Odgrzybianie ścian Wodzisław Śląski 

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Wodzisławiu Śląskim. Jakie są najlepsze preparaty do odgrzybiania ścian?

Zarodniki pleśni oraz grzybów mogą zaatakować Twój dom tak, że nawet nie zauważysz – za to z pewnością odczujesz. Twój stan zdrowia być może się pogorszy, a w domu pojawi się nieprzyjemny zapach.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

W takiej sytuacji należy działać szybko, ponieważ pleń lubi się rozprzestrzeniać – szczególnie kiedy w domu panuje duża wilgotność powietrza. Jeśli więc borykasz się z nieznanymi organizmami na ścianach budynku, nie czekaj i skontaktuj się ze specjalistyczną firmą Kastelnik.

Odgrzybianie pomieszczeń Wodzisław Śląski

Grzyb na ścianie może powodować choroby układu oddechowego.

Nasi fachowcy pomogą Ci przeprowadzić odgrzybianie ścian Wodzisław Śląski, woj. śląskie za pomocą najlepszych na rynku preparatów grzybobójczych. W trakcie dezynfekcji powietrza stosujemy nie tylko generatory ozonu o mocy 80 g/h, ale również różnego rodzaju środki do odgrzybiania np.:

 • Środek pleśniobójczy Pufas 250 ml;
 • Preparat na grzyba Dragon 500 ml;
 • Substancja grzybobójcza Primacol 1000 ml.

Zobacz, naszą realizację: usuwanie śladów po zgonie w Bielsku-Białej

Usuwanie grzyba z mokrej ściany Śląskie i okolica

Chcesz przeprowadzić skuteczne usuwanie grzyba ze ściany w Wodzisławiu Śląskim? Nie do końca wiesz, jak? W takiej sytuacji masz dwie możliwości: skorzystanie z preparatów grzybobójczych dostępnych w sklepie lub zamówienie usług lokalnej firmy sprzątającej. Na co warto zwrócić uwagę?

Pamiętaj, aby zadbać o odpowiednią hydroizolację poziomą i jak najszybciej pozbyć się zbyt dużej wilgoci. Często niezbędne są również badania mykologiczne i ekspertyza specjalisty. Nie każda firma handlowo usługowa ma takiego w swojej ekipie.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Okazuje się, profesjonalna firma sprzątająca często oferuje usługi nie tylko sprzątania biur, czy usługi remontowo-budowalne, ale również usuwanie grzyba ze ścian. Kastelnik to zespół najlepszych na rynku specjalistów, którzy deklarują, iż w 2023 będą mieli najwięcej zadowolonych klientów.

Stawiamy na osuszanie budynków metodą podciśnieniową Trotec

Kiedy tylko zauważysz grzyba w swojej nieruchomości, dokładnie sprawdź dach – być może to właśnie przez jego nieszczelność pojawił się przeciek i wilgoć na murach budynku. Skontroluj również wentylację oraz ściany fundamentowe.

Usuwanie pleśni ze ścian Wodzisław Śląski

Usuwanie grzyba w mieszkaniu, jak i domu jednorodzinnym to pracochłonny i wymagający czasu proces, a osuszanie pomieszczeń to zdecydowanie krok w dobrym kierunku. Pomocne okazują się metody producenta urządzeń do osuszania marki Trotec, a jedną z nich jest technologia suszenia zalanych posadzek pod ciśnieniem.

Usuwanie pleśni z łazienki w Wodzisławiu Śląskim – całodobowo 24/7

Pleśń najczęściej pojawia się w łazience – nic dziwnego, to właśnie tam spotyka się największą wilgotność. Nie wolno lekceważyć ciemnych plam, które atakują sufit, kabinę prysznicową czy szczeliny między płytkami, bo może się okazać, że ucierpi na tym Twoje zdrowie. Oferujemy całodobowe usuwanie pleśni ze ścian w Wodzisławiu Śląskim za pomocą najlepszych na rynku preparatów pleśniobójczych.

Kiedy tylko poczujesz zapach stęchlizny i zobaczysz pleśń, to zadzwoń po fachową firmę sprzątającą i zacznij szukać przyczyn – główną jest zazwyczaj zbyt duża wilgotność w pomieszczeniu i zła wentylacja. Jeśli chcesz działać na własną rękę, to przygotuj odpowiednie środki i preparaty, które pomogą Ci pozbyć się przykrego problemu.

Dezynfekcja pomieszczeń w ofercie firmy Kastelnik

Nie chcesz działać na własną rękę? To dobra decyzja. Grzyb jest nieprzyjemnym doświadczeniem, które potrafi zaatakować nawet fundamenty budynku, a więc łatwo wyobrazić sobie, jak wpływa on na zdrowie. Specjaliści z firmy Kastelnik znają najlepsze sposoby na pozbycie się zarodników grzybów. Ozonowanie zagrzybionej ściany stężeniem powyżej 10 ppm

Ozonowanie mieszkania jest cenioną forma odgrzybiania ścian, aby jednak przeprowadzić ją właściwie, niezbędne są generatory ozonu o mocy 40g/h w górę. Ozon ma wiele zalet – bez wątpienia jedną z nich jest neutralizacja powietrza z drobnoustrojów i szkodliwych mikroorganizmów.

Środek biobójczy Dragom

Ozon nie tylko na grzyby, ale również na przykre zapachy

Warto dodać, iż ozon usuwa nieprzyjemne zapachy – w tym zapach stęchlizny, który zazwyczaj towarzyszy grzybom i pleśni. Firma Kastelnik legitymuje się wieloletnim doświadczeniem, a to oznacza, iż znamy najlepsze na Śląsku metody na pozbycie się grzybów pleśniowych i podstawczaków. W naszej ekipie to z tego właśnie powodu jest często stosowany przy sprzątaniu po zalaniu.

Zamów usługę tj. odgrzybianie ścian i stocz walkę z wilgocią w Twoim domu. Odgrzybianiem ścian zajmujemy się od 2013 i mamy wielu zadowolonych klientów w całym woj. śląskim.

Pomiary wilgotności i inne czynności przed rozpoczęciem odgrzybiania

Walka z grzybem będzie bardzo nierówna, jeśli nie skorzystasz ze sprawdzonych rozwiązań. Nie czekaj, aż grzyb magicznie zginie, ponieważ to nigdy nie nastąpi – zadzwoń po specjalistyczną firmę, która pomoże Ci rozprawić się z problemem, jakim są zarodniki grzybów. Profesjonalne odgrzybianie mieszkań i innych nieruchomości oferuje firma Kastelnik od 2013 roku.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Zanim jednak rozpoczniesz usuwanie grzyba, należy wykonać pomiar wilgoci za pomocą specjalnego miernika, tzw. higrometru. Często problem okazują się wadliwe izolacje przeciwwilgociowe i zbyt szczelnie zamknięte okna na zimę.

Technicy Kastelnik korzystają tylko ze skutecznych środków pleśniobójczych i preparatów na grzyba z certyfikatem. Ponadto nasi fachowcy znajdą w domu źródło problemu, pozbędą się go i przeprowadzą ozonowanie pomieszczeń z grzybem. Martwisz się, że Twoje ściany są mokre? Spokojnie! Firma Kastelnik zajmuje się również osuszaniem ścian metodą podciśnieniową i nadciśnieniową, ale w ofercie jest również iniekcja krystaliczna.

Odgrzybianie pomieszczeń, usuwanie pleśni dostępne w miastach:

Certyfikat IICRC Dorota Kastelnik

Wystawiamy certyfikat po odgrzybianiu!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Słaba wentylacja i nadmiar wilgoci są głównymi przyczynami pojawienia się grzybów typu Fusarium i Acremonium. Warto zadbać o regularne wietrzenie, które może zmniejszyć poziom wilgoci w powietrzu i może zapobiec pojawieniu się grzyba pleśniowego.

Odgrzybianie Wodzisław Śląski

Czym wykonać osuszanie pomieszczeń?

Osuszanie mokrych pomieszczeń można wykonać za pomocą specjalnych maszyn, które z jednej strony ściany wytwarzają podciśnienie, a z drugiej wtłaczają powietrze, susząc przy tej okazji zalane wodą mury budynku. Tego typu zestaw do osuszania można wynająć w cenie 500 zł za dobę.

Jak usunąć grzyba z sufitu?

Usuwanie grzybów z sufitu jest bardziej skomplikowane niż ze ścian, ponieważ dostęp w to miejsce jest utrudniony. Oczywiście najpierw należy sprawdzić przyczynę powstania wilgoci – popękane dachówki w dachu lub pęknięte rynny, a następnie podjąć odpowiednie działania. W celu usunięcia grzyba najlepiej będzie użyć specjalnych preparatów z atestem.

Czym jest iniekcja krystaliczna?

Iniekcja krystaliczna to jedna z metod osuszania mokrych ścian i tynków, która polega na nawierceniu otworów i wpuszczaniu w nie masy iniekcyjnej (substancji), która uszczelni kapilary fundamentów. Zostanie stworzona bariera izolacyjna, która przyczyni się do zwiększenia izolacji poziomej budynku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%