Odgrzybianie ścian Sieradz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Sieradzu. Jak wyglądają zagrzybione ściany?

Na powierzchni ściany zaczęły pojawiać się dziwne, wcześniej niespotykane plamy? Może to być grzyb i konieczne będzie jego usunięcie. Kompleksowe odgrzybianie ścian Sieradz, woj. łódzkie to pomysł firmy Kastelnik nie tylko na nieprzyjemny zapach, ale i inne problemy związane z zagrzybioną ścianą.

Kastelnik – odgrzybianie ściany – potwierdzone certyfikatem

Wykwity mogą przybierać różne barwy i kształty np. białe plamki o niewielkiej średnicy, czarne naloty, czerwone grudki czy brązowe plamy. To, jaką barwę zauważysz na swojej ścianie, zależy od rodzaju grzyba – najczęściej spotykane grzyby pleśniowe to:

 • Penicillium,
 • Aspergillus,
 • Mucor Fusarium,
 • Stachybotrys,
 • Mucom,
 • Candida.

Jeśli nie wiesz, z jakim rodzajem problemu masz do czynienia, najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt ze specjalistyczną firmą. Technicy wiedzą, jak dokładnie usunąć grzyba ze ściany.

Odgrzybianie mieszkania Sieradz.

Odgrzybianie mieszkania w Sieradzu przy ulicy Hetmana Sapiehy.

Na czym polega usuwanie pleśni?

Usuwanie pleśni to proces, który wymaga sięgnięcia po specjalistyczne preparaty i zadbania o to, by każda czynność została przeprowadzona z największą starannością. Nie jest tak łatwo usunąć grzyba pleśniowego bez odpowiedniego przygotowania, dlatego technicy firmy Kastelnik wyposażeni są w sprzęt, który ułatwi dokładne osuszenie ścian, ozonowanie pomieszczeń oraz dezynfekcję.

Usuwanie pleśni ze ścian Sieradz.

Specjaliści zadbają również o zlokalizowanie przyczyn powstawania pleśni, aby przykry problem nie pojawił się w przyszłości. Pamiętaj, że domowe sposoby na usunięcie grzyba to zazwyczaj metody hamującego jego wzrost, a nie skutecznie likwidujące zarodniki.

Usuwanie grzyba w powiecie sieradzkim

Niewłaściwa wentylacja, mostki termiczne czy nadmiar wilgoci to tylko niektóre przyczyny powstawania pleśni. Jeśli w Twoim domu pojawił się cichy zabójca – działaj. Zleć odgrzybianie mieszkań specjalistycznej firmie Kastelnik. Technicy usuną zainfekowaną powierzchnię i sprawią, że następstwo nadmiernej wilgoci nigdy nie powróci.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Firma Kastelnik uruchomiła alarmową infolinię dostępną pod numerem telefonu +48 735-960-510. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, aby z pomocą specjalistycznych preparatów przywrócić spokój w Twoim domu. Nasi technicy przeprowadzą ozonowanie pomieszczeń, osuszanie budynku, a nawet zlokalizują źródło problemu. Zadzwoń i zleć nam odgrzybianie ścian w powiecie sieradzkim.

Dezynfekcja pomieszczeń a odgrzybianie ścian

Czy wiesz, że grzyb wnika w strukturę tynku i ma fatalny wpływ na Twój organizm? Właśnie dlatego bardzo ważne jest, by odgrzybianie ścian połączone było z dezynfekcją pomieszczeń. Jeśli nie chcesz, by szkodliwe toksyny dostały się do Twoich płuc, zleć firmie Kastelnik ozonowanie pomieszczeń. Ozon skutecznie zabija drobnoustroje znajdujące się w powietrzu, dzięki czemu dom staje się bezpieczny.

Preparaty grzybobójcze – który środek wybrać?

To, po jakie środki grzybobójcze sięgną specjaliści, zależy przede wszystkim od rodzaju grzyba, z którym mamy do czynienia. W sklepach dostępne są preparaty w formie farby grzybobójczej, sprayu, lakierów, a nawet klejów zawierających substancje czynne, a w tym azole oraz tiazole, które zapobiegają rozwojowi grzybów na powierzchniach klejonych, takich jak płyty gipsowo-kartonowe czy płyty OSB.

Kastelnik – osuszanie pomieszczeń – infolinia 7 dni/tydzień

Częstym wyborem są również płyny grzybobójcze, czyli preparaty stosowane do zabezpieczenia powierzchni przed grzybami i pleśnią. Płyny grzybobójcze dostępne są w wielu sklepach meblowych, dzięki czemu uważa się je za łatwodostępne. Środki te mogą być stosowane na różnych powierzchniach, takich jak ściany, podłogi, a nawet meble.

Certyfikowane usługi osuszania pomieszczeń.

Certyfikowane usługi osuszania pomieszczeń oferuje w naszej firmie Dorota Kastelnik.

 

Usługa odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu dostępna jest w miastach województwa łódzkiego:

 • Radomsko
 • Sieradz
 • Skierniewice
 • Tomaszów Mazowiecki
 • Zgierz
 • Zduńska Wola

Baza wiedzy dla mieszkańców Sieradza (FAQ)

Chcesz usunąć pleśń, ale nie do końca wiesz, w jaki sposób to zrobić? Zanim sięgniesz po specjalistyczne rozwiązania, dowiedz się, jak usunąć grzyba ze ściany, który ma poważne konsekwencje zdrowotne. Działania za pomocą roztworu wody nie pomogą – przeczytaj odpowiedzi na najważniejsze pytania i zobacz, jak usunąć grzyba ze ściany.

Odgrzybianie Sieradz.

Czy usuwanie pleśni domowymi sposobami jest skuteczne?

Usuwanie pleśni domowymi sposobami może być skuteczne w przypadku małych powierzchownych infekcji, jednak w przypadku grzyba w zaawansowanym stadium rozwoju konieczna jest profesjonalna interwencja. Pamiętaj, że usuwanie pleśni domowymi sposobami może być niebezpieczne, zwłaszcza jeśli nie zostanie zachowana odpowiednia ostrożność i nie zostaną użyte odpowiednie środki ochrony osobistej.

Ile trwa kompleksowe odgrzybianie mieszkania?

Długość procesu usuwania pleśni zależy od kilku czynników, takich jak rozmiar mieszkania i obszar objęty infekcją. Czas trwania odgrzybiania może być krótszy lub dłuższy, w zależności od sytuacji. W niektórych przypadkach proces ten może trwać tylko kilka godzin, a w innych wymagać całodniowej pracy. Warto skonsultować się z profesjonalistą, aby otrzymać dokładne informacje na temat czasu potrzebnego na usuwanie pleśni.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%