustrojów ozon usuwa nieprzyjemne zapachy, np. zgnilizny czy spalenizny.
  • Ozonowanie pomieszczeń jest skuteczne np. przy dezynfekcji pomieszczeń po zgonach czy sprzątaniu po pożarach. Firma Kastelnik ma duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń.  Nasze usługi, w przystępnych cenach, są dostępne dla wszystkich podmiotów  gospodarczych i mieszkańców Bytomia.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.1
3,1 rating
3.1 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 32)
Doskonale47%
Bardzo dobrze6%
Średnio3%
Słabo0%
Okropnie44%