Odgrzybianie ścian Prudnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Prudniku. Jak wygląda zabieg usuwania grzyba i osuszania pomieszczeń?

Czujesz wilgoć w mieszkaniu? Może potrzebujesz firmy, która wykona usunięcie pleśni ze ścian i pozbędzie się zarodników grzyba w domu? Jeśli chodzi o zagrzybienie ściany przyczyna wilgoci, zła wentylacja i szczelne okna skutkują rozwojem groźnego dla zdrowia grzyba lub pleśni. Kto wykona usunięcie pleśni ścian?

Odgrzybianie zalanej ściany Prudnik

Ściany, które zostały zalane, powinny zostać jak najszybciej osuszone. Gdy tego nie zrobimy, powstanie grzyb.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

U specjalistów z firmy Kastelnik zlecisz odgrzybianie ścian Prudnik, woj. opolskie, które pomoże Ci uporać się z nieprzyjemnym zapachem pleśni, brzydkim czarnym nalotem i wykwitami na ścianach. Co najczęściej bywa dużym zaskoczeniem dla naszych klientów?

Jakie zniszczenia może spowodować grzyb na ścianie?

Mało osób wie, że wilgoć jest odpowiedzialna nie tylko za grzyby i pleśnie, ale również za degradację konstrukcji ścian nośnych budynku. Okazuje się, iż w takim przypadku konieczne jest osuszanie budynków połączone z dezynfekcją pomieszczeń.

“Serdecznie polecam certyfikowane usługi odgrzybiania” – mówi Mieszko Kastelnik, szef firmy od osuszania budynków i usuwania pleśni z wilgotnych pomieszczeń.

Jesteśmy w stanie doradzić każdemu klientowi w kwestii doboru odpowiednich technik osuszania pomieszczeń i dezynfekcji zagrzybionych miejsc. Na życzenie klienta możemy także założyć izolacje przeciwwilgociowe w budynku. Warto jednak wcześniej przeprowadzić odpowiednie pomiary wilgoci ścian.

Usuwanie grzyba ze ściany Prudnik

Osuszanie budynków i usuwanie grzybów – jak do tego dochodzi?

Jest kilka przyczyn, które powodują pojawienie grzybów wewnątrz budynku. Okazuje się, że do powstania grzyba najczęściej dochodzi na skutek:

 • Wad w konstrukcji budynku;
 • Złej izolacji fundamentu lub ściany;
 • Awarii kanalizacji;
 • Po zalaniu na skutek podniesienia wód gruntowych.

W takich przypadkach w piwnicach panuje wilgoć, a zagrzybienie szybko się rozwija. Nie trać czasu na nieskuteczne domowe sposoby i nieprofesjonalne środki ze sklepiku na osiedlu. Należy usunąć zawilgocenie w sposób kompleksowy, poznać przyczynę powstania i przywrócić w mieszkaniu świeżość w powietrzu oraz bezpieczeństwo.

Kastelnik – osuszanie ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Jakie usługi oferuje firma Kastelnik?

Technicy z firmy Kastelnik to prawdziwi specjaliści w temacie osuszania pomieszczeń. W trakcie prac porządkowych wykonują oni w razie potrzeby usunięcie nadmiaru wody, a następnie przechodzą do osuszania pomieszczeń. Osuszanie ścian wykonujemy, wykorzystując osuszacze budowlane takie jak osuszacze kondensacyjne, które odprowadzają wilgoć z mieszkań.

W naszej ofercie odgrzybiania ścian w Prudniku znajdziesz:

 • Analiza i ocena specjalisty w zakresie gatunku grzyba na ścianach;
 • Usuwanie pleśni środkami chemicznymi z chlorem;
 • Ozonowanie pomieszczeń po grzybie;
 • Suszanie mokrych ścian, sufitów i posadzek.
 • Sprzątanie piwnicy po zalaniu;
 • Osuszanie ścian po zalaniach;
 • Odgrzybianie tynków w mieszkaniach;
 • Neutralizację grzybni np. grzyba domowego na ścianie.
 • Osuszanie tynków w budynku w stanie deweloperskim;
 • Czyszczenie ściany z wykwitów i pleśni;
 • Usuwanie grzybów pleśniowych z budynków;
 • Profesjonalne usuwanie grzybów domowych ze ścian;
 • Utylizacja zagrzybiałych przedmiotów.

Oferujemy również: odgrzybianie ścian w województwie małopolskim

Usługi usuwania grzyba ze ściany w Prudniku

Usuwanie grzyba z mokrych ścian w Prudniku zlecisz przez całą dobę w firmie Kastelnik. Zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania względem odgrzybiania domu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży dezynfekcji to gwarancja wysokiej jakość świadczonych prac.

Usunięcie pleśni ze ścian

Ozon skutecznie odkaża pomieszczenie, w którym była pleśń.

Usługi odgrzybiania w pomieszczeniach realizujemy w Prudniku i na ternie okolicznych miast. Z czystym sumieniem polecam bezpłatną wizytę naszego technika, który przeprowadzi pomiary wilgoci i wyda wstępną ekspertyzę na temat możliwości rozwiązania problemu z wilgocią.

Kastelnik – usuwanie pleśni ze ściany – potwierdzone certyfikatem

Odgrzybianie pomieszczeń z grzybów pleśniowych – warto wiedzieć

Warto pamiętać, że grzyb i pleśń to nie to samo. Pleśń zazwyczaj powstaje na powierzchni ściany, powodując powstawanie różnokolorowych wykwitów. Grzyb z kolei może powodować znacznie większe spustoszenie, wnikając w głąb murów ścian, jest w stanie atakować nawet konstrukcje budynków.

W powiecie prudnickim zlecisz profesjonalne usługi odgrzybiania ścian po zalaniach i osuszanie budynków w firmie, która ma dostęp do specjalistycznych urządzeń i sprzętu do osuszania.

Pamiętaj, nasz zespół techników może pojawić się w zagrzybionym mieszkaniu już następnego dnia od Twojego zgłoszenia. Usługi usuwania pleśni ze ścian i sufitów zlecisz szybko, wykonując jeden telefon. Odgrzybianiem budynków zajmujemy się od blisko dziesięciu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm w zakresie dezynfekcji i eliminacji zagrzybienia z mieszkań.

8/10 klientów uważa, iż firma Kastelnik sprawnie usuwa grzyby pleśniowe ze ścian, co sprawia, że są oni skłonni do przekazania rekomendacji.

Kompleksowe odgrzybianie budynków po zalaniu – Kastelnik

Zawilgocenie ściany w łazience to duży problem. W firmie Kastelnik zlecisz więc odgrzybianie ścian po zalaniu. W ramach prac wykonujemy osuszanie budynków i stosujemy dostosowany środek na pleśń. Zwykle po zalaniach mamy do czynienia z nadmiarem wody, który w pierwszej kolejności należy odpompować.

Sprzątanie po zlaniu, odgrzybianie ścian dostępne w miastach:

 • Ozimek
 • Praszka
 • Prószków
 • Prudnik
 • Strzelce Opolskie
 • Zawadzkie
 • Zdzieszowice
Usuwanie pleśni powiat prudnicki

Wystawiamy certyfikat po odgrzybianiu!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zastanawiasz się, co stosować na zagrzybione ściany? Preparaty na grzyba na ścianie powinny zawierać przede wszystkim chlor i inne aktywne substancje grzybobójcze.

Odgrzybianie Prudnik

Ozonowanie pomieszczeń również wykazuje doskonałe skutki względem grzybni na powierzchniach. Ozon ma działanie grzybobójcze i zabija także zarodniki grzybów domowych. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Prudnika.

Jak usunąć grzyba z mieszkania?

Pozbycie się grzyba z mieszkania jest możliwe tylko dzięki skutecznym preparatom grzybobójczym i odpowiednio dobranej dezynfekcji. W ramach usuwania grzyba ze ściany na problematyczne powierzchnie nakładany jest preparat grzybobójczy z atestem, najczęściej jest on na bazie chloru. Po zmyciu środka chemicznego pomieszczenie zostaje poddane ozonowaniu.

Co zrobić z wilgocią na ścianie?

Usuwanie pleśni ze ścian rozpoczyna się od osuszania. Technicy osuszają powierzchnie, by wyeliminować z mieszkania nadmiar wilgoci. Zazwyczaj na tym etapie stosowane są osuszacze kondensacyjne. Działanie to uzasadnione jest faktem, że wilgoć żywi grzyby i pleśnie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%