Odgrzybianie ścian Radom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Radomiu. Jak ocenić szkody w piwnicy spowodowane zalaniem?

Piwnica to miejsce, w którym często dochodzi do zalania, pojawia się wilgoć kondensacyjna czy rozwijają grzyby. W takich przypadkach konieczne są kompleksowe usługi, a dokładnie odgrzybianie ścian Radom woj. mazowieckie.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Technicy przeprowadzą wiele czynności, które zapobiegną nadmiernej wilgotności, pomogą usunąć grzyba i zlikwidują inne skutki zalania.

Odgrzybianie mieszkania Radom.

Odgrzybianie pomieszczeń mieszkania w Radomiu na ul. Królowej Jadwigi.

Usuwanie pleśni oraz neutralizacji grzybów i ich zarodników to zadanie nie dla amatorów. Tu gra się nie tylko o czyste powietrze, wolne od trujących mykotoksyn, ale przede wszystkim o zdrowie mieszkańców.

Specjaliści z firmy Kastelnik wykonają dla Ciebie następujące usługi:

 • Profesjonalne ozonowanie po zalaniu;
 • Wykrycie przyczyny powstawania wykwitów;
 • Osuszanie budynku po awarii kanalizacji;
 • Kompleksowe sprzątanie po zalaniu wraz z utylizacją zniszczonych przedmiotów;
 • Usunięcie grzyba z powierzchni ściany;
 • Ekspertyzę mykologiczną.

Usuwanie grzyba ze ścian Radom.

W działaniach wykonywanych przez firmę Kastelnik pomagają specjalistyczne preparaty, które dopasowane zostaną do rodzaju grzyba. Jeśli chcesz usunąć pleśń ze ściany, postaw na doświadczonych pracowników naszej firmy. Oczywiście usunąć pleśń ze ściany można na własną rękę, ale czy warto ryzykować zdrowiem?

Usuwanie pleśni i grzyba ze ściany — na co zwrócić uwagę?

W Twoim domu pojawił się cichy zabójca i nie wiesz, w jaki sposób go usunąć? Przede wszystkim zacznij od określenia, z jakim grzybem masz do czynienia. W tym celu należy przeprowadzić ekspertyzę mykologiczną, dzięki której usuniesz zainfekowaną powierzchnię raz, a skutecznie.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – usługi całodobowe 24/7

Walka z grzybem bez dopasowanych środków grzybobójczych i określonego planu działania nie przyniesie żadnych efektów. Gdy na ścianie pojawia się czarny osad, lub zielony nalot, to pierwszy sygnał, że należy zamówić pomiar wilgoci ściany, a może nawet ekspertyzę mykologiczną. Często zarodniki unoszą się całym domu, co wpływa na problemy z oddychaniem i może doprowadzić do licznych schorzeń, tj. astma oskrzelowa.

Jak monitorować wilgotność w budynku, aby nie dopuścić do zagrzybienia?

Nadmiar wilgoci to główna przyczyna tworzenia się wykwitów, dlatego należy kontrolować wilgotność w budynku. Najlepiej robić to przy pomocy higrometru, czyli przyrządu służącego do pomiaru wilgotności powietrza. Wybierz higrometr o wysokiej jakości i umieść go w różnych pomieszczeniach budynku, aby regularnie monitorować poziom wilgotności.

Czy wiesz, że IICRC to Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification, czyli organizacja zrzeszająca specjalistów z dziedziny osuszania budynków i restytucji mienia po zalaniu i pożarze? Dorota Kastelnik, współwłaściciel firmy Kastelnik jest wieloletnim członkiem tej izby.

Pamiętaj również, że przed nadmiarem wilgoci możesz się odpowiednio zabezpieczyć. Kontroluj mostki termiczne, zainstaluj nawiewniki okienne i zadbaj, aby w Twoim domu była działająca wentylacja. Kiedy tylko pojawi się taka potrzeba, zleć osuszanie pomieszczeń, by pozbyć się źródła problemu.

Usuwanie przyczyn powstawania pleśni w powiecie radomskim na Mazowszu

Czy wiesz, że pleśń to następstwo nadmiernej wilgoci? Właśnie dlatego firma Kastelnik usuwanie nie tylko nieprzyjemny zapach grzyba, ale również awarie, które prowadzą do jego rozwoju. Niezależnie, czy w Twoim dom pojawiły się grzyby pleśniowe, czy ciężkie do usunięcia rodzaje grzybów, skutecznie pozbędziemy się ich raz na zawsze. Zadzwoń po naszych techników. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu pod nr +48 660-577-511.

Powiat radomski — osuszanie mokrych ścian z certyfikatem IICRC

Dorota Kastelnik pełni funkcję kierownika ds. osuszania w naszym przedsiębiorstwie, posiadając certyfikat IICRC potwierdzający wysoki standard świadczonych usług z zakresu osuszania obiektów. Okazuje się, iż jedną z najczęstszych przyczyn występowania problemów z wilgocią i grzybem jest niewłaściwe wykonanie izolacji pionowej lub brak regularnej konserwacji budynku.

Kastelnik – osuszanie budynku – potwierdzone certyfikatem

Dorota Kastelnik, jako doświadczony kierownik ds. usuwania szkód po zalaniu, z uprawnieniami IICRC, gwarantuje wysoką jakość usług, aby skutecznie eliminować przyczyny powstawania wilgoci i grzyba. Otrzymanie certyfikatu IICRC wiąże się z koniecznością utrzymywania najwyższych standardów w zakresie osuszania ścian i tynków po zalaniu.

Certyfikowane usługi osuszania budynków.

Dorota Kastelnik oferuje usługi odgrzybiania i osuszania z certyfikatem IICRC.

Usługa odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu dostępna jest w miastach województwa mazowieckiego:

 • Podkowa Leśna
 • Pruszków
 • Pułtusk
 • Radom
 • Siedlce
 • Sierpc
 • Sochaczew
 • Sulejówek

Baza wiedzy dla mieszkańców Radomia - Q&A

Grzyby rozwijają się w sprzyjających warunkach i są poważnym zagrożeniem dla Twojego zdrowia. Dowiedz się, jak usunąć przyczyny tworzenia się grzybów, aby cichy zabójca nie pojawił się ze wzmożoną siłą. Nasza baza wiedzy dla mieszkańców Radomska zawiera odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Odgrzybianie Radom.

Jak zabezpieczyć piwnicę przed grzybem na ścianie?

Jeśli chcesz, by w Twojej piwnicy nie pojawił się grzyb, to zadbaj o to, by nie w niej idealnych warunków do rozwoju grzybów. W pierwszej kolejności sprawdź, czy w piwnicy nie pojawiła się wysoka wilgotność, następnie przeprowadź osuszanie ścian i zabezpiecz ściany przy pomocy specjalistycznych preparatów w formie farby.

Czy usługi sprzątania po zalaniu obejmują odgrzybianie?

Tak, usługi sprzątania po zalaniu często obejmują odgrzybianie, ale tę kwestię warto omówić z wybraną firmą. Firma Kastelnik oferuje niezobowiązujące oględziny, podczas których domownicy mają okazję omówić z technikami cały proces sprzątania po zalaniu, a w tym odgrzybianie ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%