Odgrzybianie ściany Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Zabrzu. Co zrobić z wilgocią na ścianie?

W Twoim domu pojawił się grzyb na ścianie? Zachowaj spokój i zadzwoń po firmę, która wykona dla ciebie odgrzybianie ściany Zabrze woj. śląskie. Usuwanie pleśni z wilgotnej powierzchni to niezwykle popularna usługa, szczególnie w starym budownictwie.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Odkrywamy przed Tobą, na czym to polegają usługi dotyczące usuwania grzybów z mokrych i wilgotnych ścian.

Odgrzybianie ściany po zalaniu Zabrze

W pomieszczeniu, w którym doszło do zalania, często występuje grzyb.

Kompleksowe usuwanie grzyba ze ścian Zabrze i okolice

Okazuje się, iż wilgoć w łazience często jest spowodowana złym stanem izolacji wewnętrznej. Profesjonalne usuwanie grzyba ze ścian Zabrze, często jest wykonywane przed remontem nieruchomości. Ocieplanie budynków to dobry moment na usuwanie grzyba. Warto więc poszperać odrobinę w sieci internet i zebrać kilka ofert na prace renowacyjne w tym zakresie. Obejmować one mogą:

 • skuteczne usuwanie pleśni;
 • usuwanie grzyba z mokrej ściany;
 • odgrzybianie mieszkań za pomocą środków grzybobójczych;
 • osuszanie budynków i ich fundamentów.

Czytaj więcej: osuszanie po zalaniu;

Usuwanie pleśni Zabrze

Mam pleśń i grzyb na ścianie, co robić?

Wilgoć w domu często oznacza dużą ilość pleśni i grzybów, co jest nie tylko niezdrowe, ale okropnie to wygląda. Skuteczne usuwanie grzyba to także usuwanie wilgoci, więc prace należy rozpocząć od przeprowadzenia pomiarów wilgoci ściany za pomocą specjalnego miernika np. marki Trotec. Co więcej, usuwanie pleśni warto rozpocząć od analizy, skąd wziął się probelem i kiedy powstał. Znalezienie źródła powstania grzyba i pleśni to niezwykle ważny aspekt, który należy rozeznać, przed ociepleniem elewacji budynku.

Kastelnik – usuwanie pleśni ze ściany – kontakt 7 dni w tygodniu

Gruntowne usuwanie grzyba z mokrych ścian w województwie śląskim, to usługa, którą firma Kastelnik oferuje od ponad dekady. Neutralizacja grzybów z wnętrza ściany to zadanie dość skomplikowane, które do badania próbki ściany często wymaga wykonania nawiertu. Okazuj się, iż, ekspertyza mykologiczna jest niezwykle pomocna, by skutecznie pozbyć się niechcianych organizmów. Badania takie nie są tanie, ale na koniec wystawiamy faktury VAT lub paragon dla klienta indywidualnego.

Odgrzybianie mieszkań

Mieszkanie, w którym jest grzyb, powinno zostać zdezynfekowane.

Co jeszcze możesz zamówić w specjalistycznej firmie sprzątającej Kastelnik?

 • Sprzątanie pomieszczeń po zalaniach fekaliami;
 • Czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji;
 • Wstępny pomiar wilgoci mokrych ścian;
 • Osuszanie budynków i dezynfekcję w zalanych pomieszczeniach;
 • Utylizację zniszczonych po powodzi mebli;
 • Suszenie pomieszczeń w piwnicy;
 • Skuteczne usuwanie grzyba za pomocą ozonu lub środków chemicznych;
 • Profesjonalne ozonowanie po odgrzybianiu na terenie Zabrza.

Inne usługi dostępne w firmie Kastelnik: odgrzybianie ścian w województwie małopolskim

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Usuwanie pleśni ze ściany w Zabrzu – zaufaj profesjonalistom

Zalana przez sąsiada łazienka może spowodować pojawienie się wilgoci na suficie naszego mieszkania. Instalacje wod kan należy regularnie przeglądać, by nie dopuścić do pęknięcia rury. Jeżeli już do tego dojdzie, warto, czym prędzej wykonać osuszanie mokrych ścian i zadbać o dobrą wentylację pomieszczenia.

Neutralizacja grzybów i pleśni to proces czasochłonny – pamiętaj o tym!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż skuteczne usuwanie pleśni ze ścian w powiecie Zabrze jest to bardzo czasochłonnym zadaniem, które najlepiej jest powierzyć specjalistom posiadającym odpowiednie szkolenia specjalistyczne w tym zakresie. Skuteczne usuwanie grzyba z łazienki na własną rękę często okazuje się trudne do wykonania.

Nie zapomnij o osuszaniu mokrych ścian. To najważniejszy etap odgrzybiania

Odgrzybianie ścian to proces eliminacji grzybów, włącznie z ich zarodnikami. Warto najpierw wykonać osuszanie mokrego miejsca, a następnie po spryskaniu powierzchni środkiem grzybobójczym odczekać kilka godzin. Na koniec zaleca się przeprowadzenie impregnacji ścian objętych pleśnią lub grzybem środkiem przeciwgrzybicznym.

Odgrzybianie oraz usuwaniem pleśni z mieszkań i domów w miastach:

Odgrzybianie ściany certyfikat IICRC

Odgrzybiamy z certfikatem!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Skuteczne usuwanie grzyba wymaga doświadczenia i wiedzy w wielu dziedzinach, takich jak hydraulika, izolacja fundamentów i wentylacja. Warto skontaktować się z wyspecjalizowaną firmą, która ma doświadczenie w suszeniu mokrych ścian i usuwaniu wilgoci.

odgrzybianie Zabrze

Co zrobić z wilgocią na ścianie?

Jeśli chodzi o wilgoć na ścianach, najlepszym sposobem postępowania jest najpierw zidentyfikowanie źródła zalania, a następnie podjęcie kroków w celu jego rozwiązania. Może to obejmować eliminację problemów hydraulicznych, poprawę izolacji i zwiększenie wentylacji.

Co jest dobre na grzyba w domu?

Grzyb w domu może być dużym problemem, który jest trudny do opanowania. Warto jednak z nim walczyć i nie poddawać się. Ważne jest, aby zidentyfikować źródło powstania grzyba, ponieważ pomoże to w jego neutralizacji. Jednym z najważniejszych kroków związanych z zapewnieniem czystego i zdrowego powietrza w domu jest właściwa wentylacja. Dobrze wentylowane pomieszczenia nie będą zawierały grzyba, gdyż organizmy te nie lubią przeciągów. Jeżeli nie uda ci się tego zapewnić i masz już grzyba na ścianie, to spryskaj ją środkiem grzybobójczym i odczekaj kilka godzin.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%