Odgrzybianie ścian Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Sosnowcu. Czym usunąć mykotoksyny z powietrza?

Męczy Cię nawracający problem z zagrzybieniem mieszkania? To jeszcze nie koniec świata. Kiedy domowe metody na walkę z grzybem nie przynoszą efektu, czas na profesjonalne odgrzybianie mieszkania w Sosnowcu na terenie woj. śląskiego. Do usuwania mykotoksyn z powietrza Kastelnik stosuje atestowane środki chemiczne o silnym działaniu grzybobójczym.

Odgrzybianie mieszkania w Sosnowcu

W zagrzybionych pomieszczeniach nie powinny przebywać osoby z astmą.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Postaw na współpracę z firmą Kastelnik – ekspertami, świadczącymi jakościowe usługi odgrzybiania ścian i osuszania budynków metodą podciśnieniową. Z nami sprawnie i dokładnie pozbędziesz się grzyba z pomieszczeń w domu za pomocą preparatów:

 • Środek pleśniobójczy w sprayu Pufas 250 ml;
 • Koncentrat grzybobójczy Anty-grzyb 1000 ml;
 • Preparat na grzyba Fungoset 250 ml.

Ocena mykologiczna to ważny etap odgrzybiania

Od kilkunastu lat pomagamy mieszkańcom Sosnowca i okolic w walce z wilgocią. Oferujemy skuteczne usuwanie grzyba poprzedzone osuszaniem ścian po zalaniach, a dla chętnych w ofercie wynajem urządzeń do osuszania i ocena mykologiczna. Odgrzybianie ścian nie ma przed nami tajemnic, kiedy mamy w ręku ekspertyzę z badań termowizyjnych i wyniku z laboratorium.

Usuwanie pleśni ze ściany Sosnowiec

Czy pleśń powoduje problemy ze zdrowiem?

Pleśń, choć niepozorna może być przyczyną wielu schorzeń. Przebywanie w zagrzybionych pomieszczeniach długi czas powoduje pogorszenie jakości snu, problemy skórne, alergie i choroby układu oddechowego, a czasami kancerogenne problemy skórne.

Usługi ozonowania mieszkań

Ozonowanie jest skutecznym sposobem na dezynfekcję pomieszczeń.

Nie można bagatelizować problemów z wilgocią w domu, które prędzej czy później doprowadzą do powstania grzyba i pleśni. Należy jak najszybciej wdrożyć odgrzybianie murów i pozbyć się problemu mokrej ściany. Zdrowie Twoje i zdrowie Twoich domowników jest najważniejsze, więc już dziś zaplanuj odgrzybianie mieszkania i usuwanie wilgoci ze ścian.

Czytaj takżeozonowanie po zalaniu

Usuwanie pleśni ze ściany w Sosnowcu. Jak sprawdzić, czy w domu jest grzyb pleśniowy?

Grzyb może początkowo być niewidoczny, rozwija się powoli, gdy znajdzie dobre warunki, czyli wilgotne zakamarki i słabo wentylowane pomieszczenia. Gdy się rozwinie, może skutecznie uprzykrzyć życie domowników. Warto więc wiedzieć, jak rozpoznawać pierwsze symptomy zagrzybienia mieć świadomość, że Kastelnik oferuje całodobowe usuwanie pleśni ze ściany na terenie miasta Sosnowiec.

Kastelnik – usuwanie pleśni ze ściany – kontakt 7 dni w tygodniu

Zaalarmować powinna nas osadzająca się na ścianach wilgoć. Jeśli jest wyraźna, możemy być pewni, że wkrótce grzyb przebije się przez warstwę tynku lub farby i wkrótce będzie widoczny gołym okiem. Dlatego przede wszystkim powinniśmy się skupić na regularnym przeglądzie ścian – zaobserwowanie małych czarnych lub szarych wykwitów wskazuje na obecność pleśni, lub grzyba. Plamy są najbardziej widoczne w narożnikach, które łączą ściany z sufitem oraz w chłodnych miejscach domu takich jak łazienka czy piwnica.

Urządzenie do osuszania mokrych ścian

Pamiętaj, żeby nie skupiać się jedynie na tym, co widoczne – obecność grzyba możemy także zbadać poprzez pozostawienie specyficznej pożywki, którą po kilku dniach należy przekazać do laboratorium w celu szczegółowej analizy. Takie badania mykologiczne potwierdzą, czy konieczne jest zajęcie się odgrzybianiem ścian twojego domu, czy wystarczy zwykłe usuwanie pleśni za pomocą najtańszego preparatu.

Usuwanie grzyba ze ścian Sosnowiec – zaufaj specjalistom

Firma Kastelnik działa na terenie Sosnowca i innych miast województwa śląskiego oferując osuszanie budynków oraz skuteczne usuwanie grzyba z pełną dezynfekcją. Nasi specjaliści dobiorą metodę odgrzybiania ścian i sufitu do Twoich potrzeb. Czyszczenie mieszkań z grzyba wykonujemy profesjonalnie, szybko i dokładnie.

Współpracuj z najlepszymi ekspertami – Kastelnik usługi sprzątania po zalaniu

Stosowane przez nas metody należą do najbardziej nowatorskich na rynku i cieszą się dużą skutecznością. Z nami usuniesz grzyb z posadzek, ścian, sufitu w pomieszczeniach i raz na zawsze pozbędziesz się wilgoci na ścianie.

Jako nieliczni oferujemy darmowy dojazd do klienta we wszystkich miastach na terenie wojewódzka śląskiego:

Ozon sposobem na grzyby i pleśń – usługi z certyfikatem

Jedną z metod wspomagających odgrzybianie ścian Sosnowiec jest ozonowanie. To bezinwazyjna metoda dezynfekcji, która pozwala nie tylko na usunięcie grzybów ze ścian, ale także perfekcyjne oczyszczenie powietrza.

Kastelnik – dezodoryzacja powietrza – potwierdzona certyfikatem

Warto skorzystać z tej usługi, aby mieć pewność, że wszystkie patogeny powstałe w powietrzu na skutek obecności pleśni zostały usunięte z mieszkania. Ozonowanie to niedrogi sposób na usunięcie zapachu stęchlizny. Wzbogać swoje czyszczenie mieszkania o ozonowanie i zapomnij o problemie grzyba, a na koniec otrzymasz od nas certyfikat.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: usuwanie zapachów

Pomiar wilgotności miernik Drager

Zaufaj wysokiej jakości naszych usług!

Najczęściej zadawane pytania o usuwanie grzyba - FAQ

Odgrzybianie i osuszanie pomieszczeń to złożony proces, który wymaga profesjonalnej wiedzy i doświadczenia praktycznego. Nasi specjaliści od lat zgłębiają temat i chętnie dzielą się wiedzą na temat odgrzybiania z klientami, zachęcając do skorzystania z naszych usług.

Odgrzybianie Sosnowiec

Nie pozwól by, Twoje mieszkanie zostało opanowane przez grzyby, i już dziś zlikwiduj przyczynę zagrzybienia. Dezynfekcja z firmą Kastelnik to najlepszy sposób na usuwanie grzyba i osuszanie mieszkań po zalaniu. Osuszanie kondensacyjne to metoda, którą promujemy wśród klientów od ponad 10 lat. Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania dotyczące usuwania pleśni i grzybów.

Co zabija pleśń w łazience i piwnicy?

Jeżeli na powierzchni ściany łazienki pojawiły się brzydkie, ciemne plamy a w powietrzu unosi się zapach stęchlizny w domu, to możemy zastosować preparat pleśniobójczy Pufas 250 ml.

Najpierw zainfekowane grzybem pleśniowym miejsce dokładnie myjemy wodą z detergentem na ten rodzaj grzyba, aby pozbyć się wykwitów, a następnie problematyczne miejsce na ścianie osuszamy i pokrywamy mieszanką grzybobójczą. Procedurę powtarzamy w razie konieczności po kilku dniach.

Jak pozbyć się grzyba z domu?

Nie ma wątpliwości, że grzyb w mieszkaniu jest szkodliwy i niezwłocznie trzeba podjąć właściwe kroki, aby pozbyć się go raz na zawsze. Problem grzyba na ścianach w mieszkaniu jest jednak na tyle powszechny, że w sklepach mamy szeroki wybór chemicznych środków grzybobójczych, które ułatwiają usuwanie zarówno pleśni, jak i grzyba. Pamiętajmy, że gotowe preparaty są trujące i należy założyć rękawice maskę ochronną na twarz! Koniecznie przed użyciem środków grzybobójczych zapoznaj się z informacjami podanymi przez producenta i przeczytaj dokładnie instrukcję użytkowania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%