Odgrzybianie ścian Ozimek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Ozimku. Na czym polega skuteczne usuwanie grzyba ze ścian?

Kiedy zauważysz grzyb na ścianie, najlepiej nie zwlekać, tylko zamówić jak najszybciej profesjonalne odgrzybianie ścian Ozimek, woj. opolskie. Grzyb i pleśń szybko się rozwijają, a grzyb ma zdolności wnikania w głąb murów i fundamentów, przez co staje się zagrożeniem dla konstrukcji budynku.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ściany – usługi całodobowe 24/7

Nasi technicy usuwanie grzyba wykonają szybko i sprawnie przy pomocy sprawdzonych technik i środków chemicznych. Co oferujemy?

 • Odgrzybianie dachów;
 • Odgrzybianie starych mebli;
 • Zwalczanie grzyba i pleśni z fug;
 • Pomiar wilgotności murów i usuwanie wilgoci.
Odgrzybianie mieszkania w Ozimku ul. Częstochowska

Usuwanie grzyba ze ściany najlepiej zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: wywóz starych mebli z mieszkania

Osuszanie budynków w Ozimku – zaufaj profesjonalistom

Zanim rozpoczniemy likwidowanie grzybów, wykonujemy jeszcze osuszanie budynków. Ten ważny krok pozwala wyeliminować nadmiar wilgoci, która jest przyczyną rozwoju wykwitów na ścianach. Konieczność dokładnego osuszenia powierzchni zachodzi przede wszystkim, kiedy grzyb na ścianie powstał na skutek zalania np. po podniesieniu wód gruntowych.

Usuwanie pleśni ze ściany Ozimek Opolskie

Dlatego w pierwszej kolejności usuwamy zawilgocenie domu, a dopiero później dezynfekujemy ściany. W chwili, gdy ściany są poprawnie osuszone, nasza załoga wykonuje usuwanie grzyba ze ściany. W firmie Kastelnik zlecisz kompleksowe odgrzybianie mieszkania realizowane przez certyfikowanych techników. Sposób na przykry problem z zagrzybioną ścianą jest w zasięgu mieszkańców miasta Ozimek!

Specjalistyczne osuszanie murów – tylko skuteczne techniki

Używamy zaawansowanych technik, aby usunąć pleśń i grzyby z Twoich ścian. Nasz zespół doświadczonych fachowców wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia i środki pleśniobójcze, w tym specjalny sprzęt do odgrzybiania. Może on być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Według 9/10 klientów firma Kastelnik świadczy usługi odgrzybiania ścian wysokiej jakości, co sprawia, że są oni skłonni do przekazania rekomendacji.

Nasi eksperci od odkażania ścian sprawdzają każdy centymetr Twoich ścian i zidentyfikują rodzaj organizmu na suficie.

Osuszanie ścian realizujemy najczęściej na kilka sposobów takich jak:

 • osuszanie budynków przy pomocy osuszaczy kondensacyjnych;
 • osuszanie ścian absorpcyjne;
 • osuszanie murów metodą elektroosmozy, czyli przy pomocy prądu.
Kastelnik – osuszanie pomieszczeń – atest IICRC

Dobór odpowiedniej techniki osuszania uzależniamy przede wszystkim od okoliczności wystąpienia wysokiej wilgoci. Nasze usługi osuszania zalanych ścian odbywają się pod kontrolą szefowej działu osuszania Doroty Kastelnik, która dysponuje certyfikatem osuszania IICRC.

Usługi ozonowania mieszkania po zalaniu

Ozon skutecznie dezynfekuje pomieszczenie po zalaniu.

Preparaty grzybobójcze na skuteczne odgrzybianie budynków

Usługi na usuwanie pleśni ze ściany to zabieg, który realizujemy w kilku krokach. Pierwszym krokiem jest zastosowanie środków grzybobójczych. Takie preparaty na grzyba to chemikalia o wysokim stężeniu aktywnych substancji biobójczych. Najczęściej jest to chlor albo nadtlenek wodoru.

Wynajem urządzeń do osuszania

Specjalne preparaty grzybobójcze muszą być zatwierdzone jako środki skuteczne w usuwaniu grzyba i pleśni ze ścian. Celem udanego procesu odgrzybiania jest przywrócić bezpieczeństwo i oczyścić pomieszczenie z mykotoksyn. Dlatego cały proces uzupełniamy także o ozonowanie mieszkania, ponieważ działamy kompleksowo, dbając o każdy aspekt naszej pracy.

Zabieg dezynfekcji zagrzybionych ścian – porady eksperta Kastelnik

Odgrzybianie budynków to usługi na terenie całej Polski, które nie mogą się odbyć bez skutecznej dezynfekcji pomieszczeń. Zazwyczaj sięgamy po ozonowanie i dyfuzory do suchej mgły, by skutecznie wyeliminować nie tylko ogniska grzybów, ale również ich zarodniki.

“Aby wyeliminować zarodniki pleśni i grzybów konieczne jest stosowanie profesjonalnych technik dezynfekcji. Zwykle amatorskie środki grzybobójcze okazują się zbyt słabe i nie usuwają w całości grzybni i zarodników” – twierdzi Mieszko Kastelnik

Wykorzystując zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakamarka i oczyścić go z zarodników grzyba domowego.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Usuwanie pleśni ze ścian Ozimek – województwo opolskie

Na terenie całego Opolskiego proponujemy szybkie i sprawdzone rozwiązania na grzyb na ścianie w postaci atestowanych środków grzybobójczych i ozonowania pomieszczeń w mieście Ozimek. Odgrzybianie mieszkań znajdziesz w naszej ofercie razem z osuszaniem budynku i dezynfekcją realizowaną przez specjalistów.

Okazuje się, iż grzyby pleśniowe można znaleźć w wielu domach starego budownictwa. Najczęstsze to Aspergillus, Penicillium i Cladosporium. Aspergillus jest rodzajem grzyba pleśniowego, który jest najczęstszym składnikiem pleśni występującej w domu.

Inna popularna usługa w zakresie odgrzybiania: usuwanie grzyba ze ścian na terenie Małopolski

Organizm ten może mieć żółte, brązowe lub czarne kolory i rosnąć na powierzchniach takich jak wilgotne tynki, drewniane deski lub wewnątrz łazienki. Wszystkie te grzyby pleśniowe mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzi, gdy są wdychane przez długi okres.

Oferta firmy Kastelnik obejmuje różne usługi zwalczania grzybów domowych i na odgrzybianie mieszkań:

 • Odgrzybianie ścian Ozimek, Krasiejów, Zębowice;
 • Osuszanie budynku po zalaniu;
 • Usuwanie pleśni przez ozonowanie;
 • Usługi usuwania grzybów z mokrych ścian środkiem na bazie chloru;
 • Odkażanie zagrzybionych pomieszczeń;
 • Usuwanie zagrzybionych materiałów z mieszkań.

Odgrzybianie pomieszczeń realizujemy całodobowo na terenie różnych miejscowości:

Miernik Drager 8000 Pac

Jesteśmy z Wami już 10 lat!

Kastelnik oferuje usługi odgrzybiania ścian w miastach: 

Baza wiedzy dla mieszkańców Ozimka

Grzyb na ścianach domu? Zleć odgrzybianie ścian w Ozimku w ramach kompleksowej usługi z osuszaniem i dezynfekcją miejsc, w których panuje wilgoć i grzyb. To właśnie ze względu na zbyt wysoki poziom wilgoci w mieszkaniu na ścianach pojawiają się wykwity pleśni, a nieprzyjemny zapach staje się nie do zniesienia.

Odgrzybianie Ozimek

W pierwszej kolejności należy osuszyć mokre ściany, a dopiero później sięgnąć po generatory ozonu. Walka z zawilgoceniem murów wymaga osuszaczy kondensacyjnych lub absorpcyjnych, a domu lepiej zabezpieczenie fundamentów zlecić fachowej ekipie. Na usługi firmy Kastelnik otrzymasz 12-miesięczną gwarancję, by mieć pewność, że powietrzu nie ma już szkodliwych zarodników grzybni. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Ozimka.

Czym grozi grzyb w mieszkaniu?

Grzyb i pleśń na ścianie w mieszkaniu to zagrożenie dla zdrowia domowników. Wykwity grzybów wytwarzają szkodliwe mykotoksyny. Te mogą powodować zatrucia układu pokarmowego, problemy ze skórą i układem nerwowym. Największe zagrożenia niesie ze sobą jednak długotrwałe mieszkanie z grzybem pod jednym dachem.

Jak usunąć grzyba ze ściany domowe sposoby?

Istnieje sporo domowych sposobów na pozbycie się grzyba z mokrych fundamentów. Niektórzy zalecają mieszankę wody z octem jako skuteczny preparat grzybobójczy domowej roboty. Jednak takie domowe sposoby to za mało w przypadku zaawansowanego rozwoju owocników grzybów. Wówczas najlepiej odgrzybić mieszkanie przy pomocy technik specjalistycznych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%