Ozonowanie pomieszczeń
Bochnia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie dla firmy Bochnia i okolica, ponad 9000 m3/h, całodobowo 7/24h

Firma Kastelnik to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się dezynfekcją specjalistyczną od 2013 r. Wśród usług najczęściej wybieranych przez naszych klientów wyróżnia się bezpieczne ozonowanie pomieszczeń Bochnia. Oferujemy konkurencyjne ceny i dojazd na obszarze całego województwa małopolskiego, nawet do 100 km gratis! Jesteśmy do dyspozycji całą dobę 7/24h. Ozonowanie nawet 9000 m2/h.

Odkażanie po zdiagnozowanych przypadkach choroby

Dzięki ozonowaniu definitywnie i niezwykle szybko likwidujemy z powietrza i powierzchni wirusy i bakterie. Wykonujemy kompleksową dezynfekcję lokali mieszkaniowych, biur, klatek schodowych w blokach i biurowcach. Czyścimy także szpitale, gabinety lekarskie i inne placówki medyczne po zdiagnozowanych przypadkach chorób wirusowych. Powyżej 100m2 mamy specjalne ceny ozonowania pomieszczeń w Bochni. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu, np. dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, banków oraz szpitali w Bochni

Odkażanie i specjalistyczna dezynfekcja szpitali to standardowy zabieg, który pozwala na sterylizacje pomieszczeń po wykryciu groźnych bakterii i wirusów. Na całe woj. Małopolskie zapewniamy darmowy dojazd na miejsce zlecenia. Jako jedyni na rynku wystawiamy certyfikat poświadczający jakościowe wykonanie dezynfekcji lokalu. Wystawiamy również fakturę VAT dla firm. Kastelnik to bezpieczne, szybkie i profesjonalne ozonowanie.

Odkażanie zalanych piwnic, domów i budynków mieszkalnych

Ozonowanie to jeden z istotnych etapów sprzątania pomieszczeń w Bochni po podtopieniach oraz po wybiciu kanalizacji. W ofercie mamy również odgrzybianie ścian w domu po zalaniu wodą lub awarii sieci wodno-kanalizacyjnej. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu ozonu. Dla klientów w Bochni wykonujemy także profesjonalne osuszanie po zalaniu i to przez całą dobę z darmową wyceną. Zamiast zamawiać kilku fachowców, wybierz jedną firmę do osuszania domu po zalaniu, odgrzybiania i dezynfekcji pomieszczeń.

ozonowanie w bochni

Czy ozonowanie zabija koronawirus

Czy zdajesz sobie, że ozonowanie to skuteczny sposób na walkę z wirusami? Ale nie tylko, czy wiesz jakie substancje najcześciej wywołują alergie? U wielu ludzi uczulenia mogą występować po kontakcie z syntetycznymi substancjami zapachowymi np. alkoholem benzoesowym lub z olejkami eterycznymi, gumą, różnej maści antybiotykami oraz antyseptykami. Prewencyjne ozonowanie dla alergików pozwala zapobiegać uwrażliwianiu skóry na alergeny.

Czy ozonowanie zabija koronawirus?

Ozonowanie to wszechstronny i bezpieczny zabieg. Pozwala wyeliminować z pomieszczeń nieprzyjemne zapachy np. zgnilizny czy spalenizny po pożarze. Cały proces odbywa się bez użycia jakiejkolwiek chemii. Jedynym środkiem stosowanym w zabiegu jest naturalnie występujący w środowisku ozon (O3). Czy ozonowanie pomaga z walce z koronawirusem? Według znawców tematu tak. nas tak.Postaw na ozonowanie wykonane przez specjalistyczną firmę z ogromnym doświadczeniem. Gwarantujemy, że to najlepszy sposób na walkę z wirusami i bakteriami. Pracujemy przez całą dobę w Bochni i innych miastach Małopolski - 24h na dobę. Dzięki profesjonalnym generatorom ozonu zapewniamy ozonowanie nawet ponad 9000 m3 na godzinę. Jesteśmy jedyną firmą, która wykonuje przemysłowe ozonowaniei w woj. małopolskim. Firma Kastelnik posiada nie tylko duże doświadczenie w branży, ale także liczne pozytywne referencje od klientów reprezentujących: urząd miejski, bank, aptekę, przedszkole, szkołę i inne placówki oświatowe. Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo!

Ozonowanie Bochnia

Odkażanie ozonem po zdiagnozowanych przypadkach choroby

Dzięki ozonowaniu definitywnie i niezwykle szybko likwidujemy z powietrza i powierzchni wirusy i bakterie. Wykonujemy kompleksową dezynfekcję lokali mieszkaniowych, biur, klatek schodowych w blokach i biurowcach.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Czyścimy także szpitale, gabinety lekarskie i inne placówki medyczne po zdiagnozowanych przypadkach chorób wirusowych. Powyżej 100m2 mamy specjalne ceny ozonowania pomieszczeń w Bochni. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu, np. dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, banków oraz szpitali w Bochni

Odkażanie ozonem dla mieszkańców miasta Bochnia, a także specjalistyczna dezynfekcja szpitali to standardowy zabieg, który pozwala na sterylizacje pomieszczeń po wykryciu groźnych bakterii i wirusów. Na całe woj. Małopolskie zapewniamy darmowy dojazd na miejsce zlecenia. Jako jedyni na rynku wystawiamy certyfikat poświadczający jakościowe wykonanie dezynfekcji lokalu. Wystawiamy również fakturę VAT dla firm i dokumenty powykonawcze. Kastelnik to bezpieczne, szybkie i profesjonalne ozonowanie.

Przygotowanie do zabiegu dezynfekcji i ozonowania Kastelnik – Bochnia woj. Małopolskie

Ozon to naturalnie występujący w naturze trzyatomowy tlen. Ten dziś dobrze znany gaz jest najczęściej wykorzystywany do bezpiecznej i wyjątkowo efektywnej formy dezynfekcji i walki z wirusami i grzybami i wszelkimi innymi drobnoustrojami, np. po zdiagnozowanym przypadku niebezpiecznej choroby wirusowej.

Pierwszym etapem przygotowania pomieszczeń do ozonowania pomieszczeń w Małopolsce w Bochni jest opróżnienie lokalu. Obowiązkowo należy wynieść wszelkie żywe rośliny np. kwiaty doniczkowe, a także domowe zwierzęta. Następnie powinno się zamknąć drzwi i okna oraz uszczelnić wszelkie otwory wentylacyjne. W trakcie ozonowania pomieszczeń czy to prywatnych, firm czy fabryk w Bochni, specjaliści z firmy Kastelnik wyposażeni są w specjalną odzież zapewniającą najwyższą ochronę. Co ważne, każdorazowo wykonują pomiary stężenia ozonu w pomieszczeniu. Wszystko po to, aby usługa dezynfekcji ozonem została przeprowadzona bezpiecznie dla zdrowia i mienia a także sprawnie i skutecznie.

Osuszanie budynków po zalaniach

Osuszanie zalanych pomieszczeń, domów, biurowców, piwnic oraz garaży najczęściej wykonywane jest w parze ze specjalistycznym doczyszczaniem po zalaniu oraz dezynfekcją za pomocą ozonowania. Fachowa i kompletna dezynfekcja po zalaniu jest gwarancją na usunięcie wszystkich niewidocznych gołym okiem drobnoustrojów, takich jak wirusy, bakterie, grzyby czy pleśń. Postaw na bezpieczeństwo i zamów usługę osuszania z ozonowaniem w firmie Kastelnik. Z sukcesami potwierdzamy nasze doświadczenie w ozonowaniu po zalaniach już od 2013 roku.

Usuwanie przykrych zapachów

Pozbycie się starego zapachu nikotyny z mieszkania czy samochodu jest już możliwe! Wszystko dzięki usłudze ozonowania. Ozon to najskuteczniejsze narzędzie do usuwania wszystkich tych zapachów, które wniknęły już w ściany, meble, codzienne przedmioty. Skontaktuj się już dziś z naszymi specjalistami, jeśli od dawna bezskutecznie próbujesz zlikwidować przykry zapach dymu papierosowego lub inną niechcianą woń ze swojego otoczenia. Badania dowodzą, że wyłącznie użycie ozonu w odpowiednim stężeniu daje 100% gwarancję likwidacji takich zapachów jak swąd przypalonych potraw, zgnilizna starej piwnicy, odór pleśni czy smród po pożarze. Zadzwoń do firmy Kastelnik i zapytaj o usługę ozonowania biur, mieszkań i samochodów, którą wykonujemy całodobowo na terenie Bochni i sąsiednich miast. Świadczymy usługi ozonowania powierzchni mieszkalnych i biurowych w Bochni oraz wszystkich miastach na terenie woj. małopolskiego np.  Kraków, Wadowice, Skawina, Kalwaria Zebrzydowska, Zakopane, Nowy Targ, Gorlice, Nowy Sącz, Limanowa. W całej Małopolsce dojazd na ozonowanie do 100 km gratis!

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?

Pozostałe nasze usługi

Mamy wielkie doświadczenie w specjalistycznym sprzątaniu np. sprzątanie po zalaniu, czyszczenie po pożarze, dezynfekcja po zgonach oraz w profesjonalnym czyszczeniu klimatyzacji w gastronomii, przemyśle ciężkim oraz na rynku usług medycznych. Do każdego zlecenia, czy to prywatnego, czy biznesowego podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków. W pracy stawiamy na odpowiednie wyszkolenie i doświadczenie naszych fachowców. Takie podejście jest w stanie zagwarantować najlepsze wykonanie usług i zadowolenie klienta.

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w ozonowaniu pomieszczeń – w tym w przeprowadzaniu skomplikowanych dezynfekcji po pożarach i zalaniach. Wykonujemy od lat także zlecenia dotyczące ozonowania klimatyzacji, flot samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i silosów rolniczych. Dodatkowo, na terenie Bochni i województwa małopolskiego oferujemy darmowy i ekspresowy dojazd do klientów!

Usługi dezynfekcji podczas odkażania placówek medycznych

Regularne stosowanie zabiegu ozonowania pomieszczeń we wszystkich placówkach medycznych, czyli aptekach, gabinetach lekarskich, przychodniach czy szpitalach to jedna ze skuteczniejszych metod walki z groźnymi drobnoustrojami, ale nie tylko. To również bardzo często wybierany sposób na pozbycie się niepożądanych zapachów. Jak to działa? Ozon w momencie zetknięcia się z cząsteczkami patogenów, utlenia je i tym samym doprowadza do ich całkowitej neutralizacji poprzez rozbicie na mniejsze fragmenty. W ten sposób bakterie, roztocza, grzyby i inne szkodliwe mikroorganizmy są usuwane z naszego otoczenia i przestają zagrażać zdrowiu.

Specjaliści od higieny pracy zalecają cykliczne ozonowanie pomieszczeń biurowych, ale również polecają ozonowanie dla osób ze zdiagnozowaną astmą oraz alergiami. Ozonowanie to rozwiązanie dla alergików, którzy nie chcą rezygnować z mieszkania z czworonogami, kotami i psami. Jeśli cierpisz na przewlekłe alergie, np. uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń szybko i skutecznie poprawi jakość Twojego codziennego życia i wpłynie znacząco na Twoje samopoczucie. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

Jak udowodniono, ozon rewelacyjnie radzi sobie z bezkompromisową eliminacją nieprzyjemnych zapachów z naszego domu. Nawet zapachy, które są zwykle bardzo trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami, czyli na przykład zapach dymu tytoniowego, kociego moczu, spalenizny, stęchlizny itp. Znikną po przeprowadzeniu ozonowania. Jeśli chcesz skutecznie i raz na zawsze usunąć ze swojego domu te wszystkie nieprzyjemne wonie, nasza usługa ozonowania pomieszczeń Bochnia jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Ozonowanie sprawdza się również jako dodatek do innych usług sprzątania:

Dlaczego warto ozonować sklepy w galerii handlowej?

Profesjonalnie wykonane ozonowanie lokali sklepowych w galeriach handlowych to w dzisiejszych czas standardowa forma sprzątania miejsc publicznych. Często ozon jest stosowany w trakcie specjalistycznego czyszczenia chemicznego jako gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego działania. W takich miejscach publicznego użytku jak sale kinowe, teatry, restauracje, kluby fitness, urzędy czy duże galerie handlowe bardzo często możemy natknąć się na profesjonalną firmę od ozonowania pomieszczeń. I bardzo dobrze! Odpowiednio przeprowadzony zabieg odkażania pozwala na bezpieczne korzystanie z tych wszystkich miejsc i ogranicza rozprzestrzenianie się chorób. Ozonowanie pomieszczeń to również dobry sposób na dezynfekcję domu czy mieszkania po zdiagnozowanym i przebytym przypadku choroby wirusowej. Gdzie sprawdza się dezynfekcja tą metodą? Ma zastosowanie w następujących miejscach:

 • ozonowanie wszelkich miejsc użyteczności publicznej, gdyż ma potwierdzone niezwykle skuteczne działanie. Ozon ma długotrwałe działanie, idealnie usunie nieprzyjemne zapachy, ale co najważniejsze – niszczy groźne mikroorganizmy;
 • ozonowanie placówek medycznych, gdyż działa kompleksowo. Oznacza to, iż ozon likwiduje nie tylko wirusy i inne zarazki, ale także usuwa przykre zapachy. Dodatkowy plusem jest ochrona przed szkodnikami, np. mrówkami, molami itp.
 • dezynfekcja ozonem jest bardzo dokładna. Dzieje się tak, gdyż ozon w przeciwieństwie do tradycyjnych metod odkażania dociera we wszystkie nawet niewidoczne dla oka szczeliny ścian, mebli oraz podłogi;
 • dezynfekcja ozonem jest niedroga. Oznacza to realne oszczędności. Dzięki swojej wysokiej skuteczności, ozon daje długotrwałe efekty, a tym samym nie ma potrzeby częstego powtarzania zabiegu odkażania.
 • dezynfekcja ozonem jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Po przeprowadzeniu zabiegu ozon od razu ulega rozkładowi. Jest bezpieczny dla wszystkich, nawet alergików.

Ozonowanie środków komunikacji miejskiej

Obecnie firmy transportowe czy decydenci zarządzający komunikacją miejską wybierają często dezynfekcję ozonem swojej floty samochodów na teranie Bochni. Dlaczego? To jedyna tak szybka, niedroga, a przy tym bezpieczna forma odkażania, która likwiduje bakterie i wirusy. Właśnie dzięki profesjonalnemu ozonowaniu wykonywanemu przez profesjonalną kadrę, możemy dać ludziom poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach pod znakiem pandemii. Coraz częściej zarządy dużych firm spedycyjnych i logistycznych, stawiają na cykliczne ozonowanie swoich pojazdów i magazynów, np. raz w tygodniu po skończonym dniu zamawiają zabieg ozonowania samochodu. Niebezpieczne wirusy i bakterie zostają dzięki temu zniszczone. Dodatkowo likwidowany jest przykry zapach z otoczenia.

Firma Kastelnik w Bochni przeprowadza także czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%