Ozonowanie pomieszczeń
Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała ponad 3000m2/h

Niezwykle szybkie i skuteczne ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała. Na obszarze całego woj. śląskiego dojazd w cenie! Nie musisz funkcjonować wśród nieprzyjemnych zapachów np. spalenizny po pożarze czy wilgoci po zalaniu sufitu. Wszystko dzięki profesjonalnemu odkażaniu ozonem i to bez użycia silnych i trujących środków chemicznych! Ozonowanie to potwierdzony przez sanepid sposób na wyeliminowanie ze środowiska niebezpiecznych dla człowieka i zwierząt wirusów, bakterii i innych groźnych drobnoustrojów. Ozonowanie pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku przez całą dobę na terenie Bielska-Białej oraz innych miast woj. Śląskiego tj. Czechowice Dziedzice, Kęty, Pszczyna, Żywiec, Wisła, Ustroń, Cieszyn, Skoczów, Szczyrk, Brzeszcze, Zwardoń, Goczałkowice-Zdrój. Ozonowanie nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Jako jedyni oferujemy ozonowanie pomieszczeń na taką skalę w woj. śląskim, z darmowym dojazdem i przez 7 dni w tygodniu. Firma Kastelnik została wielokrotnie doceniona przez klientów i ma doświadczenie w dużych zleceniach z zakresu dezynfekcji i ozonowania na terenie szkół, urzędów, banków, przedszkoli, szpitali, zakładów produkcyjnych i firm. Ozonowanie całodobowe!

Odkażanie po zdiagnozowanym przypadku

Firma Kastelnik przeprowadza dezynfekcję po zdiagnozowanym przypadku wirusa w Bielsku-Białej. Dzięki zastosowaniu ozonu zabijamy wirusy i bakterie. Zajmujemy się również czyszczeniem klimatyzacji w domu. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. W sposób specjalistyczny odkażamy klatki schodowe, domy jednorodzinne, mieszkania komunalne, windy, parkingi. Przy powierzchni większej niż 100m2 oferujemy konkurencyjne ceny.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych w Bielsku Białej

Wykonujemy profesjonalne ozonowanie pomieszczeń na Śląsku od wielu lat. Tylko specjalistyczna dezynfekcja to gwarancja wybicia bakterii oraz wirusów z naszego otoczenia. Ozonowanie pomieszczeń dla firmy z Bielska Białe to nie problem. Całe woj. Śląskie dojazd gratis. Potrzebujesz potwierdzenia ozonowania? Wystawiamy certyfikat po przeprowadzonym ozonowaniu pomieszczeń oraz fakturę VAT dla firm. Zobacz nasze realizacje, oferujemy najczystszy ozon ma Śląsku!

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń mieszkalnych

Ozonowanie pomieszczeń to również sposób na walkę ze skutkami zalania lub podtopienia. Dezynfekcja przy pomocy ozonu to element naszej usługi sprzątania po wybiciu kanalizacji oraz osuszania budynków w miejscowości Bielsko-Biała. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych to sprawdzony sposób na likwidację zapachu wilgoci i zgnilizny z mieszkań, piwnic i strychów. Pracujemy całodobowo!

certyfikat ozon bielsko-biała

Przygotowanie do ozonowania Kastelnik - Bielsko-Biała

Ozon jest trójatomową wersją tlenu, która w środowisku naturalnym występuje w stratosferze. Czy ozonowanie jest skuteczną metodą dezynfekcji? Zdecydowanie tak. Warto jednak pamiętać o kilku istotnych aspektach przed rozpoczęciem procesu ozonowania pomieszczeń, który ma wybić z otoczenia bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza.
Ozonowanie nie może być przeprowadzane w pobliżu gazów palnych lub materiałów wybuchowych. Dodatkowo w odkażanych pomieszczeniach w trakcie dezynfekcji, nie mogą przebywać ludzie, zwierzęta ani żywe rośliny. Obowiązkowo należy uszczelnić otwory wentylacyjne i inne wyloty powietrza. Wykonując usługę ozonowania pomieszczeń Bielsko-Biała, pracownicy firmy Kastelnik wyposażeni są w specjalne uniformy ochronne oraz każdorazowo dokonują pomiarów stężenia ozonu w pomieszczeniu po zakończeniu zlecenia. Tylko specjalistyczna wiedza z zakresu ozonowania jest gwarantem działań wiruso i bakteriobójczych.

Ozonowanie dla alegrików

Ozonowanie pomieszczeń może być rozwiązaniem dla osób z alergiami i astmą. Ozon dzięki odpowiedniemu stężeniu ma szerokie spektrum działania na takie mikroorganizmu jak wirusy, bakterie, zarodniki przetwralnikowe, alergeny, grzyby i ich zarodniki, pierwotniaki, roztocza. Skorzystaj z naszej usługi ozonowania dla alergików , aby zyskać spokój i nowy komfort we własnym domu. Nasz doświadczony personel skutecznie oczyści Twoje mieszkanie z alergenów w ciągu kilku godzin.

Usuwanie zapachów

Chcesz usunąć nieprzyjemny zapach dymu nikotynowego z Twojego biura, hali produkcyjnej lub samochodu? Z myślą o takich sytuacjach oferujemy usługę ozonowania samochodu. Ozon, dzięki swoim utleniającym właściwościom efektywnie rozbija cząsteczki odpowiedzialne za nieprzyjemne zapachy, doprowadzając do ich eliminacji. Ozonowanie to sposób na usuwanie zapachów pochodzących z kuchni czy zakładów gastronomicznych lub zapachu spalenizny, stęchlizny, zgnilizny, Zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania lokali gastronomicznych, hoteli, pomieszczeń biurowych. Dojazd do 100 km gratis!.

Ozonowanie pomieszczeń i biur Bielsko-Biała

Na czym polega ozonowanie? Dezynfekcja całodobowa Bielsko-Biała 24/7 h woj. śląskie

Ozon był wykorzystywany do dezynfekcji wody już od XIX wieku. To znaczy, że świadomie z ozonem mamy do czynienia już ponad 150 lat, a obecnie jest on wręcz nieocenionym środkiem w walce z groźnymi chorobami.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym to środek skutecznej walki z groźnymi dla zdrowia drobnoustrojami zarówno w powietrzu jak i w wodzie. Jako gaz penetruje każde miejsce w pomieszczeniu, dzięki czemu jest gwarancją dokładnej, a przede wszystkim wyjątkowo skutecznej dezynfekcji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach, kulisy pracy w firmie sprzątającej po zwłokach

Usługa ozonowania pomieszczeń biurowych w Bielsku-Białej

Usługa ozonowania pomieszczeń w Bielsku-Białej to jedno z najczęstszych zapytań, które otrzymuje nasza firma. Rok 2020 zdecydowanie można uznać za rozwojowy dla wszystkich dostępnych metod dezynfekcji na rynku, a szczególnie dla ozonowania pomieszczeń, które wykonujemy przez całą dobę m.in w miejscowości Czechowice-Dziedzice, Kęty, Pszczyna, Żywiec, Wisła, Ustroń, Cieszyn, Skoczów, Szczyrk, Brzeszcze, Zwardoń, Goczałkowice-Zdrój.

Przeczytaj relację z dezynfekcji dla firmy: ozonowanie pomieszczeń biurowych w Bielsku-Białej

Kastelnik – zamgławianie suchą mgłą – kontakt 7 dni w tygodniu

Oprócz dezynfekcji poprzez ozonowanie specjalizujemy się również w zamgławianiu pomieszczeń. W ten sposób eliminujemy z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie i inne patogeny. Wszystko odbywa się z użyciem suchej mdły i środka określanego mianem nadtlenku wodoru.  Środki wykorzystywane w procesie zamgławiania np. w mieszkaniu emitowane są przy użyciu specjalistycznych agregatów, które poprzez atomizację (rozdrobnienie cząsteczki na mikroelementy) rozprowadzane są w postaci suchej mgły. Taki sposób rozprowadzenia substancji dezynfekujących, gwarantuje znakomite rezultaty.

Odkażanie i dezynfekcja suchym lodem

Oprócz dezynfekcji pomieszczeń ozonem i poprzez zamgławianie, w ofercie firmy Kastelnik dostępne jest również odkażanie suchym lodem. Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla o bardzo niskiej temperaturze prawie – 79. Najczęściej suchy lód wykorzystywany jest w procesie specjalistycznego czyszczenia maszyn przemysłowych, nie wszyscy jednak wiedzą, że suchy lód świetnie radzi sobie z dezynfekcją.

Jego główną zaletą podczas specjalistycznego sprzątania i odkażania jest brak potrzeby wykorzystywania silnych środków chemicznych, a nawet wody, Dzięki temu suchy lód może być stosowany nawet na urządzeniach RTV i AGD, które znajdują się pod napięciem. Co więcej, suchy lód w żaden sposób nie uszkadza dezynfekowanych powierzchni, dzięki czemu jest idealny do delikatnych powierzchni lub zabytkowych przedmiotów.

Dlaczego warto ozonować placówki bankowe?

W obecnych czasach ozonowanie pomieszczeń to chyba najczęściej wybierana forma dezynfekcji i odkażania po wirusie w woj. śląskim. Ta uniwersalna metoda dezynfekcji daje świetne rezultaty, o ile przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych pracowników, którzy wyposażeni są w generatory ozonu najwyższej jakości. Ozonowanie placówek bankowych i pocztowych to jedna z naszych usług na terenie Bielska-Białej.  W jakich miejscach ozonowanie pomieszczeń sprawdza się równie dobrze?

 • ozonowanie środków komunikacji miejskiej, ponieważ oprócz skutecznego działania wirusobójczego i bakteriobójczego, ozon pozwala również na likwidację nieprzyjemnych zapachów, które w autobusach czy pociągach mogą utrzymywać się nawet miesiącami.
 • ozonowanie szpitali i gabinetów lekarskich pozwala na eliminacje drobnoustrojów, wirusów, bakterii, alergenów i nieprzyjemnych zapachów właśnie tam, gdzie powierzchnie powinny być wolne od jakichkolwiek zarazków,
 • ozonowanie domów opieki społecznej i mieszkań dzięki temu, że jest kompleksowe, pozwala na skuteczną dezynfekcję nawet w pomieszczeniach z dużą ilością wyposażenia. Wszystko dzięki temu, że ozon jako gaz dociera do nawet najmniejszych zakamarków i trudno dostępnych miejsc,
 • cykliczne ozonowanie samochodów i taksówek to dobre rozwiązanie dla tych firm, którym zależy na bezpieczeństwie pracowników i klientów, przy stosunkowo niskiej cenie dezynfekcji pojazdów,
 • ozonowanie przedszkoli, żłobków i szkół to bezpieczny sposób odkażania i dezynfekcji w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Ozon szybko się ulatnia, a pomieszczenia po dezynfekcji, w którym czasie są gotowe do użytku.
Kastelnik – dezynfekcja powietrza – potwierdzona certyfikatem

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała

Ozonowanie placówek medycznych – zaufaj specjalistom

Wizyty w placówkach medycznych mimo rozprzestrzeniającej się choroby są nieuniknione. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo zarówno swoich pracowników, jak i pacjentów. Na terenie miasta Bielsko-Biała wykonujemy ozonowanie pomieszczeń w placówkach medycznych. Dezynfekujemy izby przyjęć w szpitalach miejskich i specjalistycznych, odkażamy oddziały szpitalne, laboratoria, gabinety rehabilitacyjne i przychodnie przyszpitalne.

Przez całą dobę na Śląsku zajmujemy się ozonowaniem pomieszczeń w prywatnych gabinetach lekarskich i dentystycznych, aptekach, gabinetach weterynaryjnych, a także kosmetycznych. Wszystko po to, aby pomieszczenia, w których przebywamy czasami nawet po kilka godzin, były jak najbardziej bezpieczne i wolne od szkodliwych drobnoustrojów.

W ofercie posiadamy również usługę ozonowania w schroniskach dla bezdomnych zwierząt i przytuliskach, gdzie wirusy i bakterie są groźne nie tylko dla człowieka, ale również dla zwierząt. Firma Kastelnik wykonuje dezynfekcję w hotelach dla zwierząt, profesjonalnych hodowlach zwierząt oraz w fundacjach i domach tymczasowych w Bielsku-Białej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%