Opróżnianie mieszkań, likwidacja mieszkania

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Opróżnianie mieszkania ze starych mebli. Gdzie zutylizować niepotrzebne meble ze strychu?

Kastelnik to profesjonalna firma oferująca usługi związane z opróżnianiem mieszkań, poddaszy, piwnic i pomieszczeń gospodarczych. Sprzątaniem zaniedbanych strychów zajmujemy się od 2013 roku, a wywóz odpadów skażonych krwią to jedna z naszych wiodących specjalizacji.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – usługi całodobowe 24/7

Opróżnianie mieszkań, piwnic, czy zagraconego strychu to specyficzny rodzaj prac, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Profesjonalny sprzęt i doświadczeni pracownicy to klucz do sukcesu całego przedsięwzięcia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak usunąć karaluchy?

Wiele osób często zastanawia się, gdzie może pozbyć się starych mebli z piwnicy lub strychu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w utylizacji. Dla wielu rodzin w potrzebie najlepszym wyborem jest Kastelnik. Nasze usługi świadczymy od wielu lat na terenie całego kraju i wiemy jak prawidłowo zutylizować każdy rodzaj mebli.

W ramach świadczonych prac każdy z klientów naszej firmy może zamówić wynoszenie następujących przedmiotów:

 • Meblościanka z pokoju po zmarłej osobie,
 • Wersalki poplamionej krwią,
 • Dywanu skażonego płynami ustrojowymi,
 • Regału z książkami, ubrań denata oraz sprzętów AGD i RTV.

Sprawdź realizację firmy Kastelnik: likwidacja mieszkania w Częstochowie

wynoszenie starych mebli z mieszkania

Wynoszenie starych mebli z mieszkania zmarłej osoby.

Mamy doświadczenie w branży sprzątania specjalistycznego, a zespół firmy Kastelnik jest gotowy pomóc Ci z każdym rodzajem śmieci. Zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości usług transportowych, bez względu na to, na którym piętrze znajdują się meble do wyniesienia.

Czytaj również: sprzątanie zagraconego mieszkania we Wrocławiu

Opróżnianie mieszkań ze starych gratów – cennik 2023

Opróżnianie mieszkań cennik 2023 otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail dzwoniąc na infolinię firmy Kastelnik. Ceny za wynoszenie mebli z mieszkania zaczynają się już od kilkuste złotych, ale ostateczne koszty podawane się zazwyczaj po wizji lokalnej na miejscu u klienta.

Popularny artykuł: Jak posprzątać mieszkanie po zmarłej osobie?

Wiele osób cierpi na patologiczne zbieractwo, a po śmierci rzeczy te przechodzą w spadku na własność rodziny denata. Likwidacja i opróżnianie mieszkań to sprawa, którą należy wziąć na swoje barki przed sprzedażą nieruchomości. Czasami rodzina nie chce pozbywać się lokalu na stałe i decyduje się na krótkoterminowy wynajem, co nie jest możliwe bez wyniesienia starych gratów ze wszystkich pokoi.

Całodobowe opróżnianie mieszkań

Kastelnik — pomagamy całodobowo 7/24 w usługach sprzątania, dezynfekcji i utylizacji.

Często niezbędna jest również profesjonalna dezynfekcja i utylizacja mebli i odpadów skażonych krwią. Firma sprzątająca Kastelnik zabiera niepotrzebne przedmioty z pomieszczeń mieszkalnych, a klientowi przekazuje kartę odpadów. Jakie dokumenty otrzymuje zleceniodawca po likwidacji mieszkania?

 • Fakturę VAT;
 • Rachunek imienny;
 • Certyfikat dezynfekcji, który określa sposób wykonania usługi.

opróżnianie mieszkań solidnie i terminowo

Sprzątanie zaniedbanego lokalu — posiadamy niezbędne doświadczenie

Kastelnik to zespół sprawnych ludzi, którzy mają doświadczenie i wiedzą, jak poradzić sobie ze wszystkimi etapami procesu czyszczenia zaniedbanego lokalu ze zbędnych przedmiotów.

Możesz zlecić utylizację mebli, która zaczyna się od pakowania do kartonów po zabranie ich do miejsca przetwarzania odpadów różnego pochodzenia. Warto dodać, że gabarytów nie wolno wyrzucać do osiedlowych koszy na śmieci lub zostawiać na śmietniku przy bloku. Taka nielegalna utylizacja w miejscach niedozwolonych to groźba otrzymania wysokiej kary grzywny. Warto zadzwonić do fachowców z firmy Kastelnik i zlecić usługę wywiezienia zniszczonych sprzętów.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy: wywóz starych mebli z mieszkania w Sosnowcu

Błyskawiczne opróżnianie mieszkań do zera

Na podstawie karty przekazania odpadu śmieci są przyjmowane do miejsca specjalnego przeznaczenia. Taka utylizacja mieszkania daje gwarancję na wyniesienie wszystkich mebli z mieszkania i jego likwidacje w pełnym zakresie. Co najczęściej klienci przekazują do utylizacji?

 • Szafy, kuchenne regały i inne meble,
 • Dywany, koce, ręczniki,
 • Łóżka, sofy, materace, pościel,
 • Firanki, zasłony i inne materiały tekstylne,
 • Sprzęt RTV i AGD,
 • Puszki po piwie
 • Puste butelki po wódce i innych alkoholach,
 • Karnisze, lampy i szkło.
opróżnianie mieszkań do zera

Opróżnianie mieszkania do zera to często wynoszenie mebli z czwartego pięta.

Wywożenie starych mebli z nieruchomości na terenie całego kraju

Często zleceniodawcą usług sprzątania zaniedbanego mieszkania jest komornik. Wywożenie starych i zniszczonych mebli z nieruchomości jest realizowane na terenie całego kraju często bez wyroku sądu. Takie czynności związane z likwidacją mieszkania są całkowicie legalnie, jeżeli zleceniodawcą jest organa prawa.

Współpracujemy z różnymi jednostkami administracji publicznej przy działaniach związanych eksmisją. Kastelnik często wykonuje transport mebli do utylizacji na zlecenie:

 • Kancelarii komorniczych,
 • Komorników sądowych,
 • Spółdzielni mieszkaniowych,
 • Zarządców nieruchomości budynków osiedlowych.

Likwidacja mieszkań – specjalistyczne usługi Kastelnik

Ile kosztuje likwidacja mieszkań? Przygotowanie lokalu do ponownego zamieszkania może zająć jeden dzień roboczy, a w skrajnych przypadkach wyniesienie gabarytów to nawet siedem dni roboczych.

Po całym procesie wykonywana jest usługa dezynfekcji, która eliminuje niebezpieczne drobnoustroje, patogeny i nieprzyjemne zapachy. Taka kompleksowa usługa z wyniesieniem mebli z mieszkania to często koszt nawet 2000 zł.

wywóz mebli do utylizacji

Profesjonalne usługi transportowe odpadów i mebli.

Firma porządkowa Kastelnik — wieloletnie doświadczenie

Szukasz firmy z wieloletnim doświadczeniem do wywozu wyposażenia mieszkania? Kastelnik to firma porządkowa z dużym doświadczeniem w branży usług czyszczenia silnie zabrudzonych pomieszczeń, której można zaufać. To nasz duży atut! Główne specjalizacje firmy to:

Specjalistyczne usługi transportowe.

Specjalistyczne usługi transportowe to nieodłączny element, profesjonalnego sprzątania po mocnych zabrudzeniach. Czyszczenie awaryjne to praca, która nie przypomina zwykłego czyszczenia mieszkania z wiadrem i mopem. Tego typu usługi sprzątające są często realizowane za pomocą maszyn do czyszczenia suchym lodem oraz silnych środków chemicznych do odkażania.

Nie każda lokalna firma sprzątająca dysponuje takim zapleczem. Jeżeli chcesz usunąć zbędne meble z mieszkania, zadzwoń teraz do firmy Kastelnik. Nasze duże doświadczenie to gwarancja dla Ciebie realizacji zlecenia w sposób prawidłowo i zgonie z literą prawa.

Opróżnianie piwnic z zalanych przedmiotów. Zalana piwnica i co dalej?

Zadowolenie klienta to profesjonalne podejście to sprzątania na każdym etapie realizacji usługi. W firmie Kastelnika cały zespół pracuje sprawnie przy opróżnianiu piwnicy po zalaniu oraz sprzątaniu po wybiciu kanalizacji. Takie czyszczenie nieczystości po zalaniu to nie tylko wyniesienie mokrych przedmiotów na zewnątrz, ale również utylizacja skażonej fekaliami podłogi.

Opróżnianie piwnic najlepiej zacząć z osobami, które już robiły takie prace wcześniej. Na terenie stolicy jest kilka starych budynków, gdzie nie ma co liczyć na dobry dostęp do pomieszczeń, a klatkach schodowe są dość wąskie. To nie ułatwia zadania przy transporcie zalanych wodą przedmiotów. Likwidacje piwnic najlepiej zacząć więc od segregacji przedmiotów na te, które zostają i na te które należy oddać do utylizacji

Warto zacząć pracę od wstępnej dezynfekcji, a następnie opróżnić piwnicę z zalanych przedmiotów. Z naszymi specjalistami nie będziecie musieli przechodzić wszystkiego w samotności. Działamy sprawnie przez całą dobę we wszystkich województwach naszego kraju.

zalany korytarz w piwnicy

Zalana wodą piwnica nie zawsze oznacza utylizację.

Wywózka mebli z mieszkania po zmarłej osobie. Stare meble do utylizacji

Meble kuchenne, stare komunistyczne wersalki i inne przedmioty z minionej epoki potrafią naprawdę dużo ważyć. Te meble ciężko rozebrać na kawałki, bez specjalistycznego sprzętu. Wiele firm nie oferuje tych usług w atrakcyjnej cenie, i próbuje realizować nielegalny wywóz starych mebli z mieszkania po osobie zmarłej. Sprzątanie po zgonach to jedna z usług, gdzie liczy się nie tylko wyniesienie mebli z czwartego piętra, ale również dekontaminacja skażonych powierzchni za pomocą środka o silnym działaniu bakteriobójczym. To cechy charakterystyczne usługi sprzątania mieszkań po zwłokach.

mieszkanie po zgonie

Kanapa do utylizacji, ślady krwi do dezynfekcji w mieszkaniu zmarłej osoby.

Sprzątanie strychów na terenie całego kraju

Jesteśmy firmą, która posprząta nie tylko klatkę schodową, ale również strych i poddasze. Obszar działania przy tego typu pracach obejmuje nie tylko stare kamienice, ale również budynki mieszkalne z końca lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Solidne wysprzątanie strychu ze zbędnych przedmiotów daje nowe życie w tej części nieruchomości i umożliwia oddanie lokalu do odsprzedaży lub ponownego użytkowania. Zatrudnienie firmy do pomocy, nie wymaga od Ciebie ogromnego nakładu pracy, wystarczy jeden telefon i nie musisz zajmować się gabarytami. Profesjonalne podejście do Twojego problemu można wyczuć zazwyczaj już przy pierwszym kontakcie telefonicznym.

Opróżnianie garaży z niepotrzebnych przedmiotów po zbieraczu

Przeprowadzki są naturalny etapem życia każdego z nas. Często jednak opróżnianie garażu z niepotężnych rzeczy jest realizowane w zaniedbanych lokalach. Zbieractwo to choroba wśród wielu osób starszych, a wyniesienie nagromadzonych sprzętów jest możliwe, dopiero po śmierci lokatora. Tego typu usługi likwidacji mieszkań są zamawiane po zgonie, a przed sprzedażą lokalu.

Sprzątanie domów po pożarach — wynoszenie spalonych rzeczy

Zwarcie w instalacji elektrycznej jest dość częstą przyczyną pożarów w Polsce. W kraju mamy ponad sześć tysięcy tego typu zdarzeń każdego roku. Wynoszenie spalonych rzeczy z pomieszczenia i pogorzeliska to pierwszy etap sprzątania po pożarze. Utylizacja skażonych dioksynami mebli to odpowiedzialne zadanie, które powinno być wykonywane, w pełnym kombinezonie ochronnym. Przy utylizacji rzeczy ze spalonego domu warto bezpieczeństwo postawić na pierwszym miejscu.

spalone mieszkanie

Opróżnianie spalonego mieszkania z rzeczy dotkniętych przez ogień.

Profesjonalne usługi porządkowe Kastelnik

Sprzątanie domów przed sprzedażą to często kompleksowe opróżnianie lokali mieszkalnych z zalegających przez wiele lat przedmiotów. Tego typu usługi często zawierają usługi tj. opróżnianie mieszkań i ich likwidację. Na koniec przeprowadza się analizę wysprzątanych pomieszczeń, od piwnicy zaczynając, a na strychu kończąc. Nie zawsze mamy do czynienia jedynie ze starociami.

Często zleceniodawca oczekuje usunięcia robactwa, karaluchów, mrówek, czy też innego rodzaju szkodników, które uniemożliwiają sprzedaż mieszkania.

Usługi opróżniania zaniedbanych mieszkań z mebli dostępne są na terenie całego kraju. Obsługujemy województwa:

Opróżnianie pomieszczeń i dezynfekcja powietrza

Likwidacja mieszkań to często nie tylko usługi opróżniania lokali ze zbędnych mebli kuchennych śmieci czy też gabarytów. Wywóz mebli i sprzętów AGD to początek przygotowania mieszkania do sprzedaży. Stare stęchnięte meble nawet po ich wyniesieniu dają poczucie nieprzyjemnego zapachu. Specjalistyczny sprzęt do usuwania zapachów ma każda solidna firma sprzątająca. Przemysłowe generatory ozonu są w stanie szybko wytworzyć odpowiednie stężenie ozonu, by zapach zniknął raz na zawsze.

FAQ — likwidacja mieszkania 

Stare meblościanki na czwartym piętrze mogą być prawdziwym problemem, ale Kastelnik zadba o ich wyniesienie! Oferujemy różnorodne usługi, które pozwolą pozbyć się całego bałaganu. Jesteśmy tu dla Ciebie!

firma sprzątająca Kastelnik

Gdzie utylizowane są stare przedmioty z mieszkania?

Stare przedmioty z mieszkania powinny być utylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Odpady skażone biologicznie należy oddać do spalarni termicznej, a gabaryty zutylizować w punktach specjalnego przeznaczenia.

Od czego zależy ostateczna cena specjalistycznego sprzątania?

Zlecenia dotyczące specjalistycznego sprzątania mieszkania są zazwyczaj wyceniane indywidualnie na miejscu u klienta. Ceny zaczynają się już od kilkuset złotych, ale równie dobrze często wynoszą kilka tysięcy złotych. Koszty utylizacji zależą od rodzaju nieczystości oraz sposobu ich utylizacji. Pod uwagę brany jest również często rodzaj odpadu oraz stopień jego skażenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%