Osuszanie budynku po zalaniu
Lokalizacja wycieków
Katowice, Śląsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Osuszanie Katowice i Śląsk, lokalizacja wycieków, osuszanie budynków

Likwidujemy miejsce wycieku a po jego usunięciu wybieramy jedną z najskuteczniejszych metod dot. osuszania budynku po zalaniu. Działamy kompleksowo - 24h na dobę, nie tylko w Katowicach, ale na całym Śląsku. Lokalizujemy wycieki, likwidujemy przyczynę, sprzątamy po zdarzeniu, odgrzybiamy, osuszamy mokre tynki oraz ozonujemy. Prowadzimy wynajem urządzeń do osuszania. Nasi pracownicy posiadają certyfikat zawodowy IICRC Water Damage Restoration nr. 8680154 w zakresie odnawiania budynków po zalaniu.

Osuszanie po zalaniach wod-kan.

Profesjonalnie osuszamy warstwy izolacyjne, ściany, podłogi. Oferujemy kompleksową usługę skutecznej likwidacji wilgoci po zalaniu.

Termowizyjna lokalizacja wycieków

Wykorzystując specjalistyczne mierniki i urządzenia termowizyjne badamy ściany, stropy, posadzki budynku odnajdując miejsce wycieku.

Dokumentacja dla ubezpieczyciela

Opracowujemy kosztorysy i dokumenty związane ze szkodą, w celu zwrotu kosztów osuszania przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

sprzęt do sprzątania po zalaniu

Osuszanie technologiczne

Oferujemy kompleksową rozwiązania dotyczące skutecznej likwidacji wilgoci technologicznej czyli tzw. budowlanej ze ścian i posadzek w nowo wybudowanych obiektach o dowolnej powierzchni. Skontaktuj się z nami w sprawie wynajmu odpowiedniego urządzenia.

Osuszanie warstw izolacyjnych

Gruntowne osuszanie zalanych warstw izolacyjnych jest działaniem niezbędnym dla zdrowia mieszkańców takiego budynku. Osuszamy budynki zarówno metodą nadciśnieniową, gdzie powietrze jest wdmuchiwane pod posadzkę, jak i podciśnieniową gdzie powietrze jest wciągane i przechodzi przez system filtrów HEPA. Dobór najskuteczniejszej metody następuje po wizycie naszego technika.

Lokalizacja przecieków Katowice

Oferujemy usługę wykrywania nieszczelności jednym z kilku sprawdzonych sposobów; metodą termowizyjną, metodą gazu wskaźnikowego lub gazu znacznikowego, metodą dymowa lub płynu barwiącego UV. Doświadczony personel oraz specjalistyczny sprzęt pozwala nam w większości przypadków szybko zlokalizować i usunąć nieszczelność.

Osuszanie budynków po zalaniu w Katowicach

Firma Kastelnik podczas do prac związanych z usuwaniem szkód zalewowych (sprzątanie po zalaniu), wykorzystuje niemiecką technologię opracowaną przez firmę Trotec. Nasze agregaty, które stosujemy do osuszania warstw izolacyjnych, mieszkań lub budynków po zalaniu, umożliwiają osuszanie dużych powierzchni za pomocą specjalistycznej technologii, gdzie z jednostki centralnej poprowadzona jest sieć kanałów do osuszanych pomieszczeń. Jeżeli jesteś z Katowic lub z innego miasta Aglomeracji Śląskiej, zadzwoń do nas i umów bezpłatne oględziny.

Do wyżej opisanych metod osuszania po zalaniu możemy również zastosować aluminiowy rozdzielacz fugowy – technologię osuszania za pomocą  szczelin w fugach. Przy zastosowaniu tej metody nie ma konieczności nawiercania otworów w podłodze. Metoda ta w szczególności polecana jest przy konieczności utrzymania cennych posadzek (obiekty zabytkowe, kamienice), lub w przypadku braku możliwości zakupy pojedynczych płytek tej samej kolekcji.

Zalety osuszania budynków metodą Trotec

  • małe rozmiary i poręczność urządzeń
  • niski poziom hałasu poprzez odpowiednie ułożenie instalacji do osuszania 
  • możliwość ustawienia agregatu w odpowiednim miejscu eliminującym rozprzestrzenianie hałasu
  • możliwość pozostawienia zamkniętych drzwi ( odgrodzenie pomieszczeń )

TilexPro to bezinwazyjny system podnoszenia płytek ceramicznych

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oferowane przez firmę Kastelnik, umożliwiają w bezpieczny sposób demontować płytki ceramiczne, które można po usunięciu awarii ponownie zainstalować. Osuszanie warstw izolacyjnych w zalanym mieszkaniu, może oznaczać konieczność demontaż glazury znajdującej się na podłodze. Remont podłogi na całej powierzchni to wysoki koszt, który z powodzeniem możemy znacznie zredukować, poprzez stosowanie opatentowanego systemu do bezpiecznego zdejmowania płytek TilexPro firmy Trotec. Oferujemy możliwość demontażu płytek ceramicznych o długości 30 cm lub 50 cm.

Sposób demontażu płytki przed rozpoczęciem osuszania podłogi

  • w pierwszej kolejności usuwamy fugę
  • następnie wybieramy odpowiedniej wielkości urządzenie do demontażu płytek 30 cm lub 50 cm
  • wdmuchujemy rozgrzane powietrze do komory, w której znajduje się płytka ceramiczna
  • odklejamy płytkę ceramiczną z podłoża nie uszkadzając
  • oczyszczamy płytkę z kleju i przygotowujemy do ponownego montażu

Wkładki podłogowe do naprawy podłogi po osuszaniu warstwy izolacyjnej

Wykonanie zabiegu osuszania warstwy izolacyjnej  podłogi wymaga nawiercenia w podłodze otworów. W przypadku braku możliwości zdjęcia płytek w sposób bezinwazyjny, możemy zaproponować Wam zastosowanie wkładek podłogowych firmy Trotec. Optyczna renowacja pozwala na uniknięcie do 80% kosztów wymiany podłogi, co stanowi opcję godną rozpatrzenia przy szukaniu rozwiązań związanych z usuwaniem szkód zalewowych. Dla naszych klientów z Katowic przewidujemy specjalne na rabaty cenowe na tę usługę. Chcesz poznać, jak wyglądało, osuszanie restauracji po zalaniu w budynku KTW Katowice? Przeczytaj ten artykuł.  

Gwarantujemy doświadczony personel oraz dostęp do najnowszych technologii. Zadzwoń i umów bezpłatne oględziny zalanego budynku lub pomieszczenia. Oferujemy także wynajem osuszaczy kondensacyjnych.

Osuszanie Katowice oraz cały Śląskl – Zadzwoń czekamy

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%