Ozonowanie klimatyzacji
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów w samochodzie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ozonowanie samochodów

Oferujemy skuteczne sposoby dezynfekcji samochodów. Skutecznie wyeliminujemy wszelkiego rodzaju grzyby, wirusy i bakterie oraz usuniemy nieprzyjemny zapach przy użyciu profesjonalnego ozonatora.

Ozonowanie autobusów miejskich (busów)

Jeden z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania pojazdów z grzybów, bakterii, wirusów. Zadbaj o komfort swoich pasażerów.

Ozonowanie klimatyzacji

Skutecznie czyścimy klimatyzacje samochodu, neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania.

Ozonowanie auta samochodu

Błyskawiczna dezynfekcja wnętrza auta oraz klimatyzacji za pomocą generatora ozonu DS-32g/h Zapraszamy do współpracy.

BHP z ozonem

Ozon mając szerokie spektrum działania znalazł zastosowanie w zabiegach usuwania nieprzyjemnych zapachów w różnego typu samochodach. W praktyce pomaga przy usunięciu przykrego zapachu np. dymu z papierosów. Ozon rozkłada się bardzo szybko, tak więc po około 30 min od wykonania zabiegu, można bezpieczenie podróżować w jego wnętrzu.

Osuszanie po zalaniu wodą

Gruntowne osuszanie zalanych wykładzin samochodowych to początek procesu dezynfekcji, który wspomagamy usługą ozonowania. Nasz doświadczony personel daje gwarancję wykonania usługi bezpiecznie i profesjonalnie.

Gryzonie w samochodzie

Zastosowanie ozonu przy pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza samochodu np. po ataku kuny czy innego gryzonia. Zadzwoń i zapytaj jak skutecznie pomóc w Twoim przypadku.

Usługa ozonowania Katowice

Ozonowanie to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)
Przeczytaj także czy ozon zabija wirusy ?

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ozonowania w Katowicach i innych miastach aglomeracji Śląska np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy a także sprzątania po zalaniach i awariach instalacji wod-kan., sprzątania po pożarach oraz profesjonalnego sprzątania i czyszczenia kanałów wentylacji oraz klimatyzacji samochodowej i klimatyzacji stacjonarnej.

Ozon, jego właściwości zastosowania w zabiegach dezodoryzacji i dezynfekcji pomieszczeń piwnicznych po zalaniach … zabieg ozonowania znajduje zastosowanie podczas:

 • czyszczenia mieszkań po pożarze
 • czyszczenia piwnic po zalaniach
 • czyszczenia klimatyzacji
 • czyszczenia i doczyszczaniu posadzek po wylewie fekaliów

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osoba zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdu w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów. 

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%