Ozonowanie mieszkań Ruda Śląska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie mieszkania w Rudzie Śląskiej. Czy ozon, sprawdzi się do usuwania nieprzyjemnych zapachów w domu?

Czujesz nieprzyjemny zapach po rozlanym mleku w domu? Rozwiązaniem tego problemu może być profesjonalne usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Proces ten polega na wykorzystaniu specjalnych generatorów ozonu, które przekształcają tlen w ozon, dzięki czemu można skutecznie usunąć przykry odór.

Kastelnik – ozonowanie mieszkań – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne ozonowanie mieszkań Ruda Śląska, woj. śląskie to usługa, która polega nie tylko na neutralizacji niepożądanych zapachów, ale również na unieszkodliwieniu groźnych dla zdrowia patogenów tj. wirusy, czy bakterie. Dziś w każdym domu, żyją organizmy żywe, ale nie wszystkie z nich mają korzystny wpływ na nasze zdrowie.

Ozonowanie mieszkania w Rudzie Śląskiej

Ozonowanie pomieszczeń w Rudzie Śląskiej przy ul. Gwareckiej. Zadzwoń do firmy Kastelnik i zamów dezynfekcję.

Zadzwoń do firmy Kastelnik, a dowiesz się, jak działa ozonowanie, jakie są jego zastosowania oraz jakie korzyści i potencjalne zagrożenia wynikają z jego stosowania w trakcie samodzielnego użycia urządzenia, bez czytania instrukcji obsługi.

Dobór właściwego urządzenia do ozonowania – zaufaj specjalistom

W zamkniętym pomieszczeniu w celu pozbycia się brzydkich zapachów należy przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń za pomocą przenośnego generatora ozonu (ozonator powietrza), który jest dostępny w sprzedaży w różnych rozmiarach i mocach. Ważne jest, aby wybrać urządzenie, którego moc jest dostosowana do kubatury pomieszczenia, które chcemy ozonować. W przypadku małych mieszkań zazwyczaj wystarczy urządzenie o mocy 5-10 g/h – 10000 mg/h.

Ozonowanie pomieszczeń Ruda Śląska

Ruda Śląska – ozonowanie pomieszczeń przez całą dobę 24/7

Należy jednak pamiętać, że ozonowanie mieszkania w Rudzie Śląskiej powinno być przeprowadzone w sposób bezpieczny, zgodnie z zaleceniami producenta i instrukcjami obsługi urządzenia. Ważne jest również, aby mieć odpowiednie przeszkolenie w zakresie bezpiecznego ozonowania pomieszczeń i przed rozpoczęciem dezynfekcji powietrza upewnić się, że mieszkanie jest całkowicie opróżnione z ludzi, zwierząt i roślin.

Miernik ozonu

Pomiar stężenia tritlenu urządzeniem marki Dräger.

Jest to ważne, ponieważ ozon jest szkodliwy dla zdrowia w większych stężeniach – powyżej 0,5 ppm. Kastelnik oferuje bezpieczne ozonowanie w pomieszczeniu szkoły, przedszkola, czy też biura, bez względu na porę dnia. Pracuje przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jeżeli masz pytania, jak usunąć patogeny z powietrza ozonem – zadzwoń do nas, tel. +48 735-960-510 czynny jest całą dobę.

Warto również zwrócić uwagę na jakość urządzenia i wybierać renomowane marki, aby mieć pewność, że proces ozonowania będzie skuteczny. Czas ozonowania dobiera się zawsze indywidualnie do kubatury mieszkania – Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej

Dezynfekcja pomieszczeń ozonem – jakie przynosi korzyści?

Czyste powietrze to sprawa niezwykle ważna. Oddech jest pierwszą czynnością w życiu każdego człowieka i bardzo ważne jest, aby to, czym oddychamy, było dobrej jakości i wolne od szkodliwych mikroorganizmów.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Instalacja dobrej jakości oczyszczacza powietrza na pewno poprawi jakość powietrza w domu na co dzień. Jednak po przebyciu choroby zakaźnej warto zainwestować w ozonowanie powietrza na wysokim stężeniu, które jest skutecznym sposobem w zwalczaniu bakterii, wirusów i grzybów.

Ozonowanie nie tylko na zapachy!

Dezynfekcja pomieszczeń w mieście Ruda Śląska pomaga nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy, zdezynfekować skażone powierzchnie z krwi i płynów ustrojowych, ale także zmniejszyć stężenie bakterii chorobotwórczych i trupich jadów w powietrzu. Po wykonaniu takiego zabiegu będzie można poczuć ponownie przyjemny zapach w całym domu.

Pamiętaj, ozonowanie to nie jest profilaktyka na zapachy i ich maskowanie, ale skuteczny sposób na trwałe usunięcie smrodu. Ozonować mieszkania nie powinny osoby bez odpowiednich kwalifikacji zawodowych – Dorota Kastelnik, ekspert ds. osuszania.

Ochrona przed alergenami – pakiet z firmy Kastelnik

Warto również wspomnieć, iż ozon z firmy Kastelnik to ochrona przed alergenami. Dezynfekcja w mieszkaniu może pomóc w ochronie przed substancjami, które wywołują reakcje alergiczne takie jak kurz, roztocza czy pyłki roślinne. Ozonem można zniszczyć te substancje już w 30 minut, co może pomóc w łagodzeniu objawów alergii. Czas potrzebny do wywietrzenia lokalu można wydłużyć o kolejną godzinę.

Dezynfekcja mieszkania po chorobie kota

Dezynfekcja powietrza po chorobie za pomocą ozonu. Kastelnik oferuje usługi dezynfekcji przez całą dobę tel. 735-960-510.

Objawy alergii mogą obejmować łzawienie oczu, kichanie, kaszel, swędzenie skóry, trudności w oddychaniu, a w niektórych przypadkach mogą wystąpić również poważne reakcje alergiczne i problemy zdrowotne, takie jak obrzęk naczynioruchowy lub wstrząs anafilaktyczny. Jedno jest pewne, alergenów nie wyeliminujemy bez specjalistycznych środków chemicznych.

Kastelnik – usuwanie alergenów – potwierdzone certyfikatem

Dlaczego warto zamówić ozonowanie w Rudzie Śląskiej w firmie Kastelnik?

Warto podkreślić, iż w ozonowanym pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie i osoby postronne. Jedyną osobą, która może być w trakcie ozonowania wnętrza mieszkania, jest technik, który obsługuje generator ozonu.

Ozonowanie mieszkania warto zamówić w firmie Kastelnik z kilku powodów. Po pierwsze jego stężenie na odpowiednio wysokim poziomie (powyżej 5 ppm) usuwa wszystkie zarazki i niebezpieczne drobnoustroje, po drugie posiadamy najwyższej klasy przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g/h i wreszcie najważniejsze, ozonowanie pomieszczeń w województwie śląskim oferujemy zawsze w najlepszej na rynku cenie.

Ozonowanie żywności – czym właściwie jest?

W obecnych czasach dezynfekcja żywności za pomocą ozonu jest coraz powszechniejsza, i to nie tylko w branży spożywcze, ale coraz częściej stosowana także w gospodarstwach domowych. Proces ten polega na poprawie trwałości żywności, która jest podatna na szybkie niszczenie np. w transporcie.

Okazuje się, iż ozonowanie wody, czy mięsa pozwala na usunięcie bakterii, grzybów, pleśni i innych patogenów, które lubią się rozmnażać na żywności. Ważne jest jednak, aby proces ozonowania był przeprowadzony zgodnie ze ściśle określonymi standardami.

Skuteczne ozonowanie to bezpieczne ozonowanie! To zdanie powtarzam moim pracownikom każdego dnia, zanim wyjadą na interwencję do klienta – mówi Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi odkażania ozonem w miastach na całym Śląsku. Oferujemy następujące usługi w lokalizacjach:

Certyfikat dezynfekcji Kastelnik

Każdy klient na terenie woj. śląskiego otrzymuje od firmy Kastelnik certyfikat dezynfekcji.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

W pomieszczeniach biurowych tak samo, jak w szkole, czy przedszkolu w okresie jesienno zimowym często dochodzi do zakażeń pomiędzy ludźmi. Często przewody wentylacji, czy też klimatyzacji są siedliskiem niebezpiecznych drobnoustrojów i szkodliwych patogenów. Należy mieć na względzie bezpieczeństwo osób przebywających w miejscach publicznych i od czasu do czasu za pomocą ozonatora przeprowadzać odkażanie powietrza.

Ozonowanie Ruda Śląska

Ważny jest, by w trakcji dezynfekcji za pomocą ozony wynieść z pomieszczeń działa sztuki i elektronikę, a ludzi wyprosić na zewnątrz. Nie zaleca się przebywania w ozonowanym pomieszczeniu przez osoby postronne, bez maski ochronnej na twarz. Po odkażeniu konieczne jest wietrzenie pomieszczeń przez około godzinę, co pomoże w pozbyciu się wszelkich zapachów po rozkładającym się ozonie.

Dzięki wysokiej jakości urządzeniom i doświadczeniu naszych pracowników, możesz mieć pewność, że Twój dom zostanie oczyszczony z niechcianych zanieczyszczeń i wirusów. O co pytają najczęściej mieszkańcy Rudy Śląskiej?

Dezynfekcja ozonem – kiedy będzie skuteczne?

Dezynfekcja ozonem będzie skuteczna, gdy przeprowadzona zostanie przez przeszkoloną osobę w prawidłowy sposób. Ozon jest silnym utleniaczem i może zabić wiele bakterii, wirusów i grzybów, dlatego jest często stosowany w procesie dezynfekcji. Ważne jest, by w procesie ozonowania przeprowadzać pomiar stężenia ozonu, a wcześniej w odpowiedni sposób zabezpieczyć kratki wentylacyjne.

Jak przeprowadzić ozonowanie samochodu?

Ozonowanie wnętrza samochodu jest procesem, w którym wykorzystuje się ozon, aby usunąć nieprzyjemny zapach dymu z papierosów, a także bakterie i wirusy. Ważne jest, by na wstępie upewnić się, że wszystkie okna i drzwi samochodu są zamknięte, umieścić wewnątrz ozonator i włączyć urządzenie, a następnie pozwolić mu działać przez około 20 minut. Na koniec warto wywietrzyć wnętrze pojazdu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%