Odgrzybianie ścian Strzelce Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Strzelcach Opolskich. Jak usunąć pleśń ze ściany bez remontu całego budynku?

Grzyby pleśniowe zaatakowały ściany zalanej kilka dni wcześniej łazienki i nie wiesz, co z nimi zrobić? Musisz działać! Warto zamówić profesjonalne odgrzybianie ścian Strzelce Opolskie, woj. opolskie i zlikwidować grzyba z sufitu i innych powierzchni bez względu na ich strukturę i uniknąć kosztów remontu całego lokalu.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Grzyb nie tylko wygląda nieestetycznie, ale niesie z sobą liczne ryzyka, gdyż rozwijają się w wilgotnych i ciemnych miejscach, takich jak:

 • Piwnice;
 • Łazienki i pralnie;
 • Pomieszczenia gospodarcze.
Odgrzybianie ściany Strzelce Opolskie.

Odgrzybianie ściany w Strzelcach Opolskich, plac Żeromskiego.

Grzyb nie tylko na ścianie – drewno, tapeta i inne powierzchnie

Okazuje się, iż grzyb może rosnąć na różnych powierzchniach, takich jak drewno, tynk, tapeta, beton, a nawet izolacja termiczna. Rozwój grzybów zależy od warunków środowiskowych, które panują w okolicy budynków i w nich samych – takich jak wilgotność, temperatura, wentylacja i dostępność składników odżywczych dla tych niechcianych organizmów.

Czy wiesz, że grzyby pleśniowe bardzo negatywnie wpływają na nasze zdrowie? Pleśń na ścianie czy suficie może przyczynić się do nasilenia alergii, powstania chorób układu oddechowego i problemów skórnych.

Dłuższe przebywanie w zagrzybionym domu na pewno negatywnie odbije się na naszym samopoczuciu. Bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, problemy trawienne – wszytko to może być spowodowane właśnie grzybem w mieszkaniu. Dlatego nie ignoruj pierwszych wykwitów pleśni w łazience. Grzyb w domu to sygnał, by zacząć działać! Kastelnik ma najlepsze fungicydy na grzyby pleśniowe, które działają już po 30 minutach od aplikacji.

Usuwanie pleśni ze ściany Strzelce Opolskie.

10 lat działalności na terenie woj. opolskiego – Kastelnik

Jeśli nie wiesz, jak skutecznie i szybko usunąć grzyba i wilgoć z domu, skontaktuj się ze specjalistami z firmy Kastelnik, którzy od ponad dekady działają na terenie całego kraju w branży specjalistycznego sprzątania. Województwo opolskie nie jest wyjątkiem, więc usługę osuszania budynków można zamówić u nas przez całą dobę.

Zadzwoń naszych specjalistów, a dowiesz się, co zrobić, aby najszybciej usunąć pleśń i grzyby po zalaniu domu. Zamów usługę taką jak fachowe likwidowanie grzybów z pomieszczenia, ozonowanie mieszkań lub osuszanie budynków metodą podciśnieniową

Pleśń to przyczyna występowania alergii.

Dla wielu klientów firmy Kastelnik często jest zaskoczeniem, że pleśnie i grzyby są powodem alergii i problemów z oddychaniem.

Odgrzybianie to temat, który nie ma dla nas tajemnic, gdyż wielu z naszych techników mykofile. Chętnie pomożemy Ci raz na zawsze uporać się z nawracającą pleśnią. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zadzwoń do naszej firmy i umów się na bezpłatną wycenę usługi odgrzybiania.

Sprawdzamy jak pozbyć się pleśni ze ściany – porady Kastelnik

Jeśli próbujesz na własną rękę walczyć z zagrzybieniem po zalaniu, warto, abyś zaczął od zainwestowania w dobrej jakości środki chemiczne. Lepiej kupić nieco droższy środek grzybobójczy, który wnika głęboko w strukturę budynku i neutralizuje grzyba na dłużej niż przysłowiowe 5 minut.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – infolinia 7 dni/tydzień

Dezynfekcja powinna być poprzedzona badaniem wilgotności w pomieszczeniu i usunięciem źródła wilgoci. Często badania mykologiczne są niezbędne. Okazuje się, by poprawić skuteczność procesu oczyszczania ścian z grzybów, warto zadbać o właściwą wentylację w pomieszczeniu. To dobry i tani sposób, aby zapobiec nawrotom zagrzybienia. Najczęściej występujące grzyby w domu to:

 • Rhizopus;
 • Penicillium Link;
 • Cladosporium.

Jeśli jednak problem grzyba wraca lub twój budynek jest bardzo zawilgocony, zadzwoń do profesjonalistów i umów fachową usługę odgrzybianie w Strzelcach Opolskich. Grupa Kastelnik to zespół największych ekspertów w dziedzinie osuszania zalanych budynków, którzy działają na terenie całego kraju. Co oferujemy osobom poszkodowanym po powodzi?

Osuszanie zalanych ścian – zaufaj specjalistom

Firma Kastelnik wykona dla Ciebie zarówno osuszanie fundamentów, jak i osuszanie ścian i sufitów z kompleksowym odgrzybianiem. Aby skutecznie pozbyć się zagrzybienia, nie można pominąć ważnego kroku, jakim jest gruntowne osuszanie budynków. Dzięki niemu możemy wyeliminować wilgoć, która jest główną przyczyną występowania grzyba na ścianach.

Powódź w domu.

Osuszanie fundamentów i izolacje poziome

Zawsze w pierwszej kolejności warto sprawdzić stan fundamentów i izolacje poziome, a dopiero później wykonać osuszanie. Warto pamiętać, iż grzyb na wilgotnej tapecie nie może być osuszany i taki materiał najlepiej od razu zerwać ze ściany, przeprowadzić oczyszczanie, nawierty i odkażanie.

Gdy mury i tynki są suche i mamy pewność, że usunęliśmy nadmiar wilgoci, nasi technicy przeprowadzają procedurę usuwanie grzyba ze ściany. Warunek jest jeden, fundamenty, ani elewacje nie mogą być uszkodzone.

Sucha ściana to pierwszy krok odgrzybiania

Dla wielu naszych klientów ze Strzelec Opolskich dużym zaskoczeniem jest fakt, że dopiero po gruntownym osuszeniu ścian dokonanym przez profesjonalistów można na stałe pozbyć się zarodników grzyba. Bo kiedy pomieszczenia są przesycone wilgocią, problem z zagrzybieniem może powracać. Dlatego, aby mieć pewność, że grzyb zniknie, lepiej zamówić usługi u certyfikowanych specjalistów, takich jak technicy z przedsiębiorstwa Kastelnik.

Grzyb na ścianie i co dalej?

Grzyb na ścianie to nie taki straszny problem, jak może się na początku wydawać. Nawet jeśli wiele miesięcy walczysz z nawracającym grzybem, teraz wiesz, że są sposoby na jego definitywne usunięcie. Najlepszym sposobem jest kontakt z naszą firmą. Kastelnik pomaga klientom na terenie całego województwa opolskiego.

Kastelnik – pomiar wilgotności ścian – higrometr z atestem

Usługa tj. usuwanie pleśni ze ściany zawsze wykonywana jest na indywidualne zlecenie klientów. Oznacza to, że dostosowujemy zakres pracy do potrzeb każdego klienta, a wycenę naszych prac przygotowujemy indywidualnie.

Wachlarz cen jest dość szeroki i zależy od wielkości dezynfekowanej powierzchni, czasu potrzebnego na realizację odgrzybiania oraz metody czyszczenia. Szczegóły na temat ceny za odgrzybianie ścian w Strzelcach Opolskich prezentujemy w dziale “najczęściej zadawanych pytań – FAQ”.

Dorota Kastelnik - osuszanie piwnicy certyfikat IICRC.

Dorota Kastelnik to ekspert od osuszania piwnicy, który legitymuje się certyfikatem IICRC, co potwierdza doświadczenie w dziedzinie usuwania wilgoci ze ścian.

Kastelnik oferuje usługi odgrzybiania ścian w miastach: 

 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Działamy w całym powiecie strzeleckim, w miastach tj. Kolonowskie, Leśnica, Ujazd, Zawadzkie, a także Tarnów Opolski i Zdzieszowice. Proponujemy szybkie i sprawdzone sposoby na grzyba i chętnie dzielimy się naszą wiedzą, dając klientom porady w zakresie profilaktyki antygrzybicznej w budynku.

Odgrzybianie Strzelce Opolskie.

Na czym polega profesjonalne odgrzybianie pomieszczeń?

Odgrzybianie to kompleksowy proces likwidacji zarodników pleśni i grzybów z pomieszczeń, który poprzedza gruntowne osuszanie ścian. Nasi technicy zwykle w procesie wykorzystują ozonowanie i suchy lód, aby dokładnie zniwelować nie tylko wykwity, ale także zarodniki grzybów.

Jaka jest cena usunięcia pleśni ze ściany?

Cena usunięcia pleśni ze ściany na terenie województwa opolskiego oscyluje w zakresie od 1000 złotych za małe pomieszczenie, do 2000 złotych za odgrzybiania całego domu. Warto jednak pamiętać, że usługi odgrzybiania pomieszczeń zazwyczaj wykonywane są indywidualne zlecenie i tak też powinny być wyceniane. Przed podjęciem decyzji warto skontaktować się z kilkoma firmami i porównać oferty, aby wybrać najkorzystniejszą cenowo usługę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%