Ozonowanie mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie mieszkania w Jastrzębiu-Zdroju. Ile kosztuje profesjonalne ozonowania mieszkania w bloku?

Jeśli w twoim domu czujesz nieprzyjemny zapach odzwierzęcy lub innego pochodzenia, istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu. Możesz skorzystać z profesjonalnej usługi usuwania zapachów, która opiera się na wykorzystaniu generatorów ozonu. Te urządzenia przekształcają tlen w ozon, co pozwala skutecznie pozbyć się przykrego zapachu.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?

Sprawdzany, na czym dokładanie polega ozonowanie pomieszczeń?

 • Przygotowanie mieszkania do włączenia urządzeń do ozonowania;
 • Uszczelnienie kanałów wentylacyjnych;
 • Zamknięcie drzwi i okien;
 • Wyprowadzenie zwierząt i wyniesienie kwiatów;
 • Włączenie ozonatorów na określony czas i przeprowadzanie pomiarów stężenia ozonu.
Profesjonalne ozonowanie mieszkania w Jastrzębiu Zdroju

Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Harcerskiej

Na co warto zwrócić uwagę?

Skontaktuj się z firmą Kastelnik, aby uzyskać informacje na temat dezynfekcji za pomocą ozonu w domu, w tym działania miernika ozonu i potencjalnych zagrożeń związanych z samodzielnym używaniem urządzenia bez przeczytania instrukcji obsługi.

Usługa ozonowania mieszkania Jastrzębie-Zdrój – dezynfekujemy patogeny

Usługa ozonowania mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju to nie tylko neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, ale również dezynfekcja pomieszczeń z groźnych patogenów, takich jak wirusy i bakterie. W dzisiejszych czasach w każdym domu znajdują się organizmy żywe, ale niektóre z nich produkują przykre zapachy, np. większa ilość kotów, czy psów.

Ozonowanie pomieszczeń Jastrzębie-Zdrój

Dobór właściwego stężenia ozonu – zaufaj specjalistom

Czy stężenie ozonu jest ważne przy dezodoryzacji ozonem? Okazuje się, iż tak. Aby skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów w zamkniętym pomieszczeniu, Kastelnik rekomenduje przeprowadzenie całego procesu ozonowania z wykorzystaniem atestowanego ozonatora powietrza, który będzie w stanie wytworzyć stężenie ozonu na poziomie 10 ppm.

Po zakończeniu ozonowania należy pamiętać, by ponownie sprawdzić ilość ozonu w powietrzu, szeroko otworzyć okna i drzwi i zrobić solidny przeciąg. Przewody wentylacyjne można rozkleić z taśmy zabezpieczającej, a domowników ponownie wpuścić do mieszkania.

Polski miernik ozonu

Polska aparatura kontrolno pomiarowa do ozonu. Stawiamy na polskie produktu.

Ozonowanie powierza to proces, który wymaga pewnych umiejętności i odpowiedniego przeszkolenia, i nie ma co się brać za samodzielne ozonowanie, bez sprzętu ochrony osobistej. Kwestie związane z BHP są niezwykle ważne.

Całodobowe ozonowanie pomieszczeń w Jastrzębiu-Zdroju

Ozonowanie mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju, woj. śląskie powinno być przeprowadzane zgodnie z zaleceniami inspektora ds. BHP i instrukcją obsługi urządzenia, aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie pracy ze szkodliwymi mikroorganizmami.

Ważne jest, by przed przystąpieniem do dezynfekcji powietrza być odpowiednio przeszkolonym w zakresie bezpiecznego ozonowania pomieszczeń i upewnić się, że mieszkanie jest całkowicie puste (bez ludzi i zwierząt). Dlaczego to takie ważne?

Szkodliwy wpływ ozonu na organizm człowieka – śmiertelne zagrożenie

Ozon jest bowiem szkodliwy dla zdrowia w większych stężeniach, tj. powyżej 0,5 ppm. Ozonowanie powietrza na stężeniu 40 ppm jest śmiertelne, a takie jest niezbędne do usunięcia zapachu spalenizny po pożarze.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Kastelnik oferuje bezpieczne ozonowanie w pomieszczeniach szkół, przedszkoli i biur, pracując przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W razie pytań dotyczących usuwania patogenów z powietrza za pomocą ozonu można skontaktować się z firmą Kastelnik pod numerem tel. +48 735-960-510, który jest czynny przez całą dobę.

Jakie korzyści daje dezynfekcja pomieszczeń za pomocą ozonu?

Wiele osób, nie zdaje sobie sprawy, ale czyste powietrze jest niezwykle ważne dla zdrowia, a wdychanie zanieczyszczeń i niewielkich rozmiarów patogenów i mikroorganizmów jest niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Czy jest na to jakieś sensowne rozwiązanie?

Okazuje się, iż instalacja oczyszczacza powietrza wysokiej klasy w cenie minimum 2000 zł, może znacznie poprawić codzienną jakość powietrza w domu. Jednak po chorobie zakaźnej nie warto żyć z wirusem i należy zainwestować w odkażanie powietrza ozonem, które jest skutecznym sposobem zwalczania różnych trujących związków chemicznych i to tych pochodzenia organicznego, jak i dioksyn po pożarze.

Warto również zwrócić uwagę na jakość ozonu i wybierać renomowane firmy, aby mieć pewność, że proces dezynfekcji jest poprawny. Proces ozonowania mieszkania zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta – mówi Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej

Dezynfekcja trujących patogenów na terenie woj. śląskiego

Ozonowanie pomieszczeń przeprowadzane przez specjalistów z województwa śląskiego pomaga nie tylko w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów odzwierzęcych oraz dezynfekowaniu skażonych powierzchni, ale również w zneutralizowaniu bomby biologicznej z zarazkami fruwającej w powietrzu.

Warto pamiętać, że ozonowanie nie jest jedynie sposobem dezodoryzacji i pozbycia się nieprzyjemnych zapachów, ale skuteczną metodą na trwałe usunięcie drobnoustrojów i różnego typu alergenów. Jest jednak jeden warunek! Ozonowanie powinno być wykonywane tylko przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi.

Większość klientów firmy Kastelnik uważa, iż po przeprowadzeniu procesu ozonowania można odczuć wyraźną poprawę jakości powietrza we wszystkich pomieszczeniach.

Ozon sposobem na alergie? Pomysły z firmy Kastelnik

Warto pamiętać, że firma Kastelnik oferuje ochronę przed alergenami dzięki swojemu innowatorskiemu sposobowi ozonowania alergenów wysokim stężeniem ozonu. Istotne jest to, że odkażanie lokalu z roztoczy może pomóc w zapobieganiu reakcjom alergicznym wywołanym przez substancje takie jak kurz, czy roztocza.

Czy wiesz, że zastosowanie dobrej jakości ozonu może zniszczyć szkodliwe substancje już w ciągu kilkunastu minut po uruchomieniu ozonatora, co może przynieść ulgę w łagodzeniu objawów alergii u osób cierpiących na tego typu dolegliwości?

Dla niektórych osób niepożądanych zapachów nie da się wytrzymać i stąd ich pomysł na dekontaminację pomieszczenia za pomocą alternatywnych metod.

Kastelnik – usuwanie zapachów ozonem – skuteczna dezodoryzacja

Po procesie ozonowania zaleca się jednak wywietrzenie całego mieszkania. Objawy alergii, takie jak łzawienie oczu mogą prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych, które potrafią uprzykrzyć życie każdej osobie.

Dezynfekcja mieszkania po chorobie psa

Dezynfekcja powietrza po chorobach zakażny przez całą dobę czynny tel. 735-960-510.

Warto dodać, iż alergeny można usunąć tylko za pomocą specjalistycznych urządzeń do ozonowania lub niezwykle drogich środków chemicznych. Gdzie działanie ozonu przynosi dobre rezultaty, jeśli tylko wytworzymy tritlenu w odpowiednim stężeniu?

 • Pokoi hotelowych;
 • Mieszkań osób prywatnych i biur na terenie fabryk;
 • Pomieszczeń biurowych i firm usługowych w galeriach handlowych.

Dlaczego warto ozonować mieszkania?

Nieprzyjemne zapachy to duże utrapienie wielu mieszkańców i kierowców w transporcie publicznym. Ozonowanie mieszkań i środków transportu warto zlecić firmie Kastelnik z kilku powodów. Po pierwsze, stężenie ozonu na odpowiednio dużym poziomie wyeliminuje wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy, a także wirusy. Po drugie, nasza firma posiada przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy, co jest mocnym wyróżnikiem na tle śląskiej konkurencji. Czas ozonowania powietrza zawsze dobieramy indywidualnie, by po zakończonym zabiegu nie było czuć zapachu dymu papierosowego.

Najważniejsze jednak jest to, że oferta ozonowania mieszkań na terenie Jastrzębia-Zdroju zaczyna się od kilkuset złotych.

Cennik usług dezynfekcji ozonem w województwie śląskim:

 • Ozonowanie małego mieszkania – 450 zł.
 • Dezodoryzacja pomieszczenia suchą mgłą – 550 zł.
 • Ozonowanie w mieszkaniu średniej wielkości – 800 zł.
 • Usuwanie zapachu po kwasie masłowym – od 1000 zł/pomieszczenie.

Należy pamiętać, że w trakcie ozonowania nie powinny przebywać w lokalu osoby trzecie, a jedyną upoważnioną personą, która może się znajdować w pomieszczeniu, to pracownik firmy, który obsługuje w tym momencie generator ozonu.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi odkażania ozonem w miastach na całym Śląsku. Oferujemy następujące usługi w lokalizacjach:

Certyfikat dezynfekcji ozonem Kastelnik

Każdy klient na terenie woj. śląskiego otrzymuje od firmy Kastelnik certyfikat dezynfekcji.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

W pomieszczeniach biurowych, na terenie szkół oraz przedszkoli w okresie jesienno-zimowym często dochodzi do infekcji między ludźmi. Często przewody wentylacyjne oraz klimatyzacyjne stają się siedliskiem szkodliwych drobnoustrojów i patogenów. Należy o tym pamiętać i dbać o bezpieczeństwie osób przebywających w miejscach publicznych. Jakie pytania zadają najczęściej mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju?

Ozonowanie Jastrzębie-Zdrój

Ile kosztuje ozonowanie dużego mieszkania?

Cena ozonowania dużego mieszkania może wynieść nawet 1000 zł. Pod uwagę brana jest wysokość mieszkania i rodzaj zanieczyszczenia. Warto zwrócić uwagę, że cena za dezynfekcji w godzinach nocnych może wzrosnąć o około 20%. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą, która oferuje dyżury nocne w zakresie specjalistycznych usług sprzątających.

Ile trwa usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zwierzętach?

Czas usuwania nieprzyjemnego zapachu po zwierzętach zależy od tego, z jakiego rodzaju zwierzakiem mamy do czynienia. Często dezynfekcja ozonem po kotach zajmuje nawet 120 minut, a czas trwania takiej samej usługi w przypadku psa wynosi jedynie 60 minut, a to oznacza, że po psach odory usuwa się znaczenie szybciej. Często nieprzyjemny smród towarzyszy psu, który jest przemoczony i wtedy zaleca się jego kąpiel, a powietrze należy wydezynfekować niewielką ilością ozonu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%