Odgrzybianie ścian Warszawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Warszawie. Przydatne porady dotyczące usuwania pleśni, aby uniknąć powszechnych błędów

Grzyby pleśniowe pojawiają się nie tylko w starych domach lub zalanych pomieszczeniach, a niesprawna wentylacja i zbyt szczelne okna to tylko niektóre z powodów, które mogą powodować poważne konsekwencje zdrowotne. Na co warto zwrócić uwagę?

Odgrzybianie mieszkania Warszawa.

Odgrzybianie mieszkania w Warszawie przy ul. Płockiej.

Nieprawidłowa wentylacja, a właściwie jej brak to idealne warunki do rozwoju grzybów. Okazuje się, iż grzyby pleśniowe to przede wszystkim następstwo nadmiernej wilgoci, dlatego należy kontrolować jej poziom i przestrzegać kilku zasad, które uwolnią Cię od grzyba.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – usługa całodobowa 24/7

Oferujemy usługi odgrzybiania mieszkań w różnych miejscach w Warszawie w każdej dzielnicy miasta. Przeprowadziliśmy usługę usuwania grzyba ze ściany w pomieszczeniach mieszkalnych, łazienkach i piwnicach na Rynku Starego Miasta, na Placu Zamkowym oraz wzdłuż ulicy Nowomiejskiej, na Pradze-Południe, Ochocie, Bemowie, Białołęce i Wilanowie.

Jeśli będziesz ich przestrzegać, odgrzybianie ścian w Warszawie woj. mazowieckie zostanie przeprowadzone raz, a efekty będą widoczne przez długie lata.

 • Oto kilka kluczowych zasad, o których warto pamiętać:
 • Osuszaj zawilgocone miejsca, a szczególnie łazienkę;
 • Sprawdź, czy w Twoim domu nie ma mostków termicznych;
 • Zadbaj o prawidłową cyrkulację powietrza;
 • Zleć usuwanie pleśni od razu, kiedy ta pojawi się w nieruchomości.

Nie pozwól, by w Twoim domu doszło do rozwoju pleśni. Odgrzybianie budynków przez firmę Kastelnik to gwarancja bezpieczeństwa. Pozbądź się grzybów pleśniowych i nie narażaj swojego zdrowia.

Usuwanie grzybów pleśniowych przez firmę Kastelnik

Pleśń na ścianie może mieć poważne konsekwencje zdrowotne, dlatego należy działać w przemyślany sposób i odpowiednio zabezpieczyć oczyszczoną powierzchnię, by przykry problem nie powrócił w przyszłości. Powiedz STOP rozwojowi grzybów i ochroń swój układ oddechowy.

Czy wiesz, że zarodniki pleśni często unoszą się w powietrzu zalanego domu? Właśnie dlatego firma Kastelnik od ponad 10 lat oferuje odgrzybianie mieszkania przy pomocy ozonu lub suchej mgły.

Błyskawiczne usuwanie pleśni i grzybów metodą chemiczną

Jest kilka sposobów na usunięcie grzybów ze ściany. Jednym z najlepszych i najprostszych sposobów jest metoda chemiczna. Polega ona na wykorzystaniu środków grzybobójczych. Specjalistyczne preparaty pomogą skutecznie usunąć grzyba – oczywiście, jeśli zostaną odpowiednio dobrane i nałożone na zainfekowaną powierzchnię. Do metod chemicznych zaliczane są:

 • Oprysk;
 • Aplikacja środków grzybobójczych;
 • Zagazowanie;
 • Proszkowanie.

Domowe sposoby, takie jak mycie ściany czystą wodą lub octem, nie zagwarantują Ci długoterminowych efektów i nie pomogą pozbyć się nadmiernej wilgotności. Proces, jakim jest odgrzybianie ścian, zazwyczaj wymaga silnych środków chemicznych.

Odgrzybianie ścian w zalanym pomieszczeniu w powiecie warszawskim

Przyczyny powstawania wykwitów to również nieprawidłowo przeprowadzane sprzątanie po zalaniu i osuszanie budynku. Aby usunąć pleśń, należy pozbyć się wody, zlecić ozonowanie po zalaniu i osuszanie po zalaniu – w innym wypadku w pomieszczeniach będzie unosił się nieprzyjemny zapach, pojawi się wilgoć, a organizm człowieka znów zostanie narażony na niebezpieczeństwo.

Usuwanie pleśni ze ścian Warszawa.

Mokre ściany to idealne warunki dla pleśni, dlatego w pierwszej kolejności należy usunąć przyczynę wilgoci i wodę. Osuszanie ścian będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem. Następnie wystarczy działająca wentylacja i dodatkowe działania zapobiegawcze. Jeśli nie chcesz przeprowadzać sprzątania po zalaniu i odgrzybiania na własną rękę, zadzwoń po specjalistów z firmy Kastelnik.

Kastelnik – ozonowanie mieszkań – potwierdzone certyfikatem

Zarówno ozonowanie, jak i usuwanie pleśni na Mazowszu powinno być przeprowadzone przez specjalistów, którzy posiadają nie tylko odpowiednie umiejętności, ale także sprzęt i preparaty, które są niezbędne do skutecznego zwalczania pleśni i grzybów.

Dlatego jeśli zauważysz na ścianach swojego domu wykwity grzybów lub odczuwasz nieprzyjemny zapach stęchlizny, skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową usługę odgrzybiania oraz ozonowania pomieszczeń.

Skutki pojawienia się grzybów w mieszkaniu – choroby u dzieci

Grzyby i pleśnie wydają się, czymś błahym. W praktyce powodują wiele chorób i dolegliwości: zapalenie spojówek, zapalenie zatok czy zapalenie oskrzeli to tylko niektóre z nich.

Kastelnik – osuszanie budynków – infolinia 7 dni/tydzień

Szczególnie narażone są dzieci, dlatego kiedy na ścianie pojawia się pleśń, należy zadzwonić do firmy Kastelnik. Technicy przeprowadzą odgrzybianie ścian i skutecznie zlikwidują pleśń na ścianie. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu pod numerem +48 660-577-511.

Certyfikowane usługi odgrzybiania i osuszania.

Dorota Kastelnik oferuje usługi odgrzybiania i osuszania z certyfikatem IICRC.

Usługa odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu dostępna jest w miastach województwa mazowieckiego:

 • Ciechanów
 • Legionowo
 • Radom
 • Warszawa

Baza wiedzy dla mieszkańców Warszawa

Nie wiesz, jak usunąć grzyba? Pierwszym krokiem jest zdobycie cennej wiedzy i poznanie niezbędnych sposobów na pleśń na ścianie. Zapoznaj się z naszą bazą wiedzy dla mieszkańców Warszawy i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Odgrzybianie Warszawa.

Kiedy warto zatrudnić profesjonalistów do odgrzybiania?

Wysoka wilgotność czy grzyby na ścianach nie znikną od domowych sposobów, dlatego po profesjonalistów od odgrzybiania najlepiej zadzwonić od razu, kiedy pojawi się problem. Mykotoksyny są wyjątkowe niebezpieczne; nie czekaj, aż Twoje zdrowie się pogorszy.

Jakie są najlepsze metody usuwania wody z pomieszczeń po zalaniu?

Najlepszym sposobem usuwania wody jest jej wypompowywanie. Firma Kastelnik wyposażona jest w specjalne odkurzacze, które wciągają nieczystości i wodę. Po wypompowywaniu wody powinno odbyć się osuszanie budynku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%